Hang on there...
close
close
close
close
Men Open Doubles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Abbas, Shamseldeen A /Bassett, Kingman |
Fri 6:00pm, STAD | Lancaster
/PHILADELPHIA |
/PA |
Egypt
/United States |
||||
2. Berner, Billy /Abdel-Maksoud, Mahmoud |
Fri 7:00pm, STAD | New York
/ |
NY
/DC |
United States
/United States |
||||
3. De Larrauri, Inaki /Laguna, Juan S. |
Fri 8:00pm, STAD | Colombia
/Bogota |
/ |
Colombia
/Colombia |
||||
4. Gill, Harrison /Carney, Tyler M. |
Fri 8:00pm, STAD | Darien
/New Canaan |
CT
/CT |
United States
/United States |
||||
5. Greer, Henry J /Cooper, Max M |
Fri 5:00pm, STAD | New Canaan
/New York |
CT
/NY |
United States
/United Kingdom |
||||
6. Herold, Jack /Ubina, Senen |
Fri 9:00pm, STAD | Chicago
/Greenwich |
IL
/CT |
United States
/United States |
||||
7. Jeeva, Sanjay /Brooks, Brahm |
Fri 10:00am, STAD | Sterrebeek
/East Aurora |
/NY |
Malaysia
/United States |
||||
8. Kacergis, Michael P /Kacergis, John |
Fri 6:00pm, BLCH | Malvern
/Malvern |
PA
/PA |
United States
/United States |
||||
9. Kochhar, Arjun /Kingshott, Thomas |
Fri 8:00pm, BLCH | New Haven
/Greenwich |
CT
/CT |
United States
/United States |
||||
10. Kovac, Jonathan /Rhee, Jacob |
Fri 7:00pm, STAD | Malvern
/Englewood Cliffs |
CT
/NJ |
United States
/United States |
||||
11. Kumar, Michael V /Ramachandran, Ashish |
Fri 10:00am, STAD | New York
/Stamford |
NY
/CT |
United States
/United States |
||||
12. Lennon, John W. /Czachor, Bruce |
Fri 5:00pm, BLCH | Bronx
/Madison |
NY
/NJ |
United States
/United States |
||||
13. Lentz, Jonathan R /Kjorlien, James O |
Fri 9:00pm, BLCH | Philadelphia
/Greenwich |
PA
/CT |
United States
/United States |
||||
14. Losty, Jay /PANDOLE, YOHAN |
Fri 6:00pm, BLCH | Radnor
/NEW YORK |
PA
/CT |
United States
/United States |
||||
15. Lovejoy, Spencer W. /Bhatia, Parth |
Fri 7:00pm, BLCH | Philadelphia
/Columbus |
PA
/OH |
United States
/United States |
||||
16. McCafferty, Calvin /Kaelin, Tripp |
Fri 7:00pm, BLCH | Brooklyn
/Boston |
NY
/MA |
United States
/United States |
||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Oakley, Jamie /Stauffer, Lucas |
Fri 6:00pm, STAD | Tauranga
/Wyndmoor |
/PA |
New Zealand
/United States |
||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Soom, Silvio /Fulton, Samm |
Fri 8:00pm, BLCH |
/Vancouver |
PA
/BC |
Switzerland
/United States |
||||
Mixed Doubles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Jeeva, Sanjay /Yang, Sherilyn |
Sat 10:00am, BLCH | Sterrebeek
/Singapore |
/PA |
Malaysia
/Singapore |
||||
2. Losty, Margaux /Rothweiler, Ian |
Sat 3:00pm, BLCH | Radnor
/ |
PA
/PA |
United States
/United States |
||||
3. Zeitels, Jonathan M /Stanley, Lindsay H. |
Sat 10:00am, BLCH | Warren
/Summit |
NJ
/NJ |
United States
/United States |
||||
Women Open Doubles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Knaggs, Charlotte /Losty, Margaux |
Sun 11:00am, STAD | Philadelphia
/Radnor |
PA
/PA |
Trinidad and Tobago
/United States |
||||
2. Stanley, Lindsay H. /Buchholz, Julia D |
Sun 11:00am, STAD | Summit
/Flourtown |
NJ
/PA |
United States
/United States |