Tournaments - Entrants by division

Halloween Junior Bronze - Presented by Harrow

Entrants by division

This list is based upon the predicted cut list points at registration deadline.

Before registration deadline the order may change as more players enter or if players participate in more tournaments.

After registration deadline the order will not change.

This list is NOT seeding.

For full details on cut list and seeding policies, please see the Tournament Procedure Policies section of the US Squash junior guidelines page, section 5 and 6.

[close]
BU11 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
BU13 Singles   View Draw  
Name Start time City State Country of Citizenship  
No Players Found
BU15 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Russom, Kebron Sat 9:30am, 5 San Diego CA United States
 2.  Aboye, Bezalel Sat 9:30am, 6 San Diego CA United States
 3.  Sanchez, Christian Sat 10:00am, 5 San Diego CA United States
 4.  Kamdar, Abhi Sat 10:30am, 6 CA United States
 5.  Li, Carl Sat 9:30am, 6 Pasadena CA United States
 6.  Fahmy, Simon Sat 10:00am, 5
 7.  Le, Ethan Sat 9:30am, 5 San Diego CA
BU17 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Kang, Dominic Sat 1:00pm, 5 Altadena CA United States
 2.  Montalvo, Richard Sat 1:00pm, 6 San Diego CA United States
 3.  Nguyen, Richard Sat 1:30pm, 5 San Diego CA United States
 4.  Nguyen, Kevin Sat 12:30pm, 6 San Diego CA United States
 5.  Russom, Kebron Sat 9:30am, 6 San Diego CA United States
 6.  Aboye, Bezalel Sat 10:00am, 6 San Diego CA United States
 7.  Vo, Quang Sat 12:30pm, 6 San Diego CA United States
 8.  Schmit, Theo Sat 1:30pm, 5 United States
 9.  Wacker, Zack Sat 9:30am, 6 CA United States
 10.  Wilson, Silas Sat 10:00am, 6 CA United States
BU19 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Vera, Elian Sat 8:00am, 5 San Diego CA United States
 2.  Montalvo, Richard Sat 10:00am, 5 San Diego CA United States
 3.  Nguyen, Richard Sat 8:00am, 5 San Diego CA United States
 4.  Nguyen, Kevin Sat 10:30am, 5 San Diego CA United States
 5.  Vo, Quang Sat 10:00am, 5 San Diego CA United States
GU11 Singles   View Draw  
Name Start time City State Country of Citizenship  
No Players Found
GU13 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Dong, Dora Sat 3:30pm, 6 CA United States
 2.  Devoe, Ellie Sat 11:30am, 5 United States
 3.  Zekry, Mariam Sat 11:30am, 6 San Diego CA United States
 4.  Lawrence, Chloe Sat 4:00pm, 5
 5.  Rodriguez, Sylvia Sat 11:30am, 6 San Diego CA
 6.  Puente, Camilia Sat 11:30am, 5 San Diego CA
GU15 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
GU17 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Chewaka, Rahel Sat 9:00am, 5 San Diego CA United States
 2.  Abraham, Gicel Sat 8:30am, 6 San Diego CA United States
 3.  Martinez, Diana Sat 9:30am, 5 San Diego CA United States
 4.  Perez, Carolina Sat 2:30pm, 5 San Diego CA United States
 5.  Russom, Meliya Sat 8:30am, 6 San Diego CA United States
 6.  Alemayeho, Abigail Sat 9:00am, 5 San Diego CA United States
 7.  Aguirre, Maria Sat 9:00am, 6 San Diego CA United States
 8.  Lara, Lexa Sat 9:30am, 5 San Diego CA United States
 9.  Li, Camilla Sat 1:00pm, 5 United States
GU19 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Undavalli, Kruthi S. Sat 12:00pm, 6 San Diego CA United States
 2.  Kang, Ma Christina Sat 12:00pm, 5 Altadena CA United States
 3.  Chewaka, Rahel Sat 8:30am, 6 San Diego CA United States
 4.  Abraham, Gicel Sat 12:30pm, 5 San Diego CA United States
 5.  Martinez, Diana Sat 12:00pm, 6 San Diego CA United States
 6.  Perez, Carolina Sat 12:30pm, 5 San Diego CA United States
 7.  Chan, Lynh Sat 8:30am, 6 San Diego CA United States
 8.  Li, Sharon Sat 12:00pm, 5 San Diego CA United States