Tournaments - Entrants by division

San Francisco Summer Silver

Entrants by division

This list is based upon the predicted cut list points at registration deadline.

Before registration deadline the order may change as more players enter or if players participate in more tournaments.

After registration deadline the order will not change.

This list is NOT seeding.

For full details on cut list and seeding policies, please see the Tournament Procedure Policies section of the US Squash junior guidelines page, section 5 and 6.

[close]
BU11 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Elmarassy, Ali Fri 7:00pm, 1 Santa Clara CA United States
 2.  Gaddam, Simrith Fri 5:00pm, 1 Fremont CA United States
 3.  Yun, Aiden Fri 5:00pm, 2 CA United States
 4.  Chou-Belden, Justin Fri 5:00pm, 2 San Francisco CA United States
 5.  Singh, Kanha Fri 5:00pm, 1 Frisco TX United States
BU13 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Kapoor, Tanay Fri 7:30pm, 1 Fremont CA United States
 2.  Mohammed, Reza Fri 7:30pm, 4 Los Angeles CA United States
 3.  Moolchandani, Yash Fri 5:30pm, 3 Sunnyvale CA United States
 4.  Khanna, Aditya Fri 7:30pm, 2 San Francisco CA United States
 5.  Webster, Garrett Fri 5:30pm, 2 Los Altos CA United States
 6.  Adaya, Ahmad Fri 7:30pm, 2 Los Angeles CA United States
 7.  Mehta, Vivaan Fri 5:30pm, 1 Los Altos CA United States
 8.  Singh, Arjun Fri 7:30pm, 3 Frisco TX United States
 9.  Yun, Aiden Fri 5:30pm, 2 CA United States
 10.  Doma, Abhinav Fri 5:30pm, 1 Fremont CA United States
 11.  Shah, Arman Fri 5:30pm, 3 United States
BU15 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Turaga, Gaurav Fri 8:00pm, 1 El Dorado Hills CA United States
 2.  Mannava, Saisidharth Fri 8:00pm, 4 San Ramon CA United States
 3.  Turaga, Vaibhav Fri 8:00pm, 3 El Dorado Hills CA United States
 4.  Mohammed, Reza Fri 8:00pm, 2 Los Angeles CA United States
 5.  Mushran, Vidur Fri 8:00pm, 2 Redwood City CA United States
 6.  Asad, Saad Fri 5:30pm, 5 San Jose CA United States
 7.  Roy, Aditya Fri 8:00pm, 3 Los Altos CA United States
 8.  Khanna, Aditya Fri 6:00pm, 1 San Francisco CA United States
 9.  Rojas, Isaias Fri 6:00pm, 1 Berkeley CA United States
 10.  Lopez, Adrian Fri 5:30pm, 5 Berkeley CA United States
BU17 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Sunkam, Vivek Sat 10:00am, 1 Campbell CA United States
 2.  Reddy, Abhiroop Sat 10:00am, 4 Bellevue WA United States
 3.  Miller, Jacob Sat 10:00am, 3 El Sobrante CA United States
 4.  Asnani, Dev Sat 10:00am, 2 Fremont CA United States
 5.  Mikhail, Daniel Sat 10:00am, 3 Tarzana CA United States
 6.  Nemani, Dhruv Fri 6:30pm, 1 Saratoga CA United States
 7.  Turaga, Gaurav Fri 6:30pm, 2 El Dorado Hills CA United States
 8.  Turaga, Vaibhav Sat 10:00am, 2 El Dorado Hills CA United States
 9.  Tan, Henry Fri 6:30pm, 1 San Francisco CA United States
 10.  Sorkin, Jude Fri 6:30pm, 2 Saint Louis MO United States
BU19 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Noonan, Patrick K Fri 8:30pm, 2 Chapel Hill NC United States
 2.  Haq, Ahmad Fri 6:30pm, 5 Santa Clara CA United States
 3.  Mustafa, Sameer A. Fri 6:30pm, 5 Dublin CA United States
 4.  George, Justin Fri 6:30pm, 3 San Ramon CA United States
 5.  Kanchi, Nikhil Fri 6:30pm, 3 Saratoga CA United States
 6.  Pannu, Himanshu Fri 8:30pm, 1 San Mateo CA United States
 7.  Gulhar, Rohan Fri 8:30pm, 1 San Ramon CA United States
GU11 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Yun, Rachel Fri 7:00pm, 3 San Mateo CA United States
 2.  Feldman, Elinor Fri 5:00pm, 3 San Francisco CA United States
 3.  Zavery, Ashna Fri 5:00pm, 4 Redwood City CA United States
 4.  Sistla, Apurva Fri 5:00pm, 4 San Jose CA United States
 5.  Sun, Anya Jia-An Fri 5:00pm, 3 United States
GU13 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Pannu, Denali Fri 5:00pm, 5 San Mateo CA United States
 2.  Yun, Rachel Fri 5:30pm, 4 San Mateo CA United States
 3.  Morsy, Yasmine Fri 5:30pm, 4 Danville CA United States
 4.  Sun, Natalie Jia-Ning Fri 5:00pm, 5 United States
GU15 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Mustafa, Aneesa I. Fri 6:00pm, 3 Dublin CA United States
 2.  Tiwary, Aanika Fri 8:30pm, 4 Redwood City CA United States
 3.  Mehta, Eedha Fri 6:00pm, 5 Los Altos CA United States
 4.  Morsy, Dina Fri 6:00pm, 5 Danville CA United States
 5.  Koong, Lauren Fri 8:30pm, 3 Houston TX United States
 6.  Nibber, Noor Fri 6:00pm, 4 CA United States
 7.  Raghavan, Sara Fri 6:00pm, 3 Stamford CT United States
 8.  Kim, Yvonne Fri 6:00pm, 4 Salt Lake City UT United States
 9.  Ramirez-Figueroa, Alessandra Fri 8:30pm, 5 Richmond CA United States
GU17 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
GU19 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship