Tournament Draw
GCC Junior Gold
BU15 Singles

LC1, LC2, PRO, BAD, EXH = Germantown     PCC 1-6 = Philadelphia Cricket Club    cts 1-6=Philadelphia Squash Club   

Round 32
Valia,Rohan [Redwood City,CA]    
 
Bye    
Ogden,Hansen S. [New York,NY]    
Ct EXH, Fri, 1/5 5:45PM  
Dahan,Benjamin [Allentown,PA]    
Albani,Robert [Newtown Square,PA]    
Ct LC1, Fri, 1/5 4:35PM  
Kandula,Varun [Hillsborough,NJ]    
Berdia,Jason R [McLean,VA]    
Ct LC1, Thu, 1/4 4:35PM  
Chandra,Arhan [Minneapolis,MN]    
Gunton,John [Lawrenceville,NJ]    
Ct PRO, Fri, 1/5 4:35PM  
10  Page,Bo C. [Wayne,PA]    
11  Johnson,Griffin L. [New York,NY]    
Ct BAD, Fri, 1/5 4:35PM  
12  Sidhu,Kabir S [South Plainfield,NJ]    
13  Park,Victor W [Greenwich,CT]    
Ct EXH, Fri, 1/5 4:35PM  
14  Tan,Jeffrey [Malvern,PA]    
15  Boyer,Simon [Brooklyn,NY]    
Ct LC1, Fri, 1/5 5:10PM  
16  Rosini,Justin M [Gladwyne,PA]    
17  Wang,Matthew [Malvern,PA]    
Ct LC2, Fri, 1/5 5:10PM  
18  Zhuang,Austin W [Collegeville,PA]    
19  Wang,Alex [Malvern,PA]    
Ct PRO, Fri, 1/5 5:10PM  
20  Leavy,Asher [Bryn Mawr,PA]    
21  Orr,Alexander E. [Haverford,PA]    
Ct BAD, Fri, 1/5 5:10PM  
22  Chen,Albert [Devon,PA]    
23  Price,Philip Hyun Su [Philadelphia,PA]    
Ct EXH, Fri, 1/5 5:10PM  
24  Lim,Peter J [Haverford,PA]    
25  Bown,Drew [Glenside,PA]    
Ct LC1, Fri, 1/5 5:45PM  
26  Lenfest,Chase A. [Bryn Mawr,PA]    
27  Zhang,John [Wynnewood,PA]    
Ct LC2, Fri, 1/5 5:45PM  
28  Sen,Arjun K [Princeton Junction,NJ]    
29  Kang,Matthew [Malvern,PA]    
Ct PRO, Fri, 1/5 5:45PM  
30  Shende,Avinash [Penn Valley,PA]    
31  Burt,Wills [Newtown Sq,PA]    
Ct BAD, Fri, 1/5 5:45PM  
32  Lichstein,Will [Brooklyn,NY]    
Round 16
Valia,R  
 
Ct BAD, Sat, 1/6 8:35AM  
Dahan,B  
  6,7,7 
Albani,R  
 3,3,7
Ct EXH, Sat, 1/6 8:35AM  
Berdia,J  
  DF 
Gunton,J  
 4,8,3
Ct LC1, Sat, 1/6 9:10AM  
Sidhu,K  
  0,3,5 
Park,V  
 6,5,4
Ct LC2, Sat, 1/6 9:10AM  
Rosini,J  
  4,2,(5),4 
Wang,M  
 2,9,3
Ct PRO, Sat, 1/6 9:10AM  
Wang,A  
  DF 
Chen,A  
 DF
Ct BAD, Sat, 1/6 9:10AM  
Lim,P  
  9,2,(11),3 
Bown,D  
 6,6,7
Ct EXH, Sat, 1/6 9:10AM  
Sen,A  
  3,6,2 
Kang,M  
 6,5,3
Ct LC1, Sat, 1/6 9:45AM  
Lichstein,W  
  3,6,9 
Quarters
Valia,R  
 (8),8,4,1
Ct PRO, Sat, 1/6 1:55PM  
Albani,R  
  2,5,5 
Gunton,J  
 8,11,6
Ct BAD, Sat, 1/6 1:55PM  
Rosini,J  
  (5),6,(9),11,8 
Wang,M  
 4,3,3
Ct EXH, Sat, 1/6 1:55PM  
Lim,P  
  7,9,7 
Bown,D  
 10,8,8
Ct EXH, Sat, 1/6 1:20PM  
Lichstein,W  
  6,6,6 
Semis
Valia,R  
 6,3,6
Ct PRO, Sat, 1/6 5:10PM  
Rosini,J  
  (9),(12),2,9,6 
Lim,P  
 9,8,9
Ct BAD, Sat, 1/6 5:10PM  
Lichstein,W  
  6,8,8 
Finals
Valia,R  
 5,6,4
Winner: Valia,R
8,(6),(7),11,6
Ct PRO, Sun, 1/7 10:00AM  
Lichstein,W  
  6,(7),(9),7,7 
3/4 Playoff
Rosini,J  
 
Winner: Rosini,J
RE-11-8,11-5
Ct LC1, Sun, 1/7 10:00AM  
Lim,P