Hang on there...
close
close
close
close
This list is based upon the predicted cut list points at registration deadline.
Before registration deadline the order may change as more players enter or if players participate in more tournaments.
After registration deadline the order will not change.
This list is NOT seeding.
For full details on cut list and seeding policies, please see the Tournament Procedure Policies section of the US Squash junior guidelines page, section 5 and 6.
[close]BU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Chen, Oliver H | Sat 8:00am, 5 | Bellevue | WA | United States | ||||
2. Ghafoor, Rayyan | Sat 8:00am, 5 | Saratoga | CA | United States | ||||
3. Karam, Mahdy | Sat 8:30am, 4 | Newcastle | WA | United States | ||||
4. Malhotra, Kaz | Sat 8:30am, 3 | Portland | OR | United States | ||||
5. Sait, Ayaan | Sat 8:30am, 4 | Portland | OR | United States | ||||
6. Schnebly, Camden D. | Sat 8:00am, 3 | Portland | OR | United States | ||||
7. Schulman, Adrian | Sat 8:00am, 3 | Portland | OR | United States | ||||
8. Vahlsing Jr, David | Sat 8:30am, 3 | Paoli | PA | United States | ||||
BU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Knight, Alex | Sat 8:00am, 4 | Portland | OR | United States | ||||
2. Simpson, Owen | Sat 8:00am, 6 | Portland | OR | United States | ||||
3. Vahlsing Jr, David | Sat 8:00am, 4 | Paoli | PA | United States | ||||
4. Vera, Elian | Sat 8:00am, 6 | San Diego | CA | United States | ||||
BU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Awadalla, Mohamed H | Sat 11:30am, 6 | Sammamish | WA | United States | ||||
2. Burr, Hayden M. | Sat 9:00am, 3 | Portland | OR | United States | ||||
3. Chen, Luke H | Sat 9:00am, 6 | Bellevue | WA | United States | ||||
4. Ghafoor, Azhan | Sat 11:30am, 5 | Saratoga | CA | United States | ||||
5. Hale, Hudson H. | Sat 9:00am, 5 | Lake Oswego | OR | United States | ||||
6. Kanchi, Nikhil | Sat 11:30am, 4 | Saratoga | CA | United States | ||||
7. Kumar, Varun | Sat 9:00am, 3 | Bothell | WA | United States | ||||
8. Manchanda, Arav | Sat 9:00am, 4 | Yarrow Point | United States | |||||
9. Reddy, Abhiroop | Sat 9:00am, 4 | Bellevue | WA | India | ||||
10. Schnebly, Rowan W. | Sat 11:30am, 3 | Portland | OR | United States | ||||
11. Siddiqui, Yusef | Sat 9:00am, 5 | Vancouver | WA | United States | ||||
12. Vera, Elian | Sat 9:00am, 6 | San Diego | CA | United States | ||||
BU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
BU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Awadalla, Anas H | Sat 12:15pm, 3 | Redmond | WA | United States | ||||
2. Bennett, Jake V | Sat 9:45am, 4 | Salt Lake City | UT | United States | ||||
3. Bloch, Peter | Sat 12:15pm, 4 | Portland | OR | United States | ||||
4. Emry IV, Frederic G | Sat 9:45am, 4 | Lutherville | MD | United States | ||||
5. Khan, Ali | Sat 9:45am, 3 | Charlotte | NC | |||||
6. Khan, Asim | Sat 9:45am, 3 | Charlotte | NC | |||||
GU11 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found | ||||||||
GU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Hale, Hollis H. | Sat 8:30am, 6 | Lake Oswego | OR | United States | ||||
2. Nimmagadda, Hasitha S | Sat 8:30am, 5 | San Jose | CA | United States | ||||
3. Vahlsing, Kaitlyn | Sat 8:30am, 5 | Paoli | PA | United States | ||||
4. Walcott, Kaija | Sat 8:30am, 6 | San Francisco | CA | United States | ||||
GU15 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found | ||||||||
GU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Gupta, Anushka C | Sat 10:30am, 5 | Portland | OR | United States | ||||
2. Kanchi, Anika | Sat 9:45am, 5 | Saratoga | CA | United States | ||||
3. Reddy, Tanisha | Sat 10:30am, 5 | Sammamish | WA | United States | ||||
4. Von Der Heyden, Maxine | Sat 9:45am, 5 | Munich | BY | Germany | ||||
GU19 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found |