Tournament Draw
Round 32
Valvani,Noor [New York City,NY]    
Ct 2, Fri, 4/20 11:00AM  
Tilney-Sandberg,Isabelle A [Princeton,NJ]    
Vander,Caroline A [Villanova,PA]    
Ct 5, Fri, 4/20 11:00AM  
Chen,Natalie J [Lexington,MA]    
Weber,Darcy E [Newport,RI]    
Ct 8, Fri, 4/20 11:00AM  
Monderer,Nieve [New York,NY]    
Finney,Whitney S [Lancaster,PA]    
Ct 12, Fri, 4/20 11:00AM  
Trauber,Isabella [Greenwich,CT]    
Comai,Margaux S [Haverford,PA]    
Ct 15, Fri, 4/20 11:00AM  
10  Barber,Sophie [Rye,NY]    
11  Fink,Julia [New York,NY]    
Ct 16, Fri, 4/20 11:00AM  
12  Pliam,Portia L [Los Altos,CA]    
13  Chin,Caroline [New York,NY]    
Ct 2, Fri, 4/20 11:40AM  
14  Rorke,Abbie C. [Philadelphia,PA]    
15  Schuster,Kaitlin [Sudbury,MA]    
Ct 3, Fri, 4/20 11:40AM  
16  Fraser,Pippa [Bronxville,NY]    
17  Chugh,Tara [New Canaan,CT]    
Ct 5, Fri, 4/20 11:40AM  
18  Dey-Kohli,Sehar [Chicago,IL]    
19  Weise,Elizabeth I. [New York,NY]    
Ct 8, Fri, 4/20 11:40AM  
20  Nelson,Connie [Cincinnati,OH]    
21  Delalio,Tana R. [Syosset,NY]    
Ct 12, Fri, 4/20 11:40AM  
22  Pearson,Margaret Y [Philadelphia,PA]    
23  Mancuso,Margo [Philadelphia,PA]    
Ct 15, Fri, 4/20 11:40AM  
24  Arasappan,Dhivya [Berwyn,PA]    
25  Hemani,Mahek [Watchung,NJ]    
Ct 16, Fri, 4/20 11:40AM  
26  Lungstrum,Ella [Brooklyn,NY]    
27  Oas,Makayla    
Ct 3, Fri, 4/20 12:20PM  
28  Vissapragada,Sanjana [Redwood City,CA]    
29  Bakayoko,Zeinab A [New York,NY]    
Ct 5, Fri, 4/20 12:20PM  
30  Ackerman,Ellie [Dedham,MA]    
31  Burton,Frances [San Marino,CA]    
Ct 8, Fri, 4/20 12:20PM  
32  Patel,Neeya D [Atlanta,GA]    
Round 16
Valvani,N  
 4,5,7
Ct 2, Fri, 4/20 5:15PM  
Vander,C  
  6,2,6 
Weber,D  
 6,6,(2),9
Ct 5, Fri, 4/20 5:15PM  
Trauber,I  
  7,7,6 
Comai,M  
 (10),6,(10),3,8
Ct 2, Fri, 4/20 5:55PM  
Pliam,P  
  (6),7,5,8 
Chin,C  
 11,9,7
Ct 3, Fri, 4/20 5:55PM  
Fraser,P  
  4,3,0 
Chugh,T  
 3,3,6
Ct 5, Fri, 4/20 5:55PM  
Nelson,C  
  5,7,2 
Delalio,T  
 6,9,2
Ct 3, Fri, 4/20 6:35PM  
Arasappan,D  
  10,6,9 
Hemani,M  
 (9),1,(6),3,2
Ct 5, Fri, 4/20 6:35PM  
Vissapragada,S  
  5,0,3 
Bakayoko,Z  
 4,5,6
Ct 8, Fri, 4/20 6:35PM  
Patel,N  
  1,1,2 
Quarters
Valvani,N  
 4,6,7
Ct 1, Sat, 4/21 11:45AM  
Weber,D  
  3,10,6 
Comai,M  
 4,(9),5,9
Ct 3, Sat, 4/21 11:45AM  
Fraser,P  
  9,7,7 
Chugh,T  
 4,10,7
Ct 4, Sat, 4/21 11:45AM  
Delalio,T  
  9,9,(11),(11),8 
Hemani,M  
 9,10,7
Ct 5, Sat, 4/21 11:45AM  
Patel,N  
  5,10,5 
Semis
Valvani,N  
 8,8,(11),5
Ct 4, Sat, 4/21 5:05PM  
Comai,M  
  6,(7),(5),9,7 
Chugh,T  
 8,(10),5,8
Ct 5, Sat, 4/21 5:05PM  
Patel,N  
  8,5,10 
Finals
Comai,M  
 7,9,(9),9
Winner: Patel,N
9,6,(1),9
Ct 5, Sun, 4/22 12:45PM  
Patel,N  
  6,9,4 
3/4 Playoff
Valvani,N  
 
Winner: Chugh,T
6,(10),8,8
Ct 1, Sun, 4/22 12:45PM  
Chugh,T