Hang on there...
close
close
close
close
Octagenarian Legends Doubles (50+) View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Octogenarian A Doubles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Blake, Aisling /Gaherty, Sean H |
Fri 12:30pm, B | New York
/San Francisco |
/CA |
Ireland
/United States |
||||
2. Chan, Kenneth /Fremder, Andy |
Fri 7:30pm, B | San Francisco
/Berkeley |
CA
/CA |
United States
/United States |
||||
3. Dworetzky, Alex /Lynch, Peter |
Fri 7:30pm, B | San Francisco
/San Fransisco |
CA
/CA |
United States
/United States |
||||
4. Vahlsing, David G. /Xaba, Busani |
Fri 12:30pm, B | Paoli
/Amherst |
PA
/MA |
United States
/United States |
||||
Octogenarian B Doubles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Arroyo, Dan /Rogers, Dillon |
Sat 12:00pm, A | San Francisco
/San Fransisco |
CA
/CA |
United States
/United States |
||||
2. Bennett, Geoffrey S. /Yim, Louis |
Fri 6:00pm, A | San Francisco
/San Francisco |
CA
/CA |
United States
/United States |
||||
3. Dworetzky, Alex /Dworetzky, Joe |
Sat 11:00am, A | San Francisco
/San Francisco |
CA
/CA |
United States
/United States |
||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Wall, Martin P /Wanker, William |
Fri 6:00pm, A | San Francisco
/Santa Fe |
CA
/NM |
United States
/United States |
||||
Octogenarian Grand Masters Doubles (60+) View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found | ||||||||
Octogenarian Mixed Doubles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Blake, Aisling /Fremder, Andy |
Fri 6:00pm, B | New York
/Berkeley |
/CA |
Ireland
/United States |
||||
2. Kaufman, Shirin /Vahlsing, David G. |
Fri 6:00pm, B | Indian River Shores
/Paoli |
FL
/PA |
United States
/United States |
||||
3. Lamont, Juliet A /Xaba, Busani |
Sat 11:00am, B | Berkeley
/Amherst |
CA
/MA |
United States
/United States |
||||
Octogenerian Grand Champions Doubles (70+) View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Arroyo, Dan /Lucas, Dale A. |
Fri 3:00pm, B | San Francisco
/San Francisco |
CA
/CA |
United States
/United States |
||||
2. Hagenbuch, Henry /Townsend, Monroe |
Fri 3:00pm, B | Carpinteria
/Tampa |
CA
/FL |
United States
/United States |
||||
3. Hayward, Ralph /Tran, Tai T |
Fri 5:00pm, B | Chicago
/Detroit |
CA
/MI |
United States
/United States |
||||
4. Knight, Stuart M. /Susskind, Peter |
Fri 7:00pm, A | San Francisco
/San Francisco |
CA
/CA |
United States
/United States |