Hang on there...
close
close
close
close
A Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Machin, Jonny | Sat 9:00am, 1 | |||||||
2. Booker, Neal | Sat 9:30am, 2 | United States | ||||||
3. Bushby, Karl | Sat 9:30am, 1 | United States | ||||||
4. Byrne, Jason | Sat 1:30pm, 4 | United States | ||||||
5. Cannistraci, Lucas | Sat 9:30am, 2 | United States | ||||||
6. Chase, Damon | Sat 9:00am, 4 | United States | ||||||
7. Coates, Ben | Sat 9:00am, 2 | United States | ||||||
8. Evans, Rich | Sat 9:00am, 3 | United Kingdom | ||||||
9. Findlay, Rob | Sat 9:00am, 6 | |||||||
10. Gill, Harrison | Sat 1:00pm, 4 | Darien | CT | United States | ||||
11. Hillman, Kieran | Sat 9:30am, 4 | United States | ||||||
12. Hughes, Lucas | Sat 9:00am, 5 | Hove | SSX | England | ||||
13. Krzystyniak, Jeremy | Sat 9:00am, 5 | Sutton | England | |||||
14. Magor, Joe | Sat 9:00am, 6 | United Kingdom | ||||||
15. Marshall, Matt | Sat 9:30am, 6 | United States | ||||||
16. Masuda, Seigo | Sat 9:30am, 3 | Japan | ||||||
17. Parfett, Stuart | Sat 9:00am, 2 | United States | ||||||
18. Richards, Frazer | Sat 9:30am, 3 | United States | ||||||
19. Richardson, Steve | Sat 1:00pm, 1 | Ireland | ||||||
20. Rushworth, Phil | Sat 1:30pm, 1 | United Kingdom | ||||||
21. Shean, Jojo | Sat 9:00am, 4 | United States | ||||||
22. Stanford, George | Sat 9:00am, 3 | United States | ||||||
23. Staunton, Nick | Sat 9:30am, 5 | leamington spa | Ireland | |||||
24. Velleman, Lithemba | Sat 9:30am, 1 | United States | ||||||
25. Warne, Jordan | Sat 9:30am, 4 | Surrey | England | |||||
26. Williams, Mark | Sat 9:30am, 5 | United Kingdom | ||||||
27. Windle, Ben | Sat 9:00am, 1 | United Kingdom | ||||||
28. Withrington, Henry | Sat 9:30am, 6 | United States | ||||||
B Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Button, Kelcey | Sat 10:00am, 6 | |||||||
2. Edwards, Lewis | Sat 10:00am, 1 | |||||||
3. Atkinson, Paul | Sat 10:00am, 4 | United States | ||||||
4. Blaney-Cooper, Liam | Sat 10:00am, 5 | United States | ||||||
5. Buhler, Rolf | Sat 10:00am, 3 | |||||||
6. Compton, Matt | Sat 1:30pm, 5 | United States | ||||||
7. Curness, Jamie | Sat 10:30am, 6 | United States | ||||||
8. Gelderblom, Leon | Sat 1:30pm, 5 | United States | ||||||
9. Greasley, Callum | Sat 2:00pm, 4 | United States | ||||||
10. Greengrass, Rob | Sat 10:00am, 2 | United States | ||||||
11. Harrington, James | Sat 10:00am, 4 | United States | ||||||
12. Illidge, James | Sat 2:00pm, 6 | United States | ||||||
13. Kennerley, Ria | Sat 1:30pm, 6 | United States | ||||||
14. Machin, Natalie | Sat 10:00am, 2 | United States | ||||||
15. McCouat, James | Sat 10:00am, 3 | United Kingdom | ||||||
16. Mennie, Gavin | Sat 1:30pm, 6 | United States | ||||||
17. Newman, David | Sat 10:00am, 6 | United States | ||||||
18. Pana, Florin | Sat 10:00am, 5 | United States | ||||||
19. Parker, Lee | Sat 10:00am, 1 | United States | ||||||
20. Peel, Jack | Sat 10:30am, 6 | United States | ||||||
21. Peel, Nick | Sat 10:30am, 5 | United States | ||||||
22. Pletts, Brad | Sat 10:30am, 5 | United States | ||||||
23. Shadick-Coe, Ross | Sat 2:00pm, 3 | United States | ||||||
24. Warne, Charlie | Sat 2:00pm, 1 | United States | ||||||
C Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Black, Philip | Sat 10:30am, 2 | |||||||
2. Clements, Leigh | Sat 11:00am, 2 | |||||||
3. Weeks, Brent | Sat 11:00am, 3 | |||||||
4. Bickell, Paul | Sat 11:00am, 3 | United States | ||||||
5. Davies, Byron | Sat 10:30am, 4 | |||||||
6. Derbyshire, Sam | Sat 10:30am, 1 | United States | ||||||
7. Greengrass, Thomas | Sat 10:30am, 3 | England | ||||||
8. Harris, David | Sat 10:30am, 1 | Colchester | England | |||||
9. Khan, Fahad | Sat 11:00am, 4 | United States | ||||||
10. Marnet, Yohann | Sat 10:30am, 3 | United States | ||||||
11. Motson, Rob | Sat 11:00am, 4 | United States | ||||||
12. Neseyif, Ramsey | Sat 10:30am, 4 | United States | ||||||
13. Sanderson, Tom | Sat 11:00am, 1 | United States | ||||||
14. Wilkins, Siobhan | Sat 11:00am, 1 | United States | ||||||
15. Williams, Bill | Sat 10:30am, 2 | United States | ||||||
16. Wright, Clare | Sat 11:00am, 2 | England | ||||||
D Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Lucas, Caroline | Sat 11:30am, 5 | United States | ||||||
2. Lynch, Willie | Sat 11:30am, 5 | United States | ||||||
3. MacLennan, John | Sat 11:30am, 3 | |||||||
4. Makarov, Alexander | Sat 11:30am, 4 | |||||||
5. Pletts, Shane | Sat 11:30am, 2 | Southampton | England | |||||
6. Tucker, Simon | Sat 11:30am, 3 | United States | ||||||
7. Vivek, Monty | Sat 11:30am, 2 | United States | ||||||
8. Warne, Chris | Sat 11:30am, 4 | United States | ||||||
E Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Serrao, Paul | Sat 1:00pm, 5 | |||||||
2. Burke, Edel | Sat 1:00pm, 6 | |||||||
3. Lucas, Chris | Sat 11:00am, 6 | United States | ||||||
4. Samuel, Robert | Sat 11:00am, 5 | United States | ||||||
5. Sheikh, Amer | Sat 11:00am, 5 | San Francisco | CA | United Kingdom | ||||
6. Stratton, Carl | Sat 11:00am, 6 | United States |