Tournaments - Entrants by division

2018 Newport Steamer Summer Gold

Entrants by division

This list is based upon the predicted cut list points at registration deadline.

Before registration deadline the order may change as more players enter or if players participate in more tournaments.

After registration deadline the order will not change.

This list is NOT seeding.

For full details on cut list and seeding policies, please see the Tournament Procedure Policies section of the US Squash junior guidelines page, section 5 and 6.

[close]
BU11 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Gupta, Rohan Fri 6:00pm, SG1 Brooklyn NY United States
 2.  Athar, Omair Fri 6:30pm, SG3 Avon CT United States
 3.  Voloshin, Marc Fri 6:30pm, SG1 Pittsford NY United States
 4.  Chiang, Aiden Fri 6:00pm, SG4 Princeton NJ United States
 5.  Morgan, Grayson R Fri 6:00pm, SG3 Haverford PA United States
 6.  Arora, Kunal Fri 6:30pm, SG2 Millburn NJ United States
 7.  Pastel, Jackson Fri 6:00pm, SG7 Greenwich CT United States
 8.  Capella, Carlton Fri 6:00pm, SG2 Tuxedo Park NY United States
 9.  Santry, Hayden D. Fri 3:30pm, SG3 Greenwich, CT United States
 10.  Schwarz, Rubens Fri 6:00pm, SG3 Malvern PA United States
 11.  Shroff, Kiran Fri 3:30pm, SG6 Stirling NJ United States
 12.  Ibrahim, Dean Fri 6:00pm, SG7 Squantum MA United States
 13.  Eielson, William P Fri 3:30pm, SG5 Boston MA United States
 14.  Eielson, John Fri 3:00pm, SG6 Boston MA United States
 15.  Husain, Asher Fri 3:30pm, SG2 New York NY United States
 16.  Tagliarini, Brendan Fri 3:30pm, SG4 New Haven CT United States
 17.  Shah, Sidharth Fri 3:30pm, SG2 South Plainfield NJ United States
 18.  Cupps JR, Christopher Fri 3:30pm, SG3 Chicago IL United States
 19.  Oliver, Grant Fri 3:30pm, SG4 Devon PA United States
 20.  Cha, Jude Fri 3:30pm, SG5 Boston MA United States
 21.  Bourell, James Fri 3:30pm, SG6 Westwood MA United States
 22.  Smith, Colin Fri 3:00pm, SG6 Concord NH United States
BU13 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Capella, Lucas C Fri 8:30pm, SG7 Tuxedo Park NY United States
 2.  Athar, Imad H Fri 8:30pm, SG6 Avon CT United States
 3.  Mukhin, Artemy Fri 5:00pm, SG4 New York NY United States
 4.  Thomas, Joshua Fri 5:00pm, SG5 Cupertino CA United States
 5.  Nemani, Dhruv Fri 4:30pm, SG8 Saratoga CA United States
 6.  Jolly, Shan Fri 5:30pm, SG1 Palo Alto CA United States
 7.  Boulan, Anden Fri 5:00pm, SG1 Greenwich CT United States
 8.  Kim, Ryan Fri 5:00pm, SG8 New York NY United States
 9.  Edmands, Ike Fri 5:00pm, SG7 New York NY United States
 10.  Parisi, Roman Fri 5:00pm, SG2 Greenbrae CA United States
 11.  Sipp, Cameron Fri 4:30pm, SG7 New York NY United States
 12.  Lu, Zachary E Fri 5:30pm, SG2 Chatham NJ United States
 13.  Chung, Jesse Fri 4:30pm, SG6 Riverside CT United States
 14.  Gillooly, Johnny Fri 5:30pm, SG3 Milton MA United States
 15.  Graziano, Christian Fri 5:00pm, SG6 Greenwich CT United States
 16.  Okurowski, Hayden Fri 5:00pm, SG3 Concord MA United States
 17.  Singh, Arjun Fri 5:30pm, SG3 Frisco TX United States
 18.  Ibrahim, Adam Fri 5:30pm, SG2 Squantum MA United States
 19.  Shankaran, Nayan Fri 5:00pm, SG6 Newtown Square PA United States
 20.  Avram, Jacob Fri 5:00pm, SG7 New York NY United States
 21.  Griggs, Tilford L Fri 4:30pm, SG6 Atlanta GA United States
 22.  Guo, Maxwell R Fri 5:00pm, SG3 Chestnut Hill MA United States
 23.  Shatzman, Chase Fri 4:30pm, SG7 Newtown Sq PA United States
 24.  Kazemekaitis, Lukas Fri 5:00pm, SG2 Southport CT United States
 25.  Nieves, Alex Fri 5:00pm, SG1 Princeton NJ United States
 26.  Nam, Nathaniel Fri 5:00pm, SG8 New York NY United States
 27.  Campbell, Reed Fri 5:00pm, SG5 Haverford PA United States
 28.  Werner, Henry G Fri 5:30pm, SG1 Etna NH United States
 29.  Li, Devon Fri 4:30pm, SG8 Malvern PA United States
 30.  Hinckley, Hudson J. Fri 5:00pm, SG4 Newport RI United States
BU15 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Avram, Robert Fri 11:30am, PA1 New York NY United States
 2.  Venkatesan, Callan Fri 11:30am, PA8 San Francisco CA United States
 3.  Robertson, Hollis Fri 11:00am, PA8 Brooklyn NY United States
 4.  Cupps JR, Bobby A. Fri 11:00am, PA5 Chicago IL United States
 5.  Herbert, Grady G Fri 11:30am, PA4 Bryn Mawr PA United States
 6.  Mullarkey, Tighe Fri 11:30am, PA5 Locust Valley NY United States
 7.  Monteiro, Ashton Fri 11:00am, PA4 Riverside CT United States
 8.  Arader, Alexander J Fri 11:30am, PA6 New York NY United States
 9.  Sen, Arjun K Fri 11:00am, PA3 Princeton Junction NJ United States
 10.  Sidhu, Kabir S Fri 11:00am, PA6 South Plainfield NJ United States
 11.  Wiltshire, Shomari Fri 11:00am, PA1 Guyana
 12.  Albani, Robert Fri 11:30am, PA3 Newtown Square PA United States
 13.  Orr, Alexander E. Fri 11:30am, PA7 Haverford PA United States
 14.  Feldman, Felix Fri 11:00am, PA7 San Francisco CA United States
 15.  Mitchell, Isaac L Fri 11:00am, PA2 Baltimore MD United States
 16.  Poirier, Hudson Fri 11:00am, PA6 Wellesley MA United States
 17.  Merkel, Leo Fri 11:00am, PA2 Brooklyn NY United States
 18.  Wang, Brandon Fri 11:30am, PA2 Millburn NJ United States
 19.  Merrill, James G. Fri 11:00am, PA7 Locust Valley NY United States
 20.  Suratt, Tobey Fri 11:30am, PA7 Brooklyn NY United States
 21.  Wang, Alex Fri 11:00am, PA3 Malvern PA United States
 22.  Kini, Nimai Fri 11:30am, PA2 Medfield MA United States
 23.  Kogan, Theo Fri 11:30am, PA3 New York NY United States
 24.  Burke, William S. Fri 11:30am, PA6 Rye NY United States
 25.  French, Joseph Fri 11:30am, PA5 Brooklyn NY United States
 26.  Robertson, Hart Fri 11:30am, PA1 Brooklyn NY United States
 27.  Levy, Eli Fri 11:30am, PA4 Williamstown MA United States
 28.  Lenfest, Chase A. Fri 11:00am, PA8 Bryn Mawr PA United States
 29.  Jacobs, Dietrich A. Fri 11:30am, PA8 Boston MA United States
 30.  Cochinwala, Omar Fri 11:00am, PA1 Houston TX United States
 31.  Santoro, Will Fri 11:00am, PA5 Boston MA United States
 32.  Serrano-Wu, Henry Fri 11:00am, PA4 Belmont MA United States
BU17 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Eyles, Ethan M Fri 12:00pm, PA1 Greenwich CT Australia
 2.  Stoltz, Conner Fri 12:45pm, PA1 Bronxville NY United States
 3.  Bulbulia, Jacob Fri 12:45pm, PA8 Short Hills NJ United States
 4.  Conigliaro, Douglas A. Fri 12:00pm, PA8 Dedham MA United States
 5.  Roshkoff, Blake A Fri 12:45pm, PA5 Villanova PA United States
 6.  Park, Winston Fri 12:45pm, PA4 Baltimore MD United States
 7.  Nam, Zach Fri 12:00pm, PA5 New York NY United States
 8.  Mackesy, Coulter Fri 12:00pm, PA3 Bronxville NY United States
 9.  Saxena, Sameer Fri 12:45pm, PA6 Newtown Square PA United States
 10.  Wilkinson, Nick J. Fri 12:45pm, PA3 New Haven CT United States
 11.  Sankuratri, Yeshwin Fri 12:00pm, PA6 Audubon PA United States
 12.  Malani, Neal R Fri 12:00pm, PA2 Saratoga CA United States
 13.  Hogan, Tom Fri 12:00pm, PA7 Malvern PA United States
 14.  Wen, Collin Fri 12:45pm, PA2 Short Hills NJ United States
 15.  Lee, Andrew J. Fri 12:45pm, PA7 Weston MA United States
 16.  Raskin Lantos, Joey Fri 12:00pm, PA7 Cambridge MA United States
 17.  De La Mora, Gonzalo Fri 12:00pm, PA4 New Haven CT United States
 18.  Spiro, Alec H. Fri 12:45pm, PA6 Portland OR United States
 19.  Iyer, Rohan Fri 12:45pm, PA2 Cincinnati OH United States
 20.  Athar, Daniyal Fri 12:00pm, PA3 Avon CT United States
 21.  Kakarla, Nikhil V Fri 12:45pm, PA7 Villanova PA United States
 22.  Nemr, Omar Fri 12:00pm, PA2 New York NY United States
 23.  Hashmi, Sultan S. Fri 12:45pm, PA3 Belvedere CA United States
 24.  Braff, Charles E Fri 12:00pm, PA1 Locust Valley NY United States
 25.  Chiang, Alex Fri 12:00pm, PA4 East Hanover NJ United States
 26.  Lamp, Alden B. Fri 12:00pm, PA8 Short Hills NJ United States
 27.  Rankin, Alex S Fri 12:45pm, PA4 Atlanta GA United States
 28.  Eielson, Oliver J Fri 12:45pm, PA8 Boston MA United States
 29.  Nandakumar, Siddharth Fri 12:45pm, PA5 Cincinnati OH United States
 30.  Campbell, Quintin A Fri 12:00pm, PA5 Haverford PA United States
 31.  Abou Taleb, Nicolo Fri 12:45pm, PA1 Pelham NY United States
 32.  Koeppel, Jacob Fri 12:00pm, PA6 Boston MA United States
BU19 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  White, Lucan Fri 1:30pm, PA1 Belmont MA United States
 2.  Burde, Jed Fri 2:15pm, PA1 Bala Cynwyd PA United States
 3.  Santry, Dana A. Fri 2:15pm, PA8 Greenwich CT United States
 4.  Leonard, Brian F. Fri 1:30pm, PA8 Harrison NY United States
 5.  Orr, Maxwell E Fri 1:30pm, PA4 Haverford PA United States
 6.  Keller, Pk Fri 1:30pm, PA5 Rye NY United States
 7.  Goldstein, Ben H Fri 2:15pm, PA4 New York NY United States
 8.  Durfee, Teddy Fri 2:15pm, PA3 Bedford Hills NY United States
 9.  Suratt, Tate Fri 1:30pm, PA6 Brooklyn NY United States
 10.  Camiener, Hugh Fri 1:30pm, PA3 Birmingham MI United States
 11.  Mackesy, Tyler S. Fri 2:15pm, PA6 Bronxville NY United States
 12.  Gildea, Ned Fri 2:15pm, PA5 Stevenson MD United States
 13.  Fehn, Nicholas G. Fri 2:15pm, PA7 Cleveland Heights OH United States
 14.  Rankin, Thomas B Fri 1:30pm, PA2 Atlanta GA United States
 15.  Maguire, Tyler Fri 2:15pm, PA2 Middletown RI United States
 16.  Somerby, Henry Fri 2:15pm, PA3 Brooklyn NY United States
 17.  Merrill, Charles Fri 1:30pm, PA6 Locust Valley NY United States
 18.  Bradlow, Zach R. Fri 1:30pm, PA3 Ardmore PA United States
 19.  Crawford, Quinton Ayres Fri 2:15pm, PA6 Boston MA United States
 20.  Vanderhorst, Jack Fri 1:30pm, PA7 Buffalo NY United States
 21.  Sutherby, John P. Fri 1:30pm, PA2 Radnor PA United States
 22.  Johnson, Alexander P Fri 1:30pm, PA7 Richmond VA United States
 23.  Bruno, Kion Fri 2:15pm, PA7 Westport CT United States
 24.  Dowling, Clark Fri 2:15pm, PA2 Lutherville Timonium MD United States
 25.  Wang, Erik Fri 2:15pm, PA5 Atlanta GA United States
 26.  Lee, Phillip J Fri 2:15pm, PA1 Lower Gwynedd PA United States
 27.  Schwartz, Alexander Fri 2:15pm, PA8 North Andover MA United States
 28.  Langdon, William M Fri 2:15pm, PA4 Maitland FL United States
 29.  Mattson, Charles F. Fri 1:30pm, PA8 Rye NY United States
 30.  Lehv, Peter Fri 1:30pm, PA1 New York NY United States
 31.  Madan, Savir Fri 1:30pm, PA5 Trumbull CT United States
 32.  Ibrahim, Zac Fri 1:30pm, PA4 Squantum MA United States
GU11 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Doe, Kaitlyn Fri 2:30pm, SG1 Waban MA United States
 2.  Barave, Anusha Fri 2:30pm, SG8 Sunnyvale CA United States
 3.  Tompkins, Charlotte Fri 2:30pm, SG5 Greenwich CT United States
 4.  Zaky, Mary Fri 2:30pm, SG4 Paramus NJ United States
 5.  Bahn, Hannah Fri 2:30pm, SG2 New York NY United States
 6.  Poirier, Kaili Fri 2:30pm, SG7 Wellesley MA United States
 7.  Mitchell, Sloane G Fri 2:30pm, SG6 Baltimore MD United States
 8.  Thomas, Leah Fri 2:30pm, SG3 Cupertino CA United States
 9.  Bourell, Lily Fri 2:30pm, SG3 Westwood MA United States
 10.  Sze, Charlotte O Fri 2:30pm, SG2 Wellesley MA United States
 11.  Graziano, Elle Fri 2:30pm, SG7 Greenwich CT United States
 12.  Gabel, Julia Fri 2:30pm, SG8 Rochester NY United States
 13.  Gupta, Layla Fri 2:30pm, SG1 Brooklyn NY United States
 14.  Shankaran, Riya Fri 2:30pm, SG4 PA United States
 15.  Tan, Alexie Fri 2:30pm, SG6 Boston MA United States
 16.  Robertson, Josie Fri 2:30pm, SG5 Brooklyn NY United States
GU13 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Sprecher, Nili Fri 6:00pm, SG8 Rye Brook NY United States
 2.  Park, Avery Fri 6:00pm, SG5 Baltimore MD United States
 3.  Gallo, Barrett Fri 6:00pm, SG6 Providence RI United States
 4.  Fox, Kitsy D. Fri 5:30pm, SG4 Wellesley MA United States
 5.  Tumuluri, Ashna Fri 5:30pm, SG5 Redwood City CA United States
 6.  Shroff, Maya Fri 5:30pm, SG6 Stirling NJ United States
 7.  Mian, Maryam A Fri 5:30pm, SG7 Princeton NJ United States
 8.  Jaffe, Alexandra K Fri 5:30pm, SG8 Philadelphia PA United States
 9.  Ronda, Lucy O. Fri 5:30pm, SG6 Brooklyn NY United States
 10.  Fazzinga, Grace E Fri 5:30pm, SG8 Greenwich CT United States
 11.  El-Masry, Gabriella Fri 5:30pm, SG5 Bronxville NY United States
 12.  Brandon, Brigid Fri 5:30pm, SG7 Baltimore MD United States
 13.  Pastel, Charlotte Fri 5:30pm, SG4 Greenwich CT United States
 14.  Huffman, Poppy P Fri 3:00pm, SG3 Greenwich CT United States
 15.  Vashisht, Anya Fri 3:00pm, SG4 Short Hills NJ United States
 16.  Mitrano, Grace A. Fri 3:00pm, SG5 Darien CT United States
 17.  Hermer, Carlota Fri 3:00pm, SG5 Brooklyn NY United States
 18.  Brandon, Fionnoula Fri 3:00pm, SG3 Baltimore MD United States
 19.  Cochinwala, Hana Fri 3:00pm, SG4 Houston TX United States
GU15 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Schoonmaker, Ella Fri 3:30pm, SG1 Darien CT United States
 2.  Sasson, Sonya Fri 4:30pm, SG5 New York NY United States
 3.  Kacergis, Mary Fri 4:00pm, SG3 Malvern PA United States
 4.  Salzman, Sophia Fri 4:00pm, SG8 Greenwich CT United States
 5.  Ronda, Isabella A. Fri 4:30pm, SG2 Brooklyn NY United States
 6.  Cline, Quincy D. Fri 4:00pm, SG4 Brooklyn NY United States
 7.  Vermani, Sohni Fri 4:30pm, SG1 Stamford CT United States
 8.  Pandit, Rhea Fri 3:30pm, SG8 New York NY United States
 9.  Li, Eugenia Fri 4:00pm, SG7 Malvern PA United States
 10.  Hashmi, Nasreen Fri 4:30pm, SG3 Belvedere CA United States
 11.  Popat, Sarita Fri 4:00pm, SG1 Short Hills NJ United States
 12.  Pande, Avika Fri 4:00pm, SG6 Wayne PA United States
 13.  Jaffe, Samantha K Fri 4:30pm, SG4 Philadelphia PA United States
 14.  Maebius, Erica Fri 4:00pm, SG5 Great Falls VA United States
 15.  Aston, Bracie Fri 4:00pm, SG2 New York NY United States
 16.  Kakarla, Anika Fri 3:30pm, SG7 Villanova PA United States
 17.  Kim, Kylie E Fri 4:00pm, SG5 New York NY United States
 18.  Kuthari, Aarohi Fri 4:00pm, SG2 Short Hills NJ United States
 19.  Lee, Lindsay C Fri 4:30pm, SG3 Haverford PA United States
 20.  Wadhwa, Ishani Fri 3:30pm, SG7 Short Hills NJ United States
 21.  Wang, Melanie W. Fri 3:30pm, SG8 Millburn NJ United States
 22.  Hermer, Gala Fri 4:30pm, SG4 Brooklyn NY United States
 23.  Bramen, Sydney Fri 4:00pm, SG6 Bryn Mawr PA United States
 24.  El-Masry, Claudia Fri 4:00pm, SG1 Bronxville NY United States
 25.  Kuthari, Saachi Fri 4:00pm, SG7 Short Hills NJ United States
 26.  Voloshin, Maya Fri 4:00pm, SG4 Pittsford NY United States
 27.  Sarna, Anika Fri 4:00pm, SG3 Houston TX United States
 28.  Karanja, Sora Fri 4:00pm, SG8 Belmont MA United States
 29.  Anand, Rhea Fri 3:30pm, SG1 Wellesley Hills United States
 30.  Hoh, Sophia Fri 4:30pm, SG2 New York NY United States
 31.  Welch, Winnie Fri 4:30pm, SG5 Greenwich CT United States
 32.  Foregger, Lassiter Fri 4:30pm, SG1 Newport RI United States
GU17 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Burke, Ellie W. Fri 9:00am, PA1 Rye NY United States
 2.  Verma, Priya R. Fri 9:30am, PA1 Rumson NJ United States
 3.  Lavin, Grace M Fri 9:30am, PA8 Gladwyne PA Ireland
 4.  Klein, Josephine H. Fri 9:00am, PA8 Brooklyn NY United States
 5.  Comai, Margaux S Fri 9:00am, PA5 Haverford PA United States
 6.  Cowhey, Amanda M Fri 9:30am, PA4 Philadelphia PA United States
 7.  Mollenkopf, Kacey Fri 9:00am, PA4 Pittsford NY United States
 8.  Weber, Darcy E Fri 9:00am, PA6 Newport RI United States
 9.  Tessitore, Nicolina M. Fri 9:30am, PA3 Wallingford CT United States
 10.  Rolfe, Isabella Fri 9:00am, PA3 Greenwich CT United States
 11.  Mancuso, Margo Fri 9:30am, PA6 Philadelphia PA United States
 12.  Ali, Alysa Fri 9:30am, PA5 Watchung NJ United States
 13.  Bokhari, Maya J. Fri 9:00am, PA7 Milton MA United States
 14.  Xu, Ellyn Fri 9:30am, PA2 Fremont CA United States
 15.  Flaherty, Grace W. Fri 9:30am, PA7 Malvern PA United States
 16.  Cohen, Ella Fri 9:00am, PA2 New York NY United States
 17.  Usman, Zayna A. Fri 9:30am, PA3 Dayton OH United States
 18.  Nelson, Connie Fri 9:00am, PA2 Cincinnati OH United States
 19.  Holding, Abby Fri 9:00am, PA3 Wellesley MA United States
 20.  Sao, Ami B Fri 9:30am, PA6 Sudbury MA United States
 21.  Chang, Supriya Fri 9:00am, PA7 Linwood NJ United States
 22.  Ackerman, Ellie Fri 9:30am, PA2 Dedham MA United States
 23.  Bardorf, Maya R Fri 9:00am, PA6 Newport RI United States
 24.  Forshner, Charlotte A. Fri 9:00am, PA4 Greenwich CT United States
 25.  Solecki, Ariana Fri 9:00am, PA1 Brooklyn NY United States
 26.  Dewey, Griffin G. Fri 9:30am, PA7 New Canaan CT United States
 27.  Reinert, Zoe Fri 9:30am, PA8 Philadelphia PA United States
 28.  Meyerson, Megan E Fri 9:00am, PA5 New Canaan CT United States
 29.  Goverdhanam, Veda Fri 9:30am, PA4 Wayne PA United States
 30.  Jiang, Sofia Fri 9:30am, PA5 Alpine NJ United States
 31.  Burhan, Aleezah Fri 9:30am, PA1 Wayne PA United States
 32.  Wilcox, Caroline Fri 9:00am, PA8 West Hartford CT United States
GU19 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Stefanoni, Lucie M. Fri 4:45pm, PA1 Darien CT United States
 2.  Robinson, Olivia Fri 10:30am, PA1 New York NY United States
 3.  Berling, Audrey C Fri 10:30am, PA8 Toledo OH United States
 4.  Huffman, Binney B Fri 10:00am, PA8 Greenwich CT United States
 5.  Seckendorf, Lily Fri 10:30am, PA5 New York NY United States
 6.  Krishnamurthy, Mia Fri 10:00am, PA4 Westport CT United States
 7.  Shatzman, Alexis Fri 10:30am, PA4 Newtown Square PA United States
 8.  Walsh, Olivia Fri 10:00am, PA5 Bryn Mawr PA United States
 9.  Dowling, Katherine Fri 10:30am, PA3 Lutherville MD United States
 10.  Lawrence, Rose Fri 10:00am, PA3 Haverford PA United States
 11.  Jolly, Noor Fri 10:00am, PA6 Palo Alto CA United States
 12.  O'connor, Erin Fri 10:30am, PA6 Greenwich CT United States
 13.  Gillis, Charlotte A. Fri 10:30am, PA2 Greenwich CT United States
 14.  Lenfest, Alexa L. Fri 10:30am, PA7 Bryn Mawr PA United States
 15.  Cummings, Katerina Fri 10:00am, PA7 Weston MA United States
 16.  Suntha, Kieran Fri 10:30am, PA6 Baltimore MD United States
 17.  McGuire, Marina Fri 10:00am, PA2 Cambridge MA United States
 18.  Lehv, Clara Fri 10:30am, PA7 New York NY United States
 19.  Bednar, Sydney C. Fri 10:00am, PA6 Greenwich CT United States
 20.  Welch, Brecon Fri 10:00am, PA3 Greenwich CT United States
 21.  Bell, Charlotte E Fri 10:00am, PA7 Wellesley MA United States
 22.  Shatzman, Devon Fri 10:30am, PA3 Newtown Square PA United States
 23.  Solecki, Amanda J. Fri 10:00am, PA2 Brooklyn NY United States
 24.  Finney, Eva Fri 10:30am, PA2 Lutherville MD United States
 25.  Santoro, Grace Fri 10:30am, PA8 Boston MA United States
 26.  McDonough, Maya S Fri 10:30am, PA1 Manakin Sabot VA United States
 27.  Tyminski, Isabella J. Fri 10:30am, PA4 Devon PA United States
 28.  Silva, Hope A. Fri 10:30am, PA5 Newtown Square PA United States
 29.  Hinckley, Sasha Fri 10:00am, PA8 Newport RI United States
 30.  Malik, Fiza Fri 10:00am, PA5 Avon CT United States
 31.  Spaulding, Skyler H Fri 10:00am, PA4 Portland ME United States