Tournament Draw
Round 32
Eill,Teddy [Malvern,PA]    
Ct 1, Fri, 4/7 11:30AM  
Willwerth,Andrew [Needham,MA]    
Mazzarelli,James S. [Philadelphia,PA]    
Ct 2, Fri, 4/7 11:30AM  
Kapp,Peter L. [Philadelphia,PA]    
Rho,Jackson [Princeton,NJ]    
Ct 3, Fri, 4/7 11:30AM  
Ding,Andrew [Buffalo Grove,IL]    
Charlton,Samuel T [Bronxville,NY]    
Ct 5, Fri, 4/7 11:30AM  
Korn,Rohan [Stevenson,MD]    
Pemmireddy,Raghav C [Somerset,NJ]    
Ct 8, Fri, 4/7 11:30AM  
10  Comyns,Will [New Canaan,CT]    
11  Cisse,Frederick [New Haven,CT]    
Ct 1, Fri, 4/7 12:05PM  
12  Merrill,Charles [Locust Valley,NY]    
13  Kitahata,Garrett [Hillsborough,CA]    
Ct 2, Fri, 4/7 12:05PM  
14  Fehn,Nicholas G [Cleveland Heights,OH]    
15  Zhu,Daniel S [Lake Forest,IL]    
Ct 3, Fri, 4/7 12:05PM  
16  Kramer,Eli W [Brooklyn,NY]    
17  Randell,Millen [Chicago,IL]    
Ct 5, Fri, 4/7 12:05PM  
18  Maguire,Tyler [Middletown,RI]    
19  Mazzarelli,Christian [Philadelphia,PA]    
Ct 8, Fri, 4/7 12:05PM  
20  Love,Charlie [San Carlos,CA]    
21  Henderson,Pierce P [Greenwich,CT]    
Ct 9, Fri, 4/7 12:05PM  
22  Parente,Nicholas S. [Bryn Mawr,PA]    
23  Joyce,Carter [Haverford,PA]    
Ct 1, Fri, 4/7 12:40PM  
24  Jawad,MD [New Haven,CT]    
25  Cook,Chase V. [Philadelphia,PA]    
Ct 2, Fri, 4/7 12:40PM  
26  Wambach,Julian D [Westwood,MA]    
27  Villani,Robert I [Bedford,NY]    
Ct 3, Fri, 4/7 12:40PM  
28  Rotzoll,Liam [Bethesda,MD]    
29  Brandow,Chase A. [Ardmore,PA]    
Ct 8, Fri, 4/7 12:40PM  
30  Larkin,Charles W. [Wyndmoor,PA]    
31  Chen,William [Bethesda,MD]    
Ct 9, Fri, 4/7 12:40PM  
32  Bradlow,Zach R [Ardmore,PA]    
Round 16
Eill,T  
 2,2,5
Ct 1, Fri, 4/7 5:55PM  
Mazzarelli,J  
  4,(8),3,10 
Rho,J  
 5,4,(4),5
Ct 2, Fri, 4/7 5:55PM  
Korn,R  
  4,5,10 
Pemmireddy,R  
 (11),6,5,6
Ct 3, Fri, 4/7 5:55PM  
Merrill,C  
  8,(5),8,3 
Kitahata,G  
 4,5,(8),(13),4
Ct 8, Fri, 4/7 5:55PM  
Kramer,E  
  2,9,6 
Randell,M  
 4,6,8
Ct 1, Fri, 4/7 6:30PM  
Mazzarelli,C  
  7,8,7 
Henderson,P  
 6,(6),6,12
Ct 2, Fri, 4/7 6:30PM  
Jawad,M  
  10,9,9 
Cook,C  
 6,(3),(10),5,3
Ct 3, Fri, 4/7 6:30PM  
Rotzoll,L  
  3,4,8 
Larkin,C  
 1,5,9
Ct 8, Fri, 4/7 6:30PM  
Bradlow,Z  
  10,2,6 
Quarters
Eill,T  
 5,5,8
Ct 1, Sat, 4/8 12:10PM  
Korn,R  
  5,6,10 
Pemmireddy,R  
 9,7,6
Ct 2, Sat, 4/8 12:10PM  
Kramer,E  
  2,9,8 
Mazzarelli,C  
 9,8,9
Ct 3, Sat, 4/8 12:10PM  
Jawad,M  
  9,7,10 
Rotzoll,L  
 4,2,4
Ct 4, Sat, 4/8 12:10PM  
Bradlow,Z  
  10,7,6 
Semis
Eill,T  
 (14),5,12,10
Ct 1, Sat, 4/8 6:50PM  
Kramer,E  
  3,8,12 
Jawad,M  
 3,7,8
Ct 2, Sat, 4/8 6:50PM  
Rotzoll,L  
  (5),4,9,8 
Finals
Kramer,E  
 (3),9,6,8
Winner: Rotzoll,L
8,(10),3,6
Ct 3, Sun, 4/9 11:45AM  
Rotzoll,L  
  7,4,5 
3/4 Playoff
Eill,T  
 
Winner: Eill,T
9,9,7
Ct 4, Sun, 4/9 11:45AM  
Jawad,M