Hang on there...
close
close
close
close
60+ Doubles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Barnet, Michael /McAllister, Bob J |
Sat 9:00am, 1 | Margate
/Linwood |
NJ
/NJ |
United States
/United States |
||||
2. Brock, William R. /Gaudette, Norman J. |
Fri 6:00pm, 1 | Burlington
/Hamilton |
ON
/ON |
Canada
/Canada |
||||
3. Chan, Paul /Smith, Tefft |
Fri 5:30pm, 2 | Egg Harbor Twp
/Washington |
NJ
/ |
United States
/United States |
||||
4. Classen, peter /Stokes, Peter F. |
Sat 10:00am, 1 | Wayne
/Bryn Mawr |
PA
/PA |
United States
/United States |
||||
5. Foley SR, John J /Lisle, Tim |
Fri 6:00pm, 1 | Collegeville
/Gladwyne |
PA
/PA |
United States
/ |
||||
6. Hollick, John R. /Matison, Charles A. |
Fri 5:30pm, 2 | Owings Mills
/Margate |
MD
/NJ |
United States
/United States |
||||
7. Ryan, Scott W. /Umans, Jay |
Sat 9:00am, 1 | Hollywood
/Roslyn |
FL
/NY |
United States
/United States |
||||
A Doubles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Benevento Ii, Mark /Hiltner, Douglas |
Sat 11:00am, 1 | Ocean City
/Egg Harbor Township |
NJ
/NJ |
United States
/United States |
||||
2. Clement, Niki S /Kacergis, Robert J |
Sat 11:00am, 1 | Bryn Mawr
/Glenside |
PA
/PA |
United States
/United States |
||||
3. Dearnley, Tim /Vecchione, Tim |
Sat 10:00am, 2 | Mount Laurel
/Philadelphia |
NJ
/PA |
United States
/United States |
||||
4. Domenick, Matt /Sheppard, Richard A. |
Sat 3:00pm, 2 | Philadelphia
/Blue Bell |
PA
/PA |
/United States |
||||
5. Repetto, Richard J. /Rienhoff, Will |
Sat 10:00am, 2 | Philadelphia
/Baltimore |
PA
/MD |
United States
/United States |
||||
6. Rosen, David J /Thain, Nigel |
Sat 1:00pm, 2 | Towson
/Wynnewood |
MD
/PA |
United States
/United States |
||||
B Doubles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Barnet, Michael /Cannuscio, Anthony |
Fri 7:00pm, 1 | Margate
/Ventnor City |
NJ
/NJ |
United States
/United States |
||||
2. Dearnley, Tim /Kiker, Andrew S |
Sat 4:00pm, 1 | Mount Laurel
/Pleasantville |
NJ
/NJ |
United States
/United States |
||||
3. DeDomenicis, Greg /Worthington, Sandra B. |
Sat 1:00pm, 1 | Linwood
/Flourtown |
NJ
/PA |
United States
/United States |
||||
4. Foley SR, John J /Lisle, Tim |
Sat 5:00pm, 1 | Collegeville
/Gladwyne |
PA
/PA |
United States
/ |
||||
5. Guest, one /Seckinger, Dave |
Sat 9:00am, 2 |
/Somers Point |
MA
/NJ |
United States
/United States |
||||
6. Hinder, Keith /Reynolds, Gordon |
Sat 2:00pm, 2 | Baltimore
/Baltimore |
MD
/MD |
United States
/United States |
||||
7. Hollick, John R. /Vecchione, Tim |
Fri 7:00pm, 1 | Owings Mills
/Philadelphia |
MD
/PA |
United States
/United States |
||||
8. Lancaster, Jimmy /Rienhoff, Will |
Sat 9:00am, 2 | Towson
/Baltimore |
MD
/MD |
United States
/United States |
||||
9. Matison, Charles A. /Matison, Scott A. |
Sat 2:00pm, 2 | Margate
/Philadelphia |
NJ
/PA |
United States
/United States |
||||
10. Shakarshy, Jack /Shakarshy, Mina |
Sat 1:00pm, 1 | Margate
/Philadelphia |
NJ
/PA |
United States
/United States |
||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Rasin, Beth A | , | New York | NY | United States | ||||
C Doubles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Arnold, Patrick A. J. /Matik, Darren |
Sat 2:00pm, 1 | Somers Point
/Linwood |
NJ
/NJ |
United States
/United States |
||||
2. Lancaster, Jimmy /Reynolds, Gordon |
Sat 3:00pm, 1 | Towson
/Baltimore |
MD
/MD |
United States
/United States |
||||
3. Seckinger, Dave /Guest, one |
Sat 11:00am, 2 | Somers Point
/ |
NJ
/MA |
United States
/United States |
||||
4. Shakarshy, Jack /Shakarshy, Mina |
Sat 11:00am, 2 | Margate
/Philadelphia |
NJ
/PA |
United States
/United States |
||||
5. Sykora, Greg /Taylor, Douglass A. |
Sat 3:00pm, 1 | Somers Point
/Egg Harbor City |
NJ
/NJ |
United States
/United States |
||||
Hardball A Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Clement, Niki S | Sat 10:00am, 1 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
2. Domenick, Matt | Sat 1:30pm, 2 | Philadelphia | PA | |||||
3. Hiltner, Douglas | Fri 6:30pm, 1 | Egg Harbor Township | NJ | United States | ||||
4. Kacergis, Robert J | Sat 12:00pm, 1 | Glenside | PA | United States | ||||
5. Repetto, Richard J. | Sat 9:00am, 2 | Philadelphia | PA | United States | ||||
6. Rosen, David J | Sat 10:00am, 1 | Towson | MD | United States | ||||
7. Stokes, Peter F. | Fri 6:30pm, 1 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
8. Vecchione, Tim | Sat 9:00am, 2 | Philadelphia | PA | United States | ||||
Hardball B Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Chan, Paul | Sat 9:00am, 1 | Egg Harbor Twp | NJ | United States | ||||
2. Dearnley, Tim | Sat 2:00pm, 1 | Mount Laurel | NJ | United States | ||||
3. DeDomenicis, Greg | Sat 10:45am, 2 | Linwood | NJ | United States | ||||
4. Hinder, Keith | Sat 10:45am, 2 | Baltimore | MD | United States | ||||
5. Hollick, John R. | Sat 10:00am, 2 | Owings Mills | MD | United States | ||||
6. Rienhoff, Will | Sat 9:00am, 1 | Baltimore | MD | United States | ||||
7. Smith, Tefft | Sat 10:00am, 2 | Washington | United States | |||||
Hardball C Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Foley, Jack | Sat 12:30pm, 2 | United States | ||||||
2. Guest, one | Fri 5:30pm, 1 | MA | United States | |||||
3. Seckinger, Dave | Fri 5:30pm, 1 | Somers Point | NJ | United States |