Tournament Draw
Round 32
Dugel,Brenna L [Paradise Valley,AZ]    
 
Bye    
Knapp,Emily [Norwalk,CT]    
Ct 4, Fri, 4/7 1:15PM  
Barr,Hadley [Bronxville,NY]    
Weber,Ainsley T [Newport,RI]    
Ct 6, Fri, 4/7 1:15PM  
Szafara,Grace L. [Villanova,PA]    
Martinson,Carly [Yardley,PA]    
Ct 7, Fri, 4/7 1:15PM  
Galambos,Emma L. [Baltimore,MD]    
Miller,Jennie [Roslyn,NY]    
Ct 10, Fri, 4/7 1:15PM  
10  Jolly,Noor [Palo Alto,CA]    
11  Nimoityn,Eloise F. [Bryn Mawr,PA]    
Ct 11, Fri, 4/7 1:15PM  
12  Soroko,Lilly L [Philadelphia,PA]    
13  Schneider,Isabella E [Gladwyne,PA]    
Ct 4, Fri, 4/7 1:50PM  
14  Shammash,Naomi [Tenafly,NJ]    
15  Spencer,Emma K [Los Angeles,CA]    
Ct 6, Fri, 4/7 1:50PM  
16  Pettinato,Elisa G. [Harrison,NY]    
17  Arena,Caroline G [Brooklyn,NY]    
 
18  Bye    
19  Brenner,Jackie [Boca Raton,FL]    
Ct 10, Fri, 4/7 2:25PM  
20  Frantz,Margaret [Bala Cynwyd,PA]    
21  Werner,Margaret C [Etna,NH]    
Ct 11, Fri, 4/7 1:50PM  
22  Tyminski,Isabella J. [Devon,PA]    
23  Pliam,Portia L [Los Altos,CA]    
Ct 4, Fri, 4/7 2:25PM  
24  Jones,Natasha E [Roslindale,MA]    
25  Chatrathi,Samira G. [Clarksville,MD]    
Ct 5, Fri, 4/7 2:25PM  
26  Suntha,Kieran [Baltimore,MD]    
27  Krishnamurthy,Mia [Westport,CT]    
Ct 6, Fri, 4/7 2:25PM  
28  Wright,Kathryn A. [Riverside,CT]    
29  Patel,Neeya D [Atlanta,GA]    
Fri, 4/7 12:00AM  
30  Castelli,Catie [Devon,PA]    
31  Bye    
 
32  Madden,Natalie L [Weston,MA]    
Round 16
Dugel,B  
 
Ct 4, Fri, 4/7 7:05PM  
Barr,H  
  7,4,9 
Weber,A  
 2,4,(6),4
Ct 5, Fri, 4/7 7:05PM  
Martinson,C  
  RE-10-12,11-9,11-7,8-5 
Miller,J  
 6,9,4
Ct 6, Fri, 4/7 7:05PM  
Soroko,L  
  8,5,5 
Schneider,I  
 8,10,4
Ct 7, Fri, 4/7 7:05PM  
Pettinato,E  
  6,4,9 
Arena,C  
 
Ct 4, Fri, 4/7 7:40PM  
Brenner,J  
  3,7,(10),2 
Tyminski,I  
 4,5,(5),(4),8
Ct 5, Fri, 4/7 7:40PM  
Jones,N  
  3,3,8 
Chatrathi,S  
 3,5,6
Ct 6, Fri, 4/7 7:40PM  
Krishnamurthy,M  
  8,9,2 
Castelli,C  
 DF
Ct 7, Fri, 4/7 7:40PM  
Madden,N  
   
Quarters
Dugel,B  
 (9),4,6,3
Ct 1, Sat, 4/8 12:50PM  
Weber,A  
  3,3,4 
Soroko,L  
 4,(9),4,0
Ct 2, Sat, 4/8 12:50PM  
Schneider,I  
  2,6,4 
Brenner,J  
 5,1,6
Ct 3, Sat, 4/8 12:50PM  
Jones,N  
  8,3,4 
Chatrathi,S  
 7,8,5
Ct 4, Sat, 4/8 12:50PM  
Madden,N  
  6,6,3 
Semis
Weber,A  
 8,7,6
Ct 3, Sat, 4/8 7:30PM  
Soroko,L  
  11,5,8 
Brenner,J  
 (8),5,2,8
Ct 4, Sat, 4/8 7:30PM  
Chatrathi,S  
  9,9,7 
Finals
Weber,A  
 (10),(6),1,4,7
Winner: Weber,A
5,6,4
Ct 2, Sun, 4/9 12:30PM  
Brenner,J  
  8,7,9 
3/4 Playoff
Soroko,L  
 
Winner: Chatrathi,S
10,8,(6),3
Ct 1, Sun, 4/9 12:30PM  
Chatrathi,S