Tournament Draw
Round 32
Boateng,Caleb [Bronx,NY]    
 
Bye    
Davies,Malik [Oakland,CA]    
Ct 4, Fri, 6/20 2:30PM  
Allen,Naheem [New York,NY]    
Tafoya,Carlos [New Haven,CT]    
Ct 5, Fri, 6/20 2:30PM  
Rodrigues-Rao,Jairam [Boston,MA]    
Thomas,Zai'viaughn [Detroit,MI]    
Ct 6, Fri, 6/20 2:30PM  
Mendez,Billy [Bronx,NY]    
Escalona,Maury [Bronx,NY]    
Ct 7, Fri, 6/20 2:30PM  
10  Waytes,Kamari [Detroit,MI]    
11  Ixlaj,Junior [Lawrence,MA]    
Ct 8, Fri, 6/20 2:30PM  
12  Hill,Tyjier [Philadelphia,PA]    
13  Alexander,Garces [Bronx,NY]    
Ct 9, Wed, 6/18 2:30PM  
14  Isles,Robert [Boston,MA]    
15  Williams,Nicholos [New York,NY]    
Ct 10, Fri, 6/20 2:30PM  
16  Cruz,Roberto [Bronx,NY]    
17  Lopez,Alan [Bronx,NY]    
Ct 11, Fri, 6/20 2:30PM  
18  Wleh,Kaetu [Boston,MA]    
19  Guzman,Anthony [Lawrence,MA]    
Ct 12, Fri, 6/20 2:30PM  
20  Ocasio,Giancarlo [New Haven,CT]    
21  Canales,Seth [Bronx,NY]    
Ct 1, Fri, 6/20 3:00PM  
22  Mirabal,Leonardo [Lawrence,MA]    
23  Waweru,Marvyn [New York,NY]    
Ct 2, Fri, 6/20 2:30PM  
24  Flores,Jason [Bronx,NY]    
25  Lorenzo,Alexander [Bronx,NY]    
Ct 3, Fri, 6/20 3:00PM  
26  Victorino,Jose [Lawrence,MA]    
27  Powell,JahMichael [Detroit,MI]    
Ct 4, Fri, 6/20 3:00PM  
28  Tejada,Christopher [Philadelphia,PA]    
29  Patel,S J [New Haven,CT]    
Ct 5, Fri, 6/20 3:00PM  
30  Felix,Romer [Lawrence,MA]    
31  Zorrilla,Alexander [Lawrence,MA]    
Ct 6, Fri, 6/20 3:00PM  
32  Brew,Jesse Sarfo [Bronx,NY]    
Round 16
Boateng,C  
 
Ct 11, Fri, 6/20 6:00PM  
Davies,M  
  7,4,3 
Tafoya,C  
 10,5,3
Ct 12, Fri, 6/20 6:00PM  
Mendez,B  
  5,1,2 
Escalona,M  
 1,1,4
Ct 1, Fri, 6/20 6:30PM  
Ixlaj,J  
  7,5,2 
Isles,R  
 DF
Ct 2, Fri, 6/20 6:30PM  
Cruz,R  
  6,4,5 
Wleh,K  
 4,3,9
Ct 3, Fri, 6/20 6:30PM  
Guzman,A  
  2,8,(6),8 
Mirabal,L  
 7,13,6
Ct 4, Fri, 6/20 6:30PM  
Flores,J  
  7,2,11 
Lorenzo,A  
 5,8,6
Ct 5, Fri, 6/20 6:30PM  
Tejada,C  
  4,4,0 
Felix,R  
 7,5,2
Ct 6, Fri, 6/20 6:30PM  
Brew,J  
  3,4,4 
Quarters
Boateng,C  
 0,0,0
Ct 12, Sat, 6/21 9:00AM  
Tafoya,C  
  7,1,(7),(5),7 
Ixlaj,J  
 9,(3),8,8
Ct 1, Sat, 6/21 9:30AM  
Cruz,R  
  (11),11,5,(8),10 
Wleh,K  
 3,1,4
Ct 2, Sat, 6/21 9:30AM  
Flores,J  
  4,4,4 
Lorenzo,A  
 (5),7,6,9
Ct 3, Sat, 6/21 9:30AM  
Brew,J  
  7,2,4 
Semis
Boateng,C  
 6,5,8
Ct 6, Sun, 6/22 8:00AM  
Cruz,R  
  9,6,8 
Wleh,K  
 9,(6),5,9
Ct 7, Sun, 6/22 8:00AM  
Lorenzo,A  
  8,9,10 
Finals
Boateng,C  
 2,3,11
Winner: Lorenzo,A
6,(9),8,6
Ct 8, Sun, 6/22 10:30AM  
Lorenzo,A  
  9,0,6