Tournament Draw
Round 32
Stefanoni,Marina E [Darien,CT]    
Ct HRV7, Fri, 3/16 1:35PM  
Glaser,Caroline J [Bryn Mawr,PA]    
Seymour,Grace [Brooklyn,NY]    
Ct HRV9, Fri, 3/16 1:35PM  
Mactaggart,Emma C. [Greenwich,CT]    
Lentz,Elizabeth [Philadelphia,PA]    
Ct HRV11, Fri, 3/16 1:35PM  
Dugel,Brenna L [Paradise Valley,AZ]    
LaDow,Ania [Evergreen,CO]    
Ct HRV12, Fri, 3/16 1:35PM  
Aube,Claire E. [Rye,NY]    
Spahr,Caroline [Milton,MA]    
Ct HRV14, Fri, 3/16 1:35PM  
10  Krishnamurthy,Mia [Westport,CT]    
11  Moadel,Samantha [Old Westbury,NY]    
Ct HRV7, Fri, 3/16 2:20PM  
12  Zelov,Lily [Haverford,PA]    
13  Fox,Bunny K [Wellesley,MA]    
Ct HRV9, Fri, 3/16 2:20PM  
14  Curran,Julia A [Bronxville,NY]    
15  Kearns,Isabella [Brooklyn,NY]    
Ct HRV11, Fri, 3/16 2:20PM  
16  Ross,Elisabeth [Philadelphia,PA]    
17  Sedky,Laila [Sammamish,WA]    
Ct HRV12, Fri, 3/16 2:20PM  
18  Foley,Maureen R [Buffalo,NY]    
19  Arena,Caroline G [Brooklyn,NY]    
Ct HRV14, Fri, 3/16 2:20PM  
20  Baldwin,Caroline C [Rye,NY]    
21  Rose,Emily H. [Greenwich,CT]    
Ct HRV11, Fri, 3/16 3:05PM  
22  Berling,Audrey C [Toledo,OH]    
23  Mollenkopf,Caroline L. [Pittsford,NY]    
Ct HRV12, Fri, 3/16 3:05PM  
24  Ong,Cassandra [Fremont,CA]    
25  Aube,Haley C. [Rye,NY]    
Ct HRV14, Fri, 3/16 3:05PM  
26  Chen,Rachel [Florham Park,NJ]    
27  Gildea,Darden [Stevenson,MD]    
Ct HRV11, Fri, 3/16 3:45PM  
28  Steelman,Grace [Philadelphia,PA]    
29  Sun,Brittany Y [Titusville,NJ]    
Ct HRV12, Fri, 3/16 3:45PM  
30  Tan,Stephanie [Short Hills,NJ]    
31  Schneider,Isabella E [Gladwyne,PA]    
Ct HRV14, Fri, 3/16 3:45PM  
32  Ruggiero,Elle [Malvern,PA]    
Round 16
Stefanoni,M  
 4,1,1
Ct HRV2, Fri, 3/16 7:15PM  
Seymour,G  
  (7),9,7,3 
Lentz,E  
 RE-11-2,9-8
Ct HRV4, Fri, 3/16 7:15PM  
Aube,C  
  (9),5,6,5 
Spahr,C  
 5,6,3
Ct HRV7, Fri, 3/16 7:15PM  
Zelov,L  
  3,8,4 
Fox,B  
 (8),5,11,5
Ct HRV9, Fri, 3/16 7:15PM  
Ross,E  
  8,5,8 
Sedky,L  
 8,6,4
Ct HRV2, Fri, 3/16 8:00PM  
Baldwin,C  
  9,2,5 
Rose,E  
 1,5,2
Ct HRV4, Fri, 3/16 8:00PM  
Ong,C  
  9,3,3 
Aube,H  
 5,9,9
Ct HRV7, Fri, 3/16 8:00PM  
Steelman,G  
  9,10,6 
Sun,B  
 8,7,11
Ct HRV9, Fri, 3/16 8:00PM  
Ruggiero,E  
  0,6,3 
Quarters
Stefanoni,M  
 6,3,6
Ct HRV3, Sat, 3/17 11:45AM  
Aube,C  
  (2),7,5,(9),8 
Spahr,C  
 6,8,(8),8
Ct HRV4, Sat, 3/17 11:45AM  
Ross,E  
  6,7,6 
Sedky,L  
 1,7,4
Ct HRV5, Sat, 3/17 11:45AM  
Rose,E  
  (12),3,(8),7,7 
Aube,H  
 5,7,(9),5
Ct HRV1, Sat, 3/17 12:25PM  
Ruggiero,E  
  8,3,9 
Semis
Stefanoni,M  
 2,3,3
Ct HRV2, Sat, 3/17 4:45PM  
Ross,E  
  8,9,10 
Sedky,L  
 10,6,3
Ct HRV3, Sat, 3/17 4:45PM  
Ruggiero,E  
  9,(10),8,1 
Finals
Stefanoni,M  
 (10),7,(4),3,3
Winner: Stefanoni,M
6,2,4
Ct HRV2, Sun, 3/18 1:30PM  
Sedky,L  
  6,9,6 
3/4 Playoff
Ross,E  
 
Winner: Ross,E
1,(8),(8),8,8
Ct HRV1, Sun, 3/18 1:30PM  
Ruggiero,E