Tournament Draw
Round 32
Imoro,Osuman [New Haven,CT]    
 
Bye    
Cloobeck,David G. [Stamford,CT]    
Ct 5, Fri, 3/1 5:20PM  
Braff,William [Locust Valley, Ny,NY]    
Moyer,Maximo L [Berwyn,PA]    
Ct 1, Fri, 3/1 5:20PM  
Nagaraj,Pavan    
Evans,Tyrese [New Haven,CT]    
Ct 7, Fri, 3/1 5:20PM  
Armour,Robinson J. [New Haven,CT]    
Braff,Andrew C. [Locust Valley,NY]    
Ct 8, Fri, 3/1 5:20PM  
10  Agger,Christopher [BROOKLYN,NY]    
11  Neal,Dylan H [Tiburon,CA]    
Ct 6, Fri, 3/1 5:20PM  
12  Stauffer,Lucas [Wyndmoor,PA]    
13  Stavely,J.T. [North Wales,PA]    
Ct 10, Fri, 3/1 5:20PM  
14  Aviles,Joemar [New Haven,CT]    
15  Prophet,Diovanni [New Haven,CT]    
Ct 2, Fri, 3/1 5:20PM  
16  Fleurima,Billy [Bronx,NY]    
17  Robinson,Nicholas J [New York,NY]    
 
18  Bye    
19  Fiedler,Matt [New Haven,CT]    
Ct 11, Fri, 3/1 5:20PM  
20  Miller,Peter C [Bryn Mawr,PA]    
21  Lentz,Jonathan R [Philadelphia,PA]    
Ct 12, Fri, 3/1 5:20PM  
22  Molina,Eric [Bronx,NY]    
23  Johnson,Riggs [Locust Valley,NY]    
Ct 13, Fri, 3/1 5:20PM  
24  Giordano,Burke S. [New Vernon,NJ]    
25  Feeley,Patrick F. [Greenwich,CT]    
Ct 14, Fri, 3/1 5:20PM  
26  Lazor,Jack M. [West Hartford,CT]    
27  Mailman,Max R. [Stamford,CT]    
Ct 15, Fri, 3/1 5:20PM  
28  Salvatore,Kyle J. [New Canaan,CT]    
29  Huffman,Tate [Greenwich,CT]    
Ct 9, Fri, 3/1 5:20PM  
30  Wattles,Alexander [Pound Ridge,NY]    
31  Bye    
 
32  Cummings,Nicholas [Weston,MA]    
Round 16
Imoro,O  
 
Ct 14, Sat, 3/2 8:40AM  
Braff,W  
  8,4,7 
Moyer,M  
 1,1,7
Ct 15, Sat, 3/2 8:40AM  
Armour,R  
  5,3,7 
Braff,A  
 8,3,0
Ct 7, Sat, 3/2 8:40AM  
Stauffer,L  
  4,6,8 
Aviles,J  
 (8),8,9,7
Ct 8, Sat, 3/2 8:40AM  
Fleurima,B  
  6,6,7 
Robinson,N  
 
Ct 13, Sat, 3/2 8:40AM  
Miller,P  
  4,1,(11),4 
Lentz,J  
 8,9,1
Ct 10, Sat, 3/2 8:40AM  
Giordano,B  
  3,7,10 
Feeley,P  
 3,3,5
Ct 11, Sat, 3/2 8:40AM  
Salvatore,K  
  2,6,11 
Huffman,T  
 3,4,6
Ct 12, Sat, 3/2 8:40AM  
Cummings,N  
   
Quarters
Imoro,O  
 7,(14),9,10
Ct 5, Sat, 3/2 11:40AM  
Armour,R  
  7,7,7 
Stauffer,L  
 7,5,3
Ct 6, Sat, 3/2 11:40AM  
Fleurima,B  
  8,8,0 
Robinson,N  
 4,8,5
Ct 7, Sat, 3/2 11:40AM  
Lentz,J  
  (7),7,(9),10,9 
Salvatore,K  
 9,7,8
Ct 8, Sat, 3/2 11:40AM  
Cummings,N  
  8,(8),10,14 
Semis
Imoro,O  
 5,8,8
Ct 1, Sun, 3/3 8:00AM  
Fleurima,B  
  4,10,9 
Robinson,N  
 4,8,5
Ct 3, Sun, 3/3 8:00AM  
Salvatore,K  
  4,0,4 
Finals
Fleurima,B  
 9,9,(2),4
Winner: Salvatore,K
(12),5,9,8
Ct 1, Sun, 3/3 11:00AM  
Salvatore,K  
  8,8,11 
3/4 Playoff
Imoro,O  
 
Winner: Imoro,O
9,8,4
Ct 2, Sun, 3/3 11:00AM  
Robinson,N