Hang on there...
close
close
close
close
Father-Son 13 & Under Doubles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Anderson, Todd P. /Anderson, Bo |
Sat 9:00am, NYAC | Wilmington
/Wilmington |
DE
/DE |
United States
/United States |
||||
2. Finkelstein, Max A. /Finkelstein, Michael L. |
Fri 6:00pm, NYAC | Greenwich
/New York |
CT
/NY |
United States
/United States |
||||
3. Harrity, Thomas W. /Harrity, Michael W. |
Sat 12:00pm, NYAC | Philadelphia
/Philadelphia |
PA
/PA |
United States
/United States |
||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Kanwal, Amrit /Kanwal, Deven S. |
Sat 11:00am, NYAC | Boston
/Boston |
MA
/MA |
United States
/United States |
||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Levin, Richard M. /Levin, Brad A. |
Fri 6:00pm, NYAC | Annapolis
/Chicago |
MD
/IL |
United States
/United States |
||||
2. Miller, Peter S /Miller, Peter C |
Sat 11:00am, NYAC | West Conshohocken
/Bryn Mawr |
PA
/PA |
United States
/United States |
||||
3. Pagon, Samuel /Pagon, Marshall W. |
Sat 12:00pm, NYAC | Haverford
/Haverford |
PA
/PA |
United States
/United States |
||||
4. Soslow, Robert W. /Soslow, Anthony W |
Sat 10:00am, NYAC | Bryn Mawr
/Bryn Mawr |
PA
/PA |
United States
/United States |
||||
5. Trail, Jerome /Trail, Nicholas |
Sat 10:00am, NYAC | Toronto
/Toronto |
ON
/ON |
Canada
/Canada |
||||
Father-Son 17 & Under Doubles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Curtis, Harry C. /Curtis, Samuel W |
Sat 4:00pm, R&T | Vero Beach
/Summit |
FL
/NJ |
United States
/United States |
||||
2. Khosrowshahi, Kaveh /Khosrowshahi, Wyatt |
Sat 10:00am, UC | New York
/Briarcliff Manor |
NY
/NY |
United States
/United States |
||||
3. Kim, Hoil /Gilligan-Kim, Sebastian |
Sat 10:00am, UC | Chestnut Hill
/Chestnut Hill |
MA
/MA |
United States
/United States |
||||
Father-Son Century Doubles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. McLain, James M. /McLain, James |
Fri 5:00pm, NYAC | New York
/Locust Valley |
NY
/NY |
United States
/United States |
||||
2. Poor, Thomas M /Poor, Morgan R. |
Fri 5:00pm, NYAC | Palm Beach Gardens
/Boston |
FL
/MA |
United States
/United States |
||||
3. Wyant, Jack /Wyant, Jack |
Fri 4:00pm, NYAC | Cincinnati
/Philadelphia |
OH
/PA |
United States
/United States |
||||
4. Zug, James W. /Zug, James W |
Fri 4:00pm, NYAC | Bryn Mawr
/Wilmington |
PA
/DE |
United States
/United States |
||||
Father-Son Open Doubles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Aldrich, Simon P. /Aldrich, Dillon E. |
Fri 3:00pm, UC | New York
/Harrison |
NY
/NY |
United States
/United States |
||||
2. Barrett, David /Barrett, Jack |
Fri 2:00pm, R&T | Greenwich
/Riverside |
CT
/CT |
United States
/United States |
||||
3. Berner, Rob /Berner, Robby |
Fri 5:00pm, R&T | Greenwich
/New York |
CT
/NY |
/United States |
||||
4. Brownell, Timmy /Brownell, Robert |
Fri 3:00pm, UC | Belmont
/Belmont |
MA
/MA |
United States
/United States |
||||
5. Domenick, Jim /Domenick, Alex |
Sat 8:00am, R&T | Philadelphia
/New York |
PA
/NY |
/United States |
||||
6. Franklin, Max /Franklin, Laurence |
Fri 2:00pm, R&T | Detroit
/Pacific Palisades |
MI
/CA |
United States
/United States |
||||
7. Funk, David /Funk, Paul M. |
Fri 4:00pm, UC | Boston
/Short Hills |
MA
/NJ |
United States
/United States |
||||
8. Hartigan, Anthony F. /Hartigan, William B. |
Fri 5:00pm, UC | Concord
/Concord |
NH
/NH |
United States
/United States |
||||
9. Kamisher, Alex /Kamisher, Eric |
Fri 3:00pm, R&T | Rowayton
/Rowayton |
CT
/CT |
United States
/United States |
||||
10. Lanphier, Ned /Lanphier, Edward O. |
Fri 5:00pm, UC | Bryn Mawr
/Ross |
PA
/CA |
United States
/United States |
||||
11. Lemmon, George /Lemmon, B.G. |
Fri 6:00pm, R&T | Villanova
/Devon |
PA
/PA |
United States
/United States |
||||
12. Oberbeck, Christian L /Oberbeck, John Eric |
Sat 9:00am, UC | New York
/Greenwich |
NY
/CT |
United States
/United States |
||||
13. O'Toole, Brian F /O'toole, Terence M. |
Sat 8:00am, R&T | Short Hills
/Short Hills |
NJ
/NJ |
United States
/United States |
||||
14. Page, Palmer /Page, Christian |
Fri 5:00pm, R&T | Chapel Hill
/Los Angeles |
NC
/CA |
/United States |
||||
15. Parkhurst, Henry C. /Parkhurst, Charles H. |
Sat 9:00am, R&T | New York
/Riverside |
NY
/CT |
United States
/United States |
||||
16. Schwartz, Joshua /Schwartz, Sanford M |
Fri 4:00pm, UC | New York
/White Plains |
NY
/NY |
United States
/United States |
||||
17. Simonton, Will /Simonton, Scott |
Fri 4:00pm, R&T | New York
/Wilmington |
NY
/DE |
United States
/United States |
||||
18. Spahr, Chris /Spahr, Carson |
Sat 9:00am, UC | Milton
/Milton |
MA
/MA |
United States
/United States |
||||
19. Turner, Benton /Turner, Patrick N |
Fri 3:00pm, R&T | Greenwich
/New York |
CT
/NY |
United States
/United States |