Hang on there...
close
close
close
close
CSA Women's View Draw | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | |||||||
No Players Found | ||||||||
E Division View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | |||||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Colgate University | Sat 12:00am, | |||||||
2. Fordham University | Sat 12:00am, | |||||||
3. Georgetown University | Fri 12:00am, | |||||||
4. Haverford College | Fri 12:00am, | |||||||
5. Smith College | Sat 12:00am, | |||||||
6. University of Rochester | Fri 12:00am, | |||||||
7. Washington University in St. Louis | Fri 12:00am, | |||||||
Epps Cup (D Division) View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | |||||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bucknell University | Fri 4:00pm, | |||||||
2. Colby College | Fri 4:00pm, | |||||||
3. Connecticut College | Fri 4:00pm, | |||||||
4. Hamilton College | Fri 6:00pm, | |||||||
5. Mount Holyoke College | Fri 4:00pm, | |||||||
6. Northeastern University | Fri 6:00pm, | |||||||
7. Vassar College | Fri 4:00pm, | |||||||
8. Wellesley College | Fri 4:00pm, | |||||||
Howe Cup (A Division) View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | |||||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Columbia University | Fri 12:00pm, | |||||||
2. Cornell University | Fri 12:00pm, | |||||||
3. Harvard University | Fri 12:00pm, | |||||||
4. Princeton University | Fri 2:30pm, | |||||||
5. Stanford University | Fri 2:30pm, | |||||||
6. Trinity College | Fri 2:30pm, | |||||||
7. University of Pennsylvania | Fri 12:00pm, | |||||||
8. Yale University | Fri 2:30pm, | |||||||
Kurtz Cup (B Division) View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | |||||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bates College | Fri 5:00pm, | |||||||
2. Brown University | Fri 5:00pm, | |||||||
3. Dartmouth College | Fri 2:30pm, | |||||||
4. Drexel University | Fri 5:00pm, | |||||||
5. George Washington University | Fri 5:00pm, | |||||||
6. Middlebury College | Fri 2:30pm, | |||||||
7. University of Virginia | Fri 5:00pm, | |||||||
8. Williams College | Fri 5:00pm, | |||||||
Walker Cup (C Division) View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | |||||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Amherst College | Fri 12:00pm, | |||||||
2. Bowdoin College | Fri 10:00am, | |||||||
3. Dickinson College | Fri 10:00am, | |||||||
4. Franklin and Marshall College | Fri 10:00am, | |||||||
5. St. Lawrence University | Fri 12:00pm, | |||||||
6. Tufts University | Fri 10:00am, | |||||||
7. Wesleyan University | Fri 10:00am, | |||||||
8. William Smith College | Fri 10:00am, |