Hang on there...
close
close
close
close
Men 2.5 Singles View Draw | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found | ||||||||
Men 3.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bergman, Claire E. | Fri 5:20pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
2. Boone, Robert | Fri 5:20pm, | Columbia | SC | |||||
3. Bowman, Dickson | Sat 10:20am, | Atlanta | GA | United States | ||||
4. Clement, Lauren | Fri 5:20pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
5. Goodwin, Craig G. | Fri 5:20pm, | Canton | GA | United States | ||||
6. Goudelock, Sean | Fri 5:20pm, | United States | ||||||
7. Lingle, Andrew J. | Fri 5:20pm, | Boston | MA | United States | ||||
8. Mudaliar, Ashwin A | Fri 5:20pm, | Milton | GA | United States | ||||
9. Oels, Lily T. | Fri 5:20pm, | Mableton | GA | United States | ||||
10. Patel, Dhaval | Fri 5:20pm, | GA | United States | |||||
11. Patel, Neeya D | Fri 5:20pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
12. Pittner, Jere | Fri 5:20pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
13. Rankin, Alex S | Sat 10:20am, | Atlanta | GA | United States | ||||
14. Sinha, Sameer | Fri 5:20pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
Men 3.5 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Boone, Robert | Fri 8:00pm, | Columbia | SC | |||||
2. Boone, Trey | Fri 8:00pm, | West Columbia | SC | |||||
3. Byrd, N. Richard | Fri 7:20pm, | Fairhope | United States | |||||
4. Ganguly, Shouvik | Fri 7:20pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
5. Goodwin, Craig G. | Fri 8:00pm, | Canton | GA | United States | ||||
6. Goudelock, Sean | Fri 7:20pm, | United States | ||||||
7. Jawed, Uzma | Fri 8:00pm, | Alpharetta | GA | United States | ||||
8. Khalid, Rana S. | Fri 8:00pm, | Alpharetta | GA | United States | ||||
9. Mudaliar, Ashwin A | Fri 8:05pm, | Milton | GA | United States | ||||
10. Odom, Steven | Fri 8:05pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
11. Patel, Dhaval | Fri 7:20pm, | GA | United States | |||||
12. Rankin, Alex S | Fri 7:20pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
13. Rankin, Thomas B | Fri 8:00pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
14. Sinha, Priya | Fri 8:30pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
15. Sinha, Sameer | Fri 7:20pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
Men 4.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Andes, David | Fri 6:40pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
2. Bregman, Jim | Fri 6:00pm, | Charleston | SC | |||||
3. Bregman, Jim | Fri 6:00pm, | Charleston | SC | |||||
4. Bridges, David L. | Fri 6:00pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
5. Du Plessis, Eugene | Fri 6:40pm, | Woodstock | GA | United States | ||||
6. Ganguly, Shouvik | Fri 4:40pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
7. Gough, Michael J. | Fri 6:00pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
8. Greenberg, Benjamin | Fri 6:40pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
9. Griffith, Ted | Sat 8:20am, | Atlanta | GA | United States | ||||
10. Howell, Michael H. | Fri 4:40pm, | Fayettville | GA | United States | ||||
11. Khalid, Rana S. | Fri 6:40pm, | Alpharetta | GA | United States | ||||
12. McMurry, Jonathan L. | Sat 8:20am, | Marietta | GA | United States | ||||
13. Miley, Harry W | Fri 6:00pm, | Columbia | SC | |||||
14. Ordonez, Andres | Fri 6:00pm, | Johns Creek | GA | United States | ||||
15. Orfanidis, Paraskevas | Fri 6:40pm, | Alpharettta | GA | United States | ||||
16. Patel, Vishan | Fri 6:00pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
17. Proctor, James M. | Fri 4:00pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
18. Rankin, Thomas B | Fri 4:00pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
19. Roberto, Trevino | Fri 6:00pm, | Marietta | GA | United States | ||||
Men 4.5 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Andes, David | Sat 9:00am, | Atlanta | GA | United States | ||||
2. Blankenship, Adison | Fri 4:40pm, | Henrico | VA | United States | ||||
3. Caipa, Alejandro J. | Fri 4:00pm, | Dunwoody | GA | United States | ||||
4. Du Plessis, Eugene | Sat 9:40am, | Woodstock | GA | United States | ||||
5. Greenberg, Benjamin | Fri 5:00pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
6. Griffith, Ted | Fri 4:00pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
7. Haliburton, David | Fri 4:40pm, | Smyrna | GA | United States | ||||
8. Harris, Henry | Fri 4:00pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
9. Havey, Paul | Fri 4:40pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
10. Henden, Sam | Sat 9:00am, | United States | ||||||
11. Henden, William | Sat 9:40am, | TN | United States | |||||
12. Hickey, Patrick | Sat 9:40am, | Atlanta | GA | United States | ||||
13. Kilgallon, Michael | Sat 9:00am, | Sandy Springs | GA | United States | ||||
14. Lecomte, David | Fri 4:40pm, | Roswell | GA | United States | ||||
15. McMurry, Jonathan L. | Fri 4:40pm, | Marietta | GA | United States | ||||
16. Orfanidis, Paraskevas | Fri 5:00pm, | Alpharettta | GA | United States | ||||
17. Patel, Vishan | Fri 4:00pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
18. Reddy, Rajiv | Sat 9:40am, | Alpharetta | GA | United States | ||||
19. Roberto, Trevino | Fri 4:00pm, | Marietta | GA | United States | ||||
20. Shimoga, Preetham | Fri 4:00pm, | Alpharetta | GA | United States | ||||
21. Singerman, Chris | Sat 9:00am, | Atlanta | GA | United States | ||||
22. Stanton, Mark | Sat 9:00am, | Marietta | GA | United States | ||||
23. Supan, Ricky | , | Chattanooga | TN | United States | ||||
Men 5.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Blankenship, Adison | Fri 6:40pm, | Henrico | VA | United States | ||||
2. Boyce, Paul | Sat 12:20pm, | Marietta | GA | United States | ||||
3. Caipa, Alejandro J. | Fri 6:40pm, | Dunwoody | GA | United States | ||||
4. Chokshi, Ashesh | Fri 7:20pm, | Marietta | GA | United States | ||||
5. Emerson, Clark | Fri 6:40pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
6. Engelmann, Markus | Sat 11:40am, | Chatanooga | TN | United States | ||||
7. Espinosa, David | Sat 12:20pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
8. Haliburton, David | Fri 6:40pm, | Smyrna | GA | United States | ||||
9. Harris, Henry | Fri 6:40pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
10. Havey, Paul | Sat 11:40am, | Atlanta | GA | United States | ||||
11. Henden, Sam | Fri 7:20pm, | United States | ||||||
12. Henden, William | Fri 8:00pm, | TN | United States | |||||
13. Hickey, Patrick | Fri 7:20pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
14. Minkowski, Carolynne P. | Fri 6:40pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
15. Molten, Beezer | Sat 11:40am, | Mt Pleasant | SC | |||||
16. Myerson, Aaron | Fri 7:20pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
17. Reddy, Rajiv | Fri 6:40pm, | Alpharetta | GA | United States | ||||
18. Shimoga, Preetham | Fri 6:40pm, | Alpharetta | GA | United States | ||||
19. Singerman, Chris | Sat 12:20pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
20. Stanton, Mark | Sat 11:40am, | Marietta | GA | United States | ||||
21. Sumners, Greg | Fri 8:00pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
22. Supan, Ricky | , | Chattanooga | TN | United States | ||||
Men 5.5 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Engelmann, Markus | Sat 3:40pm, | Chatanooga | TN | United States | ||||
2. Espinosa, David | Sat 3:40pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
3. Grady, William | Sat 3:40pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
4. Heaven, Brad | Sat 3:40pm, | SC | ||||||
5. Henden, Sam | Sat 3:40pm, | United States | ||||||
6. Kilgallon, Michael | Sat 3:40pm, | Sandy Springs | GA | United States | ||||
7. Marotta, Paul | Sat 3:40pm, | Roswell | GA | United States | ||||
8. Myerson, Aaron | Sat 3:40pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
Men 50+ Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Boone, Robert | Sat 2:20pm, | Columbia | SC | |||||
2. Boone, Trey | Sat 10:20am, | West Columbia | SC | |||||
3. Bregman, Jim | Sat 1:40pm, | Charleston | SC | |||||
4. Bridges, David L. | Sat 2:20pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
5. Byrd, N. Richard | Sat 10:20am, | Fairhope | United States | |||||
6. Henden, Tony | Sat 10:20am, | United States | ||||||
7. Howell, Michael H. | Sat 1:40pm, | Fayettville | GA | United States | ||||
8. Miley, Harry W | Sat 2:20pm, | Columbia | SC | |||||
9. Myerson, Gary E | Sat 10:20am, | Atlanta | GA | United States | ||||
10. Odom, Steven | Sat 1:40pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
Men 6.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Carlin, Will | Sat 1:40pm, | Brooklyn | NY | United States | ||||
2. Grady, William | Sat 2:20pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
3. Heaven, Brad | Sat 1:40pm, | SC | ||||||
4. Holsclaw, Ken | Sat 1:40pm, | Mableton | GA | United States | ||||
5. Marotta, Paul | Sat 2:20pm, | Roswell | GA | United States | ||||
6. Millman, Richard C | Sat 2:20pm, | Ooltewah | TN | United States | ||||
7. Saleem, Nabil | Sat 2:20pm, | Alpharetta | GA | United States | ||||
8. Tham, Chris | Sat 1:40pm, | Alpharetta | GYG | United States | ||||
Men 60+ Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found | ||||||||
Men Professional View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found | ||||||||
Women 2.5 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found | ||||||||
Women 3.0 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found | ||||||||
Women 3.5 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found | ||||||||
Women 4.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bergman, Claire E. | Sat 3:40pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
2. Bergman, Claire E. | Sat 3:40pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
3. Clement, Lauren | Sat 9:40am, | Atlanta | GA | United States | ||||
4. Hoffman, Sarabeth H. | , | Atlanta | GA | United States | ||||
5. Jawed, Uzma | Sat 9:40am, | Alpharetta | GA | United States | ||||
6. Klein, Pierson L. | Sat 8:20am, | Atlanta | GA | United States | ||||
7. Minkowski, Carolynne P. | Sat 9:40am, | Atlanta | GA | United States | ||||
8. Oels, Lily T. | Fri 4:40pm, | Mableton | GA | United States | ||||
9. Patel, Neeya D | Fri 4:40pm, | Atlanta | GA | United States | ||||
10. Pittner, Jere | Sat 9:40am, | Atlanta | GA | United States | ||||
11. Pittner, Jere | Sat 9:40am, | Atlanta | GA | United States | ||||
12. Sinha, Priya | Sat 9:40am, | Atlanta | GA | United States |