Hang on there...
close
close
close
close
Men Open Doubles - Butcher Ball Cup View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bassett, Kingman /Senkel, Yannis |
Sat 9:00am, PCC 2 | PHILADELPHIA
/ |
PA
/NY |
United States
/Germany |
||||
2. Bassil, Gabriel /McCafferty, Max |
Fri 5:00pm, RCOP | Brooklyn
/Philadelphia |
NY
/PA |
United States
/ |
||||
3. Beck, Randall /Herold, Jack |
Sat 12:00pm, PCC 1 |
/Chicago |
/IL |
United States
/United States |
||||
4. Bertocchi, Michelangelo /Lopez Valdivia, Ricardo |
Fri 5:00pm, RCOP | Reggio Emilia
/Greenwich |
/CT |
Italy
/Mexico |
||||
5. Cheong, Kah Wah /Kovac, Jonathan |
Fri 8:00pm, RCOP | New Haven
/Malvern |
CT
/CT |
United States
/United States |
||||
6. Dembinski, Thomas /Kingshott, Thomas |
Sat 9:00am, PCC 2 | Newport
/Greenwich |
RI
/CT |
United States
/United States |
||||
7. Grady, William /Hughes, Josh |
Fri 7:00pm, RCOP | Atlanta
/Malvern |
GA
/PA |
United States
/United States |
||||
8. Horwitz, Aaron M. /Miller, Tate |
Fri 6:00pm, RCOP | New York
/New Haven |
NY
/CT |
United States
/United States |
||||
9. Kacergis, Michael P /Davis, Owen |
Fri 8:00pm, RCOP | Malvern
/Rydal |
PA
/PA |
United States
/United States |
||||
10. Lemmon, B.G. /Murphy, Hayes |
Fri 6:00pm, RCOP | Devon
/Greenwich |
PA
/CT |
United States
/United States |
||||
11. Losty, Jay /PANDOLE, YOHAN |
Fri 7:00pm, RCOP | Radnor
/NEW YORK |
PA
/CT |
United States
/United States |
||||
12. McCafferty, Calvin /Lovejoy, Spencer W. |
Sat 9:00am, GCC 1 | Brooklyn
/Philadelphia |
NY
/PA |
United States
/United States |
||||
13. Oakley, Jamie /Bassett, John |
Sat 9:00am, GCC 2 | Tauranga
/Buffalo |
/NY |
New Zealand
/United States |
||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Osborne, Cole /Hitchenor, Gavan |
Sat 9:00am, GCC 1 | Kingston
/Boston |
ON
/NW |
Canada
/England |
||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ubina, Senen /Kjorlien, James O |
Sat 9:00am, GCC 2 | Greenwich
/Greenwich |
CT
/CT |
United States
/United States |
||||
Mixed Doubles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Abbas, Shamseldeen A /Epstein, Melissa |
Sat 10:00am, GCC 2 | Lancaster
/ |
/PA |
Egypt
/United States |
||||
2. Elikewela, Dulakshi /Soom, Silvio |
Sat 10:00am, PCC 2 |
/ |
PA
/PA |
United States
/Switzerland |
||||
3. Fulton, Samm /Murphy, Fiona |
Sat 4:00pm, RCOP | Vancouver
/Lancaster |
BC
/ |
United States
/United Kingdom |
||||
4. Johnston, Lauren B. /Machado, Ricardo |
Fri 10:00am, GCC 1 | Swarthmore
/San Salvador |
PA
/CT |
United States
/El Salvador |
||||
5. Lemmon, B.G. /Davis, Jessica |
Sat 10:00am, GCC 2 | Devon
/Livingston |
PA
/NJ |
United States
/United States |
||||
6. Morgan, Ryan /Solomon, Noel |
Sat 10:00am, PCC 2 | Bryn Mawr
/ |
PA
/RI |
United States
/Sweden |
||||
7. Murray, Allison /Kacergis, John |
Fri 10:00am, GCC 1 | Rydal
/Malvern |
PA
/PA |
United States
/United States |
||||
Women Open Doubles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Baird, Samira E. /Elmandouh, Engy M. |
Sat 10:00am, PCC 1 | Philadelphia
/ |
PA
/ |
United States
/Egypt |
||||
2. Elikewela, Dulakshi /Johnston, Lauren B. |
Sat 9:00am, PCC 1 |
/Swarthmore |
PA
/PA |
United States
/United States |
||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Romo, Domenica /Suchankova, Hedvika |
Sat 9:00am, PCC 1 | Ambato
/ |
/PA |
Ecuador
/Czech Republic |
||||
2. Ubina, Maria Elena /Toth, Alex |
Sat 10:00am, PCC 1 | Stamford
/Vancouver |
CT
/BC |
United States
/Canada |