Hang on there...
close
close
close
close
Holleran East View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bergam, Scarlett J. | Fri 12:20pm, 8 | Short Hills | NJ | United States | ||||
2. Davey, Margaret | Fri 11:00am, 1 | Groton | MA | United States | ||||
3. Davidson, Claire F. | Fri 11:40am, 8 | Newport | RI | United States | ||||
4. Dichter, Abigail | Fri 11:40am, 7 | Wayne | PA | United States | ||||
5. Dowling, Ideal | Fri 11:00am, 8 | United States | ||||||
6. Evans, Eleonore L | Fri 11:00am, 1 | Boston | MA | United States | ||||
7. Fraser, Gabrielle | Fri 11:40am, 7 | Georgetown | Guyana | |||||
8. Hughes, Anna | Fri 12:20pm, 8 | Philadelphia | PA | New Zealand | ||||
9. Jacobs, Alexa | Fri 11:40am, 8 | Boston | MA | United States | ||||
10. Pincus, Jane | Fri 12:20pm, 1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
11. Ruggiero, Elle | Fri 11:00am, 7 | Malvern | PA | United States | ||||
12. Ryan, Stephanie | Fri 11:40am, 1 | PA | Ireland | |||||
13. Steelman, Morgan | Fri 12:20pm, 1 | Philadelphia | PA | United States | ||||
14. Tamer, Jamila | Fri 11:00am, 8 | Cairo | Egypt | |||||
15. Udangawe, Nadindhi D | Fri 11:00am, 7 | MA | United States | |||||
16. Usenko, Nadiia | Fri 11:40am, 1 | Kyiv | 30 | Ukraine | ||||
Holleran North View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Arjoon, Victoria C | Fri 9:00am, 8 | Georgetown | Guyana | |||||
2. Bhattacharya, Aishwarya | Fri 9:00am, 8 | Mumbai | CA | India | ||||
3. Comai, Alexa | Fri 9:00am, 1 | Haverford | PA | United States | ||||
4. Elmandouh, Engy M. | Fri 9:00am, 1 | Egypt | ||||||
5. Gondi, Amita | Fri 9:00am, 3 | Stanford | CA | United States | ||||
6. Hirshberg, Isabel | Fri 9:40am, 7 | Elkins Park | PA | United States | ||||
7. Kalahe Arachchige, Mihiliya | Fri 9:00am, 2 | Haverford | PA | Sri Lanka | ||||
8. Kalgutkar, Jui | Fri 9:00am, 7 | Mumbai | NY | India | ||||
9. Kearns, Isabella | Fri 9:40am, 1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
10. Kelley, Makyla | Fri 9:40am, 8 | Wilmington | DE | United States | ||||
11. Kuijpers, Beatrijs | Fri 9:40am, 1 | Brooklyn | NY | |||||
12. Reese, Kaitlin | Fri 9:00am, 2 | Charlottesville | VA | United States | ||||
13. Salunkhe, Akanksha | Fri 9:40am, 8 | Goa | India | |||||
14. Scherl, Hannah | Fri 9:00am, 7 | Englewood | NJ | United States | ||||
15. Woodworth, Emily | Fri 9:00am, 3 | Weston | MA | United States | ||||
16. Young, Isabel | Fri 9:40am, 7 | Annapolis | MD | United States | ||||
Holleran South View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Blasberg, Anne | Fri 1:00pm, 8 | Boston | MA | United States | ||||
2. Haywood, Amanda D. | Fri 1:30pm, 5 | Bridgetown | Barbados | |||||
3. Herring, Brooke | Fri 1:00pm, 3 | Philadelphia | PA | Canada | ||||
4. Jinks, Emma | Fri 12:20pm, 7 | Stratford | PE | Canada | ||||
5. Joshi, Nikita | Fri 1:00pm, 1 | Mumbai | India | |||||
6. Kendall, Nicole | Fri 1:40pm, 2 | Newmarket | ON | Canada | ||||
7. Koivumäki, Sanna | Fri 1:00pm, 8 | Geneva | NY | Finland | ||||
8. Ku, Sydney | Fri 12:20pm, 7 | Redmond | WA | United States | ||||
9. Leonard, Emme | Fri 1:00pm, 1 | Harrison | NY | United States | ||||
10. Osborn, Keeley R. | Fri 1:40pm, 2 | Chadds Ford | PA | United States | ||||
11. Prasad, Aditi | Fri 1:00pm, 3 | India | ||||||
12. Prokes, Ona | Fri 1:00pm, 2 | Philadelphia | PA | United States | ||||
13. Raj, Vanessa | Fri 1:00pm, 7 | Bayan Lepas | Malaysia | |||||
14. Rarere, Lakeesha | Fri 1:30pm, 5 | Gold Coast | Australia | |||||
15. Stanley, Lindsay H. | Fri 1:00pm, 2 | Summit | NJ | United States | ||||
16. Swann, Melissa | Fri 1:00pm, 7 | Williamstown | MA | United States | ||||
Holleran West View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Baldwin, Caroline C | Fri 9:40am, 5 | Rye | NY | United States | ||||
2. Blatt, Hannah | Fri 9:40am, 2 | Winnipeg | MB | Canada | ||||
3. Haley, Jennifer | Fri 10:20am, 3 | Wales | ||||||
4. Knapp, Emily | Fri 10:20am, 3 | Norwalk | CT | United States | ||||
5. LeBlanc, Abigail | Fri 10:20am, 8 | West Hartford | CT | United States | ||||
6. Love, Juliette E | Fri 10:20am, 7 | San Carlos | CA | United States | ||||
7. Mehta, Sophie | Fri 10:20am, 2 | Toronto | ON | Canada | ||||
8. Nguyen, Nghi | Fri 10:20am, 7 | McLean | VA | United States | ||||
9. Polgar, Luca | Fri 10:20am, 8 | Lakeville | MN | Hungary | ||||
10. Seckendorf, Hannah | Fri 9:40am, 3 | New York | NY | United States | ||||
11. Soroko, Lilly L | Fri 10:20am, 2 | Philadelphia | PA | United States | ||||
12. Toth, Andrea | Fri 10:20am, 1 | Richmond | QC | Canada | ||||
13. Trail, Courtney | Fri 9:40am, 3 | Palmerston North | New Zealand | |||||
14. Willwerth, Sarah | Fri 10:20am, 1 | Boston | MA | United States | ||||
15. Zelov, Lily | Fri 9:40am, 5 | Haverford | PA | United States | ||||
16. Zonis, Charlotte | Fri 9:40am, 2 | New Canaan | CT | |||||
Molloy East View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Abbas, Shamseldeen A | Fri 2:10pm, 5 | Lancaster | Egypt | |||||
2. Abdelhafez, Mohamed | Fri 2:00pm, 6 | Alexandria | NY | United States | ||||
3. Bonnell, Graham | Fri 2:00pm, 9 | Cambridge | MA | United States | ||||
4. Culhane, Charles | Fri 2:00pm, 4 | Brooklyn | NY | United States | ||||
5. Curtis, Will | Fri 2:00pm, 10 | Australia | WA | Australia | ||||
6. Demeulenaere, Philip | Fri 2:00pm, 4 | New York | NY | United States | ||||
7. Fitzgerald, John C | Fri 2:00pm, 6 | CT | United States | |||||
8. Giegerich, Matthew | Fri 1:10pm, 6 | Wyndmoor | PA | United States | ||||
9. Gosset, Julien | Fri 2:00pm, 11 | Toronto | ON | Canada | ||||
10. Gross, Elliot A | Fri 2:10pm, 5 | Penn Valley | PA | United States | ||||
11. Khan, Salim | Fri 2:00pm, 10 | Yarrow Point | WA | United States | ||||
12. Khawaja, Mohammad Harith | Fri 2:50pm, 4 | Amherst | Pakistan | |||||
13. Mann, Robin Singh | Fri 2:00pm, 11 | India | ||||||
14. McElroy, Patrick | Fri 2:50pm, 4 | Brookline | MA | United States | ||||
15. Nordstrom, Rhys V. | Fri 1:10pm, 6 | Charlottesville | VA | United States | ||||
16. O'Connor, Joe C. | Fri 2:00pm, 9 | Madison | NJ | United States | ||||
Molloy North View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Chase, Davis | Fri 1:10pm, 4 | Pomfret | CT | United States | ||||
2. De Larrauri, Inaki | Fri 12:20pm, 9 | Madrid | M | Colombia | ||||
3. Epley, Samuel C. | Fri 12:20pm, 11 | Old Greenwich | CT | United States | ||||
4. Ghaeli, Justin | Fri 1:10pm, 11 | Richmond Hill | ON | Canada | ||||
5. Goth Errington, Nicholas | Fri 12:20pm, 11 | Bromma | Sweden | |||||
6. Jeeva, Sanjay | Fri 12:20pm, 10 | Sterrebeek | Malaysia | |||||
7. Kacergis, Michael P | Fri 1:10pm, 10 | Malvern | PA | United States | ||||
8. Martin, Henry | Fri 1:10pm, 10 | Brooklyn | NY | United States | ||||
9. Muran, Andrew C. | Fri 1:10pm, 4 | Brookville | NY | United States | ||||
10. Porras, Rodrigo | Fri 1:10pm, 11 | Santa Tecla | NY | El Salvador | ||||
11. Raghavan, Adhitya | Fri 11:30am, 9 | Boston | MA | India | ||||
12. Rodriguez, Michael | Fri 11:30am, 9 | New Haven | CT | United States | ||||
13. Spafford, Alex | Fri 1:10pm, 9 | Toronto | ON | Canada | ||||
14. Wattles, Alexander | Fri 12:20pm, 10 | Pound Ridge | NY | United States | ||||
15. Willemse, Luke | Fri 12:20pm, 9 | Cape Town | South Africa | |||||
16. Yacobucci, David M | Fri 1:10pm, 9 | Greenwich | CT | United States | ||||
Molloy South View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Choi, Sean | Fri 9:50am, 4 | Marion | MA | United States | ||||
2. Corigliano, Enzo | Fri 9:00am, 11 | le mans | France | |||||
3. Flynn, James | Fri 9:00am, 10 | Toronto | ON | Canada | ||||
4. Gilbert-Bono, Blake A | Fri 9:00am, 11 | Wellesley | MA | United States | ||||
5. Gill, Harrison | Fri 9:00am, 4 | Darien | CT | United States | ||||
6. Heaton, Noel | Fri 9:00am, 4 | Calgary | AB | Canada | ||||
7. Holey, William C | Fri 9:00am, 9 | Greenwich | CT | United States | ||||
8. Kapur, Krish | Fri 9:00am, 10 | kolkata | NY | India | ||||
9. Krueger, Filip | Fri 9:50am, 6 | Stockholm | Sweden | |||||
10. Lentz, Jonathan R | Fri 9:00am, 5 | Philadelphia | PA | United States | ||||
11. Litman, Alan | Fri 9:00am, 6 | Philadelphia | MA | United States | ||||
12. Lopez Valdivia, Ricardo | Fri 9:00am, 6 | Greenwich | CT | Mexico | ||||
13. Sanger, Aman | Fri 9:50am, 6 | New York | NY | United States | ||||
14. Sondhi, Callum G. | Fri 9:00am, 5 | Randolph | NJ | United States | ||||
15. Sterman, Grant H | Fri 9:50am, 4 | New York | NY | United States | ||||
16. Ubina, Senen | Fri 9:00am, 9 | Greenwich | CT | United States | ||||
Molloy West View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Attia, Omar | Fri 9:50am, 11 | Cairo | NY | Egypt | ||||
2. Douglass, William T | Fri 9:50am, 9 | Brooklyn | NY | United States | ||||
3. Elsergany, Abdelrahman A | Fri 10:40am, 9 | Carlisle | Egypt | |||||
4. Kachur, Dylan | Fri 9:50am, 11 | Bethlehem | CT | United States | ||||
5. Khosrowshahi, Wyatt | Fri 11:30am, 10 | Briarcliff Manor | NY | United States | ||||
6. Madi, Adham | Fri 9:50am, 10 | NEW YORK | MA | Egypt | ||||
7. McCafferty, Calvin | Fri 10:40am, 11 | Brooklyn | NY | United States | ||||
8. McCarthy, Declan C. | Fri 10:40am, 10 | Malvern | RI | United States | ||||
9. Mehl, Michael | Fri 11:30am, 10 | Calgary | AB | Canada | ||||
10. Ming, Bransten | Fri 9:50am, 9 | Redwood City | CA | United States | ||||
11. Muniz, Vinicius | Fri 11:30am, 11 | Brasilia | Brazil | |||||
12. Parekh, Aryan | Fri 10:40am, 11 | MUMBAI | India | |||||
13. Raziel, Nadav | Fri 11:30am, 11 | Hod Ha'sharon | Israel | |||||
14. Toth, Matthew | Fri 10:40am, 10 | Calgary | AB | United States | ||||
15. Wang, Terrence | Fri 9:50am, 10 | Bellevue | WA | United States | ||||
16. Willis, George | Fri 10:40am, 9 | New York | NY | England | ||||
Pool (Men's National Championship) View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Abdel-Maksoud, Mahmoud | Fri 11:30am, 4 | DC | United States | |||||
2. Abou El Einen, Aly | Fri 12:20pm, 4 | Alexandria | Egypt | |||||
3. Al-Terki, Mohammad | Fri 11:30am, 6 | Kuwait | ||||||
4. Brownell, Timmy | Fri 12:20pm, 4 | Belmont | MA | United States | ||||
5. Crouin, Victor | Fri 12:20pm, 6 | France | ||||||
6. Davies, Ashley G. | Fri 10:30am, 5 | Chesterfield | England | |||||
7. Douglas, Andrew P. | Fri 11:30am, 4 | Brooklyn | NY | United States | ||||
8. El Gawarhy, Mohamed | Fri 10:40am, 4 | Egypt | ||||||
9. Knudsen, Matias | Fri 12:20pm, 6 | Bogota | Colombia | |||||
10. Kumar, Kush | Fri 10:40am, 6 | Boston | MA | India | ||||
11. Lovejoy, Spencer W. | Fri 12:00pm, 5 | Philadelphia | PA | United States | ||||
12. Mohohlo, Thoboki | Fri 12:00pm, 5 | New York | NY | South Africa | ||||
13. Scherl, Samuel | Fri 10:30am, 5 | South Orange | NJ | United States | ||||
14. Senthilkumar, Velavan | Fri 11:30am, 6 | India | ||||||
15. Tarek, Marwan | Fri 10:40am, 4 | Cairo | C | Egypt | ||||
16. Wyatt, James | Fri 10:40am, 6 | New York | England | |||||
Ramsay (Women's National Championship) View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Alam Eldin, Salma T. | Fri 11:40am, 3 | Hartford | CT | Egypt | ||||
2. Beecroft, Lucy | Fri 12:20pm, 3 | New York | CT | England | ||||
3. Foo Yuk Han, Zoe | Fri 11:40am, 2 | Kuala Lumpur | Malaysia | |||||
4. Henley, Amelia | Fri 12:20pm, 2 | Kent | United States | |||||
5. Kennedy, Georgina | Fri 11:40am, 3 | England | ||||||
6. Leonard, Kayley M | Fri 12:20pm, 3 | Harrison | NY | United States | ||||
7. Lopez Dominguez, Luz Sarahi | Fri 11:40am, 2 | Mexico | Mexico | |||||
8. Lui, Hiu Lam | Fri 11:20am, 5 | |||||||
9. Mohamed, Habiba | Fri 12:50pm, 5 | NY | Egypt | |||||
10. O'Connor, Madlen S. | Fri 12:20pm, 2 | Toronto | ON | Canada | ||||
11. Sedky, Reeham | Fri 12:50pm, 5 | Sammamish | WA | United States | ||||
12. Sobhy, Sabrina | Fri 11:00am, 2 | Sea Cliff | NY | United States | ||||
13. Subramaniam, Sivasangari | Fri 11:20am, 5 | Alor Setar | Malaysia | |||||
14. Teegan, Helen | Fri 11:00am, 2 | Bellevue | WA | United States | ||||
15. Teh, Min Jie | Fri 11:00am, 3 | Malaysia | ||||||
16. Wagenmans, Elena | Fri 11:00am, 3 | Seattle | WA | Netherlands |