Hang on there...
close
close
close
close
This list is based upon the predicted cut list points at registration deadline.
Before registration deadline the order may change as more players enter or if players participate in more tournaments.
After registration deadline the order will not change.
This list is NOT seeding.
For full details on cut list and seeding policies, please see the Tournament Procedure Policies section of the US Squash junior guidelines page, section 5 and 6.
[close]BU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Arora, Kunal | Fri 11:30am, PA1 | Short Hills | NJ | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Capella, Carlton | Fri 11:30am, PA2 | Tuxedo Park | NY | United States | ||||
2. Edmands, Ike | Fri 4:30pm, PA5 | New York | NY | United States | ||||
3. Eielson, John | Fri 11:30am, PA2 | Boston | MA | United States | ||||
4. Eielson, William P | Fri 4:30pm, PA3 | Boston | MA | United States | ||||
5. Elriani, Jack | Fri 4:00pm, PA7 | Gladwyne | PA | United States | ||||
6. Emery, Harrison | Fri 4:30pm, PA6 | Greenwich | CT | United States | ||||
7. Goel, Noah E | Fri 4:00pm, PA6 | Weston | MA | United States | ||||
8. Griggs, Tilford L | Fri 4:30pm, PA3 | Atlanta | GA | United States | ||||
9. Guo, Maxwell R | Fri 4:30pm, PA2 | Chestnut Hill | MA | United States | ||||
10. Hinckley, Hudson J. | Fri 4:00pm, PA6 | Newport | RI | United States | ||||
11. Ibrahim, Dean | Fri 12:00pm, PA1 | Squantum | MA | United States | ||||
12. Illick, Dwyer | Fri 4:30pm, PA2 | New Haven | CT | United States | ||||
13. Lee, Elliot H | Fri 4:30pm, PA4 | Villanova | PA | United States | ||||
14. Murphy, James P | Fri 4:30pm, PA1 | Bronxville | NY | United States | ||||
15. Santry, Hayden D. | Fri 4:30pm, PA6 | Greenwich, | CT | United States | ||||
16. Shah, Sidharth | Fri 11:30am, PA1 | South Plainfield | NJ | United States | ||||
17. Shroff, Kiran | Fri 11:30am, PA4 | Stirling | NJ | United States | ||||
18. Smith, Colin | Fri 12:00pm, PA1 | Concord | NH | United States | ||||
19. Underkofler, Dylan | Fri 11:30am, PA4 | New Haven | CT | United States | ||||
BU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Capella, Lucas C | Fri 12:00pm, PA5 | Tuxedo Park | NY | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Chandra, Arhan | Fri 12:30pm, PA5 | Sugar Land | TX | United States | ||||
2. Clifford, Brooks P. | Fri 12:30pm, PA2 | Bronxville | NY | United States | ||||
3. Clifford, Charlie | Fri 12:00pm, PA2 | Bronxville | NY | United States | ||||
4. Cossrow, Ben | Fri 12:00pm, PA4 | Jenkintown | PA | United States | ||||
5. Cukierman, Nathan | Fri 12:30pm, PA5 | West Hartford | CT | United States | ||||
6. Gliklich, Ben R. | Fri 12:30pm, PA1 | Weston | MA | United States | ||||
7. Jacobs, Dietrich A. | Fri 12:00pm, PA7 | Boston | MA | United States | ||||
8. Kang, Matthew | Fri 12:00pm, PA4 | Malvern | PA | United States | ||||
9. Kaplan, Ronin | Fri 1:00pm, PA3 | Bronxville | NY | United States | ||||
10. Killinger, Ramsay | Fri 12:30pm, PA7 | Wyndmoor | PA | United States | ||||
11. Lee, Ethan H | Fri 12:30pm, PA6 | Villanova | PA | United States | ||||
12. Majmudar, Anand | Fri 12:00pm, PA3 | NJ | United States | |||||
13. Menin, Lucas A. | Fri 1:00pm, PA1 | New York | NY | United States | ||||
14. Mital, Nevin | Fri 12:00pm, PA5 | West Harrison | NY | United States | ||||
15. Mudaliar, Ashwin A | Fri 1:00pm, PA2 | Milton | GA | United States | ||||
16. Mukhin, Artemy | Fri 12:30pm, PA4 | New York | NY | United States | ||||
17. Nair, Samarth | Fri 1:00pm, PA2 | Downingtown | PA | United States | ||||
18. Nayak, Adi | Fri 12:30pm, PA3 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
19. Poirier, Hudson | Fri 12:30pm, PA4 | Wellesley | MA | United States | ||||
20. Rosini, Justin M | Fri 12:00pm, PA6 | Gladwyne | PA | United States | ||||
21. Saint-Laurent, Sebastian | Fri 1:00pm, PA3 | Lawrenceville | NJ | United States | ||||
22. Shatzman, Chase | Fri 12:30pm, PA7 | Newtown Sq | PA | United States | ||||
23. Sheumack, Thomas | Fri 12:00pm, PA6 | Bronxville | NY | United States | ||||
24. Sidhu, Kabir S | Fri 12:30pm, PA6 | South Plainfield | NJ | United States | ||||
25. Srivastava, Rishi | Fri 12:30pm, PA3 | Berwyn | PA | United States | ||||
26. Vera, Elian | Fri 12:00pm, PA7 | San Diego | CA | United States | ||||
27. Wang, Alex | Fri 12:00pm, PA3 | Malvern | PA | United States | ||||
28. Wang, Brandon | Fri 12:00pm, PA2 | Millburn | NJ | United States | ||||
29. Wen, Evan | Fri 1:00pm, PA1 | Short Hills | NJ | United States | ||||
30. Yu, Owen | Fri 12:30pm, PA2 | Downingtown | PA | United States | ||||
31. Zhu, Matthew | Fri 12:30pm, PA1 | Lake Forest | IL | United States | ||||
BU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ayaz, Mustafa | Fri 1:45pm, PA4 | Cambridge | MA | United States | ||||
2. Bryan, John H | Fri 2:30pm, PA2 | Baltimore | MD | United States | ||||
3. Burgin, Tate | Fri 1:00pm, PA7 | Bronxville | NY | United States | ||||
4. Burke, William S. | Fri 2:30pm, PA7 | Rye | NY | United States | ||||
5. De La Mora, Gonzalo | Fri 3:15pm, PA7 | New Haven | CT | United States | ||||
6. Eielson, Oliver J | Fri 1:45pm, PA7 | Boston | MA | United States | ||||
7. Granovsky, Matthew | Fri 2:30pm, PA6 | McLean | VA | United States | ||||
8. Huffman, Walter | Fri 1:45pm, PA2 | Greenwich | CT | United States | ||||
9. Hussain-JR, Nyme | Fri 1:45pm, PA1 | Hinsdale | IL | United States | ||||
10. Illick, Kit E. | Fri 2:30pm, PA1 | New Haven | CT | United States | ||||
11. Kini, Nimai | Fri 3:15pm, PA7 | Medfield | MA | United States | ||||
12. Lim, Peter J | Fri 1:45pm, PA6 | Haverford | PA | United States | ||||
13. Lo, Christopher | Fri 2:30pm, PA5 | Villanova | PA | United States | ||||
14. Merrill, James G. | Fri 2:30pm, PA4 | Locust Valley | NY | United States | ||||
15. Mian, Hamza | Fri 2:30pm, PA6 | Princeton | NJ | United States | ||||
16. Murphy, William F | Fri 1:45pm, PA5 | Bronxville | NY | United States | ||||
17. Nandakumar, Siddharth | Fri 1:45pm, PA3 | Cincinnati | OH | United States | ||||
18. Narasimhan, Arjun | Fri 1:45pm, PA6 | Greenwich | CT | United States | ||||
19. Nayak, Mitav | Fri 2:30pm, PA4 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
20. Nisar, Waleed N. | Fri 1:45pm, PA4 | Warren | NJ | United States | ||||
21. Okurowski, William | Fri 2:30pm, PA2 | Concord | MA | United States | ||||
22. Park, Winston | Fri 2:30pm, PA1 | Baltimore | MD | United States | ||||
23. Sen, Arjun K | Fri 1:45pm, PA3 | Princeton Junction | NJ | United States | ||||
24. Sprecher, Jordan D. | Fri 2:30pm, PA3 | Rye Brook | NY | United States | ||||
25. Sunkam, Vivek | Fri 1:45pm, PA1 | Campbell | CA | United States | ||||
26. Thakkar, Rana K | Fri 1:45pm, PA5 | Dallas | TX | United States | ||||
27. Todd, Sam | Fri 1:00pm, PA7 | Brotherton | YKS | England | ||||
28. Valia, Rohan | Fri 2:30pm, PA5 | Redwood City | CA | United States | ||||
29. Wang, Erik | Fri 2:30pm, PA7 | Atlanta | GA | United States | ||||
30. Wang, Matthew | Fri 1:45pm, PA7 | Malvern | PA | United States | ||||
31. Yan, Ethan | Fri 1:45pm, PA2 | New Haven | CT | United States | ||||
32. Yap, Saechow | Fri 2:30pm, PA3 | Pepper Pike | OH | United States | ||||
BU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bae, Christian | Fri 11:15am, SG5 | Pennington | NJ | United States | ||||
2. Braff, Charles E | Fri 12:15pm, SG7 | West Palm Beach | FL | United States | ||||
3. Bulbulia, Jacob | Fri 1:00pm, SG1 | Short Hills | NJ | United States | ||||
4. Charlton, Harry T | Fri 12:15pm, SG8 | Bronxville | NY | United States | ||||
5. Charlton, Samuel T | Fri 1:00pm, SG2 | Bronxville | NY | United States | ||||
6. Conigliaro, Douglas A | Fri 12:15pm, SG2 | Dedham | MA | United States | ||||
7. Fournaris, Thomas R | Fri 1:00pm, SG5 | Philadelphia | PA | United States | ||||
8. Hashmi, Sultan S | Fri 11:15am, SG5 | Belvedere | CA | United States | ||||
9. Jafry, Haidar A. | Fri 12:15pm, SG6 | San Ramon | CA | United States | ||||
10. Jawad, MD | Fri 12:15pm, SG5 | New Haven | CT | United States | ||||
11. Joyce, Carter | Fri 1:00pm, SG8 | Haverford | PA | United States | ||||
12. Joyce, Graham | Fri 12:15pm, SG3 | Haverford | PA | United States | ||||
13. Khan, Humza A | Fri 12:15pm, SG1 | Dayton | OH | United States | ||||
14. Kitahata, Garrett | Fri 1:00pm, SG7 | Berkeley | CA | United States | ||||
15. Koeppel, Jacob | Fri 1:00pm, SG3 | Boston | MA | United States | ||||
16. Korn, Rohan | Fri 1:00pm, SG4 | Stevenson | MD | United States | ||||
17. Kramer, Eli W | Fri 1:00pm, SG6 | Brooklyn | NY | United States | ||||
18. Maguire, Tyler | Fri 1:00pm, SG1 | Middletown | RI | United States | ||||
19. Merrill, Charles | Fri 1:00pm, SG6 | Locust Valley | NY | United States | ||||
20. Nagaraj, Kedar | Fri 12:15pm, SG6 | Medina | WA | United States | ||||
21. Narayanan, Hari | Fri 12:15pm, SG4 | Newton | MA | United States | ||||
22. Parente, Nicholas S. | Fri 12:15pm, SG7 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
23. Randell, Millen | Fri 12:15pm, SG4 | Chicago | IL | United States | ||||
24. Rho, Jackson | Fri 12:15pm, SG2 | Princeton | NJ | United States | ||||
25. Shah, Anourag | Fri 12:15pm, SG8 | New York | NY | United States | ||||
26. Somerby, Henry | Fri 1:00pm, SG4 | Brooklyn | NY | United States | ||||
27. Stoltz, Conner | Fri 1:00pm, SG8 | Bronxville | NY | United States | ||||
28. Valia, Kunal | Fri 1:00pm, SG2 | New York | NY | United States | ||||
29. Wambach, Julian D | Fri 12:15pm, SG5 | Boston | MA | United States | ||||
30. Wen, Collin | Fri 1:00pm, SG7 | Short Hills | NJ | United States | ||||
31. Winston, Thomas (Jack) | Fri 1:00pm, SG3 | Chestnut Hill | MA | United States | ||||
32. Zhu, Daniel S | Fri 1:00pm, SG5 | Lake Forest | IL | United States | ||||
BU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Armour, Robinson J. | Fri 1:45pm, SG4 | New Haven | CT | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Burde, Jed | Fri 2:30pm, SG8 | Bala Cynwyd | PA | United States | ||||
2. Claar, Carson | Fri 1:45pm, SG8 | Birmingham | MI | United States | ||||
3. Eill, Teddy | Fri 1:45pm, SG2 | Malvern | PA | United States | ||||
4. Halprin, Alexander E. | Fri 2:30pm, SG6 | Saddle River | NJ | United States | ||||
5. Hay, Ian P. | Fri 1:45pm, SG7 | Strafford | PA | United States | ||||
6. Howe, Henry | Fri 1:45pm, SG1 | Princeton | NJ | United States | ||||
7. Hussain, Shayan | Fri 2:30pm, SG7 | Hinsdale | IL | United States | ||||
8. Illick, Cyrus D. | Fri 1:45pm, SG5 | New Haven | CT | United States | ||||
9. Jafry, Hamaad A | Fri 2:30pm, SG1 | San Ramon | CA | United States | ||||
10. Johnson, Riggs | Fri 2:30pm, SG4 | Locust Valley | NY | United States | ||||
11. Kanwal, Deven S. | Fri 1:45pm, SG7 | Boston | MA | United States | ||||
12. Keller, PK | Fri 2:30pm, SG5 | Rye | NY | United States | ||||
13. Korn, Ben M. | Fri 2:30pm, SG1 | Stevenson | MD | United States | ||||
14. Leonard, Brian F. | Fri 2:30pm, SG6 | Harrison | NY | United States | ||||
15. Loop, Christian | Fri 1:45pm, SG1 | Wellesley | MA | United States | ||||
16. Moll, Nate | Fri 1:45pm, SG3 | Birmingham | MI | United States | ||||
17. Mukherjee, Arin J. | Fri 1:45pm, SG6 | Princeton | NJ | United States | ||||
18. O'Shea, Dillon | Fri 2:30pm, SG7 | Darien | CT | United States | ||||
19. Patel, Ishaan S. | Fri 2:30pm, SG2 | Cos Cob | CT | United States | ||||
20. Patel, Vishan | Fri 1:45pm, SG5 | Atlanta | GA | United States | ||||
21. Rankin, Thomas B | Fri 1:45pm, SG2 | Atlanta | GA | United States | ||||
22. Rodriguez, K. Marco | Fri 2:30pm, SG4 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
23. Rotzoll, Liam | Fri 2:30pm, SG5 | Bethesda | MD | United States | ||||
24. Saeed, Abbas A | Fri 2:30pm, SG2 | Sherborn | MA | United States | ||||
25. Santoro, Ryan | Fri 1:45pm, SG4 | Boston | MA | United States | ||||
26. Santry, Dana A. | Fri 2:30pm, SG3 | Greenwich | CT | United States | ||||
27. Supattapone, Sam | Fri 1:45pm, SG3 | Hanover | NH | United States | ||||
28. Turner, Samuel R | Fri 1:45pm, SG8 | Haverford | PA | United States | ||||
29. Vanderhorst, Jack | Fri 2:30pm, SG8 | Buffalo | NY | United States | ||||
30. Villani, Robert I | Fri 2:30pm, SG3 | Bedford | NY | United States | ||||
31. Waldman, Jeremy A. | Fri 1:45pm, SG6 | Owings Mills | MD | United States | ||||
GU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Chen, Alicia J | Fri 3:15pm, PA4 | Lexington | MA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ketchum, Elizabeth | Fri 3:15pm, PA3 | New York | NY | United States | ||||
2. Lodge, Grace | Fri 3:15pm, PA3 | Darien | CT | United States | ||||
3. Mitchell, Sloane G | Fri 11:00am, PA2 | Baltimore | MD | United States | ||||
4. Park, Avery | Fri 11:00am, PA1 | Baltimore | MD | United States | ||||
5. Poirier, Kaili | Fri 11:00am, PA1 | Wellesley | MA | United States | ||||
6. Vashisht, Anya | Fri 11:00am, PA2 | Short Hills | NJ | United States | ||||
7. Viswanathan, Shriya | Fri 3:15pm, PA4 | Plano | TX | United States | ||||
GU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Aston, Ashleigh | Fri 4:00pm, PA1 | New York | NY | United States | ||||
2. Aston, Bracie | Fri 3:15pm, PA6 | New York | NY | United States | ||||
3. Clifford, Eleanor T. | Fri 4:00pm, PA4 | Bronxville | NY | United States | ||||
4. Davidson, Mary R. | Fri 11:00am, PA7 | Newport | RI | United States | ||||
5. Fournaris, Helena C | Fri 11:00am, PA6 | Philadelphia | PA | United States | ||||
6. Fouts, Caroline M | Fri 4:00pm, PA5 | Rye | NY | United States | ||||
7. Fox, Kitsy D | Fri 11:00am, PA4 | Wellesley | MA | United States | ||||
8. Gallo, Barrett | Fri 3:15pm, PA2 | Providence | RI | United States | ||||
9. Goel, Elizabeth Grace E | Fri 11:30am, PA5 | Weston | MA | United States | ||||
10. Hoh, Sophia | Fri 11:00am, PA4 | New York | NY | United States | ||||
11. Huffman, Poppy P | Fri 4:00pm, PA4 | Greenwich | CT | United States | ||||
12. Kluzak, Alexandra | Fri 11:30am, PA5 | Boston | MA | United States | ||||
13. Mian, Maryam A | Fri 11:00am, PA7 | Princeton | NJ | United States | ||||
14. Popat, Sarita | Fri 3:15pm, PA1 | Short Hills | NJ | United States | ||||
15. Shroff, Maya | Fri 4:00pm, PA3 | Stirling | NJ | United States | ||||
16. Sprecher, Nili | Fri 11:00am, PA5 | Rye Brook | NY | United States | ||||
17. Tarar, Aisha | Fri 4:00pm, PA3 | Owings Mills | MD | United States | ||||
18. Vermani, Sohni | Fri 3:15pm, PA2 | Stamford | CT | United States | ||||
19. Wadhwa, Ishani | Fri 11:00am, PA5 | Short Hills | NJ | United States | ||||
20. Wang, Melanie W. | Fri 11:00am, PA6 | Millburn | NJ | United States | ||||
21. Yap, Kahjin | Fri 4:00pm, PA2 | Pepper Pike | OH | United States | ||||
GU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ackerman, Ellie | Fri 7:15pm, PA1 | Westwood | MA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ali, Alysa | Fri 6:00pm, PA3 | Watchung | NJ | United States | ||||
2. Bell, Charlotte E | Fri 6:00pm, PA6 | Wellesley | MA | United States | ||||
3. Chen, Natalie J | Fri 1:00pm, PA4 | Lexington | MA | United States | ||||
4. Cowhey, Amanda M | Fri 6:00pm, PA2 | Ft Washington | PA | United States | ||||
5. Eielson, Caroline M | Fri 6:00pm, PA1 | Boston | MA | United States | ||||
6. Escalera, Karen | Fri 6:00pm, PA3 | New Haven | CT | United States | ||||
7. Flaherty, Grace W. | Fri 7:15pm, PA1 | Malvern | PA | United States | ||||
8. Gallo, Brittan | Fri 1:00pm, PA4 | Providence | RI | United States | ||||
9. Hashmi, Nasreen | Fri 1:00pm, PA6 | Belvedere | CA | United States | ||||
10. Hatstadt, Ashley | Fri 6:00pm, PA5 | Old Greenwich | CT | United States | ||||
11. Holding, Abby | Fri 6:00pm, PA1 | Wellesley | MA | United States | ||||
12. Kardestuncer, Mitra | Fri 1:00pm, PA6 | Lyme | CT | United States | ||||
13. Ketchum, Catherine F | Fri 6:00pm, PA4 | Ny | NY | United States | ||||
14. Monderer, Nieve | Fri 6:00pm, PA5 | New York | NY | United States | ||||
15. Shatzman, Devon | Fri 6:00pm, PA4 | Newtown Square | PA | United States | ||||
16. Solecki, Ariana | Fri 1:00pm, PA5 | Brooklyn | NY | United States | ||||
17. Stonestreet, Sarah | Fri 1:00pm, PA5 | Weston | MA | United States | ||||
18. Weber, Darcy E | Fri 6:30pm, PA2 | Newport | RI | United States | ||||
GU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Anwar, Qirrat | Fri 10:45am, SG3 | Boston | MA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Burke, Ellie W. | Fri 10:45am, SG5 | Rye | NY | United States | ||||
2. Cummings, Katerina | Fri 10:45am, SG2 | Weston | MA | United States | ||||
3. Delalio, Tana R. | Fri 10:00am, SG2 | Syosset | NY | United States | ||||
4. Ervasti, Lark | Fri 10:00am, SG2 | Brooklyn | NY | United States | ||||
5. Forshner, Charlotte A. | Fri 10:45am, SG4 | Greenwich | CT | United States | ||||
6. Hemani, Mahek | Fri 10:45am, SG2 | Watchung | NJ | United States | ||||
7. Ho, Sho Sho L | Fri 10:45am, SG4 | Los Altos Hills | CA | United States | ||||
8. Ivashina, Alice | Fri 10:45am, SG1 | New York | NY | United States | ||||
9. Keller, Katie | Fri 10:00am, SG7 | Rye | NY | United States | ||||
10. Kelly, Isabel C. | Fri 10:00am, SG3 | Weston | MA | United States | ||||
11. Lakhotia, Esha | Fri 10:00am, SG8 | Saratoga | CA | United States | ||||
12. Lehv, Clara | Fri 10:00am, SG6 | New York | NY | United States | ||||
13. Mancuso, Margo | Fri 10:00am, SG7 | Philadelphia | PA | United States | ||||
14. McGillicuddy, Erica | Fri 10:00am, SG8 | Toronto | ON | Canada | ||||
15. Paine, Isabel | Fri 10:45am, SG7 | Princeton | NJ | United States | ||||
16. Patel, Prianca S | Fri 4:00pm, SG1 | Cos Cob | CT | United States | ||||
17. Quayle, Zoe A. | Fri 10:45am, SG3 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
18. Rorke, Abbie C. | Fri 10:45am, SG8 | Philadelphia | PA | United States | ||||
19. Sharma, Baani | Fri 10:45am, SG6 | Andover | MA | United States | ||||
20. Shatzman, Alexis | Fri 10:00am, SG5 | Newtown Square | PA | United States | ||||
21. Solecki, Amanda J. | Fri 10:00am, SG4 | Brooklyn | NY | United States | ||||
22. Stefanoni, Lucie M. | Fri 10:45am, SG1 | Darien | CT | United States | ||||
23. Stoltz, McKenna | Fri 10:45am, SG6 | Bronxville | NY | United States | ||||
24. Stoltz, Molly B | Fri 10:00am, SG3 | Bronxville | NY | United States | ||||
25. Sun, Brittany Y | Fri 10:45am, SG8 | Titusville | NJ | United States | ||||
26. Suntha, Kieran | Fri 10:45am, SG5 | Baltimore | MD | United States | ||||
27. Supattapone, Emma Y | Fri 10:00am, SG4 | Hanover | NH | United States | ||||
28. Syed, Sara | Fri 10:45am, SG7 | Malvern | PA | United States | ||||
29. Varma, Lara | Fri 10:00am, SG5 | Cos Cob | CT | United States | ||||
30. Weil, Lauren M. | Fri 10:00am, SG6 | Wayne | PA | United States | ||||
GU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Aube, Claire E. | Fri 4:45pm, SG4 | Rye | NY | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Aube, Haley C. | Fri 4:45pm, SG6 | Rye | NY | United States | ||||
2. Chan, Renee C | Fri 4:45pm, SG7 | Alpine | NJ | United States | ||||
3. Chaudhry, Hanna | Fri 4:45pm, SG3 | Bethesda | MD | United States | ||||
4. Chen, Rachel | Fri 11:30am, SG6 | Florham Park | NJ | United States | ||||
5. Davis, Gwen A | Fri 11:30am, SG8 | Rydal | PA | United States | ||||
6. Fox, Bunny K | Fri 4:45pm, SG5 | Wellesley | MA | United States | ||||
7. Hinckley, Sasha | Fri 11:30am, SG1 | Newport | RI | United States | ||||
8. Huffman, Binney B | Fri 4:45pm, SG8 | Greenwich | CT | United States | ||||
9. Joblon, Aurora | Fri 11:30am, SG7 | Ridgefield | CT | United States | ||||
10. Kearns, Isabella | Fri 11:30am, SG7 | Brooklyn | NY | United States | ||||
11. Krishnamurthy, Mia | Fri 4:45pm, SG2 | Westport | CT | United States | ||||
12. Lenfest, Alexa L. | Fri 11:30am, SG4 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
13. McGuire, Marina | Fri 11:30am, SG6 | Cambridge | MA | United States | ||||
14. Rubin, Alex R. | Fri 11:30am, SG1 | Towson | MD | United States | ||||
15. Sankaran, Samira | Fri 11:30am, SG3 | Menlo Park | CA | United States | ||||
16. Santoro, Grace | Fri 11:30am, SG8 | Boston | MA | United States | ||||
17. Schofield, Amelia | Fri 11:30am, SG5 | Newport | RI | United States | ||||
18. Seymour, Grace | Fri 4:45pm, SG2 | Brooklyn | NY | United States | ||||
19. Shammash, Naomi | Fri 11:30am, SG5 | Tenafly | NJ | United States | ||||
20. Spahr, Caroline | Fri 4:45pm, SG1 | Milton | MA | United States | ||||
21. Welch, Brecon | Fri 11:30am, SG4 | Greenwich | CT | United States | ||||
22. Westerfield, Avery C | Fri 11:30am, SG3 | Greenwich | CT | United States |