Hang on there...
close
close
close
close
Men 2.5 Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Aballa, Gabriel | Sat 11:00am, 1 | Richmond | VA | United States | ||||
2. Cutro, Kevin | Sat 10:00am, 1 | Richmond | VA | United States | ||||
3. Hillgrove, Tom | Sat 11:00am, 1 | Midlothian | VA | United States | ||||
4. Holt, Steve | Fri 4:30pm, WW 2 | Richmond | VA | United States | ||||
5. Maxwell, Jim | Sat 10:30am, 1 | Richmond | VA | United States | ||||
6. Mian, Asim | Fri 4:30pm, WW 2 | Woodbridge | VA | United States | ||||
7. Newman, James | Sat 11:00am, 3 | Charlottesville | VA | United States | ||||
8. Powell, Antonio | Sat 10:30am, 1 | Richmond | VA | United States | ||||
9. Rho, Matt | Sat 11:00am, 3 | Richmond | VA | United States | ||||
Men 3.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Baltimore, Jack M | Sat 12:30pm, 2 | Richmond | VA | United States | ||||
2. Bryant, Gray | Sat 9:00am, 3 | VA | United States | |||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Craig, Fred H. | Sat 12:00pm, 2 | Richmond | VA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Fife, Stewart | Sat 9:00am, 3 | Corte Madera | CA | United States | ||||
2. Hayes, Tim | Sat 1:00pm, 2 | Richmond | VA | United States | ||||
3. Jedrzejewski, Zbigniew | Sat 9:00am, 2 | Fairfax | VA | United States | ||||
4. Seagraves, Bradford | Sat 1:30pm, 2 | Richmond | VA | United States | ||||
5. Shields, Justin | Sat 9:00am, 2 | Fredericksburg | VA | United States | ||||
Men 3.5 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Allen, Will | Fri 5:00pm, 3 | Richmond | VA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Angus, Jason S. | Fri 5:00pm, 3 | Richmond | VA | United States | ||||
2. Bor, Michael W. | Fri 4:30pm, 2 | Richmond | VA | United States | ||||
3. Deskevich, Duane A. | Fri 6:00pm, 2 | Richmond | VA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Fanney, Jordan | Fri 4:30pm, 3 | Norfolk | VA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Forman, Emma | Fri 5:00pm, 2 | Meriden | United States | |||||
2. Greenbaum, Noah | Fri 4:00pm, 3 | Richmond | VA | United States | ||||
3. Loupassi, Doxey | Fri 5:00pm, 2 | Richmond | VA | United States | ||||
4. Loupassi, Manuel G. | Fri 4:00pm, 3 | Richmond | VA | United States | ||||
5. O'Leary, Eddie J | Sat 9:00am, 2 | Richmond | VA | United States | ||||
6. Reiniger, Timothy S | Fri 4:30pm, 2 | Cape Elizabeth | ME | United States | ||||
7. Schroeder, Chris | Fri 4:30pm, 3 | Richmond | VA | United States | ||||
8. Stanchina, Woody | Fri 6:00pm, 3 | Richmond | VA | United States | ||||
9. Thornton, William F. (BT) | Fri 6:00pm, 3 | Henrico | VA | United States | ||||
10. Tunner, Billy | Fri 6:00pm, 2 | Richmond | VA | United States | ||||
Men 4.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Britt, Tyler J. | Fri 6:00pm, WW 2 | North Andover | MA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Day, Richard G | Fri 5:00pm, WW 2 | Richmond | VA | United States | ||||
2. Geho, Moncure | Thu 2:05pm, WW 2 | Richmond | VA | United States | ||||
3. Hetherington, Rev. Robert | Thu 2:05pm, WW 2 | Richmond | VA | United States | ||||
4. Ilyas, Adil | Fri 5:30pm, 3 | Glen Allen | VA | United States | ||||
5. Johnson, Alexander P | Fri 5:30pm, WW 2 | Richmond | VA | United States | ||||
6. Kempe, Charles A. | Fri 5:30pm, 2 | Richmond | VA | United States | ||||
7. McCarthy, Walker | Fri 6:30pm, 3 | Charlotte | NC | |||||
8. Miller, Mark H. | Fri 5:30pm, 3 | Richmond | VA | United States | ||||
9. Morris, Rick | Fri 4:00pm, WW 2 | Richmond | ||||||
10. Patton, John S | Fri 5:00pm, WW 2 | Richmond | VA | United States | ||||
11. Paul, Jay | Fri 5:30pm, WW 2 | Richmond | VA | United States | ||||
12. Price, Winston | Fri 4:00pm, WW 2 | Richmond | VA | United States | ||||
13. Urban, William G | Fri 5:30pm, 2 | Richmond | VA | United States | ||||
14. Wentworth, Charles | Fri 6:30pm, 3 | Richmond | VA | United States | ||||
15. Winn, Brent | Fri 6:00pm, WW 2 | Richmond | VA | United States | ||||
Men 4.5 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Abou Elnoor, Hussein | Sat 10:00am, 2 | Alexandria | VA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Blankenship, Adison | Sat 10:30am, 3 | Henrico | VA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bonakdar Tehrani, Ali | Fri 6:30pm, 2 | Cranford | NJ | United States | ||||
2. Bowers, Ros | Sat 10:00am, 2 | Richmond | VA | United States | ||||
3. Duffy, Liam H | Sat 10:30am, 3 | Richmond | VA | United States | ||||
4. Jacques, Alex | Sat 10:30am, 2 | Charlottesville | VA | |||||
5. Loupassi, Manoli | Fri 6:30pm, 2 | Richmond | VA | United States | ||||
6. Schroeder, Jr, Christopher L. | Sat 10:30am, 2 | Richmond | VA | United States | ||||
Men 5.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Blankenship, Adison | , | Henrico | VA | United States | ||||
2. Bundy, Quinn | , | Richmond | VA | United States | ||||
3. McIntire, Will | , | West Roxbury | MA | United States | ||||
4. Stephenson, George E. | , | Richmond | VA | United States | ||||
5. valdes, Rene I. | , | Richmond | VA | Cuba | ||||
Women Open Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Angus, Jason S. | , | Richmond | VA | United States |