Tournament Draw
2019 U.S. Junior Squash Championships
GU19 Singles

MSC=McArthur Squash Center, STA=St. Anne's Belfield

Round 32
Stefanoni,Marina E [Darien,CT]    
Ct MSCG1, Fri, 3/15 12:50PM  
Krishnamurthy,Mia [Westport,CT]    
Stephenson,India [Greenwich,CT]    
Ct MSC2, Fri, 3/15 12:50PM  
Stephenson,Lucy [Greenwich,CT]    
Lentz,Elizabeth [Philadelphia,PA]    
Ct MSC1, Fri, 3/15 12:50PM  
Seckendorf,Lily [New York,NY]    
Mashek,Rachel L. [Swarthmore,PA]    
Ct MSC6, Fri, 3/15 12:50PM  
Ong,Cassandra [Fremont,CA]    
Robinson,Olivia [New York,NY]    
Ct MSC1, Fri, 3/15 1:35PM  
10  Benstock,Danielle [Wynnewood,PA]    
11  Seymour,Grace [Brooklyn,NY]    
Ct MSC2, Fri, 3/15 1:35PM  
12  Carney,Emma T. [New Canaan,CT]    
13  Huffman,Binney B [Greenwich,CT]    
Ct MSC6, Fri, 3/15 1:35PM  
14  Sapinski,Katherine [San Francisco,CA]    
15  Weil,Lauren M. [Wayne,PA]    
Ct MSC5, Fri, 3/15 1:35PM  
16  Sreedhar,Meghna [Berwyn,PA]    
17  Spahr,Caroline [Milton,MA]    
Ct MSCG1, Fri, 3/15 2:20PM  
18  LaDow,Ania [Evergreen,CO]    
19  Curran,Julia A [Bronxville,NY]    
Ct MSC1, Fri, 3/15 2:20PM  
20  Aube,Claire E. [Rye,NY]    
21  Manning,Ashley [Rye,NY]    
Ct MSC9, Fri, 3/15 2:20PM  
22  Verma,Priya R. [Rumson,NJ]    
23  Park,Eujung G [Lutherville,MD]    
Ct MSC8, Fri, 3/15 2:20PM  
24  Glaser,Katherine A [Villanova,PA]    
25  Daniel,Serena [Saratoga,CA]    
Ct MSC4, Fri, 3/15 2:20PM  
26  Stoltz,McKenna [Bronxville,NY]    
27  Aube,Haley C. [Rye,NY]    
Ct MSC9, Fri, 3/15 3:05PM  
28  Chan,Renee C [Short Hills,NJ]    
29  Brownell,Jesse S. [Belmont,MA]    
Ct MSC8, Fri, 3/15 3:05PM  
30  Shatzman,Alexis [Newtown Square,PA]    
31  O'connor,Erin [Greenwich,CT]    
Ct MSC4, Fri, 3/15 3:05PM  
32  Ross,Elisabeth [Philadelphia,PA]    
Round 16
Stefanoni,M  
 5,7,4
Ct MSC4, Fri, 3/15 5:45PM  
Stephenson,L  
  (11),7,10,3 
Lentz,E  
 7,8,7
Ct MSC3, Fri, 3/15 6:30PM  
Ong,C  
  1,5,4 
Robinson,O  
 (7),7,5,5
Ct MSC4, Fri, 3/15 6:30PM  
Carney,E  
  6,5,8 
Huffman,B  
 5,1,(3),(8),6
Ct MSCG1, Fri, 3/15 6:30PM  
Sreedhar,M  
  7,11,7 
Spahr,C  
 1,1,6
Ct MSC12, Fri, 3/15 7:40PM  
Aube,C  
  4,5,(8),(9),9 
Manning,A  
 15,6,5
Ct MSC8, Fri, 3/15 7:15PM  
Glaser,K  
  4,3,3 
Daniel,S  
 6,5,2
Ct MSC10, Fri, 3/15 8:00PM  
Chan,R  
  9,(6),9,2 
Brownell,J  
 12,7,9
Ct MSCG2, Fri, 3/15 8:00PM  
Ross,E  
  5,7,6 
Quarters
Stefanoni,M  
 6,2,7
Ct MSCG1, Sat, 3/16 11:20AM  
Ong,C  
  7,8,8 
Robinson,O  
 (6),(8),3,5,10
Ct MSC9, Sat, 3/16 11:20AM  
Sreedhar,M  
  9,7,8 
Spahr,C  
 (9),10,3,6
Ct MSC5, Sat, 3/16 11:20AM  
Glaser,K  
  10,8,4 
Daniel,S  
 9,6,3
Ct MSC4, Sat, 3/16 11:20AM  
Ross,E  
  7,6,3 
Semis
Stefanoni,M  
 6,5,6
Ct MSC4, Sat, 3/16 5:00PM  
Robinson,O  
  4,7,4 
Spahr,C  
 5,8,7
Ct MSCG1, Sat, 3/16 5:00PM  
Ross,E  
  (7),6,7,12 
Finals
Robinson,O  
 11,(8),7,(7),11
Winner: Robinson,O
9,2,(8),5
Ct MSCG1, Sun, 3/17 11:45AM  
Ross,E  
  (7),4,14,(5),10 
3/4 Playoff
Stefanoni,M  
 
Winner: Stefanoni,M
4,(9),5,6
Ct MSC4, Sun, 3/17 11:45AM  
Spahr,C