Hang on there...
close
close
close
close
This list is based upon the predicted cut list points at registration deadline.
Before registration deadline the order may change as more players enter or if players participate in more tournaments.
After registration deadline the order will not change.
This list is NOT seeding.
For full details on cut list and seeding policies, please see the Tournament Procedure Policies section of the US Squash junior guidelines page, section 5 and 6.
[close]BU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ahmed, Aariz | Fri 4:30pm, OC3 | San Ramon | CA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Griggs, Tilford L | Fri 4:30pm, OC1 | Atlanta | GA | United States | ||||
2. Malhotra, Kaz | Fri 4:00pm, OC2 | Portland | OR | United States | ||||
3. Mehta, Vivaan | Fri 4:30pm, OC2 | Los Altos | CA | United States | ||||
4. Moolchandani, Yash | Fri 4:30pm, OC3 | Sunnyvale | CA | United States | ||||
5. Murray, Calder | Fri 4:30pm, OC1 | Calgary | AB | Canada | ||||
6. Mustafa, Faizaan | Fri 4:00pm, OC3 | Dublin | CA | United States | ||||
7. Parisi, Roman | Sat 12:30pm, OC2 | Greenbrae | CA | United States | ||||
8. Sawant, Anay | Sat 12:00pm, OC2 | Sunnyvale | CA | United States | ||||
9. Schnebly, Camden D. | Sat 12:30pm, OC1 | Portland | OR | United States | ||||
10. Schulman, Adrian | Fri 4:00pm, OC3 | Portland | OR | United States | ||||
11. Sharma, Rishabh | Fri 4:00pm, OC2 | Houston | TX | United States | ||||
12. Yang, Seraph | Fri 4:30pm, OC2 | San Jose | CA | United States | ||||
BU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Abdelaziz, Seif | Fri 2:30pm, OC3 | Cupertino | CA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Boulanger, Samuel | Fri 1:30pm, OC2 | Calgary | AB | Canada | ||||
2. Chandra, Arhan | Fri 12:30pm, OC2 | Sugar Land | TX | United States | ||||
3. Chu, Evan | Fri 1:30pm, OC3 | Hong Kong | MA | Canada | ||||
4. Elmarassy, Mero | Fri 3:00pm, OC1 | Santa Clara | CA | United States | ||||
5. Friedman, Milo | Fri 12:30pm, OC3 | Los Angeles | CA | United States | ||||
6. Grissom, Jacob | Fri 2:30pm, OC1 | Louisville | KY | United States | ||||
7. Jimenez, Antonio | Fri 1:00pm, OC2 | Oakland | CA | United States | ||||
8. Jolly, Shan | Fri 2:00pm, OC2 | Palo Alto | CA | United States | ||||
9. Kanchi, Nikhil | Fri 1:00pm, OC1 | Saratoga | CA | United States | ||||
10. Kapoor, Tanay | Fri 12:30pm, OC1 | Fremont | CA | United States | ||||
11. Khanna, Aditya | Fri 2:30pm, OC1 | San Francisco | CA | United States | ||||
12. Knapp, Michael | Fri 1:00pm, OC1 | Calgary | AB | Canada | ||||
13. Lin, Dawson A | Fri 3:00pm, OC1 | Boston | MA | United States | ||||
14. Lin JR, Hudson W. | Fri 1:30pm, OC2 | Chicago | IL | United States | ||||
15. Mannava, Saisidharth | Fri 2:00pm, OC3 | San Ramon | CA | United States | ||||
16. Mazzocco, Mathias | Fri 1:30pm, OC1 | Pacific Palisades | CA | United States | ||||
17. Mehnert, Alex C | Fri 1:00pm, OC2 | Houston | TX | United States | ||||
18. Menin, Lucas A. | Fri 1:30pm, OC1 | New York | NY | United States | ||||
19. Meyer, Maxwell | Fri 1:00pm, OC3 | San Francisco | CA | United States | ||||
20. Mital, Nevin | Fri 2:00pm, OC1 | West Harrison | NY | United States | ||||
21. Mudaliar, Ashwin A | Fri 2:30pm, OC3 | Milton | GA | United States | ||||
22. Mushran, Vidur | Fri 12:30pm, OC3 | Redwood City | CA | United States | ||||
23. Pannu, Himanshu | Fri 2:30pm, OC2 | San Mateo | CA | United States | ||||
24. Patel, Zane | Fri 1:30pm, OC3 | Palo Alto | CA | United States | ||||
25. Revenaugh, Beau | Fri 1:00pm, OC3 | Palo Alto | CA | United States | ||||
26. Revenaugh, Henry D. | Fri 12:30pm, OC2 | Palo Alto | CA | United States | ||||
27. Santoro, Will | Fri 2:30pm, OC2 | Boston | MA | United States | ||||
28. Vahlsing Jr, David | Fri 2:00pm, OC2 | Paoli | PA | United States | ||||
29. Venkatesan, Callan | Fri 12:30pm, OC1 | Washington | DC | United States | ||||
30. Vera, Elian | Fri 2:00pm, OC3 | San Diego | CA | United States | ||||
31. Vissapragada, Sachith | Fri 2:00pm, OC1 | Redwood City | CA | United States | ||||
BU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ahmed, Zain R | Fri 2:00pm, UC3 | Morgan Hill | CA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Albani, Robert | Fri 12:30pm, UC2 | Newtown Square | PA | United States | ||||
2. Bose, Siddharth | Fri 1:00pm, UC1 | Green Brook | NJ | United States | ||||
3. Boulanger, Ben | Fri 12:00pm, UC2 | Calgary | AB | Canada | ||||
4. Boulanger, John | Fri 2:00pm, UC3 | Calgary | AB | Canada | ||||
5. Chitturi, Varun | Fri 5:00pm, UC1 | Fremont | CA | United States | ||||
6. Davenport, Raji | Fri 12:00pm, UC3 | Oakland | CA | United States | ||||
7. Eielson, Oliver J | Fri 1:30pm, UC1 | Boston | MA | United States | ||||
8. Feldman, Felix | Fri 1:00pm, UC3 | San Francisco | CA | United States | ||||
9. Gampala, Roshan | Fri 2:00pm, UC1 | Cupertino | CA | United States | ||||
10. Ghafoor, Azhan | Fri 12:30pm, UC3 | Saratoga | CA | United States | ||||
11. Hans, Shabeg S. | Fri 1:30pm, UC1 | San Ramon | CA | United States | ||||
12. Hattikudur, Adit | Fri 12:30pm, UC1 | Redmond | WA | United States | ||||
13. Ho, John P | Fri 1:00pm, UC2 | Los Altos Hills | CA | United States | ||||
14. Hussain-JR, Nyme | Fri 12:00pm, UC1 | Hinsdale | IL | United States | ||||
15. Kakarla, Nikhil V | Fri 1:30pm, UC3 | Villanova | PA | United States | ||||
16. Katiyar, Irith | Fri 1:00pm, UC2 | Saratoga | CA | United States | ||||
17. Kim, Micah | Fri 2:00pm, UC1 | San Francisco | CA | United States | ||||
18. Lin, Yijie | Fri 2:00pm, UC2 | Los Angeles | CA | United States | ||||
19. Lo, Christopher | Fri 2:00pm, UC2 | Villanova | PA | United States | ||||
20. Luthra, Rehan | Fri 12:30pm, UC1 | Kirkland | WA | United States | ||||
21. Menin, Maxwell L | Fri 12:00pm, UC3 | New York | NY | United States | ||||
22. Mian, Hamza | Fri 12:00pm, UC2 | Princeton | NJ | United States | ||||
23. Park, Winston | Fri 1:00pm, UC1 | Baltimore | MD | United States | ||||
24. Prashant, Vishal | Fri 12:00pm, UC1 | La Canada Flintridge | CA | United States | ||||
25. Reddy, Abhiroop | Fri 12:30pm, UC2 | Bellevue | WA | India | ||||
26. Schnebly, Rowan W. | Fri 12:30pm, UC3 | Portland | OR | United States | ||||
27. Siddiqui, Yusef | Fri 1:30pm, UC3 | Vancouver | WA | United States | ||||
28. Sunkam, Vivek | Fri 1:30pm, UC2 | Campbell | CA | United States | ||||
29. Thakur, Rohan K. | Fri 1:30pm, UC2 | Saratoga | CA | United States | ||||
30. Zia, Kamran | Fri 1:00pm, UC3 | Los Altos | CA | United States | ||||
BU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Amin, Ahmed (chotoo) | Fri 5:20pm, BC1 | Charlotte | NC | |||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Camiener, Hugh | Fri 12:40pm, BC3 | Birmingham | MI | United States | ||||
2. Chu, Janson | Fri 2:00pm, BC1 | NH | Hong Kong | |||||
3. Ding, Andrew | Fri 12:40pm, BC1 | Buffalo Grove | IL | United States | ||||
4. Evans, William H | Fri 12:00pm, BC3 | New York | NY | United States | ||||
5. Fournaris, Thomas R | Fri 1:20pm, BC3 | Philadelphia | PA | United States | ||||
6. Geraci, Victor Maximilian | Fri 12:00pm, BC3 | New York | NY | United States | ||||
7. Giraldo, Mateo | Fri 1:20pm, BC2 | Stamford | CT | United States | ||||
8. Hashmi, Sultan S | Fri 1:20pm, BC5 | Belvedere | CA | United States | ||||
9. Huang, Jack | Fri 12:40pm, BC1 | New York | NY | United States | ||||
10. Hussain-Jr, Mahir | Fri 12:00pm, BC4 | Hinsdale | IL | United States | ||||
11. Jafry, Haidar A. | Fri 12:40pm, BC5 | San Ramon | CA | United States | ||||
12. Khan, Jassem | Fri 1:20pm, BC2 | Pleasanton | CA | United States | ||||
13. Kitahata, Garrett | Fri 1:20pm, BC1 | Berkeley | CA | United States | ||||
14. Lam, Gordon | Fri 2:00pm, BC1 | Lake Oswego | OR | United States | ||||
15. Lee, Jack | Fri 12:40pm, BC2 | San Francisco | CA | United States | ||||
16. Lichtmacher, Adam W. | Fri 12:40pm, BC4 | San Francisco | CA | United States | ||||
17. Love, Charlie | Fri 12:40pm, BC2 | San Carlos | CA | United States | ||||
18. Malani, Neal R | Fri 12:00pm, BC5 | Saratoga | CA | United States | ||||
19. McLaren, Will | Fri 12:40pm, BC5 | Providence | RI | Brazil | ||||
20. Menin, Mason | Fri 12:00pm, BC5 | New York | NY | United States | ||||
21. Mosse, Nathaniel A | Fri 1:20pm, BC3 | Los Angeles | CA | United States | ||||
22. Mustafa, Sameer A. | Fri 12:40pm, BC3 | Dublin | CA | United States | ||||
23. Nagaraj, Kedar | Fri 1:20pm, BC4 | Medina | WA | United States | ||||
24. Nam, Zach | Fri 1:20pm, BC4 | New York | NY | United States | ||||
25. Narayanan, Hari | Fri 1:20pm, BC1 | Newton | MA | United States | ||||
26. Parente, Nicholas S. | Fri 12:00pm, BC2 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
27. Roshkoff, Blake A | Fri 1:20pm, BC5 | Villanova | PA | United States | ||||
28. Sarwari, Mohsin E. | Fri 12:00pm, BC2 | Saratoga | CA | United States | ||||
29. Valia, Kunal | Fri 12:00pm, BC4 | New York | NY | United States | ||||
30. Wang, Vincent | Fri 12:40pm, BC4 | Bellevue | WA | United States | ||||
BU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Dewire, William F. | Fri 8:00pm, BC1 | Baltimore | MD | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Dworetzky, Alex | Fri 8:00pm, BC4 | San Francisco | CA | United States | ||||
2. Holey, William C | Fri 7:20pm, BC5 | Greenwich | CT | United States | ||||
3. Huang, Dillon C | Fri 8:00pm, BC2 | Fremont | CA | United States | ||||
4. Hussain, Shayan | Fri 8:00pm, BC1 | Hinsdale | IL | United States | ||||
5. Kanwal, Deven S. | Fri 8:00pm, BC2 | Boston | MA | United States | ||||
6. Koenigsbauer, Peter J. | Fri 3:20pm, BC4 | Seattle | WA | United States | ||||
7. Koenigsbauer, Theodore | Fri 3:20pm, BC1 | Seattle | WA | United States | ||||
8. Mushran, Avi | Fri 7:20pm, BC5 | Redwood Shores | CA | United States | ||||
9. Patel, Vishan | Fri 7:20pm, BC3 | Atlanta | GA | United States | ||||
10. Rotzoll, Liam | Fri 7:20pm, BC4 | Bethesda | MD | United States | ||||
11. Santoro, Ryan | Fri 8:00pm, BC3 | Boston | MA | United States | ||||
12. Segundo Corona, Cesar | Fri 7:20pm, BC2 | Corte Madera | Mexico | |||||
13. Siker, Vaughan | Fri 8:00pm, BC3 | Portland | OR | United States | ||||
14. Stein, Brent | Fri 3:20pm, BC1 | Paradise Valley | AZ | United States | ||||
15. Sutherby, Charlie M. | Fri 7:20pm, BC4 | Radnor | PA | United States | ||||
16. White, Lucan | Fri 7:20pm, BC3 | Belmont | MA | United States | ||||
17. Xi, Kaiyu | Fri 3:20pm, BC4 | Washington | DC | China | ||||
GU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. A. Zaidi, Zaina | Fri 3:00pm, OC2 | Houston | TX | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Abdelaziz, Julie | Fri 7:30pm, OC1 | Cupertino | CA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Barave, Anusha | Fri 3:00pm, OC3 | Cupertino | CA | United States | ||||
2. Chow, Eva | Fri 3:00pm, OC2 | Menlo Park | CA | United States | ||||
3. Feldman, Elinor | Fri 3:30pm, OC3 | San Francisco | CA | United States | ||||
4. Grissom, Katherine | Fri 6:30pm, OC1 | Louisville | KY | United States | ||||
5. Hoh, Audrey | Fri 4:00pm, OC1 | New York | NY | United States | ||||
6. Irani, Ariyan K | Fri 3:30pm, OC1 | Houston | TX | United States | ||||
7. Irani, Parivash M | Fri 4:00pm, OC1 | Houston | TX | United States | ||||
8. Kim, Migyu | Fri 6:30pm, OC3 | Berwyn | PA | United States | ||||
9. Lin Jr, Ava | Fri 7:00pm, OC1 | Chicago | IL | United States | ||||
10. Mehnert, Charlotte | Fri 6:30pm, OC2 | Houston | TX | United States | ||||
11. Mehta, Eedha | Fri 3:00pm, OC3 | Los Altos | CA | United States | ||||
12. Park, Avery | Fri 6:00pm, OC3 | Baltimore | MD | United States | ||||
13. Sabah, Noureen | Fri 3:30pm, OC3 | Frisco | TX | United States | ||||
14. Saksena, Anya | Fri 7:00pm, OC3 | San Jose | CA | United States | ||||
15. Shah, Ariana | Fri 3:30pm, OC2 | Los Altos | CA | United States | ||||
16. Syed, Sanah | Fri 7:00pm, OC2 | Saratoga | CA | United States | ||||
17. Tantawy, Jude | Fri 3:30pm, OC2 | San Jose | CA | United States | ||||
18. Tantawy, Laila | Fri 3:30pm, OC1 | San Jose | CA | United States | ||||
19. Vahlsing, Kaitlyn | Fri 6:30pm, OC1 | Paoli | PA | United States | ||||
20. Viswanathan, Shriya | Fri 7:00pm, OC3 | Plano | TX | United States | ||||
GU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Adam, Claudia C | Fri 7:00pm, UC3 | Cupertino | CA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Anand, Anushka | Fri 2:30pm, UC3 | Saratoga | CA | United States | ||||
2. Aston, Ashleigh | Fri 7:00pm, UC1 | New York | NY | United States | ||||
3. Aston, Bracie | Fri 6:00pm, UC3 | New York | NY | United States | ||||
4. Boulanger, Katie | Fri 2:30pm, UC1 | Calgary | AB | Canada | ||||
5. Briseno, Ashmi | Fri 3:00pm, UC1 | Oakland | CA | United States | ||||
6. Daniel, Kristen | Fri 7:30pm, UC1 | Saratoga | CA | United States | ||||
7. Gallo, Barrett | Fri 7:00pm, UC2 | Providence | RI | United States | ||||
8. Hoh, Sophia | Fri 2:30pm, UC1 | New York | NY | United States | ||||
9. Kakarla, Anika | Fri 7:00pm, UC3 | Villanova | PA | United States | ||||
10. Khan, Yasmine | Fri 6:30pm, UC1 | Seattle | WA | United States | ||||
11. Mian, Maryam A | Fri 3:00pm, UC1 | Princeton | NJ | United States | ||||
12. Miller, Rachel | Fri 6:30pm, UC3 | New Haven | CT | United States | ||||
13. Mustafa, Aneesa I. | Fri 6:30pm, UC2 | Dublin | CA | United States | ||||
14. Nimmagadda, Hasitha S | Fri 2:30pm, UC3 | San Jose | CA | United States | ||||
15. Schwarz, Madeline T | Fri 6:30pm, UC2 | Rye | NY | United States | ||||
16. Sharma, Yana | Fri 7:00pm, UC2 | Houston | TX | United States | ||||
17. Soberanis, Melanie | Fri 2:30pm, UC2 | Berkeley | CA | United States | ||||
18. Tumuluri, Ashna | Fri 6:30pm, UC1 | Redwood City | CA | United States | ||||
19. Vander, Eliza A | Fri 2:30pm, UC2 | Villanova | PA | United States | ||||
GU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Anand, Priyanka | Fri 3:00pm, UC2 | Saratoga | CA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bell, Charlotte E | Fri 7:30pm, UC2 | Wellesley | MA | United States | ||||
2. Burton, Frances | Fri 3:00pm, UC3 | San Marino | CA | United States | ||||
3. Chauhan, Paavnee | Fri 3:30pm, UC1 | Redmond | WA | United States | ||||
4. Cho, Chelsea Y | Fri 8:30pm, UC1 | Andover | MA | United States | ||||
5. Dey-Kohli, Mehak | Fri 8:30pm, UC2 | Chicago | IL | United States | ||||
6. Eielson, Caroline M | Fri 8:30pm, UC2 | Boston | MA | United States | ||||
7. Gallo, Brittan | Fri 3:00pm, UC2 | Providence | RI | United States | ||||
8. Hashmi, Nasreen | Fri 8:30pm, UC1 | Belvedere | CA | United States | ||||
9. Ho, Madison L | Fri 8:00pm, UC1 | Cambridge | MA | United States | ||||
10. Katiyar, Irika | Fri 3:00pm, UC3 | Saratoga | CA | United States | ||||
11. Kay, Theresa F | Fri 8:00pm, UC2 | Haverford | PA | United States | ||||
12. Navani, Riya | Fri 8:00pm, UC1 | Milpitas | CA | United States | ||||
13. Oas, Makayla | Fri 7:30pm, UC3 | CA | United States | |||||
14. Rajagopal, Meera | Fri 3:30pm, UC2 | Los Altos | CA | United States | ||||
15. Schwarz, Sabrina | Fri 7:30pm, UC3 | Rye | NY | United States | ||||
16. Tessitore, Nicolina M. | Fri 8:00pm, UC3 | Naples | FL | United States | ||||
17. Weber, Darcy E | Fri 8:30pm, UC3 | Newport | RI | United States | ||||
18. Winchester, Salihah | Fri 3:30pm, UC1 | Oakland | CA | United States | ||||
19. Xu, Ellyn | Fri 3:30pm, UC2 | Fremont | CA | United States | ||||
GU17 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
No Players Found | ||||||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Anand, Avni | Fri 6:00pm, BC4 | Saratoga | CA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Burton, Camille | Fri 2:40pm, BC4 | Pasadena | CA | United States | ||||
2. Chen, Megan N. | Fri 2:00pm, BC3 | Bedford | NY | United States | ||||
3. Daniel, Serena | Fri 7:20pm, BC1 | Saratoga | CA | United States | ||||
4. Dey-Kohli, Sehar | Fri 2:40pm, BC1 | Chicago | IL | United States | ||||
5. Fraser, Pippa | Fri 2:40pm, BC2 | Bronxville | NY | United States | ||||
6. Glaser, Caroline J | Fri 2:40pm, BC3 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
7. Gupta, Simren | Fri 2:40pm, BC5 | Sunnyvale | CA | United States | ||||
8. Jemiolo, Andrea C | Fri 2:40pm, BC1 | Stamford | CT | Philippines | ||||
9. Kanchi, Anika | Fri 2:40pm, BC5 | Saratoga | CA | United States | ||||
10. Lakhotia, Esha | Fri 6:40pm, BC2 | Saratoga | CA | United States | ||||
11. Mancuso, Margo | Fri 2:00pm, BC2 | Philadelphia | PA | United States | ||||
12. Mashek, Rachel L. | Fri 6:40pm, BC5 | Swarthmore | PA | United States | ||||
13. Patel, Neeya D | Fri 2:00pm, BC4 | Atlanta | GA | United States | ||||
14. Pliam, Portia L | Fri 2:40pm, BC3 | Los Altos | CA | United States | ||||
15. Reddy, Tanisha | Fri 2:40pm, BC2 | Sammamish | WA | United States | ||||
16. Sapinski, Katherine | Fri 6:40pm, BC1 | San Francisco | CA | United States | ||||
17. Singh, Saachi | Fri 6:40pm, BC4 | Berwyn | PA | United States | ||||
18. Spencer, Emma K | Fri 2:00pm, BC3 | Los Angeles | CA | United States | ||||
19. Stefanoni, Lucie M. | Fri 6:40pm, BC3 | Darien | CT | United States | ||||
20. Thawani, Maanvi | Fri 2:00pm, BC5 | San Jose | CA | United States | ||||
21. Vander, Caroline A | Fri 2:00pm, BC2 | Villanova | PA | United States | ||||
22. Vissapragada, Sanjana | Fri 2:40pm, BC4 | Redwood City | CA | United States | ||||
23. Yu, Maggie J | Fri 2:00pm, BC5 | Fremont | CA | United States | ||||
GU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Brenner, Jackie | Fri 10:40am, BC1 | Boca Raton | FL | United States | ||||
2. Dugel, Brenna L | Fri 5:20pm, BC2 | Paradise Valley | AZ | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Jolly, Noor | Fri 4:00pm, BC1 | Palo Alto | CA | United States | ||||
2. Lakhotia, Aarushi | Sat 8:40am, BC5 | Saratoga | CA | United States | ||||
3. Lawrence, Rose | Fri 3:20pm, BC5 | Haverford | PA | United States | ||||
4. Lee, Jennifer J. | Fri 3:20pm, BC5 | San Francisco | CA | United States | ||||
5. Ong, Cassandra | Fri 10:40am, BC1 | Fremont | CA | United States | ||||
6. Sun, Brittany Y | Fri 5:20pm, BC2 | Titusville | NJ | United States | ||||
7. Yeung, Julie | Sat 10:40am, BC2 | San Jose | CA | United States |