Hang on there...
close
close
close
close
This list is based upon the predicted cut list points at registration deadline.
Before registration deadline the order may change as more players enter or if players participate in more tournaments.
After registration deadline the order will not change.
This list is NOT seeding.
For full details on cut list and seeding policies, please see the Tournament Procedure Policies section of the US Squash junior guidelines page, section 5 and 6.
[close]BU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Cupps JR, Christopher | Sat 8:30am, MS3 | Chicago | IL | United States | ||||
2. Gupta, Rohan | Sat 2:00pm, MS3 | Brooklyn | NY | United States | ||||
3. Jafri, Hamza | Sat 2:00pm, MS2 | South Barrington | IL | United States | ||||
4. Lu, Zachary E | Sat 1:30pm, MS3 | Charlotte | NC | United States | ||||
5. Nam, Nathaniel | Sat 8:00am, MS3 | Stamford | CT | United States | ||||
6. Sait, Ayaan | Sat 8:30am, MS3 | Portland | OR | United States | ||||
7. Sawant, Anay | Sat 1:30pm, MS2 | Sunnyvale | CA | United States | ||||
8. Sharma, Rishabh | Sat 2:00pm, MS2 | Houston | TX | United States | ||||
9. Shukla, Rudransh | Sat 8:00am, MS3 | Sunnyvale | CA | United States | ||||
10. Voloshin, Marc | Sat 1:30pm, MS3 | Rochester | NY | United States | ||||
BU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Applebaum, Joey | Fri 4:30pm, MS5 | Cleveland Heights | OH | United States | ||||
2. Bragman, Jackson P | Fri 4:30pm, MS4 | Bloomfield Hills | MI | United States | ||||
3. Chaudhary, Reed | Fri 4:00pm, MS6 | Birmingham | MI | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Crayton, D'Andre | Fri 4:30pm, MS3 | Chicago | IL | |||||
2. Davis, Amir | Fri 4:30pm, MS6 | Chicago | IL | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Farrag, Yassin | Fri 4:30pm, MS6 | Miamisburg | OH | Egypt | ||||
2. Greppin, Chase | Sat 8:30am, MS6 | Shaker Heights | OH | United States | ||||
3. Hafeez, Hadi | Fri 4:30pm, MS5 | Houston | TX | United States | ||||
4. Herbert, Graeme G | Sat 9:00am, MS7 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
5. Ibrahim, Huzaifa | Sat 8:00am, MS4 | Houston | TX | Pakistan | ||||
6. Jolly, Shan | Fri 4:00pm, MS5 | Palo Alto | CA | United States | ||||
7. Kello, Lucas | Fri 5:00pm, MS6 | Bloomfield | MI | United States | ||||
8. Khan, Zohaib | Fri 5:00pm, MS7 | Bellaire | TX | United States | ||||
9. Lazar, J.P. | Fri 4:30pm, MS3 | Chicago | IL | United States | ||||
10. Leung JR, David | Fri 4:00pm, MS7 | Clarendon Hills | IL | United States | ||||
11. Lippert, Trey | Fri 4:00pm, MS5 | Cincinnati | OH | United States | ||||
12. McAfee, Alec | Fri 4:00pm, MS6 | Chicago | IL | United States | ||||
13. Mital, Nevin | Fri 5:00pm, MS7 | West Harrison | NY | United States | ||||
14. Mullens, Ethan | Fri 4:30pm, MS4 | Chicago | IL | United States | ||||
15. Mullin, Charlie S. | Fri 4:00pm, MS7 | Cincinnati | OH | United States | ||||
16. Mullin, John H. | Fri 4:30pm, MS7 | Cincinnati | OH | United States | ||||
17. Newell, Amir | Fri 4:30pm, MS7 | Chicago | IL | United States | ||||
18. Okonkwo, Oscar | Sat 9:00am, MS4 | Pittsburgh | PA | United States | ||||
19. Parisi, Roman | Fri 4:00pm, MS3 | Greenbrae | CA | United States | ||||
20. Parulekar, Sharad | Fri 5:00pm, MS6 | Palo Alto | CA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Robinson Jr., Robert | Fri 4:00pm, MS4 | Houston | TX | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Sipp, Cameron | Fri 4:00pm, MS3 | New York | NY | United States | ||||
2. Vissapragada, Sachith | Fri 4:00pm, MS4 | Redwood City | CA | United States | ||||
BU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Alexos, Constantine V. | Fri 6:30pm, MS3 | Lake Forest | IL | United States | ||||
2. Ali, Labeeb | Fri 6:30pm, MS6 | Plano | TX | United States | ||||
3. Ayres, Beck | Fri 6:30pm, MS7 | New York | NY | United States | ||||
4. Beattie, Chase | Fri 7:30pm, MS2 | MO | United States | |||||
5. Broadhurst, Kyle | Fri 7:30pm, MS2 | Pittsburgh | PA | United States | ||||
6. Byrne, Henry O. | Fri 6:30pm, MS1 | St. Louis | MO | United States | ||||
7. Chandra, Arhan | Fri 6:00pm, MS7 | Sugar Land | TX | United States | ||||
8. Cochinwala, Omar | Fri 6:00pm, MS7 | Houston | TX | United States | ||||
9. Cupps JR, Bobby A. | Fri 7:00pm, MS5 | Chicago | IL | United States | ||||
10. DiFilippo, Marco G | Fri 6:30pm, MS3 | Houston | TX | United States | ||||
11. Feldman, Felix | Fri 6:30pm, MS7 | San Francisco | CA | United States | ||||
12. Gandhi, Nik | Fri 6:30pm, MS4 | Newtown | PA | United States | ||||
13. Good, Max A. | Fri 6:00pm, MS6 | Shaker Heights | OH | United States | ||||
14. Gopalakrishnan, Mukunth | Fri 6:00pm, MS5 | Fremont | CA | United States | ||||
15. Grissom, Jacob | Fri 7:30pm, MS6 | Louisville | KY | United States | ||||
16. Hartmann, George | Fri 6:30pm, MS6 | Cincinnati | OH | United States | ||||
17. Herbert, Grady G | Fri 6:30pm, MS5 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Hernandez, Tyler S | Fri 7:30pm, MS5 | Houston | TX | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Khafaji, Zain | Fri 7:30pm, MS6 | Hilliard | OH | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Lampley, Bryant | Fri 6:00pm, MS5 | Chicago | IL | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Lenfest, Chase A. | Fri 7:00pm, MS7 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
2. Lichstein, Will | Fri 6:30pm, MS1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
3. Lin, Yijie | Fri 7:30pm, MS5 | Los Angeles | CA | United States | ||||
4. Lungstrum, Jack | Fri 7:00pm, MS6 | Brooklyn | NY | United States | ||||
5. Machus, Hans | Fri 6:30pm, MS4 | Bloomfield Hills | MI | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Messenger, Malik | Fri 7:00pm, MS6 | Chicago | IL | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Monteiro, Ashton | Fri 6:00pm, MS6 | Riverside | CT | United States | ||||
2. Narasimhan, Arjun | Fri 7:00pm, MS7 | Greenwich | CT | United States | ||||
3. Reddy, Abhiroop | Fri 7:00pm, MS5 | Bellevue | WA | India | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Rojas, Joe | Fri 6:30pm, MS2 | Houston | TX | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Sumnar, Edmund J. | Fri 6:30pm, MS5 | Cincinnati | OH | United States | ||||
2. Venkatesan, Callan | Fri 6:30pm, MS2 | Washington | DC | United States | ||||
BU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bagli, Rohan | Fri 7:30pm, UC3 | Cincinnati | OH | United States | ||||
2. Barr, Andrew T | Fri 6:50pm, UC1 | Bloomfield Hills | MI | United States | ||||
3. Bradley, Hayes | Fri 5:30pm, UC2 | Birmingham | MI | United States | ||||
4. Camiener, Hugh | Fri 5:30pm, UC2 | Birmingham | MI | United States | ||||
5. Conigliaro, Douglas A | Fri 6:10pm, UC1 | Dedham | MA | United States | ||||
6. Ding, Andrew | Fri 6:10pm, UC4 | Buffalo Grove | IL | United States | ||||
7. Evans, William H | Fri 6:10pm, UC2 | New York | NY | United States | ||||
8. Fehn, Nicholas G | Fri 7:30pm, UC1 | Cleveland Heights | OH | United States | ||||
9. Grissom, Peter | Fri 6:10pm, UC3 | Louisville | KY | United States | ||||
10. Hajek, Francis E. | Fri 5:30pm, UC4 | Charlottesville | VA | United States | ||||
11. Hogan, Tom | Fri 6:50pm, UC3 | Malvern | PA | United States | ||||
12. Hussain-JR, Nyme | Fri 6:50pm, UC2 | Hinsdale | IL | United States | ||||
13. Kakarla, Nikhil V | Fri 6:10pm, UC4 | Villanova | PA | United States | ||||
14. Khafaji, Karrar I | Fri 6:10pm, UC3 | Hilliard | OH | Iraq | ||||
15. Khan, Rohaan | Fri 8:10pm, UC1 | Bellaire | TX | United States | ||||
16. Khan, Zaid | Fri 7:30pm, UC2 | Chicago | IL | United States | ||||
17. Lew, Samuel H | Fri 6:50pm, UC4 | Exeter | NH | United States | ||||
18. Litowitz, Nick | Fri 5:30pm, UC3 | Glencoe | IL | United States | ||||
19. Merrill, Charles | Fri 7:30pm, UC4 | Locust Valley | NY | United States | ||||
20. Murli, Abhishek S | Fri 7:30pm, UC4 | Vernon Hills | IL | United States | ||||
21. Nam, Zach | Fri 6:50pm, UC4 | New York | NY | United States | ||||
22. Nandakumar, Siddharth | Fri 5:30pm, UC3 | Cincinnati | OH | United States | ||||
23. Peacock, Tasker D | Fri 6:50pm, UC1 | Wilmette | IL | United States | ||||
24. Randell, Millen | Fri 8:10pm, UC1 | Chicago | IL | United States | ||||
25. Rho, Jackson | Fri 7:30pm, UC2 | Princeton | NJ | United States | ||||
26. Roshkoff, Blake A | Fri 6:50pm, UC3 | Villanova | PA | United States | ||||
27. Sarathy, Manoj K | Fri 7:30pm, UC1 | Medina | WA | United States | ||||
28. Sidhu, Shaan | Fri 6:10pm, UC2 | Katy | TX | United States | ||||
29. Sinha, Sameer | Fri 6:10pm, UC1 | Atlanta | GA | United States | ||||
30. Tew, John Paul | Fri 6:50pm, UC2 | Cincinnati | OH | United States | ||||
31. Tobin, John W. | Fri 5:30pm, UC4 | Lake Forest | IL | United States | ||||
32. Zhu, Daniel S | Fri 7:30pm, UC3 | Lake Forest | IL | United States | ||||
BU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bathija, Rohil P | Fri 8:10pm, UC3 | Washington | DC | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Brown, Edward | Fri 8:10pm, UC2 | Detroit | MI | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Cho, Alastair S | Sat 12:55pm, UC1 | Reisterstown | MD | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Davis, Quran | Sat 12:55pm, UC1 | Detroit | MI | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Dukarm, Matthew | Sat 12:15pm, UC4 | Buffalo | NY | United States | ||||
2. Dworetzky, Alex | Sat 12:55pm, UC4 | San Francisco | CA | United States | ||||
3. East, Charlie | Sat 12:15pm, UC1 | Lutherville | MD | United States | ||||
4. Goldberg, Isaiah Z. | Sat 12:55pm, UC3 | Englewood | NJ | United States | ||||
5. Good, Jacob L. | Sat 12:55pm, UC2 | Shaker Heights | OH | United States | ||||
6. Grissom, John | Fri 8:10pm, UC3 | Louisville | KY | United States | ||||
7. Hussain, Shayan | Sat 12:15pm, UC3 | Hinsdale | IL | United States | ||||
8. Moll, Nate | Sat 12:55pm, UC3 | Birmingham | MI | United States | ||||
9. Patel, Vishan | Sat 12:55pm, UC2 | Atlanta | GA | United States | ||||
10. Pathak, Vedant | Fri 8:10pm, UC2 | New York | NY | United States | ||||
11. Rankin, Thomas B | Sat 12:15pm, UC2 | Atlanta | GA | United States | ||||
12. Robbins, Henry W. | Sat 12:15pm, UC3 | Louisville | KY | United States | ||||
13. Rodriguez, K. Marco | Sat 12:15pm, UC2 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
14. Tompkins, Allen C. | Sat 12:15pm, UC4 | Buffalo | NY | United States | ||||
GU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. A. Zaidi, Zaina | Sat 12:30pm, MS3 | Houston | TX | United States | ||||
2. Burke, Charlotte | Sat 8:00am, MS2 | BROOKLYN | NY | United States | ||||
3. Grissom, Katherine | Sat 1:00pm, MS2 | Louisville | KY | United States | ||||
4. Iqbal, Iman | Sat 8:00am, MS1 | Houston | TX | United States | ||||
5. Lin Jr, Ava | Sat 12:30pm, MS2 | Chicago | IL | United States | ||||
6. McAfee, Charlotte | Sat 8:00am, MS2 | Chicago | IL | United States | ||||
7. Sabah, Noureen | Sat 1:00pm, MS3 | Frisco | TX | United States | ||||
8. Sallam, Lara I | Sat 1:00pm, MS2 | Vernon Hills | IL | Egypt | ||||
9. Sarna, Anya | Sat 8:00am, MS1 | TX | United States | |||||
10. Shah, Ariana | Sat 12:30pm, MS3 | Los Altos | CA | United States | ||||
GU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Anand, Aanvi | Sat 9:00am, MS1 | Cincinnati | OH | United States | ||||
2. Aston, Bracie | Sat 8:30am, MS2 | New York | NY | United States | ||||
3. Bhatheja, Aayna | Fri 7:30pm, MS7 | Orlando | FL | United States | ||||
4. Burke, Campbell | Sat 9:00am, MS3 | Brooklyn | NY | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Canales, Ava | Fri 4:30pm, MS1 | Houston | TX | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Cochinwala, Hana | Fri 7:30pm, MS7 | Houston | TX | United States | ||||
2. Cupps JR, Cate | Fri 4:00pm, MS1 | Chicago | IL | United States | ||||
3. Fox, Kitsy D | Sat 9:30am, MS1 | Wellesley | MA | United States | ||||
4. Gallo, Barrett | Sat 9:30am, MS1 | Providence | RI | United States | ||||
5. Iqbal, Zahrah | Fri 4:00pm, MS2 | Houston | TX | United States | ||||
6. Kakarla, Anika | Sat 9:00am, MS1 | Villanova | PA | United States | ||||
7. Lippert, Holland | Fri 4:30pm, MS1 | Cincinnati | OH | United States | ||||
8. Muthu, Kriti | Sat 8:30am, MS1 | Houston | TX | India | ||||
9. Quinn, DeHaven | Fri 4:00pm, MS1 | Cincinnati | OH | United States | ||||
10. Ronda, Lucy O. | Sat 9:30am, MS2 | Brooklyn | NY | United States | ||||
11. Sharma, Yana | Sat 9:00am, MS2 | Houston | TX | United States | ||||
12. Tumuluri, Ashna | Sat 8:30am, MS1 | Redwood City | CA | United States | ||||
13. Voloshin, Maya | Sat 9:30am, MS2 | Rochester | NY | United States | ||||
14. Yen, Christina F | Sat 9:30am, MS3 | Andover | MA | United States | ||||
15. Young, Michelle | Fri 4:00pm, MS2 | Long Grove | IL | United States | ||||
GU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Anand, Aanya | Fri 5:30pm, MS7 | Cincinnati | OH | United States | ||||
2. Bardin, Mika | Fri 6:00pm, MS4 | Fairfield | CT | United States | ||||
3. Bhatheja, Ananya | Fri 6:00pm, MS3 | Orlando | FL | United States | ||||
4. Bondy, Piper L | Fri 5:30pm, MS1 | Lattingtown | NY | United States | ||||
5. Brant, Nora E. | Fri 5:30pm, MS5 | Cincinnati | OH | United States | ||||
6. Burton, Frances | Fri 5:30pm, MS2 | San Marino | CA | United States | ||||
7. Chaudhary, Morgan Y. | Fri 5:30pm, MS7 | Bloomfield Hills | MI | United States | ||||
8. Dey-Kohli, Mehak | Fri 5:30pm, MS5 | Chicago | IL | United States | ||||
9. Gallo, Brittan | Fri 5:00pm, MS2 | Providence | RI | United States | ||||
10. Gidwaney, Zarine A. | Fri 5:30pm, MS3 | Winnetka | IL | United States | ||||
11. Iqbal, Deena | Fri 5:30pm, MS2 | St Louis | MO | United States | ||||
12. Jafri, Batool | Fri 6:00pm, MS3 | Barrington | IL | United States | ||||
13. Joshi, Riddhi | Fri 5:00pm, MS1 | Fremont | CA | United States | ||||
14. Lawrence, Virginia | Fri 5:30pm, MS6 | Haverford | PA | United States | ||||
15. Leung JR, Christine H | Fri 5:00pm, MS1 | Clarendon Hills | IL | United States | ||||
16. Lippert, Lily | Thu 5:00pm, MS4 | Cincinnati | OH | United States | ||||
17. Madison, Natalie | Fri 6:00pm, MS1 | Cincinnati | OH | United States | ||||
18. Oas, Makayla | Fri 5:00pm, MS3 | CA | United States | |||||
19. Odegard, Celine M. | Thu 5:00pm, MS4 | Weston | MA | United States | ||||
20. Pal, Roshni | Fri 5:00pm, MS2 | Hillsborough | CA | United States | ||||
21. Pruett, Margaret F | Fri 5:30pm, MS4 | St. Louis | MO | United States | ||||
22. Purushothaman, Aditi | Fri 5:30pm, MS6 | Cincinnati | OH | United States | ||||
23. Quinn, Happy | Fri 6:00pm, MS4 | Cincinnati | OH | United States | ||||
24. Rajagopal, Meera | Fri 6:00pm, MS2 | Los Altos | CA | United States | ||||
25. Ronda, Isabella A. | Fri 6:00pm, MS1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
26. Sarna, Anika | Fri 5:00pm, MS5 | Houston | TX | United States | ||||
27. Sasson, Sonya | Fri 5:00pm, MS5 | New York | NY | United States | ||||
28. Schoonmaker, Ella | Fri 5:30pm, MS4 | Darien | CT | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Smith, Nicole | Fri 5:00pm, MS3 | TX | United States | |||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Usman, Zayna A. | Fri 5:30pm, MS3 | Dayton | OH | United States | ||||
2. Worth, Callie | Fri 6:00pm, MS2 | Mill Neck | NY | United States | ||||
3. Yu, Eena | Fri 5:30pm, MS1 | Park city | UT | United States | ||||
GU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Arasappan, Dhivya | Fri 7:00pm, MS2 | Berwyn | PA | United States | ||||
2. Burton, Camille | Fri 7:30pm, MS3 | Pasadena | CA | United States | ||||
3. Carter, Emma | Fri 7:00pm, MS4 | Chicago | IL | United States | ||||
4. Delalio, Callie B | Sat 11:30am, MS5 | Syosset | NY | United States | ||||
5. Delalio, Tana R. | Thu 7:30pm, MS7 | Syosset | NY | United States | ||||
6. Dey-Kohli, Sehar | Fri 7:00pm, MS2 | Chicago | IL | United States | ||||
7. Fawcett, Kate | Fri 7:00pm, MS1 | Winnetka | IL | United States | ||||
8. Foley, Maureen R | Sat 11:30am, MS6 | Buffalo | NY | United States | ||||
9. Fraser, Pippa | Thu 7:30pm, MS7 | Bronxville | NY | United States | ||||
10. Good, Eliana J | Fri 7:30pm, MS1 | Shaker Heights | OH | United States | ||||
11. LaDow, Ania | Fri 7:30pm, MS3 | Evergreen | CO | United States | ||||
12. Lungstrum, Ella | Fri 7:00pm, MS4 | Brooklyn | NY | United States | ||||
13. Miller, Piera | Fri 7:30pm, MS4 | El Sobrante | CA | United States | ||||
14. Nelson, Connie | Fri 7:00pm, MS3 | Cincinnati | OH | United States | ||||
15. Patel, Neeya D | Sat 12:00pm, MS5 | Atlanta | GA | United States | ||||
16. Pensler, Natasha L. | Sat 12:00pm, MS4 | Grosse Pointe Park | MI | United States | ||||
17. Qu, Joy | Fri 7:00pm, MS3 | Long Grove | IL | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Romero, Jade N | Fri 7:30pm, MS1 | Houston | TX | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Singh, Saachi | Sat 12:00pm, MS6 | Berwyn | PA | United States | ||||
2. Srivastava, Nikita B | Fri 7:30pm, MS4 | Redwood Shores | CA | United States | ||||
3. Stefanoni, Lucie M. | Sat 11:30am, MS4 | Darien | CT | United States | ||||
4. Valvani, Noor | Sat 11:30am, MS7 | New York City | NY | United States | ||||
5. Verma, Priya R. | Sat 12:00pm, MS7 | Rumson | NJ | United States | ||||
6. Vissapragada, Sanjana | Fri 7:00pm, MS1 | Redwood City | CA | United States | ||||
GU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Berling, Audrey C | Sat 4:15pm, UC3 | Toledo | OH | United States | ||||
2. Callahan, Juliet W. | Thu 11:40am, UC2 | New York | NY | United States | ||||
3. Dowling, Katherine | Sat 11:40am, UC3 | Lutherville | MD | United States | ||||
4. Fox, Bunny K | Sat 4:15pm, UC1 | Wellesley | MA | United States | ||||
5. Kearns, Isabella | Sat 4:15pm, UC2 | Brooklyn | NY | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Kelley, Makyla | Sat 11:40am, UC1 | Wilmington | DE | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Kuracina, Lindsay | Sat 4:15pm, UC4 | Lake Forest | Canada | |||||
2. Lawrence, Rose | Thu 11:40am, UC2 | Haverford | PA | United States | ||||
3. Lenfest, Alexa L. | Sat 4:15pm, UC2 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ramsey, Starnisha | Sat 11:40am, UC3 | Detroit | MI | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Sankaran, Samira | Sat 11:40am, UC1 | Menlo Park | CA | United States |