Hang on there...
close
close
close
close
Men 2.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Baldomero Poou Sixta, Jeffry | Thu 4:30pm, 2 | WA | United States | |||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Boyle, Ryan | Fri 8:45pm, 8 | |||||||
2. Chatel, Luther | Fri 8:45pm, 8 | |||||||
3. Sanjay, Adarsh | Thu 4:30pm, 2 | Bellevue | WA | |||||
Men 3.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. abrahams, thomas | Fri 5:00pm, 7 | |||||||
2. Holoch, Jason | Fri 5:00pm, 8 | |||||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Hughes, Jaylin | Sat 8:15am, 8 | WA | United States | |||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Khadabadi, Sagar | Sat 8:15am, 8 | India | ||||||
2. Khandeparker, Ashwin | Sat 8:15am, 7 | Seattle | WA | United States | ||||
3. Khanna, Rayhan | Fri 7:15pm, 5 | WA | United States | |||||
4. Shivhare, Ashim | Fri 5:00pm, 7 | |||||||
5. Slater, Cory | Fri 5:00pm, 8 | |||||||
6. Sundararaman, Shreyas | Fri 7:15pm, 6 | Bellevue | WA | United States | ||||
7. White, Hunter | Fri 7:15pm, 5 | |||||||
Men 4.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ammi, Azzdine Y | Sat 8:15am, 1 | Portland | OR | United States | ||||
2. Amrhein, Dan | Fri 5:00pm, 1 | Seattle | WA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Cerecero, Adrian | Fri 7:15pm, 2 | Seattle | WA | |||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Friedland, Steven | Fri 8:00pm, 2 | San Mateo | CA | United States | ||||
2. Gahrns, Mike T | Sat 9:00am, 1 | Woodinville | WA | United States | ||||
3. Green, Jeff | Sat 9:45am, 2 | Tenino | WA | United States | ||||
4. hatfield, guy | Fri 5:00pm, 2 | Lynnwood | ||||||
5. Hubert, Carlos M | Sat 9:45am, 1 | Seattle | WA | Argentina | ||||
6. Hughes, John | Fri 7:15pm, 1 | Vancouver | BC | Canada | ||||
7. Kratz, Kim | Fri 8:00pm, 1 | Lake Oswego | OR | United States | ||||
8. Leith, Fredrick | Fri 8:00pm, 1 | Vancouver | BC | |||||
9. molvar, michael | Sat 8:15am, 3 | WA | United States | |||||
10. Purrazzella, Joseph | Sat 9:00am, 2 | Norwalk | CT | United States | ||||
11. Sarju, Zeke | Fri 5:00pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
12. Siddiqui, Yousuf M. | Sat 8:15am, 1 | Irvine | CA | United States | ||||
13. Siddiqui, Yusef | Sat 8:15am, 2 | Vancouver | WA | United States | ||||
14. Sidhu, Jaswinder | Sat 8:15am, 3 | Lake Oswego | OR | India | ||||
15. Stearns, Andrew M | Sat 11:15am, 1 | Seattle | WA | United States | ||||
16. Stevenson, Bryce | Fri 7:15pm, 3 | Seattle | ||||||
17. Sullivan, Tim | Fri 7:15pm, 1 | Seattle | WA | United States | ||||
18. Thompson, Mark | Fri 7:15pm, 3 | OR | United States | |||||
19. Williams, Eric N | Fri 7:15pm, 2 | University Place | WA | United States | ||||
Men 5.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Abbas, Fawad | Fri 5:45pm, 3 | Bellevue | WA | United States | ||||
2. Acharya, Anil A | Fri 6:30pm, 5 | Kirkland | WA | United States | ||||
3. Agarwal, Shekhar | Fri 5:00pm, 3 | Bellevue | WA | United States | ||||
4. Amsel, Adam | Fri 8:45pm, 6 | United States | ||||||
5. Aziz, Imran | Fri 5:45pm, 5 | Seattle | WA | United States | ||||
6. Cao, Cynthia | Fri 5:45pm, 5 | Richmond | BC | Canada | ||||
7. Cao, Sarah | Fri 6:30pm, 2 | Richmond | BC | Canada | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Cerecero, Adrian | Fri 5:00pm, 6 | Seattle | WA | |||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Chen, Luke H | Fri 6:30pm, 1 | Bellevue | WA | United States | ||||
2. Collet, Alvaro | Fri 5:45pm, 6 | Seattle | WA | United States | ||||
3. Garg, Naveen | Fri 5:00pm, 3 | Seattle | WA | United States | ||||
4. Gregory, Peter C. | Fri 6:30pm, 5 | Seattle | WA | United States | ||||
5. Hamon, Scott | Fri 3:30pm, 2 | Seattle | WA | United States | ||||
6. Hilton, Joshua D | Fri 6:30pm, 6 | Portland | OR | United States | ||||
7. Karlsson, Totte | Fri 5:00pm, 5 | Seattle | WA | United States | ||||
8. Li, Jimmy Y | Fri 3:30pm, 2 | Mountain View | CA | United States | ||||
9. Litvinov, David A. | Fri 7:30pm, 8 | Elk Grove | CA | Ukraine | ||||
10. Motonaga, Gregg | Fri 5:45pm, 3 | |||||||
11. Patel, Upen J. | Fri 8:45pm, 2 | Elk Grove | CA | United Kingdom | ||||
12. Patterson, Sam | Fri 6:30pm, 1 | Seattle | WA | United States | ||||
13. Petersen, Leaf | Fri 5:45pm, 1 | Normandy Park | WA | United States | ||||
14. Piyarali, Ali | Fri 6:30pm, 2 | Seattle | WA | United States | ||||
15. Reddy, Abhiroop | Fri 5:00pm, 5 | Bellevue | WA | India | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Reed, Mark | , | Seattle | WA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Reger, Tom | Fri 5:45pm, 6 | |||||||
2. Rein-Weston, Claire M. | Fri 6:30pm, 3 | Seattle | WA | United States | ||||
3. Sykora, Lukas | Fri 6:30pm, 3 | Tigard | OR | United States | ||||
4. Weber, Henry | Fri 5:45pm, 1 | Bothell | WA | United States | ||||
5. Yaqoob, Usman | Fri 6:30pm, 6 | San Jose | United States | |||||
6. Yeti, Mike | Fri 5:00pm, 6 | Portland | Canada | |||||
Men 55+ Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Burt, Alex R | Fri 8:45pm, 7 | Portland | OR | United States | ||||
2. Cameron, Derrick | Sat 9:45am, 3 | Ridgefield, Washington | Canada | |||||
3. Giltvedt, Anders | Fri 5:45pm, 2 | Lake Oswego | OR | United States | ||||
4. Halling, Jonathan | Sat 9:45am, 3 | Tumwater | WA | |||||
5. Kelly, Simon | Fri 5:45pm, 2 | Seattle | WA | United States | ||||
6. McGahern, Des | Fri 8:45pm, 7 | WA | United States | |||||
Men 6.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Burt, Spencer | Fri 5:00pm, G | Portland | OR | United States | ||||
2. Carbajal , Phillip | Sat 11:15am, G | Camas | United States | |||||
3. Fan, Jonathan | Fri 5:45pm, G | Richmond | BC | Canada | ||||
4. Greaves-Tunnell, Alexander H. | Fri 5:45pm, G | Seattle | WA | United States | ||||
5. Gutierrez Gomez, Gustavo | Fri 4:15pm, G | Seattle | WA | Mexico | ||||
6. Jung, Chris | Sat 9:45am, G | |||||||
7. McGee-Lowdermilk, Zane S | Sat 12:00pm, G | Seattle | WA | United States | ||||
8. Mir, Mohsen | Fri 6:00pm, 7 | Vancouver | WA | United States | ||||
9. Olguin, Armando V | Fri 6:00pm, 8 | Vallejo | CA | Mexico | ||||
10. Ryan, Sean R | Fri 6:00pm, 8 | Portland | OR | Australia | ||||
11. Vaggers, Luke | Fri 5:00pm, G | Vancouver | BC | Canada | ||||
12. wagenmans, yos | Fri 4:15pm, G | Gorssel | Netherlands | |||||
13. Yendell, Richard | Fri 6:00pm, 7 | Vancouver | BC | Canada | ||||
Women 3.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Boyle , Brittany | Fri 8:15pm, 7 | Vancouver | BC | |||||
2. Clowry-Muench, Bettina | Fri 4:15pm, 2 | Sammamish | WA | United States | ||||
3. Eberhard, Sage | Sat 8:45am, 7 | Whistler | BC | Canada | ||||
4. Jacobson, Raelyn | Fri 8:15pm, 7 | United States | ||||||
5. Kuperman, Hallie | Fri 4:15pm, 3 | Seattle | WA | United States | ||||
6. Nevler, Janis | Fri 4:15pm, 2 | Kirkland, WA | United States | |||||
7. Sanjay, Arya | Fri 4:15pm, 3 | Bellevue | WA | United States | ||||
Women 4.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Arango, Karen | Sat 10:45am, 7 | Seattle | WA | United States | ||||
2. Bachman, Laura | Fri 7:00pm, 8 | Seattle | United States | |||||
3. Bachman, Sarah L | Fri 5:30pm, 7 | Portland | OR | United States | ||||
4. Cheah, Gerrie K. | Fri 5:30pm, 8 | Bellevue | WA | United States | ||||
5. Chew, Amanda | Fri 7:30pm, 7 | San Francisco | CA | Singapore | ||||
6. Chou Collet, Lulu | Fri 5:30pm, 8 | Seattle | WA | United States | ||||
7. Cullen, Gibbs | Fri 5:30pm, 7 | New York | NY | United States | ||||
8. Eberhard, Carol | Fri 7:00pm, 7 | Whistler | BC | Canada | ||||
9. Kato, Andrea | Fri 7:00pm, 7 | Shoreline | WA | United States | ||||
10. Lynskey, Heather | Fri 7:30pm, 7 | Whistler | BC | |||||
11. Odell, Carol F | Fri 3:30pm, 3 | Seattle | WA | United States | ||||
12. Sklar, Dara | Fri 7:00pm, 8 | Squamish | BC | Canada | ||||
13. Thorman, Amanda | Fri 8:00pm, 3 | SEATTLE | United States | |||||
14. Tuppeny, Therese | Fri 3:30pm, 3 | Seattle | United States |