Hang on there...
close
close
close
close
This list is based upon the predicted cut list points at registration deadline.
Before registration deadline the order may change as more players enter or if players participate in more tournaments.
After registration deadline the order will not change.
This list is NOT seeding.
For full details on cut list and seeding policies, please see the Tournament Procedure Policies section of the US Squash junior guidelines page, section 5 and 6.
[close]BU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Anand, Akash | Sat 12:30pm, CT1 | Saratoga | CA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Chou-Belden, Justin | Sat 8:00am, CT1 | San Francisco | CA | United States | ||||
2. Elmarassy, Ali | Sat 8:00am, CT2 | CA | United States | |||||
3. Gaddam, Simrith | Sat 8:00am, CT2 | Lexington | MA | United States | ||||
4. Siddiqui, Atef | Sat 12:30pm, CT2 | WA | United States | |||||
5. Yun, Aiden | Sat 8:00am, CT1 | San Mateo | CA | United States | ||||
BU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Malhotra, Neal | Sat 12:30pm, CT4 | Saratoga | CA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Moolchandani, Yash | Sat 8:00am, CT4 | Sunnyvale | CA | United States | ||||
2. Shah, Arman | Sat 12:30pm, CT3 | United States | ||||||
3. Shukla, Rudransh | Sat 8:00am, CT4 | Sunnyvale | CA | United States | ||||
4. Vahlsing Jr, David | Sat 8:00am, CT3 | Paoli | PA | United States | ||||
5. Yun, Aiden | Sat 8:00am, CT3 | San Mateo | CA | United States | ||||
BU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Athreya, Abhinav M | Fri 4:30pm, CT4 | Saratoga | CA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bhavsar, Atreyus A | Fri 4:00pm, CT4 | Hamel | MN | United States | ||||
2. Chandra, Aadi | Fri 4:30pm, CT3 | Hillsborough | CA | United States | ||||
3. Chen, Benjamin | Fri 5:00pm, CT3 | Cupertino | CA | United States | ||||
4. Desai, Nachiket | Fri 5:00pm, CT2 | Cupertino | CA | United States | ||||
5. Linaldi, Alexander | Fri 4:00pm, CT4 | Oakland | CA | United States | ||||
6. Mannava, Saisidharth | Fri 4:30pm, CT2 | San Ramon | CA | United States | ||||
7. Mehta, Vivaan | Fri 4:30pm, CT2 | Los Altos | CA | United States | ||||
8. Mushran, Vidur | Fri 5:00pm, CT1 | Redwood City | CA | United States | ||||
9. Navaid, Abdullah | Fri 5:00pm, CT3 | Palo Alto | CA | United States | ||||
10. Roy, Aditya | Fri 5:00pm, CT1 | Los Altos | CA | United States | ||||
11. Siddiqui, Yusef | Fri 5:00pm, CT2 | Vancouver | WA | United States | ||||
12. Turaga, Gaurav | Fri 4:30pm, CT4 | El Dorado Hills | CA | United States | ||||
13. Turaga, Vaibhav | Fri 4:30pm, CT3 | El Dorado Hills | CA | United States | ||||
14. Vasishta, Romin | Fri 4:30pm, CT1 | Mountain View | CA | United States | ||||
15. Whitfield, Jack William | Fri 4:30pm, CT1 | MSY | England | |||||
BU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Asnani, Dev | Fri 7:00pm, CT4 | Fremont | CA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Davenport, Raji | Fri 4:00pm, CT1 | Oakland | CA | United States | ||||
2. Devoe, Craig | Fri 7:30pm, CT2 | San Diego | CA | United States | ||||
3. Elmarassy, Mero | Fri 7:00pm, CT3 | Santa Clara | CA | United States | ||||
4. Emerson, James | Fri 4:00pm, CT2 | San Francisco | CA | United States | ||||
5. Fuloria, Varun S. | Fri 6:30pm, CT4 | Los Altos | CA | United States | ||||
6. Gupta, Abhimanyu | Fri 7:00pm, CT1 | San Ramon | CA | United States | ||||
7. Hindy, Ali | Fri 4:00pm, CT2 | Greenwich | CT | United States | ||||
8. Huh, Cooper | Fri 4:00pm, CT3 | Portola Valley | CA | United States | ||||
9. Kanchi, Nikhil | Fri 6:30pm, CT4 | Saratoga | CA | United States | ||||
10. Miller, Jacob | Fri 7:30pm, CT1 | El Sobrante | CA | United States | ||||
11. Mushran, Avi | Fri 7:00pm, CT4 | Redwood Shores | CA | United States | ||||
12. Pannu, Himanshu | Fri 7:00pm, CT2 | San Mateo | CA | United States | ||||
13. Prashant, Vishal | Fri 6:30pm, CT3 | La Canada Flintridge | CA | United States | ||||
14. Reddy, Abhiroop | Fri 7:00pm, CT2 | Bellevue | WA | India | ||||
15. Siddiqui, Yusef | Fri 4:00pm, CT3 | Vancouver | WA | United States | ||||
16. Smith, Elijah | Fri 4:00pm, CT1 | Oakland | CA | United States | ||||
17. Turaga, Gaurav | Fri 7:00pm, CT1 | El Dorado Hills | CA | United States | ||||
18. Turaga, Vaibhav | Fri 7:30pm, CT1 | El Dorado Hills | CA | United States | ||||
BU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bhavsar, Atreyus A | Fri 5:30pm, CT2 | Hamel | MN | United States | ||||
2. Bryan, John H | Fri 5:00pm, CT4 | Baltimore | MD | United States | ||||
3. Devoe, Craig | Fri 5:30pm, CT2 | San Diego | CA | United States | ||||
4. Gampala, Roshan | Fri 5:30pm, CT3 | Cupertino | CA | United States | ||||
5. George, Justin | Fri 5:30pm, CT1 | San Ramon | CA | United States | ||||
6. Gulhar, Rohan | Fri 5:30pm, CT1 | San Ramon | CA | United States | ||||
7. Parthasarathy, Vivek | Fri 5:00pm, CT4 | Bellevue | WA | United States | ||||
8. Pathak, Vir | Fri 5:30pm, CT3 | San Ramon | CA | United States | ||||
GU11 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found | ||||||||
GU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Chow, Eva | Sat 8:30am, CT3 | Menlo Park | CA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Feldman, Elinor | Fri 6:30pm, CT2 | San Francisco | CA | United States | ||||
2. Gupta, Isha | Fri 6:00pm, CT4 | Redwood City | CA | United States | ||||
3. Morsy, Yasmine | Fri 6:30pm, CT1 | Danville | CA | United States | ||||
4. Pannu, Denali | Fri 6:30pm, CT1 | San Mateo | CA | United States | ||||
5. Saini, Saara | Fri 6:00pm, CT3 | Saratoga | CA | United States | ||||
6. Shah, Ariana | Sat 8:30am, CT1 | Los Altos | CA | United States | ||||
7. Sistla, Apurva | Fri 6:00pm, CT4 | San Jose | CA | United States | ||||
8. Tantawy, Jude | Sat 8:30am, CT2 | San Jose | CA | United States | ||||
9. Tantawy, Laila | Sat 8:30am, CT4 | San Jose | CA | United States | ||||
10. Vahlsing, Kaitlyn | Fri 6:30pm, CT2 | Paoli | PA | United States | ||||
11. Yun, Rachel | Fri 6:00pm, CT3 | San Mateo | CA | United States | ||||
GU15 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found | ||||||||
GU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Abdelrahman, Fatima M | Fri 6:00pm, CT2 | Santa Clara | CA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Gupta, Mahika | Sat 11:30am, CT4 | Danville | CA | United States | ||||
2. Kanchi, Anika | Fri 5:30pm, CT4 | Saratoga | CA | United States | ||||
3. Le, Jessica | Fri 6:00pm, CT1 | Greenbrae | CA | United States | ||||
4. Mehta, Eedha | Sat 11:30am, CT2 | Los Altos | CA | United States | ||||
5. Morsy, Dina | Sat 11:30am, CT3 | Danville | CA | United States | ||||
6. Syed, Sanah | Fri 5:30pm, CT4 | Saratoga | CA | United States | ||||
7. Thawani, Maanvi | Fri 6:00pm, CT1 | San Jose | CA | United States | ||||
8. Tiwary, Aanika | Fri 6:00pm, CT2 | Redwood City | CA | United States | ||||
GU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship |