Hang on there...
close
close
close
close
This list is based upon the predicted cut list points at registration deadline.
Before registration deadline the order may change as more players enter or if players participate in more tournaments.
After registration deadline the order will not change.
This list is NOT seeding.
For full details on cut list and seeding policies, please see the Tournament Procedure Policies section of the US Squash junior guidelines page, section 5 and 6.
[close]BU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ko, Andrew | Sat 8:30am, 1 | MD | United States | |||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. McKinnom, Mekhai | Sat 8:30am, 2 | NC | ||||||
2. McKinnon, Khalil | Sat 8:30am, 2 | NC | ||||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Spykerman, Liam | Sat 8:30am, 1 | NC | ||||||
BU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Jackson, Nathan M | Sat 10:00am, 4 | Charlotte | NC | United States | ||||
2. Mudaliar, Ashwin A | Sat 8:30am, 3 | Milton | GA | United States | ||||
3. Park, Ryan S | Sat 10:00am, 4 | Old Greenwich | CT | United States | ||||
4. Spykerman, Wes | Sat 8:30am, 3 | NC | ||||||
BU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Adams, Savoy | Sat 10:30am, 2 | Baltimore | MD | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bowman, Dickson | Sat 10:30am, 3 | Atlanta | GA | United States | ||||
2. Mozayeni, Alec | Sat 12:30pm, 1 | New York | NC | |||||
3. Park, Winston | Sat 10:30am, 2 | Baltimore | MD | United States | ||||
4. Rankin, Alex S | Sat 10:30am, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
5. Thrasher, Mac | Sat 10:30am, 3 | Atlanta | GA | United States | ||||
6. Wang, Erik | Sat 10:30am, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
BU17 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found | ||||||||
BU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Alderman, Clay | Sat 9:00am, 3 | Chapel Hill | NC | |||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Dhimal, Sam | Sat 9:00am, 4 | NC | ||||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Emry IV, Frederic G | Sat 9:00am, 4 | Lutherville | MD | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Gurung, Adharsha | Thu 9:30am, 1 | NC | ||||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Hajduk, Michael | Sat 9:30am, 4 | Matthews | NC | |||||
2. Hay, Zach H. | Sat 9:00am, 2 | Atlanta | GA | United States | ||||
3. Khan, Ali | Sat 9:00am, 3 | Charlotte | NC | |||||
4. Khan, Asim | Sat 9:30am, 2 | Charlotte | NC | |||||
5. Lee, Phillip J | Thu 9:30am, 1 | Lower Gwynedd | PA | United States | ||||
6. Moll, Nate | Sat 9:30am, 4 | Birmingham | MI | United States | ||||
7. Na, Tommy | Sat 9:30am, 2 | Columbia | MD | United States | ||||
8. Nichols, Douglas P | Fri 7:30pm, 3 | Atlanta | GA | United States | ||||
9. Reum, John M. | Sat 9:00am, 1 | Chicago | IL | United States | ||||
10. Smith, Henry | Fri 7:30pm, 3 | Bethesda | DC | United States | ||||
11. Smith, Justin | Sat 9:00am, 1 | NC | ||||||
12. Warren, Alex W. | Sat 9:00am, 2 | Atlanta | GA | United States | ||||
GU11 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found | ||||||||
GU13 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found | ||||||||
GU15 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found | ||||||||
GU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bergman, Claire E. | Sat 3:00pm, 3 | Atlanta | GA | United States | ||||
2. Clement, Lauren | Sat 3:30pm, 4 | Atlanta | GA | United States | ||||
3. Jackson, Maura Cameron | Sat 10:00am, 3 | Charlotte | NC | |||||
4. Ko, Erin Y | Sat 3:30pm, 3 | Ellicott City | MD | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Martha Sui, Martha Sui | Sat 7:00pm, 4 | NC | ||||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Miller, Jennie | Sat 3:00pm, 4 | Roslyn | NY | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Perez, Daijahlese | Sat 3:00pm, 3 | Lawrence | MA | United States | ||||
2. Rai, Sunita | Sat 7:00pm, 2 | NC | ||||||
3. Tamang, Sarmila | Sat 3:00pm, 4 | NC | ||||||
4. Tamang, Tamang | Sat 3:30pm, 4 | NC | ||||||
5. Yu, Hnin | Sat 10:00am, 3 | NC | ||||||
GU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship |