Tournament Draw
Round 32
Bhola,Zachary [Hartford,CT]    
Ct W1, Fri, 6/14 5:30PM  
Padilla,Luis [Providence,RI]    
Bennett,Chris [New Haven,CT]    
Ct W2, Fri, 6/14 5:30PM  
Ortiz,Gerardo [Bronx,NY]    
Nelson,Adiel [New Haven,CT]    
Ct W1, Sat, 6/15 8:00AM  
Lane,Justin [Philadelphia]    
Saunders,Damien [Baltimore,MD]    
Ct W3, Fri, 6/14 5:30PM  
Galarza,Coby [Bronx,NY]    
Rodriguez,Miguel [Bronx,NY]    
Ct W4, Fri, 6/14 5:30PM  
10  Overton ,Thomas [New York]    
11  Le,Tommy    
Ct W5, Fri, 6/14 5:30PM  
12  Klintchev,Yan [New York]    
13  Garvey,Gus [New York,NY]    
Ct W6, Fri, 6/14 5:30PM  
14  Torres,Jaciel [Hartford,CT]    
15  Mitchell,Dior [Philadelphia,PA]    
Ct W7, Fri, 6/14 5:30PM  
16  Dayle ,Matthew [New York]    
17  Htoo,Moody [Hartford,CT]    
Ct W8, Fri, 6/14 5:30PM  
18  Perez,Osiris [New York]    
19  Perch,Gabriel [Brooklyn,NY]    
Ct W9, Fri, 6/14 5:30PM  
20  Lackey,Saxon [Cincinnati,OH]    
21  Le,Adam    
Ct W1, Fri, 6/14 6:00PM  
22  Park,Aaron [New York]    
23  Jebereza,Joseph [Buffalo]    
Ct W2, Fri, 6/14 6:00PM  
24  El Bey,Judah [Brooklyn,NY]    
25  Patel,Anshul [New Haven,CT]    
Ct W3, Fri, 6/14 6:00PM  
26  Castro,Brandon [New York]    
27  Conde,Nicholas [New Haven,CT]    
Ct W4, Fri, 6/14 6:00PM  
28  Lingaard,Cecil [Brooklyn,NY]    
29  Owens Jr.,James [Brooklyn,NY]    
Ct W5, Fri, 6/14 6:00PM  
30  Rosado,Kelvin [Bronx,NY]    
31  Solares,David [Providence,RI]    
Ct W6, Fri, 6/14 6:00PM  
32  nunez,miguel angel    
Round 16
Bhola,Z  
 2,2,1
Ct W1, Sat, 6/15 11:30AM  
Ortiz,G  
  4,7,10 
Nelson,A  
 6,1,3
Ct W2, Sat, 6/15 11:30AM  
Galarza,C  
  7,4,7 
Rodriguez,M  
 5,1,2
Ct W3, Sat, 6/15 11:30AM  
Le,T  
  (9),3,7,5 
Garvey,G  
 9,4,5
Ct W4, Sat, 6/15 11:30AM  
Dayle ,M  
  4,7,2 
Htoo,M  
 2,4,2
Ct W5, Sat, 6/15 11:30AM  
Lackey,S  
  6,5,4 
Le,A  
 1,5,4
Ct W6, Sat, 6/15 11:30AM  
El Bey,J  
  3,2,8 
Patel,A  
 6,6,10
Ct W7, Sat, 6/15 11:30AM  
Conde,N  
  DF 
Owens Jr.,J  
 (6),9,5,9
Ct W8, Sat, 6/15 11:30AM  
nunez,m  
  1,5,0 
Quarters
Bhola,Z  
 14,9,8
Ct W1, Sat, 6/15 6:00PM  
Galarza,C  
  (10),12,5,(8),6 
Rodriguez,M  
 9,9,7
Ct W2, Sat, 6/15 6:00PM  
Dayle ,M  
  7,4,9 
Htoo,M  
 4,4,1
Ct W3, Sat, 6/15 6:00PM  
Le,A  
  9,12,14 
Patel,A  
 7,4,5
Ct W4, Sat, 6/15 6:00PM  
nunez,m  
  5,0,2 
Semis
Bhola,Z  
 6,4,5
Ct W1, Sun, 6/16 9:00AM  
Dayle ,M  
  (11),8,7,(9),8 
Htoo,M  
 (6),(6),9,6,7
Ct W2, Sun, 6/16 9:00AM  
nunez,m  
  2,5,6 
Finals
Bhola,Z  
 3,5,8
Winner: nunez,m
9,8,(9),(8),4
Ct W1, Sun, 6/16 12:00PM  
nunez,m  
  4,6,7 
3/4 Playoff
Dayle ,M  
 
Winner: Dayle ,M
(9),8,(8),8,8
Ct W2, Sun, 6/16 12:00PM  
Htoo,M