Hang on there...
close
close
close
close
This list is based upon the predicted cut list points at registration deadline.
Before registration deadline the order may change as more players enter or if players participate in more tournaments.
After registration deadline the order will not change.
This list is NOT seeding.
For full details on cut list and seeding policies, please see the Tournament Procedure Policies section of the US Squash junior guidelines page, section 5 and 6.
[close]BU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Athar, Omair | Sat 3:20pm, CHE3 | Avon | CT | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Beck, Carson | Sat 4:40pm, CHE4 | Darien | CT | United States | ||||
2. Capella, Carlton | Sat 3:20pm, CHE4 | Tuxedo Park | NY | United States | ||||
3. Chiang, Aiden | Sat 2:40pm, CHE3 | Princeton | NJ | United States | ||||
4. Elriani, Jack | Sat 2:00pm, CHE3 | Gladwyne | PA | United States | ||||
5. Gertsen, Lars | Sat 4:00pm, CHE3 | Boca Raton | FL | United States | ||||
6. Goel, Noah E | Sat 4:00pm, CHE4 | Weston | MA | United States | ||||
7. Gupta, Rohan | Sat 2:40pm, CHE3 | Brooklyn | NY | United States | ||||
8. McLaughlin, Colten | Sat 3:20pm, CHE4 | Newtown | PA | United States | ||||
9. Pastel, Jackson | Sat 3:20pm, CHE3 | Greenwich | CT | United States | ||||
10. Santry, Hayden D. | Sat 4:40pm, CHE4 | Greenwich, | CT | United States | ||||
11. Sawant, Anay | Sat 4:00pm, CHE3 | Sunnyvale | CA | United States | ||||
12. Schwarz, Rubens | Sat 2:00pm, CHE3 | Malvern | PA | United States | ||||
13. Starr, Elias | Sat 2:40pm, CHE4 | Avon | CT | United States | ||||
14. Uppuluri, Ajay N | Sat 4:00pm, CHE4 | Short Hills | NJ | United States | ||||
15. Voloshin, Marc | Sat 2:40pm, CHE4 | Rochester | NY | United States | ||||
BU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Athar, Imad H | Sat 12:40pm, PCC6 | Avon | CT | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Boulan, Anden | Sat 11:30am, PCC4 | Greenwich | CT | United States | ||||
2. Capella, Christian H | Sat 1:50pm, PCC5 | Tuxedo Park | NY | United States | ||||
3. Carney, Thomas | Sat 10:55am, PCC4 | New Canaan | CT | United States | ||||
4. Chaudhary, Reed | Sat 1:50pm, PCC6 | Birmingham | MI | United States | ||||
5. Chen, Rick | Sat 12:05pm, PCC6 | Lansdale | PA | United States | ||||
6. Dartnell, Alexander W. | Sat 11:30am, PCC5 | Delray Beach | FL | United States | ||||
7. Edmands, Ike | Sat 11:30am, PCC6 | New York | NY | United States | ||||
8. Fuloria, Varun S. | Sat 12:05pm, PCC6 | Los Altos | CA | United States | ||||
9. Greppin, Chase | Sat 11:30am, PCC4 | Shaker Heights | OH | United States | ||||
10. Herbert, Graeme G | Sat 12:40pm, PCC4 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
11. Hodgson, Johan | Sat 12:40pm, PCC5 | Riverside | CT | United States | ||||
12. Kanchi, Nikhil | Sat 12:05pm, PCC4 | Saratoga | CA | United States | ||||
13. Kempner, Teddy G. | Sat 12:05pm, PCC5 | New York | NY | United States | ||||
14. Kim, Ryan | Sat 12:05pm, PCC5 | New York | NY | United States | ||||
15. Klein, Max P. | Sat 11:30am, PCC6 | Brooklyn | NY | United States | ||||
16. Mathew, Arjith | Sat 1:15pm, PCC6 | Haymarket | VA | United States | ||||
17. Okonkwo, Oscar | Sat 1:15pm, PCC5 | Pittsburgh | PA | United States | ||||
18. Paiva, Caio C | Sat 1:15pm, PCC5 | Lawrenceville | NJ | Brazil | ||||
19. Pannu, Himanshu | Sat 1:50pm, PCC5 | San Mateo | CA | United States | ||||
20. Patel, Zane | Sat 1:15pm, PCC6 | Palo Alto | CA | United States | ||||
21. Raine, Henry W. | Sat 1:15pm, PCC4 | Greenwich | CT | United States | ||||
22. Robertson, Hart | Sat 1:15pm, PCC4 | Brooklyn | NY | United States | ||||
23. Sheumack, Thomas | Sat 11:30am, PCC5 | Bronxville | NY | United States | ||||
24. Sipp, Cameron | Sat 12:40pm, PCC4 | New York | NY | United States | ||||
25. Srivastava, Rishi | Sat 1:50pm, PCC6 | Berwyn | PA | United States | ||||
26. Starr, Zachary | Sat 1:50pm, PCC4 | Rockton | IL | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Tang, Wenqing | Sat 10:55am, PCC4 | Villanova | PA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Thomas, Joshua | Sat 12:40pm, PCC6 | Cupertino | CA | United States | ||||
2. Velasco, Oliver | Sat 12:05pm, PCC4 | Greenwich | CT | United States | ||||
3. Wang, Brandon | Sat 1:50pm, PCC4 | Millburn | NJ | United States | ||||
4. Wiser, Rustin D | Sat 12:40pm, PCC5 | Bronxville | NY | United States | ||||
BU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Agarwal, Avi | Sat 8:40am, CHE3 | Monroe Township | NJ | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Agger, Nick | Sat 8:00am, CHE2 | Brooklyn | NY | United States | ||||
2. Albani, Robert | Sat 8:40am, CHE3 | Newtown Square | PA | United States | ||||
3. Arader, Alexander J | Sat 9:20am, CHE1 | King of Prussia | PA | United States | ||||
4. Benstock, Ethan | Sat 10:00am, CHE3 | Wynnewood | PA | United States | ||||
5. Bhagwati, Arav V. | Sat 11:20am, CHE2 | Hillsborough | CA | United States | ||||
6. Carney, Tad E. | Sat 8:00am, CHE1 | New Canaan | CT | United States | ||||
7. Chandra, Arhan | Sat 10:00am, CHE2 | Sugar Land | TX | United States | ||||
8. Chen, Albert | Sat 11:20am, CHE2 | Devon | PA | United States | ||||
9. Chitturi, Varun | Sat 10:00am, CHE1 | Fremont | CA | United States | ||||
10. Cupps JR, Bobby A. | Sat 11:20am, CHE1 | Chicago | IL | United States | ||||
11. Elmarassy, Mero | Sat 9:20am, CHE2 | Santa Clara | CA | United States | ||||
12. Glaser, Andrew T | Sat 10:00am, CHE3 | Haverford | PA | United States | ||||
13. Gopalakrishnan, Mukunth | Sat 10:40am, CHE1 | Fremont | CA | United States | ||||
14. Herbert, Grady G | Sat 10:00am, CHE2 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
15. Kang, Matthew | Sat 9:20am, CHE3 | Malvern | PA | United States | ||||
16. Kiernan, Sean M | Sat 8:40am, CHE1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
17. Kumar, Shivin | Sat 9:20am, CHE1 | Redwood City | CA | United States | ||||
18. Luthra, Rehan | Sat 10:40am, CHE2 | Kirkland | WA | United States | ||||
19. Menin, Mason | Sat 9:20am, CHE2 | New York | NY | United States | ||||
20. Monteiro, Ashton | Sat 8:00am, CHE2 | Riverside | CT | United States | ||||
21. Mullarkey, Tighe | Sat 10:40am, CHE3 | Long Island | NY | United States | ||||
22. Robertson, Hollis | Sat 10:40am, CHE3 | Brooklyn | NY | United States | ||||
23. Rosini, Justin M | Sat 8:00am, CHE1 | Gladwyne | PA | United States | ||||
24. Suratt, Tobey | Sat 10:40am, CHE1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
25. Sutton, Lachlan | Sat 9:20am, CHE3 | Cambridge | MA | United States | ||||
26. Thakkar, Rana K | Sat 8:40am, CHE2 | Dallas | TX | United States | ||||
27. Valia, Rohan | Sat 8:40am, CHE1 | Redwood City | CA | United States | ||||
28. Venkatesan, Callan | Sat 11:20am, CHE1 | Washington | DC | United States | ||||
29. Wen, Evan | Sat 10:00am, CHE1 | Short Hills | NJ | United States | ||||
30. Yu, Owen | Sat 10:40am, CHE2 | Downingtown | PA | United States | ||||
31. Zia, Kamran | Sat 8:40am, CHE2 | Los Altos | CA | United States | ||||
BU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ahmed, Zain R | Sat 10:40am, PCC2 | Morgan Hill | CA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Athar, Daniyal | Sat 11:20am, PCC1 | Avon | CT | United States | ||||
2. Aube, William (Mac) | Sat 10:00am, PCC1 | Rye | NY | United States | ||||
3. Baldini, CJ | Sat 8:00am, PCC3 | West Hartford | CT | United States | ||||
4. Barr, Andrew T | Sat 10:00am, PCC3 | Bloomfield Hills | MI | United States | ||||
5. Beeson, David | Sat 8:40am, PCC3 | Riverside | CT | United States | ||||
6. Bhavsar, Auggie H | Sat 12:00pm, PCC2 | New York | NY | United States | ||||
7. Bulbulia, Jacob | Sat 11:20am, PCC1 | Short Hills | NJ | United States | ||||
8. Chen, Ryan A. | Sat 11:20am, PCC2 | Bedford | NY | United States | ||||
9. Clayton, Taylor B. | Sat 10:00am, PCC2 | Greenwich | CT | United States | ||||
10. Dinana, Taha | Sat 8:00am, PCC3 | Dobbs Ferry | NY | Egypt | ||||
11. Gambhir, Shaam P | Sat 10:40am, PCC1 | Berwyn | PA | United States | ||||
12. Hogan, Tom | Sat 10:00am, PCC2 | Malvern | PA | United States | ||||
13. Huberman, Morgan | Sat 12:00pm, PCC3 | New York | NY | United States | ||||
14. Kakarla, Nikhil V | Sat 10:00am, PCC3 | Villanova | PA | United States | ||||
15. Keller, Patrick | Sat 8:40am, PCC2 | Rye | NY | United States | ||||
16. Lee, Andrew J. | Sat 10:40am, PCC1 | Weston | MA | United States | ||||
17. Mackesy, Coulter | Sat 9:20am, PCC3 | Bronxville | NY | United States | ||||
18. Malani, Neal R | Sat 10:40am, PCC3 | Saratoga | CA | United States | ||||
19. Mian, Hamza | Sat 11:20am, PCC2 | Princeton | NJ | United States | ||||
20. Minnis, Andrew | Sat 12:00pm, PCC3 | Bryan Mawr | PA | United States | ||||
21. Park, Winston | Sat 10:40am, PCC3 | Baltimore | MD | United States | ||||
22. Raskin Lantos, Joey | Sat 9:20am, PCC2 | Cambridge | MA | United States | ||||
23. Roshkoff, Blake A | Sat 11:20am, PCC3 | Villanova | PA | United States | ||||
24. Sankuratri, Yeshwin | Sat 11:20am, PCC3 | Audubon | PA | United States | ||||
25. Saxena, Sameer | Sat 12:00pm, PCC2 | Newtown Square | PA | United States | ||||
26. Shah, Christian | Sat 9:20am, PCC2 | Villanova | PA | United States | ||||
27. Stoltz, Conner | Sat 9:20am, PCC3 | Bronxville | NY | United States | ||||
28. Wen, Collin | Sat 10:40am, PCC2 | Short Hills | NJ | United States | ||||
29. Wilkinson, Nick J. | Sat 8:40am, PCC2 | New Haven | CT | United States | ||||
30. Winston, Thomas (Jack) | Sat 8:40am, PCC3 | Chestnut Hill | MA | United States | ||||
31. Wurts, Merritt W. | Sat 10:00am, PCC1 | Wyndmoor | PA | United States | ||||
BU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Blatchford, Ian | Sat 3:20pm, PCC3 | Wilton | CT | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Burde, Jed | Sat 2:00pm, PCC1 | Bala Cynwyd | PA | United States | ||||
2. Cho, Alastair S | Sat 1:20pm, PCC2 | Reisterstown | MD | United States | ||||
3. East, Charlie | Sat 4:00pm, PCC2 | Lutherville | MD | United States | ||||
4. Eill, Teddy | Sat 4:00pm, PCC2 | Malvern | PA | United States | ||||
5. Ezratty, William | Sat 2:40pm, PCC2 | Greenwich | CT | United States | ||||
6. Fehn, Nicholas G | Sat 2:00pm, PCC1 | Cleveland Heights | OH | United States | ||||
7. Fournaris, Thomas R | Sat 2:00pm, PCC3 | Philadelphia | PA | United States | ||||
8. Gildea, Ned | Sat 3:20pm, PCC3 | Stevenson | MD | United States | ||||
9. Giraldo, Mateo | Sat 2:40pm, PCC1 | Stamford | CT | United States | ||||
10. Goldstein, Ben H | Sat 3:20pm, PCC2 | New York | NY | United States | ||||
11. Henderson, Pierce P | Sat 12:40pm, PCC2 | Greenwich | CT | Uganda | ||||
12. Joyce, Graham | Sat 3:20pm, PCC1 | Haverford | PA | United States | ||||
13. Khan, Humza A | Sat 2:40pm, PCC3 | Dayton | OH | United States | ||||
14. Korn, Rohan | Sat 5:00pm, PCC5 | Stevenson | MD | United States | ||||
15. Lam, Gordon | Sat 12:40pm, PCC3 | Lake Oswego | OR | United States | ||||
16. Leonard, Brian F. | Sat 2:00pm, PCC2 | Harrison | NY | United States | ||||
17. Lichtmacher, Adam W. | Sat 1:20pm, PCC2 | San Francisco | CA | United States | ||||
18. Mackesy, Tyler S. | Sat 2:40pm, PCC2 | Bronxville | NY | United States | ||||
19. McIntyre, Myles | Sat 2:40pm, PCC3 | Andover | MA | United States | ||||
20. Menon, Ayush | Sat 12:40pm, PCC2 | Edison | NJ | United States | ||||
21. Mukherjee, Arin J. | Sat 4:00pm, PCC3 | Princeton | NJ | United States | ||||
22. Orr, Maxwell E | Sat 3:20pm, PCC2 | Haverford | PA | United States | ||||
23. Pal, Udai | Sat 4:00pm, PCC3 | Hillsborough | CA | United States | ||||
24. Pemmireddy, Raghav C | Sat 1:20pm, PCC3 | Somerset | NJ | United States | ||||
25. Rosini, Thomas P | Sat 5:00pm, PCC5 | Gladwyne | PA | United States | ||||
26. Rotzoll, Liam | Sat 2:40pm, PCC1 | Bethesda | MD | United States | ||||
27. Santry, Dana A. | Sat 2:00pm, PCC2 | Greenwich | CT | United States | ||||
28. Spizzirri, Nicholas | Sat 3:20pm, PCC1 | Greenwich | CT | United States | ||||
29. Velazquez, Maxwell | Sat 12:40pm, PCC3 | Brooklyn | NY | United States | ||||
30. White, Lucan | Sat 2:00pm, PCC3 | Belmont | MA | United States | ||||
31. Yager, Spencer | Sat 1:20pm, PCC3 | Villanova | PA | United States | ||||
GU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bourell, Lily | Sat 12:00pm, CHE4 | Westwood | MA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Burke, Charlotte | Sat 12:40pm, CHE4 | BROOKLYN | NY | United States | ||||
2. Doe, Kaitlyn | Sat 12:40pm, CHE3 | Waban | MA | United States | ||||
3. Elhaddad, Khadija | Sat 1:20pm, CHE3 | VA | United States | |||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Lin Jr, Ava | Sat 11:20am, CHE3 | Chicago | IL | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Lodge, Grace | Sat 2:00pm, CHE4 | Darien | CT | United States | ||||
2. McLaughlin, Reghan | Sat 12:40pm, CHE3 | Newtown | PA | United States | ||||
3. Moxham, Savannah | Sat 12:40pm, CHE4 | Darien | CT | Belgium | ||||
4. Pannu, Denali | Sat 12:00pm, CHE3 | San Mateo | CA | United States | ||||
5. Patnam, Richa | Sat 12:00pm, CHE3 | Atherton | CA | United States | ||||
6. Robertson, Josie | Sat 2:00pm, CHE4 | Brooklyn | NY | United States | ||||
7. Shah, Ariana | Sat 1:20pm, CHE4 | Los Altos | CA | United States | ||||
8. Thomas, Leah | Sat 1:20pm, CHE4 | Cupertino | CA | United States | ||||
9. Vahlsing, Kaitlyn | Sat 1:20pm, CHE3 | Paoli | PA | United States | ||||
10. Wang, Caroline | Sat 11:20am, CHE3 | San Marino | CA | United States | ||||
11. Zaky, Mary | Sat 12:00pm, CHE4 | Paramus | NJ | United States | ||||
GU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. A. Zaidi, Zaina | Sat 10:55am, PCC6 | Houston | TX | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Abdelaziz, Julie | Sat 10:20am, PCC6 | Cupertino | CA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Abdelrahman, Fatima M | Sat 8:35am, PCC4 | Santa Clara | CA | United States | ||||
2. Bauhs, Sasha | Sat 9:45am, PCC4 | Summit | NJ | United States | ||||
3. Burke, Campbell | Sat 9:45am, PCC5 | Brooklyn | NY | United States | ||||
4. Daniel, Kristen | Sat 9:10am, PCC4 | Saratoga | CA | United States | ||||
5. Fazzinga, Grace E | Sat 8:35am, PCC6 | Greenwich | CT | United States | ||||
6. Gallo, Barrett | Sat 9:10am, PCC5 | Providence | RI | United States | ||||
7. Gelinas, Audrey | Sat 8:35am, PCC4 | Penn Valley | PA | United States | ||||
8. Goverdhanam, Rashi | Sat 9:45am, PCC5 | Wayne | PA | United States | ||||
9. Hill, Dixon | Sat 9:45am, PCC6 | Willoughby | OH | United States | ||||
10. Jaffe, Alexandra K | Sat 9:10am, PCC5 | Philadelphia | PA | United States | ||||
11. Jaffe, Samantha K | Sat 10:20am, PCC6 | Philadelphia | PA | United States | ||||
12. Kang, Elise | Sat 8:00am, PCC4 | Bethesda | MD | United States | ||||
13. Kim, Migyu | Sat 10:55am, PCC5 | Berwyn | PA | United States | ||||
14. Mian, Maryam A | Sat 8:00am, PCC5 | Princeton | NJ | United States | ||||
15. Muthu, Kriti | Sat 8:00am, PCC5 | Houston | TX | India | ||||
16. Navani, Riya | Sat 8:00am, PCC4 | Milpitas | CA | United States | ||||
17. Park, Avery | Sat 10:55am, PCC5 | Baltimore | MD | United States | ||||
18. Park, Michelle | Sat 8:35am, PCC5 | Blue Bell | PA | United States | ||||
19. Pellegrino, Claire | Sat 8:35am, PCC6 | New Canaan | CT | United States | ||||
20. Popat, Sarita | Sat 9:45am, PCC4 | Short Hills | NJ | United States | ||||
21. Ronda, Lucy O. | Sat 9:10am, PCC6 | Brooklyn | NY | United States | ||||
22. Salzman, Eva K | Sat 10:55am, PCC6 | New York | NY | United States | ||||
23. Schaftel, Lila B. | Sat 10:20am, PCC5 | Greenwich | CT | United States | ||||
24. Schuster, Eliza J. | Sat 10:20am, PCC5 | Timonium | MD | United States | ||||
25. Shroff, Maya | Sat 9:45am, PCC6 | Stirling | NJ | United States | ||||
26. Singh, Saranya | Sat 10:20am, PCC4 | Berwyn | PA | United States | ||||
27. Syed, Sanah | Sat 9:10am, PCC4 | Saratoga | CA | United States | ||||
28. Tarar, Aisha | Sat 10:20am, PCC4 | Owings Mills | MD | United States | ||||
29. Vermani, Sohni | Sat 8:35am, PCC5 | Stamford | CT | United States | ||||
30. Yap, Kahjin | Sat 9:10am, PCC6 | Pepper Pike | OH | United States | ||||
GU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Adam, Claudia C | Sat 9:20am, CHE4 | Cupertino | CA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ali, Alysa | Sat 8:40am, CHE4 | Watchung | NJ | United States | ||||
2. Baker, Maeve | Sat 10:40am, CHE4 | New Canaan | CT | United States | ||||
3. Bell, Charlotte E | Sat 10:00am, WG5 | Wellesley | MA | United States | ||||
4. Bhavsar, Jhansi D | Sat 10:40am, WG6 | New York | NY | United States | ||||
5. Chaudhary, Morgan Y. | Sat 9:20am, WG6 | Bloomfield Hills | MI | United States | ||||
6. Cline, Quincy D. | Sat 11:20am, WG5 | Brooklyn | NY | United States | ||||
7. Dichter, Jaclyn I. | Sat 10:00am, CHE4 | Wayne | PA | United States | ||||
8. Duffy, Mary E | Sat 9:20am, WG5 | Darien | CT | United States | ||||
9. Eielson, Caroline M | Sat 8:40am, CHE5 | Boston | MA | United States | ||||
10. Fouts, Caroline M | Sat 9:20am, CHE4 | Rye | NY | United States | ||||
11. Gambhir, Maya | Sat 11:20am, WG6 | Berwyn | PA | United States | ||||
12. Glaser, Devon J | Sat 11:20am, CHE4 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
13. Joshi, Riddhi | Sat 8:40am, WG6 | Fremont | CA | United States | ||||
14. Kacergis, Mary | Sat 11:20am, CHE4 | Malvern | PA | United States | ||||
15. Kay, Christa C | Sat 10:00am, CHE4 | Haverford | PA | United States | ||||
16. Kukadia, Khushi | Sat 8:40am, CHE5 | Manhasset | NY | United States | ||||
17. Li, Eugenia | Sat 10:00am, WG5 | Malvern | PA | United States | ||||
18. Maebius, Erica | Sat 10:40am, WG5 | Great Falls | VA | United States | ||||
19. Pandit, Rhea | Sat 10:40am, WG6 | New York | NY | United States | ||||
20. Prokes, Ava | Sat 10:40am, CHE4 | Rego Park | NY | United States | ||||
21. Purushothaman, Aditi | Sat 8:40am, WG6 | Cincinnati | OH | United States | ||||
22. Qu, Joy | Sat 8:00am, WG6 | Long Grove | IL | United States | ||||
23. Ronda, Isabella A. | Sat 9:20am, WG6 | Brooklyn | NY | United States | ||||
24. Salzman, Sophia | Sat 11:20am, WG6 | Greenwich | CT | United States | ||||
25. Sasson, Sonya | Sat 10:00am, WG6 | New York | NY | United States | ||||
26. Schoonmaker, Ella | Sat 8:40am, CHE4 | Darien | CT | United States | ||||
27. Shatzman, Devon | Sat 10:40am, WG5 | Newtown Square | PA | United States | ||||
28. Taylor, Nathalie | Sat 9:20am, WG5 | Philadelphia | PA | United States | ||||
29. Trauber, Emma R | Sat 11:20am, WG5 | Greenwich | CT | United States | ||||
30. Usman, Zayna A. | Sat 10:00am, WG6 | Dayton | OH | United States | ||||
31. Worth, Callie | Sat 8:00am, WG6 | Mill Neck | NY | United States | ||||
GU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Burke, Ellie W. | Sat 9:20am, PCC1 | Rye | NY | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Burt, Caroline E | Sat 8:40am, PCCB | Newtown Square | PA | United States | ||||
2. Carter, Emma | Sat 8:00am, PCCA | Chicago | IL | United States | ||||
3. Chan, Renee C | Sat 8:00am, PCCA | Alpine | NJ | United States | ||||
4. Chugh, Tara | Sat 8:00am, PCCB | New Canaan | CT | United States | ||||
5. Comai, Margaux S | Sat 9:20am, PCC1 | Haverford | PA | United States | ||||
6. Delalio, Callie B | Sat 10:00am, PCCA | Syosset | NY | United States | ||||
7. Foley, Maureen R | Sat 10:00am, PCCB | Buffalo | NY | United States | ||||
8. Fraser, Pippa | Sat 8:40am, PCC1 | Bronxville | NY | United States | ||||
9. Klein, Josephine H. | Sat 8:40am, PCCA | Brooklyn | NY | United States | ||||
10. Lavin, Grace M | Sat 9:20am, PCCB | Gladwyne | PA | Ireland | ||||
11. Lennon, Aubrey | Sat 10:40am, PCCB | Hunting Valley | OH | United States | ||||
12. Mashek, Rachel L. | Sat 11:20am, PCCA | Swarthmore | PA | United States | ||||
13. Mital, Nina | Sat 10:40am, PCCA | West Harrison | NY | United States | ||||
14. Mollenkopf, Kacey | Sat 8:40am, PCCB | Pittsford | NY | United States | ||||
15. Oh, Penelope | Sat 9:20am, PCCB | Greenwich | CT | United States | ||||
16. Pellegrino, Caroline | Sat 10:40am, PCCA | New Canaan | CT | United States | ||||
17. Pensler, Natasha L. | Sat 10:40am, PCCB | Grosse Pointe Park | MI | United States | ||||
18. Rolfe, Isabella | Sat 9:20am, PCCA | Greenwich | CT | United States | ||||
19. Schuster, Abigail E | Sat 12:00pm, PCCA | Timonium | MD | United States | ||||
20. Schuster, Emily A. | Sat 8:40am, PCC1 | Timonium | MD | United States | ||||
21. Singh, Saachi | Sat 12:00pm, PCCA | Berwyn | PA | United States | ||||
22. Stefanoni, Lucie M. | Sat 10:00am, PCCA | Darien | CT | United States | ||||
23. Stoltz, Molly B | Sat 8:00am, PCCB | Bronxville | NY | United States | ||||
24. Taylor, Whitney D | Sat 11:20am, PCCB | Philadelphia | PA | United States | ||||
25. Tessitore, Nicolina M. | Sat 11:20am, PCCA | Naples | FL | United States | ||||
26. Verma, Priya R. | Sat 11:20am, PCCB | Rumson | NJ | United States | ||||
27. Walsh, Olivia | Sat 12:00pm, PCCB | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
28. Weil, Kristen I | Sat 9:20am, PCCA | Wayne | PA | United States | ||||
29. Welch, Brecon | Sat 12:00pm, PCCB | Greenwich | CT | United States | ||||
30. Westerfield, Lindsay | Sat 10:00am, PCCB | Greenwich | CT | United States | ||||
31. Wolf, Emma V | Sat 8:40am, PCCA | Bethesda | MD | United States | ||||
GU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Anand, Avni | Sat 1:20pm, PCCB | Saratoga | CA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Aube, Claire E. | Sat 1:20pm, PCCA | Rye | NY | United States | ||||
2. Berling, Audrey C | Sat 2:00pm, PCCB | Toledo | OH | United States | ||||
3. Brownell, Jesse S. | Sat 1:20pm, PCC1 | Belmont | MA | United States | ||||
4. Carney, Emma T. | Sat 4:00pm, PCCB | New Canaan | CT | United States | ||||
5. Curran, Julia A | Sat 4:00pm, PCCA | Bronxville | NY | United States | ||||
6. Daniel, Serena | Sat 2:40pm, PCCA | Saratoga | CA | United States | ||||
7. Fox, Bunny K | Sat 4:00pm, PCCA | Wellesley | MA | United States | ||||
8. Glaser, Caroline J | Sat 3:20pm, PCCA | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
9. Glaser, Katherine A | Sat 12:40pm, PCC1 | Haverford | PA | United States | ||||
10. Huffman, Binney B | Sat 1:20pm, PCC1 | Greenwich | CT | United States | ||||
11. Krishnamurthy, Mia | Sat 2:00pm, PCCA | Westport | CT | United States | ||||
12. LaDow, Ania | Sat 12:40pm, PCCB | Evergreen | CO | United States | ||||
13. Lentz, Elizabeth | Sat 12:40pm, PCCB | Philadelphia | PA | United States | ||||
14. Manning, Ashley | Sat 12:40pm, PCCA | Rye | NY | United States | ||||
15. Moadel, Samantha | Sat 12:40pm, PCCA | Old Westbury | NY | United States | ||||
16. Park, Eujung G | Sat 3:20pm, PCCB | Lutherville | MD | United States | ||||
17. Patel, Neeya D | Sat 12:40pm, PCC1 | Atlanta | GA | United States | ||||
18. Pathak, Daksha | Sat 4:00pm, PCCB | Houston | TX | India | ||||
19. Robinson, Olivia | Sat 2:40pm, PCCB | Locust Valley | NY | United States | ||||
20. Ross, Elisabeth | Sat 2:00pm, PCCB | Philadelphia | PA | United States | ||||
21. Schneider, Isabella | Sat 1:20pm, PCCA | Gladwyne | PA | United States | ||||
22. Seckendorf, Lily | Sat 2:40pm, PCCB | New York | NY | United States | ||||
23. Sedky, Laila | Sat 4:00pm, PCC1 | Sammamish | WA | United States | ||||
24. Seymour, Grace | Sat 2:40pm, PCCA | Brooklyn | NY | United States | ||||
25. Shatzman, Alexis | Sat 4:00pm, PCC1 | Newtown Square | PA | United States | ||||
26. Spahr, Caroline | Sat 2:00pm, PCCA | Milton | MA | United States | ||||
27. Sreedhar, Meghna | Sat 3:20pm, PCCB | Berwyn | PA | United States | ||||
28. Stefanoni, Marina E | Sat 12:00pm, PCC1 | Darien | CT | United States | ||||
29. Stephenson, India | Sat 12:00pm, PCC1 | Greenwich | CT | Canada | ||||
30. Sun, Brittany Y | Sat 1:20pm, PCCB | Titusville | NJ | United States | ||||
31. Youssef, Nouran A | Sat 3:20pm, PCCA | Dobbs Ferry | NY | Egypt |