Tournaments - Entrants by division

WIndy City Open Regional Skill Level Championship

Entrants by division

Men 2.5 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Grissom JR, Jacob Sat 2:00pm, 3 Chicago IL United States
 2.  Shekhawat, Gaurav Sat 10:00am, 4 Chicago IL United States
 3.  Robles, Edwin Sat 10:00am, 3 IL United States
 4.  Passo, Alex Sat 10:00am, 3 Ogden Dunes IN United States
 5.  Holstein, Bob Sat 10:00am, 4 Chicago IL United States
Men 3.0 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Dey-Kohli, Sehar Sat 3:30pm, 3 Chicago IL United States
 2.  Gregory, Kendall Sat 11:00am, 1 Chicago IL United States
 3.  Khan, Zaid Sat 3:30pm, 2 Chicago IL United States
 4.  Pathak, Vedant Sat 11:00am, 2 Chicago IL United States
 5.  Scott, Christian Sat 11:00am, 2 Chicago IL United States
 6.  Emery, Thomas Sat 3:30pm, 2 IL United States
 7.  Dale, Alexander C Sat 11:00am, 1 West Lafayette IN United States
 8.  Van Bibber, Chase L Sat 3:30pm, 1 Tempe AZ United States
 9.  Moran, Edmund B Sat 11:00am, 3 Chicago IL United States
 10.  Minetz, Bryce E. Sat 3:30pm, 4 Chicago IL United States
 11.  Duval, Mike Sat 11:00am, 3 IL United States
Men 3.5 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Carter, Emma Sat 9:00am, 2 Chicago IL United States
 2.  Peacock, Tasker D Sat 9:00am, 3 Wilmette IL United States
 3.  Frawley, Henry Sat 9:30am, 3 Shaker Heights OH United States
 4.  White, Keveon Sat 9:00am, 4 Chicago IL United States
 5.  Shotton, Jack Sat 9:30am, 4 Chicago IL United States
 6.  Okada, Eigo Sat 9:00am, 1 Northbrook IL United States
 7.  English, Collin Sat 9:30am, 1 Louisville KY United States
 8.  Larson, Kent Sat 9:30am, 2 IL United States
 9.  Zon, Alex Sat 9:30am, 3 IL United States
 10.  Wheeler, Tim Sat 9:30am, 2 Chicago IL United States
 11.  Katsulis, Christopher Sat 9:00am, 1 Chicago IL United States
 12.  Kanyock, Tom Sat 9:30am, 1 Chicago IL United States
 13.  Mankani, Bharat Sat 9:00am, 3 Seattle WA United States
 14.  Heller, Bennett Sat 9:30am, 4 New York NY United States
 15.  Pai, Savi Sat 9:00am, 4 Chicago IL United States
Men 4.0 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Gopinath, Deepak E Sat 11:30am, 3 Chicago IL United States
 2.  Grissom JR, Peter Sat 11:30am, 3 Chicago IL United States
 3.  Estey, Alec Sat 11:30am, 2 United States
 4.  Kale, Sohan Sat 4:00pm, 3 Urbana IL United States
 5.  Cox, Timothy L. Sat 4:00pm, 1 Chicago IL United States
 6.  Osmond, Jeff Sat 4:00pm, 2 Chicago IL United States
 7.  Johnson, Gabriel Sat 11:30am, 1 Chicago IL United States
 8.  Cunningham, Jonathan Sat 11:30am, 1 Springfield IL United States
 9.  Leung, Luke Sat 11:30am, 2 Clarendon Hills IL United States
 10.  Cutler, Tom Sat 11:30am, 4 IL United States
 11.  Urban, Steven D. Sat 4:00pm, 4 Wilmette IL United States
 12.  Pathikonda, Gokul Sat 11:30am, 4 IL United States
Men 4.5 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Minetz, A. Noah N. Sat 2:30pm, 4 Chicago IL United States
 2.  Ochoa-lubinoff, Sandro Sat 10:30am, 2 IL United States
 3.  Grissom JR, John Sat 10:30am, 2 Chicago IL United States
 4.  Bergren-Salinas, Anthony E. Sat 2:30pm, 2 Eagan MN United States
 5.  Haun, Peter Sat 2:30pm, 1 San Francisco CA United States
 6.  Warren, Cameron Sat 10:30am, 3 Chicago IL United States
 7.  Coburn, William Sat 10:30am, 4 Chicago NY United States
 8.  Shah, Niheer T. Sat 10:30am, 1 Evanston IL United Kingdom
 9.  Dash, Shishir Sat 10:30am, 4 San Francisco CA United States
 10.  Hall, Don Sat 10:30am, 1 Springfield IL United States
 11.  Chaudhry, Jehanzeb Sat 2:30pm, 3 Fort Collins CO United States
 12.  Butt, Nabeel Sat 10:30am, 3 West Lafayette IN United States
Men 40+ Singles   View Draw  
Name Start time City State Country of Citizenship  
No Players Found
Men 5.0 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Archer, Zach Sat 12:00pm, 2 Chicago IL United States
 2.  Torres, Seetreeon Sat 12:00pm, 1 Chicago IL United States
 3.  Petronzio, Antonio Sat 12:00pm, 2 London United States
 4.  Flanigan, John B Sat 12:00pm, 1 Oak Park IL United States
Men 5.5 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
 1.  Keating, Bryan D. Sat 2:00pm, 1 Boston MA United States
 2.  Randell, Millen Sat 10:00am, 2 Chicago IL United States
 3.  Adams, David Sat 10:00am, 2 Chicago IL United States
 4.  Singh, Rahul Sat 10:00am, 1 Burr Ridge IL United States
 5.  Yarrow, Phil Sat 10:00am, 1 Oak Park IL United States
Men 50+ Singles   View Draw  
Name Start time City State Country of Citizenship  
No Players Found
Men 60+ Singles   View Draw  
Name Start time City State Country of Citizenship  
No Players Found
Women 2.0 Singles   View Draw  
Name Start time City State Country of Citizenship  
No Players Found
Women 3.0 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
Women 4.0 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
Women 5.0 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship