Tournament Draw
Round 32
Stefanoni,Marina E [Darien,CT]    
Ct CP6, Sat, 1/18 11:45AM  
Gillis,Charlotte A. [Greenwich,CT]    
Wolf,Emma V [Bethesda,MD]    
Ct CP6, Sat, 1/18 12:25PM  
Lavin,Grace M [Gladwyne,PA]    
Carney,Emma T. [New Canaan,CT]    
Ct CP7, Sat, 1/18 12:25PM  
Foley,Maureen R [Buffalo,NY]    
Pellegrino,Caroline [New Canaan,CT]    
Ct CP8, Sat, 1/18 12:25PM  
Walsh,Olivia [Bryn Mawr,PA]    
Glaser,Katherine A [Villanova,PA]    
Ct CP9, Sat, 1/18 12:25PM  
10  Delalio,Callie B [Syosset,NY]    
11  Verma,Priya R. [Rumson,NJ]    
Ct CP10, Sat, 1/18 12:25PM  
12  Stoltz,Molly B [Bronxville,NY]    
13  Westerfield,Lindsay [Greenwich,CT]    
Ct CP6, Sat, 1/18 1:05PM  
14  Carter,Emma [Chicago,IL]    
15  Lennon,Aubrey [Hunting Valley,OH]    
Ct CP7, Sat, 1/18 1:05PM  
16  Daniel,Serena [Saratoga,CA]    
17  Sreedhar,Meghna [Berwyn,PA]    
Ct CP8, Sat, 1/18 1:05PM  
18  Ervasti,Lark [Brooklyn,NY]    
19  Taylor,Whitney D [Philadelphia,PA]    
Ct CP9, Sat, 1/18 1:05PM  
20  Weil,Kristen I [Wayne,PA]    
21  Schuster,Emily A. [Timonium,MD]    
Ct CP10, Sat, 1/18 1:05PM  
22  Martagon,Andrea    
23  McGuire,Marina [Cambridge,MA]    
Ct CP6, Sat, 1/18 1:45PM  
24  Sayed Ahmed,Basmala    
25  Stefanoni,Lucie M. [Darien,CT]    
Ct CP7, Sat, 1/18 1:45PM  
26  O'connor,Erin [Greenwich,CT]    
27  Seckendorf,Lily [New York,NY]    
Ct CP8, Sat, 1/18 1:45PM  
28  Mital,Nina [West Harrison,NY]    
29  Mashek,Rachel L. [Swarthmore,PA]    
Ct CP9, Sat, 1/18 1:45PM  
30  Burke,Ellie W. [Rye,NY]    
31  Velazquez,Sophia [Brooklyn,NY]    
Ct CP10, Sat, 1/18 1:45PM  
32  Robinson,Olivia [New York,NY]    
Round 16
Stefanoni,M  
 3,1,3
Ct CP3, Sat, 1/18 6:25PM  
Lavin,G  
  8,5,(6),12 
Carney,E  
 (6),8,9,(9),9
Ct CP4, Sat, 1/18 6:25PM  
Walsh,O  
  (2),3,9,6 
Glaser,K  
 (8),4,9,6
Ct CP1, Sat, 1/18 7:05PM  
Stoltz,M  
  3,3,3 
Carter,E  
 12,7,2
Ct CP2, Sat, 1/18 7:05PM  
Daniel,S  
  2,8,2 
Sreedhar,M  
 (9),7,8,7
Ct CP1, Sat, 1/18 7:45PM  
Taylor,W  
  (3),(7),10,9,10 
Schuster,E  
 (6),5,11,8
Ct CP2, Sat, 1/18 7:45PM  
Sayed Ahmed,B  
  11,5,11 
Stefanoni,L  
 6,6,5
Ct CP3, Sat, 1/18 7:45PM  
Mital,N  
  3,3,7 
Mashek,R  
 6,7,(6),2
Ct CP1, Sat, 1/18 8:25PM  
Robinson,O  
  3,3,3 
Quarters
Stefanoni,M  
 5,2,1
Ct CP6, Sun, 1/19 1:15PM  
Carney,E  
  (9),9,(2),6,3 
Glaser,K  
 1,4,6
Ct CP7, Sun, 1/19 1:15PM  
Daniel,S  
  7,5,5 
Sreedhar,M  
 10,10,8
Ct CP6, Sun, 1/19 2:00PM  
Sayed Ahmed,B  
  3,(6),9,3 
Stefanoni,L  
 5,8,5
Ct CP7, Sun, 1/19 2:00PM  
Robinson,O  
  7,7,6 
Semis
Stefanoni,M  
 4,3,2
Ct CP7, Sun, 1/19 6:30PM  
Daniel,S  
  10,7,3 
Sreedhar,M  
 (8),7,(6),7,8
Ct CP7, Sun, 1/19 7:20PM  
Stefanoni,L  
  6,(8),(9),4,7 
Finals
Stefanoni,M  
 4,3,5
Winner: Stefanoni,M
5,6,5
Ct CP7, Mon, 1/20 11:45AM  
Stefanoni,L  
  12,3,4 
3/4 Playoff
Daniel,S  
 
Winner: Sreedhar,M
DF
Ct CP4, Mon, 1/20 11:45AM  
Sreedhar,M