Tournament Draw
GCC Junior Gold
BU13 Singles

LC1, LC2, PRO, BAD, EXH = Germantown     PCC 1-6 = Philadelphia Cricket Club    cts 1-6=Philadelphia Squash Club   

Round 32
Herbert,Graeme G [Bryn Mawr,PA]    
 
Bye    
Campbell,Reed [Haverford,PA]    
Ct PCC3, Fri, 1/5 4:30PM  
Graziano,Christian [Greenwich,CT]    
Lee,Ethan H [Villanova,PA]    
 
Bye    
Bye    
 
Chen,Rick [Lansdale,PA]    
Nayak,Adi [Malvern,PA]    
 
10  Bye    
11  Feinstein,Gabriel S [Pittsburgh,PA]    
Ct PCC4, Fri, 1/5 5:30PM  
12  Caffuzzi,Carlo [Brooklyn,NY]    
13  Ford,Render E. [Bryn Mawr,PA]    
Ct PCC4, Fri, 1/5 5:00PM  
14  Hung,Thomas [Chatham,NJ]    
15  Bye    
 
16  Srivastava,Rishi [Berwyn,PA]    
17  Tang,Wenqing [Villanova,PA]    
 
18  Bye    
19  Ketchum,S. Wilson [New York,NY]    
Ct PCC5, Fri, 1/5 5:00PM  
20  Vahlsing,David [San Ramon,CA]    
21  Kim,Ryan [New York,NY]    
Ct PCC6, Fri, 1/5 5:00PM  
22  Maschler,William [Princeton,NJ]    
23  Bye    
 
24  Wang,Brandon [Millburn,NJ]    
25  Levy,Eli [Williamstown,MA]    
 
26  Bye    
27  Bye    
 
28  Killinger,Ramsay [Wyndmoor,PA]    
29  Dahan,Isaac [Allentown,PA]    
Ct PCC5, Fri, 1/5 5:30PM  
30  Choksi,Andrew [Penn Valley,PA]    
31  Bye    
 
32  Okonkwo,Oscar [Pittsburgh,PA]    
Round 16
Herbert,G  
 
Ct 1, Sat, 1/6 8:00AM  
Graziano,C  
  12,3,(6),8 
Lee,E  
 
Ct 2, Sat, 1/6 8:00AM  
Chen,R  
   
Nayak,A  
 
Ct 3, Sat, 1/6 8:00AM  
Caffuzzi,C  
  2,6,4 
Ford,R  
 3,9,(4),7
Ct 4, Sat, 1/6 8:00AM  
Srivastava,R  
   
Tang,W  
 
Ct 6, Sat, 1/6 8:30AM  
Vahlsing,D  
  4,4,5 
Kim,R  
 1,2,7
Ct 1, Sat, 1/6 8:30AM  
Wang,B  
   
Levy,E  
 
Ct 2, Sat, 1/6 8:30AM  
Killinger,R  
   
Choksi,A  
 5,(9),3,6
Ct 3, Sat, 1/6 8:30AM  
Okonkwo,O  
   
Quarters
Herbert,G  
 2,2,1
Ct 1, Sat, 1/6 2:30PM  
Chen,R  
  7,3,3 
Nayak,A  
 (10),6,(9),3,2
Ct 2, Sat, 1/6 2:30PM  
Srivastava,R  
  4,2,5 
Tang,W  
 5,4,3
Ct 3, Sat, 1/6 2:30PM  
Wang,B  
  4,6,6 
Levy,E  
 0,(20),9,(6),5
Ct 4, Sat, 1/6 2:30PM  
Okonkwo,O  
  4,5,5 
Semis
Herbert,G  
 5,5,6
Ct 5, Sat, 1/6 6:15PM  
Nayak,A  
  4,(8),4,(5),11 
Tang,W  
 1,(9),7,3
Ct 6, Sat, 1/6 6:15PM  
Okonkwo,O  
  6,4,12 
Finals
Herbert,G  
 1,3,(7),8
Winner: Herbert,G
9,7,(9),5
Ct PRO, Sun, 1/7 9:20AM  
Tang,W  
  12,11,(8),(8),6 
3/4 Playoff
Nayak,A  
 
Winner: Okonkwo,O
11,2,6
Ct LC1, Sun, 1/7 9:20AM  
Okonkwo,O