Hang on there...
close
close
close
close
This list is based upon the predicted cut list points at registration deadline.
Before registration deadline the order may change as more players enter or if players participate in more tournaments.
After registration deadline the order will not change.
This list is NOT seeding.
For full details on cut list and seeding policies, please see the Tournament Procedure Policies section of the US Squash junior guidelines page, section 5 and 6.
[close]BU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Herbert, Graeme G | Sat 1:55pm, H10 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
2. Hodgson, Johan | Sat 1:55pm, H7 | Riverside | CT | United States | ||||
3. Kempner, Teddy G. | Sat 1:55pm, H8 | New York | NY | United States | ||||
4. Kiernan, Sean M | Sat 1:55pm, H7 | Brooklyn | NY | United States | ||||
5. Mitchell, Isaac L | Sat 1:55pm, H9 | Baltimore | MD | United States | ||||
6. Robertson, Hart | Sat 1:55pm, H8 | Brooklyn | NY | United States | ||||
7. Saint-Laurent, Sebastian | Sat 1:55pm, H10 | Lawrenceville | NJ | United States | ||||
8. Seruma, Linus S | Sat 1:55pm, H9 | Princeton | NJ | United States | ||||
BU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Athar, Daniyal | Sat 9:35am, H9 | Avon | CT | United States | ||||
2. Brew, Jesse | Sat 10:10am, H4 | Bronx | NY | United States | ||||
3. Burt, Wills | Sat 10:10am, H3 | Newtown Sq | PA | United States | ||||
4. Dunn, Hudson F. | Sat 9:35am, H6 | Narragansett | RI | United States | ||||
5. Gampala, Roshan | Sat 1:15pm, H6 | Cupertino | CA | United States | ||||
6. Gandhi, Nik | Sat 9:35am, H4 | Newtown | PA | United States | ||||
7. Gunton, John | Sat 9:35am, H7 | Lawrenceville | NJ | United States | ||||
8. Herbert, Grady G | Sat 9:35am, H4 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
9. Ho, John P | Sat 12:40pm, H7 | Los Altos Hills | CA | United States | ||||
10. Kandula, Varun | Sat 9:35am, H3 | Hillsborough | NJ | United States | ||||
11. Kenny, Christopher | Sat 1:15pm, H4 | Greenwich | CT | United States | ||||
12. Lungstrum, Jack | Sat 9:35am, H5 | Brooklyn | NY | United States | ||||
13. Menin, Mason | Sat 10:10am, H4 | New York | NY | United States | ||||
14. Menin, Maxwell L | Sat 12:40pm, H10 | New York | NY | United States | ||||
15. Merrill, James G. | Sat 9:35am, H9 | Locust Valley | NY | United States | ||||
16. Monteiro, Ashton | Sat 9:35am, H10 | Riverside | CT | United States | ||||
17. Moynihan, Johnny | Sat 9:35am, H7 | Bronxville | NY | United States | ||||
18. Mullarkey, Tighe | Sat 10:10am, H3 | Long Island | NY | United States | ||||
19. Murphy, William F | Sat 9:35am, H3 | Bronxville | NY | United States | ||||
20. Nisar, Waleed N. | Sat 9:35am, H6 | Warren | NJ | United States | ||||
21. Robertson, Hollis | Sat 12:40pm, H9 | Brooklyn | NY | United States | ||||
22. Sen, Arjun K | Sat 9:35am, H10 | Princeton Junction | NJ | United States | ||||
23. Seruma, Luke J | Sat 9:35am, H8 | Princeton | NJ | United States | ||||
24. Sunkam, Vivek | Sat 1:15pm, H3 | Campbell | CA | United States | ||||
25. Thakkar, Rana K | Sat 9:35am, H8 | Dallas | TX | United States | ||||
26. Thin, Gabriel M | Sat 9:35am, H5 | Brooklyn | NY | United States | ||||
BU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Amir, Yassin | Sat 1:15pm, H10 | Tuckahoe | NY | United States | ||||
2. Cowhey, Brian M | Sat 1:15pm, H8 | Philadelphia | PA | |||||
3. Frawley, Henry | Sat 10:10am, H10 | Shaker Heights | OH | United States | ||||
4. Gambhir, Shaam P | Sat 1:55pm, H5 | Berwyn | PA | United States | ||||
5. Goldberg, Isaiah Z. | Sat 10:10am, H8 | Englewood | NJ | United States | ||||
6. Heath, Charles S | Sat 10:10am, H10 | Greenwich | CT | United States | ||||
7. Joyce, Graham | Sat 10:10am, H6 | Haverford | PA | United States | ||||
8. Lam, Gordon | Sat 1:15pm, H8 | Lake Oswego | OR | United States | ||||
9. Little, Cullen F | Sat 1:15pm, H7 | Baltimore | MD | United States | ||||
10. Merrill, Charles | Sat 10:10am, H9 | Locust Valley | NY | United States | ||||
11. Nandakumar, Siddharth | Sat 10:10am, H6 | Cincinnati | OH | United States | ||||
12. Orr, Maxwell E | Sat 1:55pm, H4 | Haverford | PA | United States | ||||
13. Pizale, Jason | Thu 10:10am, H7 | Toronto | ON | Canada | ||||
14. Raskin Lantos, Joey | Sat 1:55pm, H5 | Cambridge | MA | United States | ||||
15. Santry, Dana A. | Sat 1:55pm, H4 | Greenwich | CT | United States | ||||
16. Siddiqui, Gianni | Thu 10:10am, H7 | Buffalo | NY | United States | ||||
17. Somerby, Henry | Sat 10:10am, H9 | Brooklyn | NY | United States | ||||
18. Spizzirri, Nicholas | Sat 1:55pm, H3 | Greenwich | CT | United States | ||||
19. Stoltz, Conner | Sat 1:15pm, H9 | Bronxville | NY | United States | ||||
20. Velazquez, Maxwell | Sat 1:55pm, H6 | Brooklyn | NY | United States | ||||
21. Winston, Thomas (Jack) | Sat 10:10am, H8 | Chestnut Hill | MA | United States | ||||
BU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Boyer, Anton | Sat 11:35am, 1 | Easton | PA | United States | ||||
2. Braff, William | Sat 11:00am, 4 | Locust Valley, Ny | NY | United States | ||||
3. East, Charlie | Sat 11:00am, 2 | Lutherville | MD | United States | ||||
4. Ezratty, William | Sat 10:25am, 3 | Greenwich | CT | United States | ||||
5. Glaser, William R | Sat 10:25am, 4 | Villanova | PA | United States | ||||
6. Hinton, Wiatt F. | Sat 11:35am, 1 | New York | NY | United States | ||||
7. Holey, William C | Sat 10:25am, 5 | Greenwich | CT | United States | ||||
8. Huffman, Tate | Sat 11:00am, 2 | Greenwich | CT | United States | ||||
9. Hutt, Daniel R | Sat 11:00am, 4 | Scotch Plains | NJ | United States | ||||
10. Kankariya, Aditya | Sat 9:50am, 5 | San Francisco | CA | United States | ||||
11. Khan, Humza A | Sat 10:25am, 3 | Dayton | OH | United States | ||||
12. Kim, Eric | Sat 10:25am, 6 | Phoenixville | PA | United States | ||||
13. Lentz, Jonathan R | Sat 11:00am, 5 | Philadelphia | PA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Mailman, Max R. | Sat 11:35am, 2 | Stamford | CT | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Martin, Henry | Sat 10:25am, 4 | Brooklyn | NY | United States | ||||
2. Martino, Tucker V. | Sat 9:50am, 6 | Harrison | NY | United States | ||||
3. Mawji, Daelum | Sat 11:00am, 1 | Naples | FL | United States | ||||
4. McCarthy, Declan C. | Sat 10:25am, 5 | Malvern | RI | United States | ||||
5. McCordick, Jack | Sat 10:25am, 2 | Rye | NY | United States | ||||
6. Merrill, Alexander O. | Sat 11:00am, 5 | Locust Valley | NY | United States | ||||
7. Miller, Peter C | Sat 11:35am, 2 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
8. Mulholland, Michael | Sat 11:00am, 6 | Berwyn | PA | United States | ||||
9. Mylod, Ned | Sat 11:00am, 6 | Birmingham | MI | United States | ||||
10. Robinson, Nicholas J | Sat 11:00am, 3 | New York | NY | United States | ||||
11. Sanger, Aman | Sat 11:00am, 3 | New York | NY | United States | ||||
12. Scharf, Russell | Sat 9:50am, 5 | Rye Brook | NY | United States | ||||
13. Solecki, A.J. | Sat 10:25am, 1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
14. Sterman, Grant H | Sat 10:25am, 2 | New York | NY | United States | ||||
15. Williamson, Robert | Sat 9:50am, 6 | Weston | MA | United States | ||||
16. Worth, Tiber M. | Sat 10:25am, 1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
17. Wu, William | Sat 10:25am, 6 | Eagleville | PA | United States | ||||
18. York, Ryan | Sat 11:00am, 1 | Hunt Valley | MD | United States | ||||
BU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Anderson, Reg | Sat 1:05pm, 6 | Brookline | MA | United States | ||||
2. Bassett, Kingman | Sat 12:35pm, 6 | PHILADELPHIA | PA | United States | ||||
3. Bell, James | Sat 12:35pm, 5 | Boston | MA | United States | ||||
4. Bonnell, Graham | Sat 12:35pm, 5 | Los Angeles | CA | United States | ||||
5. Boyer, Harrison | Sat 1:40pm, 4 | Brooklyn | NY | United States | ||||
6. Burt, Tyler B | Sat 2:20pm, 6 | Newtown Square | PA | United States | ||||
7. Ferrick, Michael J. | Sat 1:05pm, 1 | Williamsville | NY | United States | ||||
8. Finnegan, Daniel J | Sat 1:05pm, 5 | Williamstown | MA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Francis, Benjamin | Sat 12:35pm, 6 | Baltimore | MD | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Gard, Ben | Sat 1:40pm, 1 | Greenwich | CT | United States | ||||
2. George, Ishaan | Sat 1:40pm, 4 | Swampscott | MA | United States | ||||
3. Gilevskiy, Nik | Sat 1:05pm, 2 | Jersey City | NJ | Ireland | ||||
4. Giordano, Burke S. | Sat 1:40pm, 5 | New Vernon | NJ | United States | ||||
5. Henderson, Graham B | Sat 1:40pm, 6 | Greenwich | CT | United States | ||||
6. Hitt, Sam | Sat 1:40pm, 2 | Milton | MA | United States | ||||
7. Johnston, Leyton | Sat 1:05pm, 3 | Buffalo | NY | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Jung, Alex | Sat 12:35pm, 4 | Basking Ridge | NJ | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Kachur, Dylan | Sat 1:05pm, 5 | Bethlehem | CT | United States | ||||
2. Kandula, Viswajit | Sat 1:05pm, 6 | Hillsborough | NJ | United States | ||||
3. McElroy, Patrick | Sat 1:05pm, 1 | Brookline | MA | United States | ||||
4. Mills, Mateen C. | Sat 1:05pm, 4 | New York | NY | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ong, Kenan | Sat 2:20pm, 6 | Chatham | NJ | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Pianka, Matthew J | Sat 1:05pm, 2 | Briarcliff Manor | NY | United States | ||||
2. Ram, Rajiv | Sat 1:40pm, 3 | Newton | MA | United States | ||||
3. Rhee, Jacob | Sat 1:40pm, 3 | Englewood Cliffs | NJ | United States | ||||
4. Shonrock, Tyler | Sat 1:40pm, 5 | Bryn Mawr | PA | |||||
5. Smith, Claude | Sat 1:05pm, 4 | Mendham | NJ | United States | ||||
6. Wang, Terrence | Sat 1:40pm, 2 | Bellevue | WA | United States | ||||
7. Wattles, Alexander | Sat 1:05pm, 3 | Pound Ridge | NY | United States | ||||
8. Wei, Andrew | Sat 1:40pm, 1 | Redmond | WA | United States | ||||
9. Willms, Max H. | Sat 12:35pm, 4 | Cohasset | MA | United States | ||||
10. Wolpow, Thomas S | Sat 1:40pm, 6 | Wellesley | MA | United States | ||||
GU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Aston, Ashleigh | Sat 12:00pm, H4 | New York | NY | United States | ||||
2. Aston, Bracie | Sat 12:00pm, H3 | New York | NY | United States | ||||
3. Bunn, Anne C. | Sat 12:00pm, H6 | Brooklyn | NY | United States | ||||
4. Cline, Quincy D. | Sat 3:50pm, H3 | Brooklyn | NY | United States | ||||
5. Conger, Wynne S. | Sat 12:00pm, H9 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
6. Frawley, Elizabeth M. | Sat 12:00pm, H9 | Shaker Heights | OH | United States | ||||
7. Kelleher, Zoe | Sat 12:00pm, H10 | Brooklyn | NY | United States | ||||
8. Kelsey, Alexandra | Sat 12:00pm, H5 | Old Lyme | CT | United States | ||||
9. Maebius, Erica | Sat 12:00pm, H5 | Great Falls | VA | United States | ||||
10. Miller, Rachel | Sat 12:00pm, H10 | New Haven | CT | United States | ||||
11. Sasson, Sonya | Sat 12:00pm, H4 | New York | NY | United States | ||||
12. Shroff, Maya | Sat 12:00pm, H3 | Stirling | NJ | United States | ||||
13. Trauber, Emma R | Sat 3:50pm, H6 | Greenwich | CT | United States | ||||
14. Vander, Eliza A | Sat 12:00pm, H6 | Villanova | PA | United States | ||||
GU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ackerman, Ellie | Sat 12:40pm, H6 | Westwood | MA | United States | ||||
2. Duffy, Mary E | Sat 12:00pm, H8 | Darien | CT | United States | ||||
3. Foley, Maureen R | Sat 4:25pm, H4 | Buffalo | NY | United States | ||||
4. Gambhir, Maya | Sat 12:00pm, H8 | Berwyn | PA | United States | ||||
5. Kelleher, Dylan | Sat 12:40pm, H6 | Brooklyn | NY | United States | ||||
6. Lennon, Aubrey | Sat 4:25pm, H3 | Hunting Valley | OH | United States | ||||
7. Pensler, Natasha L. | Sat 4:25pm, H5 | Grosse Pointe Park | MI | United States | ||||
8. Trauber, Isabella | Sat 12:00pm, H7 | Greenwich | CT | United States | ||||
9. Valvani, Naaz | Sat 12:00pm, H7 | New York | NY | United States | ||||
10. Weil, Kristen I | Sat 4:25pm, H6 | Wayne | PA | United States | ||||
11. Woodward, Willow A | Sat 4:25pm, H4 | Bedford Corners | NY | United States | ||||
GU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Arena, Caroline G | Sat 11:25am, H7 | Brooklyn | NY | United States | ||||
2. Brownell, Jesse S. | Sat 11:25am, H9 | Belmont | MA | United States | ||||
3. Burt, Caroline E | Sat 10:50am, H5 | Newtown Square | PA | United States | ||||
4. Chan, Renee C | Sat 10:50am, H9 | Alpine | NJ | United States | ||||
5. Chugh, Tara | Sat 10:50am, H10 | New Canaan | CT | United States | ||||
6. Comai, Margaux S | Sat 10:50am, H5 | Haverford | PA | United States | ||||
7. Cowhey, Amanda M | Sat 10:50am, H4 | Ft Washington | PA | United States | ||||
8. Delalio, Callie B | Sat 11:25am, H3 | Syosset | NY | United States | ||||
9. Delalio, Tana R. | Sat 11:25am, H7 | Syosset | NY | United States | ||||
10. Hemani, Mahek | Sat 11:25am, H8 | Watchung | NJ | United States | ||||
11. Ho, Sho Sho L | Sat 11:25am, H3 | Los Altos Hills | CA | United States | ||||
12. Jefferson, Brianna | Sat 11:25am, H6 | Mississauga | ON | Canada | ||||
13. Jefferson, Haley | Sat 10:50am, H4 | Mississauga | ON | Canada | ||||
14. Lentz, Elizabeth | Sat 11:25am, H10 | Philadelphia | PA | United States | ||||
15. Lungstrum, Ella | Sat 10:50am, H3 | Brooklyn | NY | United States | ||||
16. Mashek, Rachel L. | Sat 10:50am, H6 | Swarthmore | PA | United States | ||||
17. Moadel, Samantha | Sat 11:25am, H5 | Old Westbury | NY | United States | ||||
18. Orcutt, Charlotte | Sat 10:50am, H8 | Toronto | ON | Canada | ||||
19. Orcutt, Courtney | Sat 10:50am, H7 | Toronto | ON | Canada | ||||
20. Paine, Isabel | Sat 11:25am, H8 | Princeton | NJ | United States | ||||
21. Quayle, Zoe A. | Sat 10:50am, H6 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
22. Schneider, Isabella | Sat 10:50am, H3 | Gladwyne | PA | United States | ||||
23. Sharma, Baani | Sat 11:25am, H6 | Andover | MA | United States | ||||
24. Stefanoni, Lucie M. | Sat 10:50am, H7 | Darien | CT | United States | ||||
25. Sze, Ursula | Sat 11:25am, H10 | Cape Elizabeth | ME | England | ||||
26. Tyminski, Isabella J. | Sat 10:50am, H9 | Devon | PA | United States | ||||
27. Valvani, Noor | Sat 11:25am, H4 | New York City | NY | United States | ||||
28. Vander, Caroline A | Sat 10:50am, H8 | Villanova | PA | United States | ||||
29. Velazquez, Sophia | Sat 10:50am, H10 | Brooklyn | NY | United States | ||||
30. Weil, Lauren M. | Sat 11:25am, H9 | Wayne | PA | United States | ||||
31. Woodward, Harbour | Sat 11:25am, H5 | Bedford Corners | NY | United States | ||||
32. Yang, Angela | Sat 11:25am, H4 | Downingtown | PA | United States | ||||
GU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Anwar, Qirrat | Sat 9:25am, 2 | Boston | MA | United States | ||||
2. Baldwin, Caroline C | Sat 9:00am, 6 | Rye | NY | United States | ||||
3. Beinkampen, Emily B | Sat 9:25am, 1 | Haverford | PA | United States | ||||
4. Chatrathi, Samira G. | Sat 9:50am, 2 | Clarksville | MD | United States | ||||
5. Chen, Rachel | Sat 9:25am, 3 | Florham Park | NJ | United States | ||||
6. Chugh, Mira | Sat 9:50am, 4 | New Canaan | CT | United States | ||||
7. Delisser, Mimi G. | Sat 9:00am, 4 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
8. Dichter, Abigail | Sat 9:25am, 6 | Wayne | PA | United States | ||||
9. Dowling, Rumur | Sat 9:25am, 2 | Narragansett | RI | United States | ||||
10. Fox, Bunny K | Sat 9:25am, 5 | Wellesley | MA | United States | ||||
11. Glaser, Katherine A | Sat 9:00am, 3 | Haverford | PA | United States | ||||
12. Huffman, Binney B | Sat 9:00am, 5 | Greenwich | CT | United States | ||||
13. Jacobs, Alexa | Sat 9:25am, 5 | Boston | MA | United States | ||||
14. Jones, Natasha E | Sat 9:00am, 2 | Roslindale | MA | United States | ||||
15. Kearns, Isabella | Sat 9:50am, 1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
16. Kimmel, Catherine | Sat 9:25am, 4 | Rye | NY | United States | ||||
17. Mactaggart, Emma C. | Sat 9:00am, 2 | Greenwich | CT | United States | ||||
18. Manternach, Katherine A. | Sat 9:50am, 1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
19. Mollenkopf, Caroline L. | Sat 9:50am, 3 | Pittsford | NY | United States | ||||
20. Mudgil, Baila P. | Sat 9:50am, 2 | Newtown Square | PA | United States | ||||
21. Park, Eujung G | Sat 9:25am, 6 | Lutherville | MD | United States | ||||
22. Pear, Alexandra | Sat 9:00am, 5 | Philadelphia | PA | |||||
23. Pettinato, Elisa G. | Sat 9:00am, 4 | Harrison | NY | United States | ||||
24. Prokes, Ona | Sat 9:00am, 1 | Philadelphia | PA | United States | ||||
25. Reiss, Sandra C | Sat 9:25am, 4 | Fairfield | CT | United States | ||||
26. Robinson, Olivia | Sat 9:25am, 3 | New York | NY | United States | ||||
27. Ross, Elisabeth | Sat 9:50am, 4 | Philadelphia | PA | United States | ||||
28. Seckendorf, Lily | Sat 9:25am, 1 | New York | NY | United States | ||||
29. Tan, Stephanie | Sat 9:50am, 3 | Short Hills | NJ | United States | ||||
30. Weber, Ainsley T | Sat 9:00am, 3 | Newport | RI | United States | ||||
31. Willwerth, Sarah | Sat 9:00am, 6 | Boston | MA | United States | ||||
32. Wright, Kathryn A. | Sat 9:00am, 1 | Riverside | CT | United States | ||||
GU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Anwar, Junnat | Sat 12:35pm, 1 | Boston | MA | United States | ||||
2. Bergam, Scarlett J. | Sat 12:10pm, 4 | Short Hills | NJ | United States | ||||
3. Brinkworth, Isobel | Sat 12:35pm, 3 | Buffalo | NY | United States | ||||
4. Chai, Madeleine P. | Sat 4:05pm, 1 | Norwell | MA | United States | ||||
5. Chiulli, Madison J | Sat 11:35am, 3 | West Hartford | CT | United States | ||||
6. Conza, Adrienne | Sat 12:10pm, 4 | Canton | MA | United States | ||||
7. Davidson, Claire F. | Sat 12:10pm, 2 | Newport | RI | United States | ||||
8. Doyle, M. Grace | Sat 4:40pm, 6 | Haverford | PA | United States | ||||
9. Dunham, Eliza | Sat 12:10pm, 5 | New Haven | CT | United States | ||||
10. Kantor, Chloe R. | Sat 11:35am, 6 | New York | NY | United States | ||||
11. Lazor, Alexis K. | Sat 12:10pm, 6 | Westwood | MA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Leizman, Lauren B. | Sat 12:35pm, 2 | Pepper Pike | OH | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. MacGillivray, Emma | Sat 11:35am, 5 | Lantz | NS | |||||
2. Martin, Lucy | Sat 12:10pm, 1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
3. Mudgil, Sumrin P | Sat 11:35am, 6 | Newtown Square | PA | United States | ||||
4. Mullarkey, Eva L. | Sat 11:35am, 4 | Locust Valley | NY | United States | ||||
5. Munn, Cameron D | Sat 12:10pm, 3 | New York | NY | United States | ||||
6. Neave, Caroline Q. | Sat 11:35am, 3 | Harrison | NY | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Nguyen, Nghi | Sat 12:35pm, 3 | McLean | VA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Scherl, Adinah | Sat 12:10pm, 5 | Englewood | NJ | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Scherl, Hannah | Sat 12:35pm, 1 | Englewood | NJ | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Seckendorf, Hannah | Sat 4:40pm, 3 | New York | NY | United States | ||||
2. Swann, Melissa | Sat 12:35pm, 2 | Williamstown | MA | United States | ||||
3. Thompson, Julia W | Sat 11:35am, 5 | Philadelphia | PA | United States | ||||
4. Tompkins, Clare | Sat 12:10pm, 6 | Philadelphia | PA | United States | ||||
5. Vanderhorst, Samantha | Sat 11:35am, 4 | Williamsville | NY | United States | ||||
6. Walsh, Katie | Sat 12:10pm, 1 | Buffalo | NY | United States | ||||
7. Ward, Julia H. | Sat 12:10pm, 2 | Wilmington | DE | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Werner, Margaret C | Sat 12:10pm, 3 | Lyme | NH | United States |