Hang on there...
close
close
close
close
This list is based upon the predicted cut list points at registration deadline.
Before registration deadline the order may change as more players enter or if players participate in more tournaments.
After registration deadline the order will not change.
This list is NOT seeding.
For full details on cut list and seeding policies, please see the Tournament Procedure Policies section of the US Squash junior guidelines page, section 5 and 6.
[close]BU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Frindrich, Adam A. | , | Paradise Valley | AZ | United States | ||||
2. Huang, Dillon C | , | Fremont | WA | United States | ||||
3. Jain, Rishab S | , | San Diego | CA | United States | ||||
4. Jamil, Faizan | , | Rancho Santa Fe | CA | United States | ||||
5. Kalra, Eshan | , | Chandler | AZ | United States | ||||
6. Moncada, Luis | , | CMX | Mexico | |||||
7. Moncada Gonzalez, Luis Alejandro | , | Mx | Mexico | |||||
8. Tan, Henry | , | San Francisco | CA | United States | ||||
9. Thompson, James P. | , | Scotts Valley | CA | United States | ||||
BU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Frindrich, Adam A. | , | Paradise Valley | AZ | United States | ||||
2. Huang, Dillon C | , | Fremont | WA | United States | ||||
3. Jamil, Faizan | , | Rancho Santa Fe | CA | United States | ||||
4. Moncada, Luis | , | CMX | Mexico | |||||
5. Olschansky, Simon O. | , | Phoenix | AZ | United States | ||||
6. Tan, Henry | , | San Francisco | CA | United States | ||||
7. Thompson, James P. | , | Scotts Valley | CA | United States | ||||
BU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. ALVAREZ GONZALEZ, ADRIAN EDUARDO | , | Mexico | ||||||
2. Gallagher, Connor | , | Portland | ME | United States | ||||
3. Goel, Palak | , | Fremont | CA | United States | ||||
4. Hathout, Dean | , | Glendale | CA | United States | ||||
5. Huang, Zephan C | , | Fremont | CA | United States | ||||
6. Jamil, Kamran | , | Poway | CA | United States | ||||
7. King, Thomas | , | Regina | SK | Canada | ||||
8. Ong, Clarence C. | , | Fremont | CA | United States | ||||
9. Smith, Patrick | , | Foster City | CA | United States | ||||
BU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bradicich, Kevin | Fri 6:30pm, | Riverside | CT | United States | ||||
2. Burt, Spencer | Fri 7:00pm, | Portland | OR | United States | ||||
3. Ganek, Harry | Fri 7:00pm, | United States | ||||||
4. Greenhaus, Justin | Fri 7:00pm, | San Diego | CA | United States | ||||
5. Jain, Neel S. | Fri 6:30pm, | San Diego | CA | United States | ||||
6. King, Thomas | Fri 7:00pm, | Regina | SK | Canada | ||||
7. Lusardi, Robert R | Fri 6:30pm, | New York | NY | United States | ||||
8. Michaels, Eddie | Fri 7:00pm, | New York | NY | United States | ||||
9. O'Neill, Tyler | Fri 7:00pm, | Mc Lean | MA | United States | ||||
10. Romano, Nick T. | Fri 6:30pm, | Longwood | FL | United States | ||||
11. Ruth, Jonathan | Fri 7:00pm, | Santa Monica | CA | United States | ||||
12. Schoen, Artie B | Fri 7:00pm, | New York | NY | United States | ||||
13. Sheldon, Ames | Fri 6:30pm, | Lattingtown | NY | United States | ||||
14. Siddiqui, Arhum | Fri 6:30pm, | Los Altos Hills | CA | United States | ||||
15. Yuen, Peter | Fri 6:30pm, | Riverside | CT | United States | ||||
BU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bebbington, Jonathan W. | , | Salt Lake City | UT | United States | ||||
2. Burt, Spencer | , | Portland | OR | United States | ||||
3. Jung, Andrew | , | Mercer Island | ||||||
4. Mixter, William G. | , | New York | NY | United States | ||||
5. Padmakumar, Jai | , | Los Altos | CA | United States | ||||
6. Rothweiler, Ian | , | PA | United States | |||||
GU11 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found | ||||||||
GU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Dugel, Brenna L | , | Paradise Valley | AZ | United States | ||||
2. Kalra, Riya | , | Chandler | AZ | United States | ||||
3. Lakhotia, Aarushi | , | Saratoga | CA | United States | ||||
4. Lakhotia, Esha | , | Saratoga | CA | United States | ||||
5. Ong, Cassandra | , | Fremont | CA | United States | ||||
GU15 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found | ||||||||
GU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Dugel, Tara A | , | Paradise Valley | AZ | United States | ||||
2. Goel, Purvi | , | Fremont | CA | United States | ||||
3. Nath, Abha | , | Manhattan Beach | CA | United States | ||||
4. Tan, Madeleine R. | , | San Francisco | CA | United States | ||||
GU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Fleischer, Francesca C | , | San Francisco | CA | United States | ||||
2. Morgan, Ryan | , | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
3. Tan, Madeleine R. | , | San Francisco | CA | United States |