Hang on there...
close
close
close
close
Men 3.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Hertz, Max | Fri 7:05pm, EAC 1 | Briarcliff Manor | NY | United States | ||||
2. Kowalski, Tom | Fri 6:30pm, EAC 1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
3. Shaffer, Justin | Fri 7:05pm, EAC 1 | NY | United States | |||||
4. Tsybulko, Konstantin | Fri 6:30pm, EAC 1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
Men 3.5 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Adebo, Olumide | Sat 8:30am, EAC 6 | Dorchester | MA | United States | ||||
2. Birch, Foster | Fri 8:15pm, EAC 7 | New York | NY | United States | ||||
3. Coyle, James | Fri 7:40pm, EAC 7 | Ireland | ||||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Francos, Ivan | Fri 7:40pm, EAC 7 | New York | NY | United States | ||||
2. Frazier, Andrew D | Fri 7:05pm, EAC 7 | New York | NY | United States | ||||
3. Graham, Jake | Sat 9:05am, EAC 1 | United States | ||||||
4. Habib, Philippe | Sat 8:30am, EAC 1 | New York | NY | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Insull, Jonathan R. | Sat 8:30am, EAC 6 | Brooklyn | NY | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Jones, Tre | Fri 6:30pm, EAC 7 | New York | NY | United States | ||||
2. Kisch, Seth | Sat 8:30am, EAC 7 | United States | ||||||
3. Malinowitz, Michael | Sat 8:30am, EAC 1 | Clifton Park | NY | United States | ||||
4. Moore, Issey | Fri 8:15pm, EAC 7 | New York | NY | United States | ||||
5. Pallaoro, Alessandro | Fri 6:30pm, EAC 7 | New York | NY | United States | ||||
6. Young, Brook | Fri 7:05pm, EAC 7 | New York | NY | United States | ||||
Men 4.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Entwistle, Daniel J | Sat 8:30am, EAC 2 | New York | NY | |||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Giordano, Carl | Fri 6:30pm, EAC 2 | New Vernon | United States | |||||
2. Hafiz, Faisal | Sat 8:30am, EAC 3 | Brooklyn | NY | United States | ||||
3. Hellberg, Chris | Fri 6:30pm, EAC 4 | United States | ||||||
4. Lee, Sudhamma | Sat 8:30am, EAC 2 | Australia | ||||||
5. Lynch, Joe | Fri 6:30pm, EAC 2 | NY | United States | |||||
6. Lyratzakis, Dimitrios | Fri 7:05pm, EAC 2 | DURHAM | NC | |||||
7. McCabe, Benjamin | Sat 8:30am, EAC 4 | |||||||
8. McCabe, Nick | Fri 6:30pm, EAC 6 | United States | ||||||
9. Mongan, John | Fri 6:30pm, EAC 3 | Brooklyn | NY | United States | ||||
10. Myers, Mike | Fri 6:30pm, EAC 3 | Ames | IA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Nagpal, Ankur | Sat 8:30am, EAC 3 | United States | ||||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Seto, Bryan | Fri 7:05pm, EAC 2 | Brooklyn | NY | United States | ||||
2. Sheng, Young | Fri 6:30pm, EAC 6 | Fort Lee | NJ | United States | ||||
3. Solecki, Ariana | Fri 6:30pm, EAC 4 | Brooklyn | NY | United States | ||||
4. Van Deventer, William | Sat 8:30am, EAC 4 | Norwalk | CT | United States | ||||
Men 4.5 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Abood, George | Sat 9:05am, EAC 2 | NY | United States | |||||
2. Chawla, Varun | Sat 9:40am, EAC 3 | Jersey city | NJ | India | ||||
3. Didwania, Aneesh | Sat 9:05am, EAC 7 | Rego Park | NY | United States | ||||
4. Didwania, Saumya | Sat 9:05am, EAC 6 | New York | NY | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Eliosoff, Jacob | Sat 9:05am, EAC 4 | New York | NY | Canada | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Esposito, Justin | Sat 9:40am, EAC 1 | Queens | NY | United States | ||||
2. Garrett, Benjamin | Sat 9:40am, EAC 2 | Forest Hills | NY | United States | ||||
3. Ghani, Omer | Sat 9:05am, EAC 3 | New York | NY | United States | ||||
4. Grimberg, Paz | Sat 9:05am, EAC 3 | Brooklyn | NY | United States | ||||
5. Hollinger, Tyler | Sat 9:40am, EAC 2 | New York | NY | United States | ||||
6. Kurian, Tom | Sat 9:40am, EAC 1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
7. Murphy, Alex M | Sat 9:05am, EAC 4 | Berwyn | PA | United States | ||||
8. Sasson, Sonya | Fri 7:05pm, EAC 4 | New York | NY | United States | ||||
9. Sedgewick, Andrew | Fri 7:05pm, EAC 6 | Brooklyn | NY | United States | ||||
10. Shah, Ravi | Fri 7:40pm, EAC 2 | NY | United States | |||||
11. Simpson, David | Fri 7:05pm, EAC 3 | New York | NY | United States | ||||
12. Thiagarajah, Prashan | Fri 7:05pm, EAC 3 | Pittsburgh | PA | United States | ||||
13. Van Deventer, Hugh | Fri 7:40pm, EAC 2 | New York | NY | United States | ||||
14. VandenBerg, William | Fri 7:05pm, EAC 6 | New York | NY | United States | ||||
15. White, Maximilian C | Fri 7:05pm, EAC 4 | Berwyn | PA | United States | ||||
Men 5.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Arader, Alexander J | Sat 10:55am, EAC 2 | King of Prussia | PA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Diadul, Luca M | Sat 10:20am, EAC 4 | Philadelphia | PA | United States | ||||
2. Gemma, Peter A | Sat 9:40am, EAC 6 | Barrington | RI | United States | ||||
3. Gonzalez, Edgardo | Sat 4:15pm, EAC 4 | New York | NY | United States | ||||
4. Hajela, Ashad | Sat 9:40am, EAC 4 | New York | NY | United States | ||||
5. Heller, David | Sat 10:15am, EAC 2 | Philadelphia | PA | United States | ||||
6. Kresberg, Robert B. | Sat 9:40am, EAC 7 | New York | NY | United States | ||||
7. Lu, Oliver | Sat 10:20am, EAC 4 | Lancaster | PA | United States | ||||
8. Matlick, Sam | Sat 9:40am, EAC 7 | Linwood | NJ | United States | ||||
9. Megliola, Andre H | Sat 9:40am, EAC 4 | NH | United States | |||||
10. Murthy, Praveen | Sat 9:40am, EAC 6 | New York | NY | |||||
11. Ohrstrom, Henry | , | The Plains | VA | United States | ||||
12. Prasad, Jay V. | Sat 10:55am, EAC 2 | New York | NY | United States | ||||
13. Swanson, Daniel | Sat 10:15am, EAC 2 | New York | NY | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Werner, Mitchell | Sat 10:15am, EAC 3 | West Bloomfield | MI | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Yuen, Peter | Sat 10:15am, EAC 3 | Riverside | CT | United States | ||||
Men 5.5 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Cabrera, Danny | Sat 11:45am, EAC 6 | New York | NY | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Carlin, Will | Sat 11:45am, EAC 3 | Brooklyn | NY | United States | ||||
2. Chin, Jared | Sat 11:45am, EAC 6 | New York | NY | United States | ||||
3. Ende, Ben | , | New York | NY | |||||
4. Goldstein, Ben H | Sun 11:15am, EAC 4 | New York | NY | United States | ||||
5. Moolani, Deerav D | Sat 11:45am, EAC 4 | Stamford | CT | India | ||||
6. Nayar, Rahul | Sat 11:45am, EAC 4 | Miami Beach | FL | United States | ||||
7. Sidhwani, Sanjay | Sat 11:45am, EAC 3 | Scarsdale | NY | United States | ||||
Men 6.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Celis, Hector | Fri 7:40pm, EAC 6 | Queens | NY | Mexico | ||||
2. Cromwell, David M | Fri 8:15pm, EAC 2 | Baltimore | MD | United States | ||||
3. Jacobson, Evan | Fri 7:40pm, EAC 4 | Westbury | NY | United States | ||||
4. McQuan, Chayse | Sat 11:00am, EAC 4 | new york | NY | Trinidad and Tobago | ||||
5. Pantle, Felipe | Fri 8:15pm, EAC 2 | Whitestone | NY | United States | ||||
6. Reed, Nick | Fri 7:40pm, EAC 4 | Forest Hills | NY | United States | ||||
7. Rodriguez, K. Marco | Sat 10:55am, EAC 3 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
8. Solecki, A.J. | Fri 7:40pm, EAC 6 | Brooklyn | NY | United States | ||||
9. Yassin, Ashraf | Sat 11:00am, EAC 6 | Clifton | NJ | Egypt | ||||
Women 2.5 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found | ||||||||
Women 3.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Calderon, Fatima | Sat 8:00am, EAC 2 | New York | NY | United States | ||||
2. Lamb, Carrie | Sat 8:00am, EAC 2 | Locust Valley | NY | United States | ||||
3. Mack, Raya | Sat 8:00am, EAC 1 | New York | NY | United States | ||||
4. Sohn, Amy | Sat 8:00am, EAC 1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
Women 3.5 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Gonzalez, Leslie | Sat 8:00am, EAC 4 | New York | NY | United States | ||||
2. Palmer, Casey M | Sat 8:00am, EAC 3 | United States | ||||||
3. Shah, Samira | Sat 8:00am, EAC 4 | Brooklyn | NY | United States | ||||
4. Tyson, Julia | Sat 8:00am, EAC 3 | New York | United States | |||||
Women 4.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Allen, Sarah | Sat 8:00am, EAC 7 | Mount Vernon | NY | United States | ||||
2. Boillot, Alexandra | Sat 8:00am, EAC 6 | Rye | NY | United States | ||||
3. Northrop, Alyssa | Sat 8:00am, EAC 6 | Brooklyn | NY | United States | ||||
4. Ooi, Jane | Sat 10:20am, EAC 1 | Stamford | CT | Malaysia | ||||
5. Thomas, Vivi | Sat 8:00am, EAC 7 | Ashaway | RI | Switzerland | ||||
Women 4.5 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found | ||||||||
Women 5.0 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found | ||||||||
Women 5.5 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found |