Hang on there...
close
close
close
close
Men 3.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ash, Armand | Sat 10:00am, 4 | United States | ||||||
2. DeKraay, Sarah | Sat 10:00am, 1 | WI | United States | |||||
3. Farley, Dori | Sat 10:00am, 3 | United States | ||||||
4. Funkhouser, Jenny | Sat 10:00am, 2 | Weymouth | MA | United States | ||||
5. Gurtu, Akanksha | Sat 10:00am, 1 | De Pere | WI | Canada | ||||
6. Steeds, Shayla | Sat 10:00am, 3 | MN | United States | |||||
7. thomas, jennifer | Sat 10:00am, 2 | United States | ||||||
8. Widra, Carol | Sat 10:00am, 4 | WI | United States | |||||
Men 3.5 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Buechler, Matthew | Sat 12:00pm, 2 | Long Island City | NY | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Chelimsky, Thomas | Sat 9:30am, 4 | United States | ||||||
2. Devine, Ryan | Sat 9:00am, 3 | Madison | WI | United States | ||||
3. Dhume, Rohit | Sat 11:30am, 3 | Minneapolis | MN | United States | ||||
4. Galada, Sachin | Sat 12:00pm, 2 | Madison | WI | United States | ||||
5. Guderski, Pierce | Sat 9:00am, 3 | United States | ||||||
6. Hayes, John | Sat 9:00am, 2 | United States | ||||||
7. Hogg, Dave | Sat 12:00pm, 3 | WI | United States | |||||
8. Jaszka, Adam | Sat 9:30am, 1 | United States | ||||||
9. Kinsey, Sean | Sat 9:00am, 2 | People's Republic of Madison | WI | United States | ||||
10. Moreno, Alex | Sat 9:30am, 1 | WI | United States | |||||
11. Posy, Dominique P | Sat 11:30am, 4 | Seattle | WA | United States | ||||
12. Robert, Michel | Sat 9:30am, 4 | Fitchburg | WI | United States | ||||
13. Rosche, Benjamin | Sat 11:30am, 4 | Germany | ||||||
14. Stever, John | Sat 12:00pm, 3 | Minneapolis | MN | United States | ||||
15. Sweetnam, Michael N. | Sat 11:30am, 3 | Madison | WI | United States | ||||
Men 4.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Barillas Lara, Irene | Sat 12:00pm, 4 | New york | NY | Guatemala | ||||
2. Barrett, Matthew | Sat 9:00am, 4 | United States | ||||||
3. Godwin, Jamin | Sat 9:00am, 4 | United States | ||||||
4. Hayes, Tom E | Sat 11:30am, 1 | Shorewood | WI | United States | ||||
5. Irfanullah, Ismail A | Sat 9:30am, 2 | Rosemount | MN | United States | ||||
6. Jeffris, Malcolm | Sat 9:30am, 2 | WI | United States | |||||
7. Kelly, Matt | Sat 2:30pm, 4 | WI | United States | |||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Moore, Sarah-Ann | Sat 12:00pm, 1 | Chicago | IL | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ryan, Mike | Sat 3:00pm, 2 | MAdison | WI | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Sarmiento, Alex M | Sat 11:30am, 2 | Apex | NC | |||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Thompson, John | Sat 11:30am, 1 | Saint Paul | MN | United States | ||||
2. Zipp, Erik W | Sat 11:30am, 2 | Milwaukee | WI | United States | ||||
Men 5.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ali, Mohammad | Sat 11:00am, 2 | Roselle | IL | United States | ||||
2. Chandra, Arhan | Sat 1:30pm, 2 | Sugar Land | TX | United States | ||||
3. Chandra, Rishi | Sat 2:00pm, 2 | Sugar Land | TX | United States | ||||
4. Cox, Timothy L. | Sat 10:30am, 3 | Chicago | IL | United States | ||||
5. Encell, Lance | Sat 2:30pm, 1 | Madison | WI | United States | ||||
6. Ismail, Ahmad | Sat 10:30am, 3 | MN | United States | |||||
7. Khalid, Ahsan | Sat 10:30am, 2 | WI | United States | |||||
8. Kraft, Emilie P | Sat 11:00am, 1 | Chicago | IL | United States | ||||
9. Lidyaev, Artem | Sat 11:00am, 2 | Minneapolis | MN | United States | ||||
10. Okada, Eigo | Sat 10:30am, 2 | Northbrook | IL | United States | ||||
11. Said, Imaad | Sat 11:00am, 4 | Madison | WI | United States | ||||
12. Shishov, Michael | Sat 11:00am, 4 | Phoenix | AZ | United States | ||||
13. Thompson, Merrick | Sat 11:00am, 1 | St. Paul | MN | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Barillas Lara, Irene | , | New york | NY | Guatemala | ||||
Men 5.5 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Afifi, Ahmed M | Sat 9:00am, 1 | Cleveland | OH | United States | ||||
2. Bansal, Shubham | Sat 1:00pm, 4 | Chicago | India | |||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Beri, Anshuman | Sat 9:00am, 1 | Chicago | IL | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bourne, Damon | Sat 12:30pm, 2 | Madison | WI | United States | ||||
2. Darley, Jesse | Sat 11:00am, 3 | Madison | WI | United States | ||||
3. Drier, Eric A. | Sat 9:30am, 3 | Madison | WI | United States | ||||
4. Ghazanfar, Anas | Sat 9:30am, 3 | Minneapolis | Pakistan | |||||
5. Hernandez, Rolando | Sat 1:00pm, 3 | Chicago | IL | Colombia | ||||
6. Hildebrand, Matt | Sat 2:30pm, 3 | Eagan | MN | United States | ||||
7. stauffacher, chad | Sat 11:00am, 3 | Scottsdale | AZ | United States | ||||
8. Williams, Richard | Sat 8:30am, 2 | Phoenix | AZ | United States | ||||
9. Zolnosky, Eric | Sat 8:30am, 2 | Woodbury | MN | United States | ||||
Men 55+ Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Baker, David R | Sat 10:30am, 1 | St. Paul | MN | United Kingdom | ||||
2. Hanson, Jeff | Sat 10:30am, 1 | Fort Myers | FL | United States | ||||
3. West, Michael | Sat 10:30am, 4 | Muskego | WI | United States | ||||
4. Williams, Richard | Sat 10:30am, 4 | Phoenix | AZ | United States |