Hang on there...
close
close
close
close
This list is based upon the predicted cut list points at registration deadline.
Before registration deadline the order may change as more players enter or if players participate in more tournaments.
After registration deadline the order will not change.
This list is NOT seeding.
For full details on cut list and seeding policies, please see the Tournament Procedure Policies section of the US Squash junior guidelines page, section 5 and 6.
[close]Girls' I View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Chen, Nova | , | CT | United States | |||||
2. Garip-Davies, Olivia | , | Craryville | NY | United States | ||||
3. Love, Juliette | , | Boston | MA | United States | ||||
4. Mackle, Katie | , | New Canaan | CT | United States | ||||
5. Mills, Eliza | , | Stamford | CT | United States | ||||
6. Snover, Maeve | , | Stamford | CT | United States | ||||
7. Sovjani, Mika | , | MA | United States | |||||
8. Tryon Repka, Tori | , | West Hartford | CT | United States | ||||
9. Wagner, Alexandra | , | Cambridge | MA | United States | ||||
10. Zuniga, Xitlali | , | Bronx | NY | United States | ||||
Girls' II View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Dattilo, Mimi | , | CT | United States | |||||
2. Foley, Clare | , | United States | ||||||
3. Harris, Delaney | , | Greenwich | CT | United States | ||||
4. Hodulik, Katie | , | Rye | NY | United States | ||||
5. Keravuori, Vivien | , | Boston | MA | United States | ||||
6. Quartararo, Ava | , | NY | United States | |||||
7. Shen, Amanda | , | MA | United States | |||||
8. Tango, Mary Clare | , | West Newton | MA | United States | ||||
9. Wojtczak, Sarah | , | CT | United States | |||||
10. Ziadie, Tayla | , | Portland | CT | United States | ||||
Girls' III View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Benitz, Sedley | , | Portland | CT | United States | ||||
2. Biondo, Aaliyah | , | CT | United States | |||||
3. Burbank, Ellen | , | United States | ||||||
4. Carter, Elizabeth | , | NY | United States | |||||
5. DeSantis, Jacquelynn | , | CT | United States | |||||
6. Duffy, Paige | , | Bronxville | NY | United States | ||||
7. Fulcher-Melendy, Dylan | , | MA | United States | |||||
8. Hicks, Riley | , | CT | United States | |||||
9. O'Brien, Molly | , | United States | ||||||
10. Sarnak, Hannah | , | Needham | MA | United States | ||||
Girls' IV View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Barry, Molly | , | United States | ||||||
2. Bauchiero, Hattie | , | Portland | CT | United States | ||||
3. Boeschenstein, Eleanor | , | United States | ||||||
4. Chen, Yvonne | , | CT | United States | |||||
5. cheng, ena | , | United States | ||||||
6. Edwards, Julia | , | United States | ||||||
7. Kendall, Rebecca | , | United States | ||||||
8. Sandoval, Jiberly | , | Roxbury Crossing | MA | United States | ||||
9. Shultis, Sara | , | United States | ||||||
10. Weed, Louisa | , | United States | ||||||
Girls' V View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Barroso, Elizabeth | , | Bronx | NY | United States | ||||
2. Figge, Betsy | , | Chestnut hill | MA | United States | ||||
3. Foot, Maggie | , | United States | ||||||
4. Garrigues, Lauren | , | United States | ||||||
5. Iwama, Fuka | , | United States | ||||||
6. Ma, Lia | , | CT | United States | |||||
7. McManus, Maggie | , | NY | United States | |||||
8. Nelson, Lucy | , | CT | United States | |||||
9. Samuel, Amalia | , | United States | ||||||
10. Swanson, Sarah | , | OR | United States | |||||
Girls' VI View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Boonstra, Isabella | , | United States | ||||||
2. Duffy, Catherine | , | NY | United States | |||||
3. Easter, Brooke B. | , | |||||||
4. Kreitler, Annabelle | , | CT | United States | |||||
5. Le, Emily | , | United States | ||||||
6. leibowits, cate | , | United States | ||||||
7. Nicholas, Anna | , | Concord | MA | United States | ||||
8. Olcese, Ella | , | United States | ||||||
9. Proctor, Leah | , | United States | ||||||
10. Tyler, Emily | , | United States | ||||||
Girls' VII View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Acord, Zoe | , | United States | ||||||
2. Cohen, Samara | , | |||||||
3. Cotier, Bella | , | CT | United States | |||||
4. Finn, Gabby | , | United States | ||||||
5. Morey, Charlotte | , | United States | ||||||
6. Noyes, Juluia | , | United States | ||||||
7. Riegel, Vivian | , | United States | ||||||
8. Serafino, Alana | , | MA | United States |