Hang on there...
close
close
close
close
This list is based upon the predicted cut list points at registration deadline.
Before registration deadline the order may change as more players enter or if players participate in more tournaments.
After registration deadline the order will not change.
This list is NOT seeding.
For full details on cut list and seeding policies, please see the Tournament Procedure Policies section of the US Squash junior guidelines page, section 5 and 6.
[close]BU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Agger, Nick | Sat 2:15pm, WES6 | Brooklyn | NY | United States | ||||
2. Ayaz, Mustafa | Sat 1:40pm, WES6 | Cambridge | MA | United States | ||||
3. Baldini, Thomas | Sat 3:30pm, WES3 | West Hartford | CT | United States | ||||
4. Bapat, Raj | Sat 1:40pm, WES4 | San Jose | CA | United States | ||||
5. Benstock, Ethan | Sat 2:50pm, WES2 | Wynnewood | PA | United States | ||||
6. Burke, William S. | Sat 3:30pm, WES2 | Rye | NY | United States | ||||
7. Callaway, Harrison | Sat 2:50pm, WES1 | Port Chester | NY | United States | ||||
8. Carney, Tad E. | Sun 11:50am, WES2 | New Canaan | CT | United States | ||||
9. Chitturi, Varun | Sun 11:15am, WES1 | Fremont | CA | United States | ||||
10. Clifford, Brooks P. | Sat 2:50pm, WES2 | Bronxville | NY | United States | ||||
11. Clifford, Charlie | Sat 1:40pm, WES7 | Bronxville | NY | United States | ||||
12. Cupps JR, Bobby A. | Sat 2:15pm, WES3 | Chicago | IL | United States | ||||
13. Davalos, Esteban A | Sat 2:50pm, WES4 | Quito | Ecuador | |||||
14. Dunn, Hudson F. | Sat 2:50pm, WES1 | Narragansett | RI | United States | ||||
15. El Torkey, Kareem | Sun 12:30pm, WES1 | Egypt | Egypt | |||||
16. Fink, Nicholas W. | Sat 1:40pm, WES5 | New York | NY | United States | ||||
17. Flynn, Liam P. | Sat 3:30pm, WES4 | Greenwich | CT | United States | ||||
18. Friz, Charlie | Sat 2:15pm, WES7 | Wilmington | DE | United States | ||||
19. Gopalakrishnan, Mukunth | Sat 2:15pm, WES8 | Fremont | CA | United States | ||||
20. Grissom, Jacob | Sat 3:30pm, WES6 | Louisville | KY | United States | ||||
21. Gunton, John | Sat 3:30pm, WES1 | Lawrenceville | NJ | United States | ||||
22. Haq, Ahmad | Sat 3:30pm, WES6 | San Jose | CA | United States | ||||
23. Hassan, Selim H. | Sat 2:15pm, WES2 | United States | ||||||
24. Ho, John P | Sat 2:15pm, WES1 | Los Altos Hills | CA | United States | ||||
25. Jacobs, Dietrich A. | Sat 2:50pm, WES3 | Boston | MA | United States | ||||
26. Kaplan, Ronin | Sat 3:30pm, WES5 | Bronxville | NY | United States | ||||
27. Kay, Josh | Sat 1:40pm, WES4 | Toronto | ON | Canada | ||||
28. Kempner, Teddy G. | Sat 1:40pm, WES1 | New York | NY | United States | ||||
29. Kiernan, Sean M | Sat 2:15pm, WES2 | Brooklyn | NY | United States | ||||
30. Kouritam, Islam | Sat 2:50pm, WES7 | Egypt | ||||||
31. Lichstein, Ellis | Sat 3:30pm, WES5 | Brooklyn | NY | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Mancilla, Juan Felipe | Sat 1:40pm, WES5 | Bogota | Colombia | |||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Menin, Mason | Sat 2:15pm, WES3 | New York | NY | United States | ||||
2. Merrill, James G. | Sat 1:40pm, WES2 | Locust Valley | NY | United States | ||||
3. Monteiro, Ashton | Sat 2:50pm, WES5 | Riverside | CT | United States | ||||
4. Moscoso, Matias Alexander | Sat 2:50pm, WES6 | Islip | NY | United States | ||||
5. Mukminov, Mark T. | Sat 2:15pm, WES5 | Mountain View | CA | United States | ||||
6. Mushran, Vidur | Sat 2:50pm, WES5 | Redwood City | CA | United States | ||||
7. Nguyen, Arthur A | Sat 2:50pm, WES8 | Tacoma | WA | United States | ||||
8. O'connor, James | Sat 2:15pm, WES4 | Greenwich | CT | United States | ||||
9. Orr, Alexander E. | Sat 3:30pm, WES1 | Haverford | PA | United States | ||||
10. Raine, Henry W. | Sat 2:50pm, WES6 | Greenwich | CT | United States | ||||
11. Robertson, Hollis | Sat 2:15pm, WES5 | Brooklyn | NY | United States | ||||
12. Romo, Javier Emilio | Sat 2:15pm, WES6 | Quito | Ecuador | |||||
13. Semones, Aaron M. | Sat 1:40pm, WES7 | Brookline | MA | United States | ||||
14. Semones, William M. | Sat 2:15pm, WES7 | Brookline | MA | United States | ||||
15. Soliman, Ahmed | Sat 1:40pm, WES2 | Brooklyn | Egypt | |||||
16. Suratt, Tobey | Sat 1:40pm, WES8 | Brooklyn | NY | United States | ||||
17. Sutton, Lachlan | Sat 1:40pm, WES1 | Cambridge | MA | United States | ||||
18. Thakkar, Rana K | Sat 2:50pm, WES3 | Dallas | TX | United States | ||||
19. Urruela, Javier | Sat 3:30pm, WES3 | Guatemala | ||||||
20. Valia, Rohan | Sat 3:30pm, WES2 | Redwood City | CA | United States | ||||
21. Venkatesan, Callan | Sat 2:15pm, WES4 | Washington | DC | United States | ||||
22. Vissapragada, Sachith | Sat 1:40pm, WES8 | Redwood City | CA | United States | ||||
23. Von Staden, Theo B | Sat 1:40pm, WES6 | Royal Oak | MI | United States | ||||
24. Wong, Mark | Sat 2:50pm, WES4 | Scarsdale | NY | United States | ||||
25. Zhu, Matthew | Sat 3:30pm, WES4 | Lake Forest | IL | United States | ||||
BU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Abdelnaby, Ashraf M. | Sat 6:10pm, WES6 | Alexandria | Egypt | |||||
2. Ashraf, Omar | Sat 5:30pm, WES3 | United States | ||||||
3. Atteya, Mohamed | Sat 4:50pm, WES8 | Cairo | Egypt | |||||
4. Aube, Andrew H. | Sat 4:50pm, WES3 | Rye | NY | United States | ||||
5. Aube, William (Mac) | Sat 5:30pm, WES7 | Rye | NY | United States | ||||
6. Ayman, Ahmed | Sat 9:00am, WES8 | United States | ||||||
7. Ayres, Beck | Sat 9:35am, WES5 | New York | NY | United States | ||||
8. Baldini, CJ | Sat 5:30pm, WES4 | West Hartford | CT | United States | ||||
9. Barr, Andrew T | Sat 4:10pm, WES6 | Bloomfield Hills | MI | United States | ||||
10. Beeson, David | Sat 4:10pm, WES5 | Riverside | CT | United States | ||||
11. Bhavsar, Auggie H | Sat 4:10pm, WES4 | New York | NY | United States | ||||
12. Braff, Charles E | Sat 9:35am, WES4 | West Palm Beach | FL | United States | ||||
13. Bulbulia, Jacob | Sat 5:30pm, WES1 | Short Hills | NJ | United States | ||||
14. Clayton, Taylor B. | Sat 5:30pm, WES8 | Greenwich | CT | United States | ||||
15. Conigliaro, Douglas A | Sat 4:50pm, WES1 | Dedham | MA | United States | ||||
16. Costales, David | Sat 4:10pm, WES4 | Kent | CT | Ecuador | ||||
17. Cruz, Alejandro | Sat 9:35am, WES1 | Bogota | DC | Colombia | ||||
18. Culhane, Henry | Sat 10:10am, WES1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
19. Cumberbatch, Khamal J. | Sat 4:10pm, WES2 | Bridgetown | 4 | Barbados | ||||
20. Deverill, Dylan | Sat 6:10pm, WES3 | Cambridge | ON | Canada | ||||
21. Devorsetz, Sam | Sat 10:10am, WES2 | New York | NY | United States | ||||
22. Dinana, Taha | Sat 5:30pm, WES5 | Dobbs Ferry | NY | Egypt | ||||
23. Dweek, Abdelrahman | Sat 5:30pm, WES6 | Calgary | AB | Canada | ||||
24. El Sobehy, Yousef | Sat 9:00am, WES3 | Egypt | ||||||
25. Elkabbani, Ibrahim | Sat 4:10pm, WES1 | cairo | Egypt | |||||
26. Elsebaie, Yaseen | Sat 9:35am, WES7 | New York | NY | Egypt | ||||
27. Eltorgman, Salaheldin | Sat 6:10pm, WES2 | Toronto | ON | Canada | ||||
28. Eslam, Elhendawi | Sat 4:10pm, WES5 | Alexandria | Egypt | |||||
29. Eyles, Ethan M | Sat 4:50pm, WES7 | Greenwich | CT | Australia | ||||
30. Ezzo, Youssef | Sat 4:10pm, WES3 | Cairo | C | Egypt | ||||
31. Falcon, Ross M. | Sat 10:10am, WES5 | Stamford | CT | United States | ||||
32. Gampala, Roshan | Sat 10:10am, WES6 | Cupertino | CA | United States | ||||
33. Grissom, Peter | Sat 9:35am, WES6 | Louisville | KY | United States | ||||
34. Hitt, Ben | Sat 9:00am, WES4 | Milton | MA | United States | ||||
35. Huffman, Walter | Sat 10:10am, WES1 | Greenwich | CT | United States | ||||
36. Iyer, Rohan | Sat 3:30pm, WES8 | Cincinnati | OH | United States | ||||
37. Jinks, Liam | Sat 3:30pm, WES8 | Stratford | PE | Canada | ||||
38. Kenny, Christopher | Sat 9:00am, WES4 | Greenwich | CT | United States | ||||
39. Koeppel, Jacob | Sat 5:30pm, WES5 | Boston | MA | United States | ||||
40. Kumar, Shivin | Sat 10:10am, WES5 | Redwood City | CA | United States | ||||
41. Lamp, Alden B. | Sat 9:00am, WES1 | Short Hills | NJ | United States | ||||
42. Lee, Jack | Sat 6:10pm, WES1 | San Francisco | CA | United States | ||||
43. Lichstein, Will | Sat 9:00am, WES1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
44. Lungstrum, Jack | Sat 9:35am, WES8 | Brooklyn | NY | United States | ||||
45. Mackesy, Coulter | Sat 5:30pm, WES4 | Bronxville | NY | United States | ||||
46. Malani, Neal R | Sat 9:00am, WES2 | Saratoga | CA | United States | ||||
47. Manning, Freddy Q. | Sat 10:10am, WES3 | Rye | NY | United States | ||||
48. McIntyre, Myles | Sat 4:50pm, WES8 | Andover | MA | United States | ||||
49. Megahed, Yahya | Sat 6:10pm, WES1 | Tanta | Egypt | |||||
50. Mendes, Antonio | Sat 10:10am, WES7 | Calgary | AB | Canada | ||||
51. Mendes, Dominico | Sat 9:35am, WES8 | Calgary | QC | Canada | ||||
52. Menin, Maxwell L | Sat 4:10pm, WES8 | New York | NY | United States | ||||
53. Minnis, Andrew | Sat 6:10pm, WES5 | Bryan Mawr | PA | United States | ||||
54. Moiz, Abdul | Fri 4:50pm, WES5 | United States | ||||||
55. Moncada Gonzalez, Luis Alejandro | Sat 10:10am, WES4 | Mx | Mexico | |||||
56. Moscoso Gallegos, Derek Javier | Sat 9:35am, WES2 | Islip | NY | United States | ||||
57. Moynihan, Johnny | Sat 9:35am, WES6 | Bronxville | NY | United States | ||||
58. Mullarkey, Tighe | Sat 9:35am, WES2 | Long Island | NY | United States | ||||
59. Mushran, Avi | Sat 10:10am, WES2 | Redwood Shores | CA | United States | ||||
60. Narasimhan, Arjun | Sat 9:00am, WES8 | Greenwich | CT | United States | ||||
61. Ogden, Hansen S. | Sat 9:35am, WES3 | Lawrence | NY | United States | ||||
62. Quigley, Ruslan P. | Sat 9:00am, WES3 | Boston | MA | United States | ||||
63. Rashwan, Omar E | Sat 4:50pm, WES4 | Queens | Egypt | |||||
64. Santry, Dana A. | Sat 3:30pm, WES7 | Greenwich | CT | United States | ||||
65. Serna, Nicolas | Sat 6:10pm, WES4 | BOGOTA | DC | Colombia | ||||
66. Shalaby, Ali | Sat 4:10pm, WES8 | Mississauga | ON | Canada | ||||
67. Sosa, Federico | Sat 5:30pm, WES2 | Kent | Mexico | |||||
68. Spiro, Alec H. | Sat 6:10pm, WES5 | Portland | OR | United States | ||||
69. Stoltz, Conner | Sat 4:10pm, WES7 | Bronxville | NY | United States | ||||
70. Sunkam, Vivek | Sat 9:35am, WES3 | Campbell | CA | United States | ||||
71. Tariq, Humza | Sat 10:10am, WES4 | Plano | TX | United States | ||||
72. Venkatesan, Kade A. | Fri 4:50pm, WES5 | San Francisco | CA | United States | ||||
73. Vorbach, Peter C | Sat 9:00am, WES7 | Bronxville | NY | United States | ||||
74. Wael, Ahmed | Sat 4:50pm, WES2 | cairo | Egypt | |||||
75. wagenmans, yos | Sat 5:30pm, WES8 | Gorssel | Netherlands | |||||
76. Wilkinson, Nick J. | Sat 9:00am, WES7 | New Haven | CT | United States | ||||
77. Wong, Michael | Sat 10:10am, WES7 | Scarsdale | NY | United States | ||||
78. Yacout, Ali | Sat 4:50pm, WES6 | Cairo | Egypt | |||||
79. Yun, William J | Sat 9:35am, WES5 | New York | NY | United States | ||||
80. Zahran, Ahmed | Sat 10:10am, WES3 | Cairo | Egypt | |||||
BU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Abou El Einen, Aly | Sat 1:05pm, CHO4 | Alexandria | Egypt | |||||
2. Adly Gadalla, Omar | Sat 9:45am, CHO8 | Cairo | Egypt | |||||
3. Amir, Yassin | Sat 10:25am, CHO2 | Tuckahoe | NY | United States | ||||
4. Ardito, Adam M | Sat 11:05am, CHO4 | Kingston | Jamaica | |||||
5. Atef, Ismael A | Fri 12:25pm, CHO7 | Cairo | NY | Egypt | ||||
6. Ayala Jauregui, Carlos A. | Sat 10:25am, CHO8 | Guadajalara, Jalisco | Mexico | |||||
7. Ayman, Ismail | Sat 1:05pm, CHO6 | United States | ||||||
8. Barba, Ernesto | Sat 11:05am, CHO8 | New York | Mexico | |||||
9. Barba, Roberto | Sat 10:25am, CHO3 | New York | Mexico | |||||
10. Bernhard, Alexander | Sat 11:05am, CHO1 | New York | NY | United States | ||||
11. Bhavnani, Krish S | Sat 11:05am, CHO6 | Warren | NJ | United States | ||||
12. Blatchford, Ian | Sat 9:45am, CHO1 | Wilton | CT | United States | ||||
13. Bradlow, Zach R | Sat 1:05pm, CHO1 | Ardmore | PA | United States | ||||
14. Brandow, Chase A. | Sat 9:45am, CHO1 | Ardmore | PA | United States | ||||
15. Burde, Jed | Sat 10:25am, CHO6 | Bala Cynwyd | PA | United States | ||||
16. Burke, Rick F. | Sat 10:25am, CHO1 | Rye | NY | United States | ||||
17. Cardenas, Leonel | Sat 11:45am, CHO9 | Mexico | ||||||
18. Charlton, Harry T | Sat 11:45am, CHO10 | Bronxville | NY | United States | ||||
19. Charlton, Samuel T | Sat 11:45am, CHO8 | Bronxville | NY | United States | ||||
20. Cheng, Hao-Chen | Sat 12:25pm, CHO10 | Hong Kong | Hong Kong | |||||
21. Cisse, Frederick | Sat 12:25pm, CHO4 | New Haven | CT | United States | ||||
22. Cowhey, Brian M | Sat 1:45pm, CHO8 | Philadelphia | PA | |||||
23. Cummings, Nicholas | Sat 11:05am, CHO1 | Weston | MA | United States | ||||
24. Dessouky, Mazen | Sat 10:25am, CHO3 | Egypt | ||||||
25. Durfee, Teddy | Sat 1:05pm, CHO2 | Bedford | NY | United States | ||||
26. East, Charlie | Sat 11:45am, CHO1 | Lutherville | MD | United States | ||||
27. Eill, Teddy | Sat 12:25pm, CHO5 | Malvern | PA | United States | ||||
28. El Torkey, Omar | Sat 11:05am, CHO10 | Egypt | Egypt | |||||
29. Elattal, Yassine | Sat 10:25am, CHO7 | Alexandria | NY | Egypt | ||||
30. Elmashad, Ahmed | Sat 11:05am, CHO2 | Tanta | Egypt | |||||
31. Enriquez, Alejandro | Sat 1:05pm, CHO5 | Chicopee | Guatemala | |||||
32. Evans, William H | Sat 1:05pm, CHO3 | New York | NY | United States | ||||
33. Ezratty, William | Sat 10:25am, CHO5 | Greenwich | CT | United States | ||||
34. Fathallah, Aly M. | Sat 11:45am, CHO4 | Cairo | Egypt | |||||
35. Fishman-Janowitz, Toby | Sat 1:05pm, CHO1 | Wassaic | NY | United States | ||||
36. Flynn, James | Sat 9:45am, CHO10 | Toronto | ON | Canada | ||||
37. George, Ishaan | Fri 1:05pm, CHO9 | Swampscott | MA | United States | ||||
38. Gildea, Ned | Sat 1:45pm, CHO5 | Stevenson | MD | United States | ||||
39. Giraldo, Mateo | Sat 11:05am, CHO8 | Stamford | CT | United States | ||||
40. Giuliano, Matthew | Sat 9:45am, CHO10 | McLean | VA | United States | ||||
41. Goldberg, Isaiah Z. | Sat 1:45pm, CHO1 | Englewood | NJ | United States | ||||
42. Greenwood, Michael T | Sat 10:25am, CHO6 | Palm Beach | Canada | |||||
43. Griffith, Josiah | Sat 12:25pm, CHO1 | CT | Canada | |||||
44. Heath, Charles S | Sat 10:25am, CHO4 | Greenwich | CT | United States | ||||
45. Huberman, Morgan | Sat 11:45am, CHO7 | New York | NY | United States | ||||
46. Hunsicker, Jack | Sat 12:25pm, CHO5 | United States | ||||||
47. Hussein, Aly | Sat 1:45pm, CHO10 | Marion | MA | Egypt | ||||
48. Ibrahim, Asser | Sat 1:45pm, CHO2 | Ottawa | ON | Egypt | ||||
49. Iyer, Nikhil A. | Sat 11:05am, CHO7 | Cincinnati | OH | United States | ||||
50. Jawad, MD | Sat 12:25pm, CHO3 | New Haven | CT | United States | ||||
51. Kankariya, Aditya | Sat 10:25am, CHO4 | San Francisco | CA | United States | ||||
52. Kanwal, Deven S. | Sat 1:45pm, CHO7 | Boston | MA | United States | ||||
53. Kitahata, Garrett | Fri 12:25pm, CHO7 | Berkeley | CA | United States | ||||
54. Koeppel, Cole | Sat 12:25pm, CHO2 | Boston | MA | United States | ||||
55. Kosciukiewicz, Douglas A | Sat 1:45pm, CHO6 | Kentville | NS | Canada | ||||
56. Kristjansson, Bryce | Sat 11:45am, CHO6 | Winnipeg | MB | Canada | ||||
57. Kuhn, William J. | Sat 1:05pm, CHO2 | Toronto | ON | Canada | ||||
58. Lam, Gordon | Sat 11:45am, CHO5 | Lake Oswego | OR | United States | ||||
59. Lazor, Jack M. | Sat 11:45am, CHO4 | West Hartford | CT | United States | ||||
60. Lazor, Matthew | Sat 1:05pm, CHO3 | W Hartford | CT | United States | ||||
61. Lee, Andrew J. | Sat 1:05pm, CHO8 | Weston | MA | United States | ||||
62. Lehv, Peter | Sat 11:05am, CHO6 | New York | NY | United States | ||||
63. Leonard, Brian F. | Sat 10:25am, CHO8 | Harrison | NY | United States | ||||
64. Lepper, Anthony C | Sat 12:25pm, CHO9 | Auckland | New Zealand | |||||
65. Little, Cullen F | Sat 1:45pm, CHO1 | Baltimore | MD | United States | ||||
66. Lopez, Andres | Sat 1:05pm, CHO10 | San Salvador | PA | El Salvador | ||||
67. Love, Charlie | Sat 1:45pm, CHO10 | San Carlos | CA | United States | ||||
68. Lovejoy, Samuel M. | Sat 11:05am, CHO2 | Branford | CT | United States | ||||
69. Mackesy, Tyler S. | Sat 12:25pm, CHO4 | Bronxville | NY | United States | ||||
70. Maldonado, Axel | Sat 1:45pm, CHO9 | Yauhquemehcan | Mexico | |||||
71. Mancilla, Luis | Sat 10:25am, CHO1 | Bogota | Colombia | |||||
72. Manley, Samuel | Sat 11:45am, CHO9 | Barrie | ON | Canada | ||||
73. Marrison, Liam | Sat 10:25am, CHO10 | Vancouver | BC | Canada | ||||
74. Martino, Tucker V. | Sat 12:25pm, CHO6 | Harrison | NY | United States | ||||
75. Mawji, Daelum | Sat 11:05am, CHO3 | Naples | FL | United States | ||||
76. Mazarakis, Platon | Sat 1:45pm, CHO8 | Princeton | NJ | Greece | ||||
77. McCarthy, Declan C. | Sat 11:45am, CHO10 | Malvern | RI | United States | ||||
78. Menon, Ayush | Sat 1:45pm, CHO6 | Edison | NJ | United States | ||||
79. Merrill, Charles | Sat 1:05pm, CHO5 | Locust Valley | NY | United States | ||||
80. Miller, Peter C | Sat 10:25am, CHO10 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
81. Mocorrea, Thomas F. | Sat 9:45am, CHO8 | Locust Valley | NY | United States | ||||
82. Moncada, Luis | Fri 1:05pm, CHO9 | CMX | Mexico | |||||
83. Mukherjee, Arin J. | Sat 11:45am, CHO2 | Princeton | NJ | United States | ||||
84. Narvaez, Isaac | Sat 12:25pm, CHO8 | Guanajuato | Mexico | |||||
85. Nguyen, Albert A. | Sat 11:05am, CHO7 | Darien | CT | United States | ||||
86. Nuttall, Peter | Sat 1:45pm, CHO3 | Canberra | Australia | |||||
87. Orr, Maxwell E | Sat 11:05am, CHO10 | Haverford | PA | United States | ||||
88. Pal, Udai | Sat 11:45am, CHO3 | Hillsborough | CA | United States | ||||
89. Park, Allen | Sat 11:05am, CHO3 | Englewood Cliffs | NJ | United States | ||||
90. Park, Il-Seok Dillon | Sat 10:25am, CHO5 | Hartford | CT | United States | ||||
91. Patel, Ishaan S. | Sat 1:05pm, CHO10 | Cos Cob | CT | United States | ||||
92. Pemmireddy, Raghav C | Sat 12:25pm, CHO10 | Somerset | NJ | United States | ||||
93. Pizale, Jason | Sat 1:05pm, CHO7 | Toronto | ON | Canada | ||||
94. Polyakov, Dennis | Sat 12:25pm, CHO9 | Norwalk | CT | United States | ||||
95. Preusse, Charlie | Sat 1:05pm, CHO4 | Bronxville | NY | United States | ||||
96. Randell, Millen | Sat 1:45pm, CHO7 | Chicago | IL | United States | ||||
97. Raskin Lantos, Joey | Sat 1:45pm, CHO4 | Cambridge | MA | United States | ||||
98. Rios, Martin | Sat 11:45am, CHO6 | Granite Bay | Colombia | |||||
99. Robinson, Nicholas J | Sat 11:45am, CHO5 | Locust Valley | NY | United States | ||||
100. Rubin, David C. | Sat 1:05pm, CHO7 | Brookline | MA | United States | ||||
101. Saeed, Abbas A | Sat 11:45am, CHO1 | Sherborn | MA | United States | ||||
102. Sanger, Aman | Sat 11:05am, CHO5 | New York | NY | United States | ||||
103. Sarwari, Mohsin E. | Sat 12:25pm, CHO6 | Saratoga | CA | United States | ||||
104. Scherl, Jonah B. | Sat 1:45pm, CHO3 | Englewood | NJ | United States | ||||
105. Sevilla, Mauricio | Sat 10:25am, CHO2 | Ambato | Ecuador | |||||
106. Shahid, Zohair | Sat 1:45pm, CHO5 | Mount Vernon | NJ | Pakistan | ||||
107. Sharaf, Mohamed | Sat 12:25pm, CHO3 | Egypt | ||||||
108. Siker, Vaughan | Sat 1:05pm, CHO6 | Portland | OR | United States | ||||
109. Sosa, Jonathan | Sat 11:05am, CHO5 | Queretaro | QUE | Mexico | ||||
110. Spafford, Alex | Sat 11:45am, CHO7 | Toronto | ON | Canada | ||||
111. Spizzirri, Nicholas | Sat 11:05am, CHO9 | Greenwich | CT | United States | ||||
112. Sterman, Grant H | Sat 1:05pm, CHO8 | New York | NY | United States | ||||
113. Suratt, Tate | Sat 11:45am, CHO2 | Brooklyn | NY | United States | ||||
114. Taylor, George | Sat 11:05am, CHO4 | Greenwich | CT | United States | ||||
115. Tolba, Aly | Sat 11:45am, CHO8 | Alexandria | Egypt | |||||
116. Trauber, Alexander | Sat 10:25am, CHO9 | Greenwich | CT | United States | ||||
117. Tymkiw, Dylan A | Sat 11:45am, CHO3 | Resistencia | Argentina | |||||
118. Valia, Kunal | Sat 10:25am, CHO7 | New York | NY | United States | ||||
119. Vanderhorst, Jack | Sat 12:25pm, CHO1 | Buffalo | NY | United States | ||||
120. Velazquez, Maxwell | Sat 1:45pm, CHO4 | Brooklyn | NY | United States | ||||
121. Villani, Robert I | Sat 9:45am, CHO2 | Bedford | NY | United States | ||||
122. Walker, Jonathan M | Sat 11:05am, CHO9 | Kingston 8 | FL | Jamaica | ||||
123. Wang, Vincent | Sat 1:45pm, CHO9 | Bellevue | WA | United States | ||||
124. Willwerth, Andrew | Sat 1:45pm, CHO2 | Needham | MA | United States | ||||
125. Worth, Tiber M. | Sat 10:25am, CHO9 | Brooklyn | NY | United States | ||||
126. Yager, Spencer | Sat 12:25pm, CHO8 | Villanova | PA | United States | ||||
127. Zachary, Chris | Sat 9:45am, CHO2 | Summit | NJ | United States | ||||
128. Zhu, Daniel S | Sat 12:25pm, CHO2 | Lake Forest | IL | United States | ||||
BU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Abdelhafez, Mohamed | Sat 8:40am, YAL2 | Alexandria | NY | United States | ||||
2. Ahmar, Faraaz | Sat 10:20am, TRN10 | Longwood | FL | United States | ||||
3. Ahuja, Sachin | Sat 8:40am, YAL2 | Calgary | AB | Canada | ||||
4. Ali Kashif, Ahsan | Sat 11:00am, TRN5 | United States | ||||||
5. Anderson, Reg | Sat 9:20am, YAL7 | Brookline | MA | United States | ||||
6. Armour, Robinson J. | Sat 10:20am, TRN2 | New Haven | CT | United States | ||||
7. Awalt, Mac R. | Sat 10:20am, TRN4 | Greenwich | CT | United States | ||||
8. Bassil, Jacob | Sat 9:00am, TRN5 | Brooklyn | NY | Lebanon | ||||
9. Bell, Jack | Sat 11:00am, TRN2 | Wellesley | MA | United States | ||||
10. Bell, James | Sat 9:40am, TRN5 | Boston | MA | United States | ||||
11. Best, Theodore S. | Sat 11:00am, TRN2 | Brooklyn | NY | United States | ||||
12. Bonatti, Stefano | Sat 8:40am, YAL15 | Guatemala | Guatemala | |||||
13. Bonnell, Graham | Sat 8:40am, YAL9 | Cambridge | MA | United States | ||||
14. Bonzo, Rodrigo Nicolas | Sat 9:40am, TRN1 | Argentina | ||||||
15. Boyer, Anton | Sat 11:00am, TRN3 | Easton | PA | United States | ||||
16. Braff, Andrew C. | Sat 9:40am, TRN3 | Locust Valley | NY | United States | ||||
17. Braff, William | Sat 10:20am, TRN7 | Locust Valley, Ny | NY | United States | ||||
18. Buenano, Alvaro | Sat 10:20am, TRN6 | Ambato | T | Ecuador | ||||
19. Camacho Mercado, Juan Jesus J. | Sat 11:40am, TRN10 | Cuautitlan Izcalli State Of Mexico | Mexico | |||||
20. Cansini, Vinicius | Sat 8:00am, YAL11 | United States | ||||||
21. Carney, Tyler M. | Sat 11:40am, TRN3 | New Canaan | CT | United States | ||||
22. Chavez, Alan | Sat 11:00am, TRN1 | Mexico | ||||||
23. Coello, David | Sat 8:40am, YAL4 | Quito | Ecuador | |||||
24. Cruz Gomar, Jose G. | Sat 11:00am, TRN4 | Guatemala | Guatemala | |||||
25. Culhane, Charles | Sat 9:40am, TRN10 | Brooklyn | NY | United States | ||||
26. Daugela, David | Sat 9:40am, TRN6 | Mississauga | ON | Canada | ||||
27. De Larrauri, Inaki | Sat 8:40am, YAL12 | Colombia | Colombia | |||||
28. De Sousa, Nicholas | Sat 8:40am, YAL10 | Ottawa | ON | Canada | ||||
29. Dorbyk, Alex | Sat 11:00am, TRN7 | Toronto | ON | |||||
30. Douglas, Andrew P. | Sat 10:20am, TRN10 | Brooklyn | NY | United States | ||||
31. Duffy, Samuel K. | Sat 8:00am, YAL10 | New York | NY | United States | ||||
32. Dworetzky, Alex | Sat 9:20am, YAL11 | San Francisco | CA | United States | ||||
33. El Barbary, Omar | Sat 9:40am, TRN7 | United States | ||||||
34. El Chiwy, Moneim | Sat 11:40am, TRN7 | United States | ||||||
35. Ellen, Jacob | Sat 9:00am, TRN2 | New York | NY | United States | ||||
36. Elrayes, Kareem | Sat 11:00am, TRN1 | Cairo | United Arab Emirates | |||||
37. Espinosa, Mateo | Sat 11:00am, TRN10 | United States | ||||||
38. Feeley, Patrick F. | Sat 8:40am, YAL7 | Greenwich | CT | United States | ||||
39. Galal, Yehia | Sat 8:40am, YAL12 | United States | ||||||
40. Gard, Ben | Sat 11:00am, TRN6 | Greenwich | CT | United States | ||||
41. Ghaeli, Justin | Sat 8:00am, YAL11 | Richmond Hill | ON | Canada | ||||
42. Gill, Harrison | Sat 11:00am, TRN7 | Darien | CT | United States | ||||
43. Giordano, Burke S. | Sat 8:00am, YAL13 | New Vernon | NJ | United States | ||||
44. Glaser, William R | Sat 11:00am, TRN9 | Villanova | PA | United States | ||||
45. Gomes, Pedro Facury | Sat 9:40am, TRN10 | BELO HORIZONTE | Brazil | |||||
46. Gomez, Jorge | Sat 10:20am, TRN1 | Mexico | Mexico | |||||
47. Gomez, Luis Fernando | Sat 8:40am, YAL7 | United States | ||||||
48. Graciano, Eduardo | Sat 9:00am, TRN1 | GUADALAJARA | Mexico | |||||
49. Hinton, Wiatt F. | Sat 9:00am, TRN8 | New York | NY | United States | ||||
50. Huffman, Tate | Sat 8:40am, YAL14 | New York | NY | United States | ||||
51. Hutt, Daniel R | Sat 10:20am, TRN9 | Scotch Plains | NJ | United States | ||||
52. Ibrahim, Khaled | Sat 9:40am, TRN2 | FL | United States | |||||
53. Ibrahim, Youssef | Sat 8:00am, YAL5 | Cairo | Egypt | |||||
54. Imoro, Osuman | Sat 8:00am, YAL7 | New Haven | CT | United States | ||||
55. Jinks, Connor | Sat 10:20am, TRN3 | Stratford | PE | |||||
56. Jones, Dennis C. | Sat 8:40am, YAL6 | Rye | NY | United States | ||||
57. Joyce, Duncan | Sat 10:20am, TRN7 | Haverford | PA | United States | ||||
58. Kay, Jackson | Sat 8:40am, YAL13 | Toronto | ON | Canada | ||||
59. Khan, Salim | Sat 8:40am, YAL9 | Yarrow Point | WA | United States | ||||
60. Kim, Eric | Sat 11:40am, TRN9 | Phoenixville | PA | United States | ||||
61. Kurtin, Alexander | Sat 11:00am, TRN10 | Chestnut Hill | MA | United States | ||||
62. Lamp, Avery | Sat 11:40am, TRN7 | Short Hills | NJ | United States | ||||
63. Lamp, Keith | Sat 9:40am, TRN7 | Short Hills | NJ | United States | ||||
64. Lee, Charles | Sat 9:40am, TRN4 | Madison | United States | |||||
65. Lentz, Jonathan R | Sat 9:40am, TRN9 | Philadelphia | PA | United States | ||||
66. Levin, Brad A. | Sat 8:40am, YAL5 | Chicago | IL | United States | ||||
67. Lovejoy, Spencer W. | Sat 9:40am, TRN3 | Philadelphia | PA | United States | ||||
68. MAGNANI, VITOR | Sat 9:00am, TRN5 | SANTO ANDR?‰ | MA | Brazil | ||||
69. Mailman, Max R. | Sat 8:00am, YAL8 | Stamford | CT | United States | ||||
70. Manley, Thomas | Sat 11:40am, TRN9 | Barrie | ON | Canada | ||||
71. Marcantonio, Francesco | Sat 11:00am, TRN4 | Asuncion | Paraguay | |||||
72. Martin, Henry | Sat 10:20am, TRN1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
73. Martin, Sergio | Sat 9:40am, TRN9 | Rochester | NY | United States | ||||
74. Mattson, William J. | Sat 9:40am, TRN8 | Rye | NY | United States | ||||
75. Mazen, Omar | Sat 10:20am, TRN8 | Kent | Egypt | |||||
76. McCafferty, Calvin | Sat 10:20am, TRN2 | Brooklyn | NY | United States | ||||
77. McElroy, Patrick | Sat 8:40am, YAL8 | Brookline | MA | United States | ||||
78. Means, William W | Sat 8:00am, YAL7 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
79. Mehl, Michael | Sat 8:40am, YAL1 | Calgary | AB | Canada | ||||
80. Mehmund, Ijaz | Sat 8:00am, YAL13 | New York | Pakistan | |||||
81. Merrill, Alexander O. | Sat 11:00am, TRN3 | Locust Valley | NY | United States | ||||
82. Mill, Robert | Sat 9:40am, TRN2 | Telumseh | ON | Canada | ||||
83. Miller, Tate | Sat 10:20am, TRN6 | New Haven | CT | United States | ||||
84. Monroe, Drew | Sat 8:40am, YAL4 | New Canaan | CT | United States | ||||
85. Moya, Juan Jose | Sat 8:40am, YAL3 | Andover | Ecuador | |||||
86. Moyer, Maximo L | Sat 11:40am, TRN4 | Berwyn | PA | United States | ||||
87. Murray, Ryan A | Sat 8:40am, YAL15 | Bronxville | NY | United States | ||||
88. Mylod, Ned | Sat 11:00am, TRN8 | Birmingham | MI | United States | ||||
89. Nagaraj, Pavan | Sat 9:00am, TRN1 | WA | United States | |||||
90. Oakley, Jamie | Sat 9:40am, TRN5 | Tauranga | New Zealand | |||||
91. O'Connor, Joe C. | Sat 9:40am, TRN8 | Madison | NJ | United States | ||||
92. Ong, Clarence C. | Sat 10:20am, TRN4 | Fremont | CA | United States | ||||
93. Ouro-Aguy, Moubarak | Sat 9:00am, TRN2 | New Haven | CT | United States | ||||
94. Park, Luke | Sat 11:40am, TRN4 | New York | NY | United States | ||||
95. Patry, Franco | Sat 9:40am, TRN4 | Rockland | United States | |||||
96. Plascencia, Mauricio Daniel | Sat 8:00am, YAL6 | Mexico City | Mexico | |||||
97. Proverbs-Harris, Zachary V. | Sat 11:00am, TRN6 | Bridgetown | Barbados | |||||
98. Rajagopaul, Akasham | Sat 9:00am, TRN6 | Niagara Falls | Canada | |||||
99. Rajagopaul, Akhaylin | Sat 11:40am, TRN3 | Niagara Falls | Canada | |||||
100. Revington, Alex | Sat 8:40am, YAL11 | Tauranga | New Zealand | |||||
101. Rhee, Jacob | Sat 9:00am, TRN8 | Englewood Cliffs | NJ | United States | ||||
102. Riedelsheimer, Alexander | Sat 9:40am, TRN6 | Caledon | ON | Canada | ||||
103. Sarwari, Khalil R. | Sat 8:40am, YAL13 | Saratoga | CA | United States | ||||
104. Scherl, Samuel | Sat 8:40am, YAL10 | South Orange | NJ | United States | ||||
105. Scott, Tommy | Sat 10:20am, TRN8 | Pointe-Claire | QC | Canada | ||||
106. Sehrawat, Rahul | Sat 11:00am, TRN8 | New York | NY | Canada | ||||
107. Seth, Ravi K. | Sat 8:40am, YAL5 | Fergus | ON | Canada | ||||
108. Shah, Justin S. | Sat 11:00am, TRN5 | Villanova | PA | United States | ||||
109. Shelton-Agar, Michael | Sat 9:40am, TRN1 | Auckland | New Zealand | |||||
110. Shinckar, Raphael | Sat 11:00am, TRN9 | SSO PAULO | Brazil | |||||
111. Solecki, A.J. | Sat 11:40am, TRN10 | Brooklyn | NY | United States | ||||
112. Sonobe, Yamato | Sat 8:40am, YAL3 | Osaka | Japan | |||||
113. Stauffer, Lucas | Sat 8:00am, YAL6 | Wyndmoor | PA | United States | ||||
114. Thabet, Shehab | Sat 8:40am, YAL6 | Egypt | Egypt | |||||
115. Toscano, Ricardo | Sat 9:40am, TRN6 | Guatemala | ||||||
116. Tricolli, Michael J. | Sat 9:00am, TRN6 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
117. Trimble, Finn | Sat 9:40am, TRN6 | Niagra on the Lake | New Zealand | |||||
118. Vanwyngaarden, Adam R. | Sat 8:40am, YAL8 | Jordan Station | ON | Canada | ||||
119. Viera Ortiz, Alex N | Sat 8:40am, YAL11 | Fontana | CA | United States | ||||
120. Wang, Terrence | Sat 8:00am, YAL8 | Bellevue | WA | United States | ||||
121. Ward, Cameron R. | Sat 10:20am, TRN5 | Basingstoke | England | |||||
122. Wassef, Maged | Sat 9:20am, YAL11 | United States | ||||||
123. Wattles, Alexander | Sat 8:00am, YAL5 | Pound Ridge | NY | United States | ||||
124. Williamson, Robert | Sat 8:40am, YAL14 | Weston | MA | United States | ||||
125. Wren, Dominic | Sat 9:20am, YAL7 | Gatineau | QC | Canada | ||||
126. Wu, William | Sat 8:40am, YAL1 | Eagleville | PA | United States | ||||
127. Wyatt, James | Sat 8:00am, YAL10 | New York | England | |||||
128. Yacobucci, David M | Sat 10:20am, TRN9 | Greenwich | CT | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Fleurima, Billy | , | Bronx | NY | United States | ||||
BU19 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
No Players Found | ||||||||
2. Abbott, McLeod | Sat 11:20am, YAL5 | Bronxville | NY | United States | ||||
3. Ackerman, Grant A. | Sat 1:35pm, YAL2 | Hastings-On-Hudson | NY | United States | ||||
4. Ahmed, Yasser | Sat 12:50pm, YAL7 | Cairo | Egypt | |||||
5. Anton, Spencer | Sat 11:20am, YAL11 | Winchester | MA | United States | ||||
6. Arafa, Amr | Sat 12:05pm, YAL10 | Stamford | CT | |||||
7. Bahgat, Omar | Sat 12:05pm, YAL4 | Cairo | Egypt | |||||
8. Baillargeon, David | Sat 1:35pm, YAL3 | Lévis | QC | Canada | ||||
9. Barnes, Jeremy C. | Sat 12:05pm, YAL2 | Bethesda | MD | United States | ||||
10. Bashir, Abdullah | Sat 12:05pm, YAL13 | Trenton | Pakistan | |||||
11. Bassil, Gabriel | Sat 12:50pm, YAL9 | Brooklyn | NY | United States | ||||
12. Berner, Billy | Sat 12:50pm, YAL14 | New York | NY | United States | ||||
13. Bonilla, Qaini | Sat 12:50pm, YAL8 | United States | ||||||
14. Boucley, Sebastien | Sat 11:20am, YAL11 | Baie-D'Urfé | United States | |||||
15. Boyer, Harrison | Sat 11:20am, YAL13 | Brooklyn | NY | United States | ||||
16. Braga, Marcelo | Sat 11:20am, YAL15 | Sete Lagoas | Brazil | |||||
17. Brail, Jordan M | Sat 12:05pm, YAL15 | Miami Beach | FL | United States | ||||
18. Brodo, Jason D. | Sat 12:50pm, YAL7 | Penn Valley | PA | United States | ||||
19. Brownell, Timmy | Sat 12:05pm, YAL9 | Belmont | MA | United States | ||||
20. Bubrosky, Grayson P. | Sat 12:05pm, YAL4 | New Canaan | CT | United States | ||||
21. Bubrosky, Killian | Sat 11:20am, YAL10 | New Canaan | CT | United States | ||||
22. Buendia, Jack | Sat 12:50pm, YAL6 | Bronxville | NY | |||||
23. Butler, Cameron | Sat 11:20am, YAL10 | Toronto | ON | |||||
24. Butler, Satya P | Sat 10:40am, YAL12 | Philadelphia | PA | United States | ||||
25. Cannon, Coley | Sat 11:20am, YAL12 | Greenwich | CT | United States | ||||
26. Cannon, John M. | Sat 1:35pm, YAL4 | Greenwich | CT | United States | ||||
27. Caraballo, Ben | Sat 11:20am, YAL4 | Philadelphia | PA | |||||
28. Cembalest, Will | Sat 12:05pm, YAL6 | Brooklyn | NY | United States | ||||
29. Chan, Benedict | Sat 1:35pm, YAL1 | Singapore | Singapore | |||||
30. Colorado Chavez, Javier | Sat 12:05pm, YAL3 | United States | ||||||
31. Corigliano, Enzo | Sat 12:05pm, YAL2 | le mans | France | |||||
32. Cortes, Guillermo | Sat 12:50pm, YAL2 | Milton | Mexico | |||||
33. Cortes, Joseph | Sat 12:50pm, YAL8 | Cambridge | MA | United States | ||||
34. Czachor, Bruce | Sat 12:50pm, YAL15 | Madison | NJ | United States | ||||
35. Davis, Owen | Sat 12:05pm, YAL3 | Rydal | PA | United States | ||||
36. Doyle, Clark | Sat 11:20am, YAL4 | Haverford | PA | |||||
37. Dussourd, Auguste | Sat 1:35pm, YAL11 | Saint-Maur | France | |||||
38. Eggert, Madison | Sat 12:50pm, YAL5 | North Bay | ON | Canada | ||||
39. El Barbary, Magdy | Sat 11:20am, YAL12 | Cairo | Egypt | |||||
40. Elgarhy, Abdelrahman Z. | Sat 12:50pm, YAL11 | Cairo | Egypt | |||||
41. Elsergany, Abdelrahman A | Sat 12:50pm, YAL3 | Carlisle | Egypt | |||||
42. Elsherbiny, Adham W. | Sat 11:20am, YAL7 | New York | NY | United States | ||||
43. Epley, Samuel C. | Sat 12:50pm, YAL15 | Old Greenwich | CT | United States | ||||
44. Essam, Mostafa | Sat 12:05pm, YAL1 | Closter | NY | United States | ||||
45. Fikry, Youssef H | Sat 10:40am, YAL10 | Cairo | Egypt | |||||
46. Fitzgerald, John C | Sat 10:40am, YAL13 | CT | United States | |||||
47. Francis, Benjamin | Sat 12:50pm, YAL1 | Baltimore | MD | United States | ||||
48. Franco, Rodrigo | Sat 12:05pm, YAL7 | Mexico | ||||||
49. Freire, Eddie S. | Sat 10:40am, YAL14 | Quito | Ecuador | |||||
50. Giegerich, Matthew | Sat 1:35pm, YAL7 | Wyndmoor | PA | United States | ||||
51. Gilbert-Bono, Blake A | Sat 12:50pm, YAL12 | Wellesley | MA | United States | ||||
52. Gomez Dominguez, Juan C. | Sat 10:40am, YAL15 | Xalapa | VER | Mexico | ||||
53. Greenwood, Jack P | Sat 12:50pm, YAL13 | Toronto | ON | Canada | ||||
54. Hagen, Wil | Sat 12:05pm, YAL7 | Princeton | NJ | United States | ||||
55. Hamilton, Brian | Sat 12:50pm, YAL3 | Wyndmoor | PA | United States | ||||
56. Hansford, Toby S. | Sat 12:05pm, YAL12 | Darien | CT | United States | ||||
57. Hassan, Ramzy H. | Sat 12:05pm, YAL8 | Egypt | ||||||
58. Herrera, Andres | Sat 11:20am, YAL9 | Bogotá | Colombia | |||||
59. Hindy, Yousef | Sat 1:35pm, YAL10 | San Francisco | CA | United States | ||||
60. Hitt, Sam | Sat 11:20am, YAL9 | Milton | MA | United States | ||||
61. Hollings, Joshua J | Sat 10:40am, YAL9 | Nobleton | ON | Canada | ||||
62. Houbtchev, Stefan | Sat 1:35pm, YAL6 | Tecumseh | ON | Canada | ||||
63. Hughes, Sean | Sat 12:50pm, YAL10 | Newtown Square | PA | United States | ||||
64. Ibrahim, Karim | Sat 10:40am, YAL8 | Philadelphia | PA | Egypt | ||||
65. Jordan-Davis, Jiovan | Sat 12:50pm, YAL10 | New Haven | CT | United States | ||||
66. Jung, Alex | Sat 1:35pm, YAL1 | Basking Ridge | NJ | United States | ||||
67. Kachur, Dylan | Sat 10:40am, YAL9 | Bethlehem | CT | United States | ||||
68. Kibriya, Muhammad | Sat 11:20am, YAL15 | Houston | TX | Pakistan | ||||
69. Kim, Aaron H. | Sat 12:05pm, YAL11 | Phoenixville | PA | United States | ||||
70. Kiwan, Ahmed | Sat 1:35pm, YAL9 | Watertown | CT | United States | ||||
71. Kjorlien, James O | Sat 12:05pm, YAL1 | Greenwich | CT | United States | ||||
72. Kumar, Raghav | Sat 12:05pm, YAL10 | Redwood City | CA | United States | ||||
73. Laguna, Juan S. | Sat 1:35pm, YAL10 | Bogota | Colombia | |||||
74. Lee, Andrew Jia Hao | Sat 1:35pm, YAL8 | KUALA LUMPUR | Malaysia | |||||
75. Leslie, Ryan | Sat 1:35pm, YAL11 | Sylvania | OH | United States | ||||
76. Litman, Alan | Sat 12:50pm, YAL2 | Philadelphia | MA | United States | ||||
77. Litman, Cory | Sat 12:05pm, YAL9 | Bronx | NY | |||||
78. Losty, Jay | Sat 12:05pm, YAL12 | Radnor | PA | United States | ||||
79. MACHADO, GIOVANI | Sat 12:50pm, YAL4 | SANTO ANDR?‰ | Brazil | |||||
80. Mahmoud, Marwan | Sat 12:05pm, YAL15 | Egypt | ||||||
81. McComish, Benni | Sat 12:05pm, YAL5 | Williamstown | MA | United States | ||||
82. Megherby, Christian | Sat 1:35pm, YAL8 | New Canaan | CT | United States | ||||
83. Mejia, Juan P. | Sat 11:20am, YAL14 | Miami | El Salvador | |||||
84. Mendez, Theodore | Sat 12:50pm, YAL1 | Arlington | VA | United States | ||||
85. Mill, David | Sat 10:40am, YAL14 | Tecumseh | ON | Canada | ||||
86. Mills, Mateen C. | Sat 1:35pm, YAL7 | New York | NY | United States | ||||
87. Ming, Bransten | Sat 11:20am, YAL8 | Redwood City | CA | United States | ||||
88. Morgan, Gabriel | Sat 1:35pm, YAL9 | Menlo Park | CA | United States | ||||
89. Muran, Andrew C. | Sat 11:20am, YAL6 | Brookville | NY | United States | ||||
90. Oakley, Josh | Sat 10:40am, YAL12 | Geneva | NY | United States | ||||
91. O'Dowd, Colin M | Sat 10:40am, YAL10 | Philadelphia | PA | United States | ||||
92. Odrich, Jarett M | Sat 11:20am, YAL14 | New York | NY | United States | ||||
93. Ogata, Yusuke | Sat 12:50pm, YAL9 | Shimonoseki | Japan | |||||
94. Ong, Kenan | Sat 12:50pm, YAL5 | Chatham | NJ | United States | ||||
95. Owen, Davis H. | Sat 1:35pm, YAL5 | Baltimore | MD | United States | ||||
96. Pang, Ka Hoe | Sat 12:05pm, YAL8 | Singapore | Singapore | |||||
97. Pantle, William | Sat 10:40am, YAL11 | Bronx | NY | United States | ||||
98. Parkhurst, Henry C. | Sat 12:05pm, YAL14 | New York | NY | United States | ||||
99. Patricolo, Alex | Sat 12:50pm, YAL13 | Southampton | NY | United States | ||||
100. Pincus, David | Sat 11:20am, YAL1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
101. Pitaro, Nicholas L | Sat 12:50pm, YAL4 | Brooklyn | NY | United States | ||||
102. Pitfield, Ben | Sat 12:05pm, YAL11 | Toronto | Canada | |||||
103. Pizale, Justin R. | Sat 11:20am, YAL7 | Toronto | United States | |||||
104. Reed, Max D | Sat 11:20am, YAL1 | Lebanon | NH | United States | ||||
105. Restivo, Justin | Sat 11:20am, YAL3 | Allston | MA | United States | ||||
106. Reyes, Alejandro | Sat 12:50pm, YAL6 | Mexico | ||||||
107. Robitaille, Carter | Sat 1:35pm, YAL4 | Toronto | Canada | |||||
108. Rodriguez, Michael | Sat 10:40am, YAL8 | New Haven | CT | United States | ||||
109. Rodriguez, Renan | Sat 11:20am, YAL2 | United States | ||||||
110. ROSSI, GABRIEL | Sat 1:35pm, YAL2 | SANTO ANDR?‰ | Brazil | |||||
111. Salazar, Efrain N. | Sat 1:35pm, YAL5 | San Luis Potosi | Mexico | |||||
112. Sani, Numair | Sat 11:20am, YAL3 | ROCHESTER | United States | |||||
113. Saravia, Alejandro | Sat 12:50pm, YAL12 | San Jose | Costa Rica | |||||
114. Silva, Matheus | Sat 11:20am, YAL2 | Brazil | ||||||
115. Smith, Claude | Sat 12:50pm, YAL11 | Mendham | NJ | United States | ||||
116. Sondhi, Callum G. | Sat 11:20am, YAL8 | Randolph | NJ | United States | ||||
117. Spahr, Carson | Sat 10:40am, YAL11 | Milton | MA | United States | ||||
118. Tilghman, Henry | Sat 12:05pm, YAL13 | New York | NY | United States | ||||
119. Toth, Matthew | Sat 12:05pm, YAL6 | Calgary | AB | United States | ||||
120. Trejo, Eduardo | Sat 12:50pm, YAL14 | Newyork | NY | United States | ||||
121. Tsukue, Ryunosuke | Sat 12:05pm, YAL14 | Yokohama | Japan | |||||
122. Ubina, Senen | Sat 12:05pm, YAL5 | Greenwich | CT | United States | ||||
123. Veasey, Wylie | Sat 1:35pm, YAL6 | Philadelphia | PA | |||||
124. Willis, George | Sat 11:20am, YAL5 | New York | NY | England | ||||
125. Wind, Connor P. | Sat 10:40am, YAL15 | Darien | CT | United States | ||||
126. Wolpow, Thomas S | Sat 1:35pm, YAL3 | Wellesley | MA | United States | ||||
127. Woodworth, Charles K | Sat 10:40am, YAL13 | Weston | MA | United States | ||||
128. Zeitels, Jonathan M | Sat 11:20am, YAL13 | Warren | NJ | United States | ||||
GU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ali, Alysa | Sat 11:20am, WES5 | Watchung | NJ | United States | ||||
2. Ali, Haya M. | Sun 10:05am, WES8 | 6th Of October City | Egypt | |||||
3. Arroba, Samara R | Sat 11:20am, WES6 | Ambato | Ecuador | |||||
4. Bell, Charlotte E | Sun 10:05am, WES7 | Wellesley | MA | United States | ||||
5. Bhavsar, Jhansi D | Thu 11:20am, WES1 | New York | NY | United States | ||||
6. Bunn, Anne C. | Sat 11:20am, WES3 | Brooklyn | NY | United States | ||||
7. Burnham, Lindsey | Sat 10:10am, WES8 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
8. Chaudhary, Morgan Y. | Sun 9:00am, WES3 | Bloomfield Hills | MI | United States | ||||
9. Clifford, Eleanor T. | Sat 10:45am, WES2 | Bronxville | NY | United States | ||||
10. Cline, Quincy D. | Sat 10:45am, WES7 | Brooklyn | NY | United States | ||||
11. Duffy, Mary E | Sat 10:45am, WES1 | Darien | CT | United States | ||||
12. El Barbary, Salma | Sat 10:45am, WES1 | United States | ||||||
13. elattal, malak | Sat 10:45am, WES6 | United States | ||||||
14. Furnas, Penelope A. | Sat 11:20am, WES5 | Merion Station | PA | United States | ||||
15. Glaser, Devon J | Sat 11:20am, WES4 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
16. Haq, Sana | Sat 10:45am, WES7 | Santa Clara | CA | United States | ||||
17. Ho, Madison L | Sat 10:45am, WES3 | Cambridge | MA | United States | ||||
18. Ismail, Hana | Thu 11:20am, WES1 | 6th october, Giza | Egypt | |||||
19. Kay, Christa C | Sun 9:30am, WES4 | Haverford | PA | United States | ||||
20. Kelleher, Dylan | Sat 11:20am, WES7 | Brooklyn | NY | United States | ||||
21. Kelleher, Zoe | Sat 10:45am, WES4 | Brooklyn | NY | United States | ||||
22. Mansoor, Maya | Sun 9:00am, WES4 | Lakeville | CT | Canada | ||||
23. Martin, Madeleine | Sun 9:30am, WES8 | Toronto | ON | Canada | ||||
24. McGillicuddy, Leah Rosenblatt | Sun 9:30am, WES1 | Toronto | ON | Canada | ||||
25. Minnis, Clare | Sat 11:20am, WES6 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
26. Mounir, Salma M | Sun 9:30am, WES6 | Oakville | ON | Canada | ||||
27. Narvaez Dardon, Mariana | Sun 9:30am, WES2 | Middlebury | CT | Mexico | ||||
28. O'Connor, Anne | Sat 10:45am, WES4 | Greenwich | CT | United States | ||||
29. Pal, Roshni | Sat 11:20am, WES4 | Hillsborough | CA | United States | ||||
30. Pandit, Rhea | Sat 11:20am, WES2 | New York | NY | United States | ||||
31. Pellegrino, Claire | Sat 10:45am, WES5 | New Canaan | CT | United States | ||||
32. Prokes, Ava | Sun 9:00am, WES2 | Rego Park | NY | United States | ||||
33. Qu, Joy | Sat 10:45am, WES2 | Long Grove | IL | United States | ||||
34. Ronda, Isabella A. | Sun 9:30am, WES5 | Brooklyn | NY | United States | ||||
35. Salzman, Eva K | Sat 10:45am, WES8 | New York | NY | United States | ||||
36. Salzman, Sophia | Sun 9:00am, WES6 | Greenwich | CT | United States | ||||
37. Schuster, Abigail E | Sun 9:30am, WES3 | Timonium | MD | United States | ||||
38. Schuster, Eliza J. | Sat 10:45am, WES8 | Timonium | MD | United States | ||||
39. Schwarz, Madeline T | Sat 10:45am, WES3 | Rye | NY | United States | ||||
40. Schwarz, Sabrina | Sat 10:10am, WES8 | Rye | NY | United States | ||||
41. Song, Christine K. | Sat 11:20am, WES3 | Greenwich | CT | United States | ||||
42. Soudan, Sarah | Sat 10:45am, WES5 | United States | ||||||
43. Stefanoni, Lucie M. | Sun 9:30am, WES7 | Darien | CT | United States | ||||
44. Stoltz, Molly B | Sun 9:00am, WES1 | Bronxville | NY | United States | ||||
45. Suleman, Sumairaa | Sat 11:20am, WES2 | St. Michael, Barbados | United States | |||||
46. Trauber, Emma R | Sat 10:45am, WES6 | Greenwich | CT | United States | ||||
47. Walid Hedia, Menna | Sun 9:00am, WES5 | Alexandria,Egypt | Egypt | |||||
48. Welch, Winnie | Sat 11:20am, WES7 | Greenwich | CT | United States | ||||
GU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ackerman, Ellie | Sat 11:55am, WES2 | Westwood | MA | United States | ||||
2. Ahmed, Basmala | Sat 11:55am, WES4 | Alexandria | Egypt | |||||
3. Anand, Avni | Sun 10:20am, YAL10 | Saratoga | CA | United States | ||||
4. Best, Meagan H | Sat 1:05pm, WES1 | Bridegtown | Barbados | |||||
5. Bicknell, Lucia | Sat 12:30pm, WES1 | West Vancouver | BC | Canada | ||||
6. Bloch, Haley | Sat 12:30pm, WES1 | Westport | CT | United States | ||||
7. Boucley, Jasmine | Sat 1:05pm, WES4 | Baie-d'Urfe | QC | Canada | ||||
8. Buenano Araque, Maria Caridad | Sat 11:55am, WES5 | Ecuador | ||||||
9. Burke, Ellie W. | Sat 12:30pm, WES2 | Rye | NY | United States | ||||
10. Carino, Nicole | Sat 11:55am, WES5 | New Haven | CT | United States | ||||
11. Chai, Julia H. | Sun 10:55am, YAL8 | Rye | NY | United States | ||||
12. Chugh, Tara | Sat 12:30pm, WES6 | New Canaan | CT | United States | ||||
13. Cowhey, Amanda M | Sat 12:30pm, WES5 | Ft Washington | PA | United States | ||||
14. Daniel, Serena | Sat 12:30pm, WES7 | Saratoga | CA | United States | ||||
15. Delalio, Callie B | Sat 1:05pm, WES7 | Syosset | NY | United States | ||||
16. Delalio, Tana R. | Sat 11:55am, WES6 | Syosset | NY | United States | ||||
17. Dewey, Griffin G. | Sat 11:20am, WES8 | New Canaan | CT | United States | ||||
18. Elmahalawy, Aynour | Sat 1:05pm, WES8 | United States | ||||||
19. Flaherty, Grace W. | Sat 11:55am, WES8 | Malvern | PA | United States | ||||
20. Foley, Maureen R | Sat 1:05pm, WES1 | Buffalo | NY | United States | ||||
21. Galal, Mariam M. | Sat 12:30pm, WES3 | United States | ||||||
22. Gasca, Sofia | Sat 11:55am, WES7 | DISTRITO FEDERAL | Mexico | |||||
23. Guardado, Andrea | Thu 11:55am, WES1 | United States | ||||||
24. Hatstadt, Ashley | Sat 12:30pm, WES7 | Old Greenwich | CT | United States | ||||
25. Haythm, Renad | Sat 11:55am, WES8 | United States | ||||||
26. Hemani, Mahek | Sat 1:40pm, WES3 | Watchung | NJ | United States | ||||
27. Ismail, Rana | Thu 12:30pm, WES8 | 6th october, Giza | Egypt | |||||
28. Khaled, Sama | Sat 1:05pm, WES6 | Alexzandria | Egypt | |||||
29. Kitahata, Andrea | Thu 11:55am, WES1 | Hillsborough | CA | United States | ||||
30. Mactaggart, Annabelle G | Sat 11:55am, WES4 | Greenwich | CT | United States | ||||
31. Mashek, Rachel L. | Sun 10:20am, YAL6 | Swarthmore | PA | United States | ||||
32. McGillicuddy, Erica | Sat 12:30pm, WES5 | Toronto | ON | Canada | ||||
33. Miller-Alexander, Giovanna | Sat 1:05pm, WES2 | Kingstown | United States | |||||
34. Mills, Eliza | Sat 11:55am, WES7 | Stamford | CT | United States | ||||
35. Mital, Nina | Sun 10:20am, YAL9 | West Harrison | NY | United States | ||||
36. Pathak, Tanmai | Sat 1:05pm, WES2 | TX | India | |||||
37. Pellegrino, Caroline | Sat 11:55am, WES6 | New Canaan | CT | United States | ||||
38. Pensler, Natasha L. | Sat 12:30pm, WES4 | Grosse Pointe Park | MI | United States | ||||
39. Pinot, Fernanda | Sat 1:05pm, WES5 | United States | ||||||
40. Reddy, Tanisha | Sat 12:30pm, WES2 | Sammamish | WA | United States | ||||
41. Rolfe, Isabella | Sat 1:05pm, WES5 | Greenwich | CT | United States | ||||
42. Salvatore, Carolina | Thu 12:30pm, WES8 | New Canaan | CT | United States | ||||
43. Saviano, Jessica | Sat 12:30pm, WES6 | Harrison | NY | United States | ||||
44. Saviano, Sydney | Sat 1:05pm, WES4 | Harrison | NY | United States | ||||
45. Schuster, Emily A. | Sat 11:55am, WES2 | Timonium | MD | United States | ||||
46. Singh, Saachi | Sat 11:20am, WES8 | Berwyn | PA | United States | ||||
47. Solecki, Ariana | Sat 1:05pm, WES6 | Brooklyn | NY | United States | ||||
48. Stefanoni, Marina E | Sun 11:30am, YAL10 | Darien | CT | United States | ||||
49. Tessitore, Nicolina M. | Sat 1:40pm, WES3 | Naples | FL | United States | ||||
50. Trauber, Isabella | Sat 11:55am, WES3 | Greenwich | CT | United States | ||||
51. Verma, Priya R. | Sat 1:05pm, WES3 | Rumson | NJ | United States | ||||
52. Watanabe, Ayumi | Sat 11:55am, WES3 | Yokohama | Japan | |||||
53. Weil, Kristen I | Sat 12:30pm, WES3 | Wayne | PA | United States | ||||
54. Welch, Brecon | Sat 12:30pm, WES4 | Greenwich | CT | United States | ||||
55. Westerfield, Lindsay | Sat 1:05pm, WES7 | Greenwich | CT | United States | ||||
56. Woodward, Willow A | Sat 1:05pm, WES8 | Bedford Corners | NY | United States | ||||
57. Youssef, Nouran A | Sun 9:45am, YAL6 | Dobbs Ferry | NY | Egypt | ||||
GU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Abbas, Nada | Sat 3:00pm, CHO6 | Cairo | Egypt | |||||
2. Anguiano Gomez, Dina Soledad | Sat 3:00pm, CHO7 | Rittman | OH | United States | ||||
3. Anwar, Qirrat | Sat 9:10am, CHO2 | Boston | MA | United States | ||||
4. Arena, Caroline G | Sat 9:10am, CHO6 | Brooklyn | NY | United States | ||||
5. Aube, Claire E. | Wed 6:00pm, CHO9 | Rye | NY | United States | ||||
6. Aube, Haley C. | Sat 3:00pm, CHO9 | Rye | NY | United States | ||||
7. Baldwin, Caroline C | Sat 8:35am, CHO5 | Rye | NY | United States | ||||
8. Bardorf, Maya R | Sat 9:10am, CHO1 | Newport | RI | United States | ||||
9. Barr, Hadley | Sat 8:35am, CHO8 | Bronxville | NY | United States | ||||
10. Bartos, Emily S. | Sat 8:00am, CHO7 | Merion | PA | United States | ||||
11. Benson, Marlow | Sat 8:35am, CHO4 | ON | Canada | |||||
12. Benstock, Danielle | Sat 9:10am, CHO8 | Wynnewood | PA | United States | ||||
13. Bhavsar, Jahnavi D | Sat 9:10am, CHO4 | New York | NY | United States | ||||
14. Brownell, Jesse S. | Sat 8:35am, CHO9 | Belmont | MA | United States | ||||
15. Carney, Emma T. | Sat 9:45am, CHO6 | New Canaan | CT | United States | ||||
16. Chan, Renee C | Sat 9:45am, CHO6 | Alpine | NJ | United States | ||||
17. Chen, Rachel | Sat 9:45am, CHO9 | Florham Park | NJ | United States | ||||
18. Churchill, Bethany G. | Sat 9:10am, CHO3 | Calgary | AB | Canada | ||||
19. Cleary, Jennifer E. | Sat 9:10am, CHO8 | Wilmington | DE | United States | ||||
20. Cooper, Halle | Sat 8:35am, CHO3 | Merion | PA | United States | ||||
21. Cummings, Katerina | Sat 9:10am, CHO9 | Weston | MA | United States | ||||
22. Curran, Julia A | Sat 8:35am, CHO2 | Bronxville | NY | United States | ||||
23. Deverill, Danica | Sat 9:10am, CHO6 | Cambridge | ON | Canada | ||||
24. Dugel, Brenna L | Sat 2:25pm, CHO10 | Paradise Valley | AZ | United States | ||||
25. Dykzeul, Zoe | Sat 2:25pm, CHO4 | Whangarei | New Zealand | |||||
26. Ervasti, Lark | Sat 8:35am, CHO1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
27. Fink, Julia | Sat 9:10am, CHO7 | New York | NY | United States | ||||
28. Flores, Alessia | Sat 2:25pm, CHO5 | United States | ||||||
29. Fox, Bunny K | Sat 3:00pm, CHO5 | Wellesley | MA | United States | ||||
30. Fraser, Pippa | Sat 8:00am, CHO8 | Bronxville | NY | United States | ||||
31. Glaser, Katherine A | Sat 3:35pm, CHO3 | Haverford | PA | United States | ||||
32. Gopalakrishnan, Manaswini | Sat 8:35am, CHO6 | Fremont | CA | United States | ||||
33. Haghighi, Victoria | Sat 9:45am, CHO9 | Bronx | NY | United States | ||||
34. Hamouda, Ingy | Sat 3:35pm, CHO5 | Egypt | ||||||
35. Haq, Mahnoor | Sat 9:10am, CHO10 | Santa Clara | CA | United States | ||||
36. Haq, Neha | Sat 9:10am, CHO3 | Santa Clara | CA | United States | ||||
37. Huffman, Binney B | Sat 2:25pm, CHO7 | Greenwich | CT | United States | ||||
38. Jinks, Emma | Sat 4:10pm, CHO1 | Stratford | PE | Canada | ||||
39. Kearns, Isabella | Sat 9:45am, CHO3 | Brooklyn | NY | United States | ||||
40. Khairulnizam, Alya Athirah | Sat 3:00pm, CHO2 | Serendah | Malaysia | |||||
41. Krishnamurthy, Mia | Sat 8:35am, CHO1 | Westport | CT | United States | ||||
42. Kuracina, Lindsay | Sat 8:00am, CHO10 | Lake Forest | Canada | |||||
43. Lakhotia, Esha | Sat 8:35am, CHO8 | Saratoga | CA | United States | ||||
44. Lehv, Clara | Sat 8:00am, CHO10 | New York | NY | United States | ||||
45. Lentz, Elizabeth | Sat 3:00pm, CHO8 | Philadelphia | PA | United States | ||||
46. Lungstrum, Ella | Sat 9:10am, CHO1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
47. Maclean, Reese | Sat 8:35am, CHO10 | Mississauga | ON | Canada | ||||
48. Mancuso, Margo | Sat 9:10am, CHO5 | Philadelphia | PA | United States | ||||
49. Manning, Ashley | Sat 3:35pm, CHO10 | Rye | NY | United States | ||||
50. Mansoor, Mariam | Sat 3:35pm, CHO4 | Richmond Hill | NY | Canada | ||||
51. Martin, Gabriela | Sat 3:35pm, CHO2 | New Haven | CT | United States | ||||
52. Maxwell, Sydney | Sat 8:35am, CHO6 | Toronto | ON | Canada | ||||
53. McKillop, Arden | Sat 9:45am, CHO5 | Indian Land | SC | |||||
54. Moadel, Samantha | Sat 9:45am, CHO5 | Old Westbury | NY | United States | ||||
55. Moya, Maria | Sat 2:25pm, CHO6 | Ambato | Ecuador | |||||
56. Mudgil, Baila P. | Sat 3:00pm, CHO10 | Newtown Square | PA | United States | ||||
57. Ndebele, Patricia N | Sat 8:00am, CHO9 | Thunder Bay | ON | Canada | ||||
58. O'connor, Erin | Sat 9:10am, CHO9 | Greenwich | CT | United States | ||||
59. Ong, Cassandra | Sat 2:25pm, CHO9 | Fremont | CA | United States | ||||
60. Orcutt, Charlotte | Sat 8:00am, CHO1 | Toronto | ON | Canada | ||||
61. Orcutt, Courtney | Sat 9:45am, CHO4 | Toronto | ON | Canada | ||||
62. Palacios, Lujan | Sat 3:00pm, CHO3 | Asuncion | Paraguay | |||||
63. Park, Eujung G | Sat 3:00pm, CHO4 | Lutherville | MD | United States | ||||
64. Patel, Prianca S | Sat 8:35am, CHO9 | Cos Cob | CT | United States | ||||
65. Pathak, Daksha | Sat 3:35pm, CHO9 | Houston | TX | India | ||||
66. Pitfield, Kate | Sat 9:45am, CHO3 | Toronto | ON | Canada | ||||
67. Pliam, Portia L | Sat 8:35am, CHO5 | Los Altos | CA | United States | ||||
68. Rios, Amalia | Sat 9:10am, CHO10 | Pawtucket | RI | Colombia | ||||
69. Robinson, Olivia | Wed 6:00pm, CHO9 | Locust Valley | NY | United States | ||||
70. Ross, Elisabeth | Sat 3:00pm, CHO1 | Philadelphia | PA | United States | ||||
71. Ruggiero, Elle | Sat 2:25pm, CHO1 | Malvern | PA | United States | ||||
72. Schafer, Natalia Z | Sat 8:00am, CHO9 | Gulph Mills | PA | United States | ||||
73. Schneider, Isabella | Sat 8:35am, CHO10 | Gladwyne | PA | United States | ||||
74. Seckendorf, Lily | Sat 9:45am, CHO7 | New York | NY | United States | ||||
75. Sedky, Laila | Sat 3:35pm, CHO8 | Sammamish | WA | United States | ||||
76. Seymour, Grace | Sat 9:45am, CHO4 | Brooklyn | NY | United States | ||||
77. Spahr, Caroline | Sat 3:35pm, CHO1 | Milton | MA | United States | ||||
78. Sreedhar, Meghna | Sat 2:25pm, CHO3 | Berwyn | PA | United States | ||||
79. Stephenson, India | Sat 9:10am, CHO7 | Greenwich | CT | Canada | ||||
80. Stephenson, Lucy | Sat 9:10am, CHO2 | Greenwich | CT | Canada | ||||
81. Stevenson, Samantha S. | Sat 8:00am, CHO1 | NY | NY | United States | ||||
82. Stoltz, McKenna | Sat 8:00am, CHO7 | Bronxville | NY | United States | ||||
83. Sun, Brittany Y | Sat 2:25pm, CHO2 | Titusville | NJ | United States | ||||
84. Syed, Sara | Sat 8:35am, CHO2 | Malvern | PA | United States | ||||
85. Tan, Stephanie | Sat 8:35am, CHO3 | Short Hills | NJ | United States | ||||
86. Turnage, Bethany | Sat 8:35am, CHO7 | New Haven | CT | United States | ||||
87. Velazquez, Sophia | Sat 8:00am, CHO2 | Brooklyn | NY | United States | ||||
88. Vissapragada, Sanjana | Sat 8:35am, CHO7 | Redwood City | CA | United States | ||||
89. Wagenmans, Elena | Sat 4:10pm, CHO2 | Seattle | WA | Netherlands | ||||
90. Weber, Ainsley T | Sat 8:35am, CHO4 | Newport | RI | United States | ||||
91. Weil, Lauren M. | Sat 9:10am, CHO4 | Wayne | PA | United States | ||||
92. Woodward, Harbour | Sat 9:10am, CHO5 | Bedford Corners | NY | United States | ||||
93. Zelov, Lily | Sat 2:25pm, CHO8 | Haverford | PA | United States | ||||
94. Zhang, Ivy | Sat 8:00am, CHO8 | Pennington | NJ | United States | ||||
GU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ambrozi Pereira, Giovanna | Sat 9:20am, YAL5 | United States | ||||||
2. Anwar, Junnat | Sat 9:20am, YAL6 | Boston | MA | United States | ||||
3. Arya, Tara | Sat 5:40pm, TRN4 | Hartford | CT | United States | ||||
4. Bank, Brynn | Sat 12:20pm, TRN9 | Princeton | NJ | |||||
5. Barriga Ramirez, Laura Ofelia | Sat 6:20pm, TRN3 | Mexico | Mexico | |||||
6. Bergam, Scarlett J. | Sat 10:00am, YAL6 | Short Hills | NJ | United States | ||||
7. Bhattacharya, Aishwarya | Sat 1:40pm, TRN4 | Mumbai | CA | India | ||||
8. Blatt, Hannah | Sat 5:40pm, TRN3 | Winnipeg | MB | Canada | ||||
9. Bower, Elizabeth | Sat 1:00pm, TRN7 | Chestnut Hill | MA | United States | ||||
10. Bown, Jennifer G. | Sat 1:00pm, TRN6 | Flourtown | PA | United States | ||||
11. Brenner, Jackie | Sat 9:20am, YAL12 | Boca Raton | FL | United States | ||||
12. Buchholz, Julia D | Sat 11:40am, TRN2 | Flourtown | PA | United States | ||||
13. Caraballo, Caroline H. | Sat 12:20pm, TRN9 | Philadelphia | PA | |||||
14. Chai, Madeleine P. | Sat 10:00am, YAL5 | Norwell | MA | United States | ||||
15. Chan, Steffi | Sat 11:40am, TRN6 | United States | ||||||
16. Chatrathi, Samira G. | Sat 9:20am, YAL1 | Clarksville | MD | United States | ||||
17. Chugh, Mira | Sat 11:40am, TRN2 | New Canaan | CT | United States | ||||
18. Chun, Allison S | Sat 12:20pm, TRN6 | New Haven | CT | United States | ||||
19. Commisso, Amy | Sat 5:00pm, TRN1 | Vaughan | ON | Canada | ||||
20. Connor, Grace | Sat 1:00pm, TRN10 | Boston | MA | United States | ||||
21. Conway, Caroline | Sat 9:20am, YAL2 | Weston | MA | |||||
22. Copas, Rachel | Sat 9:20am, YAL14 | Toronto | ON | Canada | ||||
23. Delisser, Mimi G. | Sat 1:40pm, TRN3 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
24. Dhar, Rhea N. | Sat 1:40pm, TRN7 | Mountain View | CA | Canada | ||||
25. Doss, Sarah R. | Sat 1:40pm, TRN10 | Richmond | VA | United States | ||||
26. Dowling, Rumur | Sat 11:40am, TRN1 | Narragansett | RI | United States | ||||
27. Doyle, M. Grace | Sat 2:55pm, YAL5 | Haverford | PA | United States | ||||
28. Duggan, Sian H. | Sat 10:00am, YAL3 | Auckland | New Zealand | |||||
29. El Torky, Raneem | Sat 5:00pm, TRN8 | Alexandria, Egypt | Egypt | |||||
30. Elhendawi, Nour | Sat 5:40pm, TRN7 | Edmonton | AB | Egypt | ||||
31. Elizondo, Eve | Sat 1:40pm, TRN7 | Westwood | MA | United States | ||||
32. Elmandouh, Engy M. | Sat 6:20pm, TRN2 | Egypt | ||||||
33. Evans, Eleonore L | Sat 6:20pm, TRN6 | Boston | MA | United States | ||||
34. Feenstra, Natasha W. | Sat 1:00pm, TRN3 | Greenwich | CT | United States | ||||
35. Galambos, Emma L. | Sat 9:20am, YAL10 | Baltimore | MD | United States | ||||
36. Galambos, Katherine C. | Sat 12:20pm, TRN2 | Baltimore | MD | United States | ||||
37. Gallagher, Colby | Sat 9:20am, YAL2 | Haverford | PA | United States | ||||
38. Gildea, Darden | Sat 9:20am, YAL13 | Stevenson | MD | United States | ||||
39. gillette, julia | Sat 12:20pm, TRN7 | Lake Forest | IL | |||||
40. Giraldo, Sophia | Sat 9:20am, YAL12 | Colombia | ||||||
41. Glassie, Anne F. | Sat 9:20am, YAL8 | Newport | RI | United States | ||||
42. Gozigian, Ellie | Sat 1:00pm, TRN2 | Boston | MA | United States | ||||
43. Guardado, Adriana | Sat 1:00pm, TRN4 | United States | ||||||
44. Horwitz, Olivia | Sat 9:20am, YAL9 | Plymouth Meeting | PA | United States | ||||
45. Jacobs, Alexa | Sat 9:20am, YAL15 | Boston | MA | United States | ||||
46. Jones, Natasha E | Sat 1:40pm, TRN3 | Roslindale | MA | United States | ||||
47. Kamal, Mariam A. | Sat 5:40pm, TRN8 | richmond | VA | United States | ||||
48. Kearns, Clare | Sat 1:40pm, TRN9 | Providence | RI | United States | ||||
49. Kendall, Nicole | Sat 11:40am, TRN5 | Newmarket | ON | Canada | ||||
50. Kimmel, Catherine | Sat 12:20pm, TRN7 | Rye | NY | United States | ||||
51. Kosciukiewicz, Taylor | Sat 10:00am, YAL4 | Kentville | United States | |||||
52. Ku, Sydney | Sat 12:20pm, TRN10 | Redmond | WA | United States | ||||
53. Lakhotia, Aarushi | Sat 12:20pm, TRN3 | Saratoga | CA | United States | ||||
54. LeBlanc, Abigail | Sat 1:00pm, TRN9 | West Hartford | CT | United States | ||||
55. Lee, Jennifer J. | Sat 9:20am, YAL3 | San Francisco | CA | United States | ||||
56. Leonard, Emme | Sat 9:20am, YAL4 | Harrison | NY | United States | ||||
57. Love, Juliette E | Sat 1:00pm, TRN10 | San Carlos | CA | United States | ||||
58. Luo, Angela J. | Sat 3:35pm, YAL15 | Bala Cynwyd | PA | United States | ||||
59. MacGillivray, Emma | Sat 1:00pm, TRN1 | Lantz | NS | |||||
60. Mactaggart, Emma C. | Sat 9:20am, YAL6 | Greenwich | CT | United States | ||||
61. Manternach, Katherine A. | Sat 10:00am, YAL7 | Brooklyn | NY | United States | ||||
62. Marquez, Marcela | Sat 12:20pm, TRN3 | Hastings-on-Hudson | NY | Mexico | ||||
63. Masch, Julia | Sat 11:40am, TRN8 | Warren | NJ | United States | ||||
64. McGivern, Joia I | Sat 10:00am, YAL7 | Philadelphia | PA | United States | ||||
65. McLaughlin, Christina | Sat 12:20pm, TRN1 | Villanova | PA | United States | ||||
66. Medina Arboleda, Leslie Aitana A. | Sat 11:40am, TRN1 | Quito | Ecuador | |||||
67. Merlo, Cindy | Sat 12:20pm, TRN5 | Switzerland | Switzerland | |||||
68. Mital, Riya | Sat 10:00am, YAL4 | West Harrison | NY | United States | ||||
69. Mohamed, Zeina | Sat 12:20pm, TRN6 | Alexandria, Egypt | Egypt | |||||
70. Molani, Madiha | Sat 9:20am, YAL15 | Lake Zurich | IL | United States | ||||
71. Mudgil, Sumrin P | Sat 5:00pm, TRN6 | Newtown Square | PA | United States | ||||
72. Munn, Cameron D | Sat 2:55pm, YAL4 | New York | NY | United States | ||||
73. Neave, Caroline Q. | Sat 12:20pm, TRN4 | Harrison | NY | United States | ||||
74. Nicholson, Anna | Sat 11:40am, TRN8 | MA | United States | |||||
75. Nides, Taylor B. | Sat 9:20am, YAL14 | Washington | DC | United States | ||||
76. O'Brien, Maeve L | Sat 12:20pm, TRN1 | Essex | CT | United States | ||||
77. Pena, Karen | Sat 10:00am, YAL6 | Mexico City | Mexico | |||||
78. Pettinato, Elisa G. | Sat 1:00pm, TRN3 | Harrison | NY | United States | ||||
79. Pincus, Jane | Sat 1:00pm, TRN7 | Brooklyn | NY | United States | ||||
80. Powers, Jessica P. | Sat 1:40pm, TRN10 | Columbus | OH | United States | ||||
81. Prokes, Ona | Sat 12:20pm, TRN10 | Philadelphia | PA | United States | ||||
82. Rose, Emily H. | Sat 9:20am, YAL3 | Greenwich | CT | United States | ||||
83. Sablosky, Sabrina | Sat 11:40am, TRN6 | New York | NY | United States | ||||
84. Scherl, Adinah | Sat 12:20pm, TRN8 | Englewood | NJ | United States | ||||
85. Seckendorf, Hannah | Sat 9:20am, YAL10 | New York | NY | United States | ||||
86. Sreedhar, Pallavi | Sat 1:00pm, TRN8 | Berwyn | PA | United States | ||||
87. Stanley, Lindsay H. | Sat 3:35pm, YAL9 | Summit | NJ | United States | ||||
88. Steelman, Grace | Sat 1:00pm, TRN2 | Philadelphia | PA | United States | ||||
89. Stern, Caitlin H. | Sat 9:20am, YAL5 | New York | NY | United States | ||||
90. Swann, Melissa | Sat 9:20am, YAL13 | Williamstown | MA | United States | ||||
91. Teegan, Helen | Sat 3:35pm, YAL12 | Bellevue | WA | United States | ||||
92. Toledo, Anasofia | Sat 12:20pm, TRN8 | Puertro Vallarta | Mexico | |||||
93. Trejo, Daniela | Sat 9:20am, YAL8 | New York | NY | United States | ||||
94. Tryon, Emma | Sat 10:00am, YAL3 | W Hartford | CT | United States | ||||
95. Tyla, Mckenzie | Sat 1:00pm, TRN1 | Bronx | NY | United States | ||||
96. Waite, Olivia | Sat 1:00pm, TRN9 | Toronto | ON | Canada | ||||
97. Watanabe, Satomi | Sat 2:55pm, YAL1 | Yokohama | Japan | |||||
98. Werner, Margaret C | Sat 1:00pm, TRN5 | Lyme | NH | United States | ||||
99. Willwerth, Sarah | Sat 9:20am, YAL9 | Boston | MA | United States | ||||
100. Wiltshire, Larissa | Sat 1:00pm, TRN8 | Guyana | ||||||
101. Windreich, Nicole | Sat 9:20am, YAL1 | Greenwich | CT | United States | ||||
102. Windreich, Rachel | Sat 1:00pm, TRN4 | Greenwich | CT | United States | ||||
103. Woodworth, Emily | Sat 1:00pm, TRN5 | Weston | MA | United States | ||||
104. Wright, Kathryn A. | Sat 12:20pm, TRN4 | Riverside | CT | United States | ||||
105. Wynne, Marina | Sat 12:20pm, TRN2 | Brookline | MA | United States | ||||
106. Young, Isabel | Sat 1:00pm, TRN6 | Annapolis | MD | United States | ||||
GU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Abdel NABY Mahmoud, Nourhan M. | Sat 4:55pm, YAL3 | Alexandria | MD | United States | ||||
2. Alexander, Anika | Sat 4:15pm, YAL8 | Winnipeg | MB | Canada | ||||
3. Barnes, Madeline | Sat 10:00am, YAL10 | Dover | MA | United States | ||||
4. Beck, Quincy | Sat 3:35pm, YAL10 | Charlottetown | Canada | |||||
5. Blasberg, Anne | Sat 4:15pm, YAL11 | Boston | MA | United States | ||||
6. Cansini, Victoria | Sat 10:40am, YAL1 | United States | ||||||
7. Casallas, Laura | Sat 3:35pm, YAL3 | Bogotá | Colombia | |||||
8. Chai, Samantha | Sat 4:15pm, YAL13 | Norwell | MA | United States | ||||
9. Chaves, Andrea | Sat 4:55pm, YAL10 | St. Catharines | ON | |||||
10. Chemtob, Chloe M. | Sat 4:15pm, YAL9 | Winter Park | FL | Canada | ||||
11. Christoffersen, Christine H. | Sat 4:15pm, YAL6 | Odense | Denmark | |||||
12. Conway, Jessica | Sat 10:40am, YAL3 | Weston | MA | United States | ||||
13. Conza, Adrienne | Sat 10:00am, YAL11 | Canton | MA | United States | ||||
14. Copas, Charlotte | Sat 10:40am, YAL6 | Toronto | ON | Canada | ||||
15. Correia, Katherine S | Sat 10:40am, YAL6 | McLean | VA | United States | ||||
16. Culhane, Veronica | Sat 10:00am, YAL12 | Brooklyn | NY | United States | ||||
17. DeLuca, Nicole M. | Sat 10:40am, YAL1 | Newtown Square | PA | United States | ||||
18. Dugel, Tara A | Sat 10:40am, YAL7 | Paradise Valley | AZ | United States | ||||
19. Dunham, Eliza | Sat 10:00am, YAL15 | New Haven | CT | United States | ||||
20. ELATTAL, AYA | Sat 10:40am, YAL2 | alexandria | NY | Egypt | ||||
21. Elbakly, Latifa | Sat 4:15pm, YAL4 | Cairo | United States | |||||
22. Ezratty, Isabelle | Sat 4:15pm, YAL12 | Greenwich | CT | United States | ||||
23. Feeley, Kate G. | Sat 4:55pm, YAL13 | Greenwich | CT | United States | ||||
24. Fernandez, Pilar | Sat 10:00am, YAL10 | New York | Guatemala | |||||
25. FURLETTI, RENATA | Sat 4:55pm, YAL9 | BELO HORIZONTE | Brazil | |||||
26. Gallegos, Camila | Sat 10:00am, YAL1 | santiago | Chile | |||||
27. Gasca, Diana | Sat 4:15pm, YAL2 | MEXICO | Mexico | |||||
28. Giuliano, Christine | Sat 10:00am, YAL12 | McLean | VA | United States | ||||
29. Haley, Jennifer | Sat 3:35pm, YAL5 | Wales | ||||||
30. Hernandez, Corinne | Sat 10:40am, YAL3 | New York | Guatemala | |||||
31. Hirshberg, Isabel | Sat 4:15pm, YAL1 | Elkins Park | PA | United States | ||||
32. Horwitz, Lex P | Sat 4:15pm, YAL3 | PA | United States | |||||
33. Hunter, Alexandra R. | Sat 10:40am, YAL2 | Woodbridge | CT | United States | ||||
34. Johnson, Sarah | Sat 10:00am, YAL9 | Springboro | OH | United States | ||||
35. Kennedy, Nikki | Sat 4:15pm, YAL11 | Auckland | New Zealand | |||||
36. Klein, Pierson L. | Sat 10:00am, YAL8 | Atlanta | GA | United States | ||||
37. Lasusa, Elizabeth H | Sat 10:40am, YAL5 | New York | NY | United States | ||||
38. Leizman, Lauren B. | Sat 4:15pm, YAL3 | Pepper Pike | OH | United States | ||||
39. Leonard, Kayley M | Sat 4:55pm, YAL15 | Harrison | NY | United States | ||||
40. Lopez Dominguez, Luz Sarahi | Sat 4:15pm, YAL14 | Mexico | Mexico | |||||
41. Martin, Lucy | Sat 4:15pm, YAL15 | Brooklyn | NY | United States | ||||
42. Masch, Diana | Sat 4:55pm, YAL1 | Warren | NJ | United States | ||||
43. Matamoros, Alexandra | Sat 10:00am, YAL9 | New Haven | CT | United States | ||||
44. Mehta, Alyssa J | Sat 4:15pm, YAL10 | Toronto | ON | Canada | ||||
45. Mehta, Sophie | Sat 3:35pm, YAL4 | Toronto | ON | Canada | ||||
46. Miles, Madison | Sat 10:00am, YAL2 | New York | NY | United States | ||||
47. Mullarkey, Eva L. | Sat 10:40am, YAL7 | Locust Valley | NY | United States | ||||
48. Nguyen, Nghi | Sat 4:55pm, YAL14 | McLean | VA | United States | ||||
49. Nichols, Grace C | Sat 10:00am, YAL1 | Wethersfield | CT | United States | ||||
50. O'Connor, Madlen S. | Sat 4:15pm, YAL5 | Toronto | ON | Canada | ||||
51. Ouro-Aguy, Rafiatou | Sat 10:00am, YAL11 | New Haven | CT | United States | ||||
52. Peloakgosi, Makgosi M. | Sat 3:35pm, YAL10 | Pretoria | South Africa | |||||
53. Perez, Alanis | Sat 10:40am, YAL4 | New Haven | CT | |||||
54. Polgar, Luca | Sat 4:15pm, YAL4 | Lakeville | MN | Hungary | ||||
55. Potter, Julia R. | Sat 4:55pm, YAL9 | Baltimore | MD | United States | ||||
56. Prockop, Molly S | Sat 10:00am, YAL13 | New York | NY | United States | ||||
57. Rivera, Maria Fernanda | Sat 4:55pm, YAL11 | Mexico | Mexico | |||||
58. Rizzuto, Carly F. | Sat 3:35pm, YAL2 | Baltimore | MD | United States | ||||
59. Rodriguez, Gabriela | Sat 10:00am, YAL14 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
60. Romo, Domenica | Sat 3:35pm, YAL11 | Ambato | Ecuador | |||||
61. Safford, Hannah C. | Sat 4:15pm, YAL12 | Philadelphia | PA | United States | ||||
62. Sanchez, Ashley | Sat 10:00am, YAL13 | New Haven | CT | United States | ||||
63. Sandoval, Maria A. | Sat 10:40am, YAL4 | BOGOT?? | Colombia | |||||
64. Scherl, Hannah | Sat 4:55pm, YAL10 | Englewood | NJ | United States | ||||
65. Scott, Haley V. | Sat 4:15pm, YAL7 | Riverside | CT | United States | ||||
66. Sedky, Reeham | Sat 3:35pm, YAL1 | Sammamish | WA | United States | ||||
67. Shannon, Tara | Sat 4:55pm, YAL1 | Calgary | AB | Canada | ||||
68. Sherwood, Emily B | Sat 4:55pm, YAL12 | Brooklyn | NY | United States | ||||
69. Silva, Luiza | Sat 4:55pm, YAL13 | United States | ||||||
70. Song, Julianna K. | Sat 10:40am, YAL5 | Greenwich | CT | United States | ||||
71. Soria, Andrea | Sat 4:15pm, YAL7 | Quito | CA | Ecuador | ||||
72. Soukup, Madison E. | Sat 3:35pm, YAL11 | New York | NY | United States | ||||
73. Thompson, Julia W | Sat 4:15pm, YAL8 | Philadelphia | PA | United States | ||||
74. Vallejo, Sara | Sat 4:15pm, YAL15 | Providence | Colombia | |||||
75. Vargas, Laura | Sat 10:00am, YAL14 | Bogota | Colombia | |||||
76. Walsh, Michelle | Sat 10:00am, YAL15 | Chestnut Hill | MA | United States | ||||
77. Wiltshire, Akeila | Sat 4:55pm, YAL14 | United States | ||||||
78. Wong, Casey S | Sat 4:55pm, YAL2 | Ruxton | MD | United States | ||||
79. Yacobucci, Jessica M | Sat 3:35pm, YAL2 | Greenwich | CT | United States |