Hang on there...
close
close
close
close
This list is based upon the predicted cut list points at registration deadline.
Before registration deadline the order may change as more players enter or if players participate in more tournaments.
After registration deadline the order will not change.
This list is NOT seeding.
For full details on cut list and seeding policies, please see the Tournament Procedure Policies section of the US Squash junior guidelines page, section 5 and 6.
[close]BU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Rawlins, Connor | Sat 9:30am, TSA4 | Kihei | HI | United States | ||||
2. Sharma, Yuvraj | Fri 3:50pm, TSA3 | Alpharetta | GA | |||||
3. Morgan, Anderson “Pugs” | Sat 9:00am, TSA4 | Haverford, | PA | United States | ||||
4. Valerio, Chad L | Sat 9:30am, TSA5 | New York | NY | United States | ||||
5. Burhan, Armaan Ibrahim | Sat 9:00am, TSA5 | Radnor | PA | United States | ||||
6. Fu, Anthony | Fri 5:20pm, TSA4 | Short Hills | NJ | United States | ||||
7. Weng, Jiaze Winston | Fri 4:50pm, TSA4 | Atlanta | GA | Hong Kong | ||||
8. Boulan, Austyn | Fri 3:50pm, TSA3 | |||||||
9. Mansi-Schmitt, Ali | Fri 5:20pm, TSA5 | McLean | VA | United States | ||||
10. Mansi-Schmitt, Zayd | Fri 4:50pm, TSA4 | McLean | VA | United States | ||||
11. Gopinathan, Gunan | Fri 5:20pm, TSA5 | United States | ||||||
12. Kazmi, Hashim | Fri 5:20pm, TSA4 | Kildder | IL | United States | ||||
BU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Cassidy, Cameron | Fri 12:00pm, TSA5 | Hong Kong | ||||||
2. Levy, Noah | Fri 3:50pm, TSA1 | |||||||
3. Fu, Albert | Fri 4:50pm, TSA3 | Short Hills | NJ | United States | ||||
4. Pierce, Peter | Fri 4:20pm, TSA3 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
5. Machus, Spencer | Fri 4:20pm, TSA1 | Bloomfield Hills | MI | United States | ||||
6. Chen, Evan | Fri 4:20pm, TSA2 | NJ | United States | |||||
7. Patnaik, Kian | Fri 3:50pm, TSA2 | Bethesda | MD | United States | ||||
8. Tang, Eric | Fri 4:50pm, TSA2 | McLean | VA | United States | ||||
9. Ralhan, Zachary | Fri 4:50pm, TSA1 | Cary | NC | United States | ||||
10. Wang, Joza | Fri 4:50pm, TSA2 | Needham | MA | |||||
11. Spiegel, Broden | Fri 4:50pm, TSA1 | Pittsburgh | PA | United States | ||||
12. Rao, Arnav | Fri 4:20pm, TSA1 | Dayton | OH | United States | ||||
13. Kosaraju, Pranit | Fri 11:30am, TSA2 | Buffalo Grove | IL | United States | ||||
14. Narang, Kavish | Fri 11:30am, TSA1 | Carmel | IN | United States | ||||
15. Branch, Charlie | Fri 11:30am, TSA3 | Richmond | VA | United States | ||||
16. Nekkanti, Krish | Fri 3:50pm, TSA2 | Holmdel | NJ | United States | ||||
17. Iyengar, Vihaan | Fri 11:30am, TSA2 | Johns Creek | GA | United States | ||||
18. Riggio, Benjamin | Fri 12:00pm, TSA5 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
19. Daly, Lars | Fri 11:30am, TSA3 | Boca Raton | FL | United States | ||||
20. Kim, Daniel | Fri 11:30am, TSA1 | United States | ||||||
BU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Chaudhry, Asad | Fri 3:15pm, TSA3 | Chicago | IL | United States | ||||
2. Rawlins, Kent | Fri 2:05pm, TSA3 | Kihei | HI | United States | ||||
3. Pozios, Narinn | Fri 1:30pm, TSA1 | Grosse Pointe | MI | United States | ||||
4. Morgan, Grayson | Fri 2:40pm, TSA1 | Haverford | PA | United States | ||||
5. Tagliarini, Brendan | Fri 2:05pm, TSA5 | New Haven | CT | United States | ||||
6. Marvin, James | Fri 3:15pm, TSA3 | Haverford | PA | United States | ||||
7. Pastel, Jackson | Fri 2:05pm, TSA1 | Greenwich | CT | United States | ||||
8. Oliver, Grant | Fri 2:40pm, TSA5 | Devon | PA | United States | ||||
9. Arora, Kunal | Fri 2:40pm, TSA4 | Short Hills | NJ | United States | ||||
10. Moadel, Ryan | Fri 2:05pm, TSA2 | NY | United States | |||||
11. Uppuluri, Ajay N | Fri 2:40pm, TSA3 | Short Hills | NJ | United States | ||||
12. Metrailler, Winn | Fri 3:15pm, TSA1 | Rye | NY | United States | ||||
13. Tomlin, Matthew L. | Fri 1:30pm, TSA3 | Pasadena | CA | United States | ||||
14. Luo, John-Jayden | Fri 2:05pm, TSA4 | Ringoes | NJ | United States | ||||
15. Venkateswaran, Arjun | Fri 2:40pm, TSA2 | Princeton | NJ | United States | ||||
16. Bin, Brandon | Fri 2:40pm, TSA2 | Newtown Square | PA | United States | ||||
17. Bourell, James | Fri 3:15pm, TSA2 | Westwood | MA | United States | ||||
18. Paternotte, Jack | Fri 1:30pm, TSA2 | Owings Mills | MD | United States | ||||
19. Rutherford, Max | Fri 1:30pm, TSA2 | Newtown Square | PA | United States | ||||
20. Light, Max | Fri 2:40pm, TSA3 | Philadelphia | United States | |||||
21. Paradkar, Adi | Fri 3:15pm, TSA2 | CA | United States | |||||
22. Miklus, Daniel M | Fri 1:30pm, TSA3 | Pepper Pike | OH | United States | ||||
23. Ahluwalia, Aveer | Fri 3:15pm, TSA1 | Chicago | IL | |||||
24. Mohapatra, Shoumik | Fri 2:05pm, TSA4 | Suwanee | GA | United States | ||||
25. Talbot, Brad | Fri 2:05pm, TSA3 | New York | NY | United States | ||||
26. McCracken, Killian C | Fri 2:40pm, TSA5 | Darien | CT | United States | ||||
27. Sharma, Pukhraj | Fri 2:40pm, TSA4 | Alpharetta | GA | United States | ||||
28. Upson, Stewart P | Fri 2:05pm, TSA2 | Darien | CT | United States | ||||
29. Hsu, Brandon | Fri 2:05pm, TSA1 | Clarence Center | NY | United States | ||||
30. Nekkanti, Suhas | Fri 2:40pm, TSA1 | Holmdel | NJ | United States | ||||
31. Gopinathan, Guhan | Fri 1:30pm, TSA1 | Fremont | CA | United States | ||||
32. Weng, Tommy | Fri 2:05pm, TSA5 | Atlanta | GA | China | ||||
BU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Dartnell, Alexander W. | Fri 12:20pm, CCC2 | Delray Beach | FL | United States | ||||
2. Pannu, Himanshu | Fri 2:40pm, CCC5 | San Mateo | CA | United States | ||||
3. Jolly, Shan | Fri 1:30pm, CCC5 | Palo Alto | CA | United States | ||||
4. Thomas, Joshua | Fri 1:30pm, CCC4 | Cupertino | CA | United States | ||||
5. Kapoor, Tanay | Fri 12:55pm, CCC5 | Fremont | CA | United States | ||||
6. Khera, Parth | Fri 2:05pm, CCC4 | Princeton | NJ | United States | ||||
7. Malhotra, Neal | Fri 2:05pm, CCC5 | Saratoga | CA | United States | ||||
8. Kanchi, Nikhil | Fri 12:55pm, CCC4 | Saratoga | CA | United States | ||||
9. Newton, William | Fri 2:05pm, CCC2 | Greenwich | CT | United States | ||||
10. Sharma, Rishabh | Fri 2:40pm, CCC4 | Houston | TX | United States | ||||
11. Boulan, Anden | Fri 1:30pm, CCC1 | Greenwich | CT | United States | ||||
12. Garside, Sami | Fri 12:55pm, CCC2 | Bethesda | MD | United States | ||||
13. Luo, Sean-Winston | Fri 2:40pm, CCC2 | Ringoes | NJ | United States | ||||
14. Chaudhary, Reed | Fri 1:30pm, CCC2 | Birmingham | MI | United States | ||||
15. Dartnell, Philip | Fri 2:05pm, CCC1 | Delray Beach | FL | United States | ||||
16. Bitar, Lucas | Fri 12:55pm, CCC1 | Mc Lean | VA | United States | ||||
17. Fogel, Henry B | Fri 1:30pm, CCC2 | Rye | NY | United States | ||||
18. Uppuluri, Avinash | Fri 12:55pm, CCC1 | Short Hills | NJ | United States | ||||
19. Calhoun, Leighton | Fri 2:40pm, CCC4 | Brookline | MA | United States | ||||
20. Kothari, Aditya | Fri 2:05pm, CCC1 | Newton Center | MA | United States | ||||
21. Staley, Alec | Fri 2:05pm, CCC2 | West Chester | PA | United States | ||||
22. Chan, Ethan | Fri 12:55pm, CCC5 | Short Hills | NJ | United States | ||||
23. Parisi, Roman | Fri 1:30pm, CCC1 | Greenbrae | CA | United States | ||||
24. Ko, Andrew | Fri 12:55pm, CCC2 | MD | United States | |||||
25. Stoffman, Jacob | Fri 2:05pm, CCC4 | Buffalo | NY | United States | ||||
26. Nam, Nathaniel | Fri 12:55pm, CCC4 | Stamford | CT | United States | ||||
27. Tangri, Tanish | Fri 2:40pm, CCC2 | Malvern | PA | United States | ||||
28. Davis Jr, Parker | Fri 12:20pm, CCC2 | Lutherville | MD | United States | ||||
29. Kim, John | Fri 2:05pm, CCC5 | Bellevue | WA | United States | ||||
30. Dhar, Aryav | Fri 2:40pm, CCC5 | Newtown Square | PA | United States | ||||
31. Ramlukan, Nikhil R | Fri 1:30pm, CCC4 | MA | United States | |||||
32. Franzen, Owen | Fri 1:30pm, CCC5 | Philadelphia | PA | United States | ||||
BU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Revenaugh, Henry D. | Fri 2:40pm, CCC1 | Palo Alto | CA | United States | ||||
2. Lin JR, Hudson W. | Fri 7:55pm, CCC2 | Chicago | IL | United States | ||||
3. Benstock, Ethan | Fri 8:30pm, CCC5 | Wynnewood | PA | United States | ||||
4. Bhatia, Rohan | Fri 8:30pm, CCC1 | Potomac | MD | United States | ||||
5. Zhao, David S | Fri 7:55pm, CCC5 | Darien | CT | United States | ||||
6. Wen, Evan | Fri 8:30pm, CCC2 | Short Hills | NJ | United States | ||||
7. Grissom, Jacob | Fri 7:55pm, CCC4 | Louisville | KY | United States | ||||
8. Ramlukan, Nehal R | Fri 8:30pm, CCC3 | Weston | MA | United States | ||||
9. Byrne, Henry O. | Fri 8:30pm, CCC2 | St. Louis | MO | United States | ||||
10. Poirier, Hudson | Fri 7:55pm, CCC3 | Wellesley | MA | United States | ||||
11. Vashisht, Jay | Fri 8:30pm, CCC3 | Short Hills | NJ | United States | ||||
12. Wu, Preston | Fri 7:55pm, CCC3 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
13. Tran, Benjamin C. | Fri 7:55pm, CCC5 | Warren | NJ | United States | ||||
14. Lin, Dawson A | Fri 7:55pm, CCC4 | Boston | MA | United States | ||||
15. Killinger, Ramsay | Fri 8:30pm, CCC5 | Wyndmoor | PA | United States | ||||
16. Bragman, Jackson P | Fri 8:30pm, CCC1 | Bloomfield Hills | MI | United States | ||||
17. Amin, Haadis M | Fri 2:40pm, CCC1 | Chesterfield | MO | United States | ||||
GU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Kothapalli, Akshara | Fri 3:50pm, TSA5 | Cincinnati | OH | United States | ||||
2. Light, Mori | Fri 3:15pm, TSA5 | Philadelphia | PA | United States | ||||
3. Barenbaum, Laila | Fri 3:50pm, TSA4 | Darien | CT | United States | ||||
4. Bitar, Gabriella | Sat 8:30am, TSA3 | McLean | VA | United States | ||||
5. Hong, Viviette | Fri 4:50pm, TSA5 | Westwood | MA | United States | ||||
6. Purtuc, Faye-Mimi | Fri 4:20pm, TSA4 | Pennington | NJ | United States | ||||
7. Spiegel, Sloane | Fri 4:20pm, TSA5 | Pittsburgh | PA | United States | ||||
8. Mathur, Sakshi | Fri 3:15pm, TSA4 | Buffalo Grove | IL | United States | ||||
9. Wen, Savannah | Fri 3:15pm, TSA4 | Short Hills | NJ | United States | ||||
10. Valerio, Ariana | Fri 4:20pm, TSA5 | New York | NY | United States | ||||
11. Aggarwal, Kavya | Fri 3:15pm, TSA5 | United States | ||||||
12. Handy, Grace H. | Fri 4:50pm, TSA5 | CT | United States | |||||
13. Wen, Siena | Fri 4:20pm, TSA4 | Short Hills | NJ | United States | ||||
14. Masucci, Caroline | Fri 3:50pm, TSA4 | United States | ||||||
15. Bolles, Cecelia | Fri 3:50pm, TSA5 | Perrysburg | OH | United States | ||||
GU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Cassidy, Makaela | Fri 10:00am, CCC3 | Hong Kong | ||||||
2. Robakidze, Gabriela | Fri 1:30pm, CCC3 | Short Hills | NJ | United States | ||||
3. Vadlamani, Radha | Fri 12:55pm, CCC3 | Arlington | VA | United States | ||||
4. Thiru, Sarah | Fri 12:20pm, CCC3 | Saratoga | CA | United States | ||||
5. Fan, Keira | Fri 11:45am, CCC3 | Armonk | NY | United States | ||||
6. Ramirez, Emily | Fri 11:10am, CCC3 | Wellesley | MA | United States | ||||
7. Kim, Lara | Fri 2:40pm, CCC3 | Berwyn | PA | United States | ||||
8. Rutherford, Amelia | Fri 2:05pm, CCC3 | Newtown Square | PA | United States | ||||
9. Ni, Sophia | Fri 2:05pm, CCC3 | Newtown Square | PA | United States | ||||
10. Calhoun, Rowan | Fri 11:10am, CCC3 | Brookline | MA | United States | ||||
11. Kahlon, Ayona | Fri 10:35am, CCC3 | Princeton | NJ | United States | ||||
12. Kothapalli, Medha | Fri 2:40pm, CCC3 | Cincinnati | OH | United States | ||||
13. Pozios, Siri | Fri 10:35am, CCC3 | United States | ||||||
14. Motch, Kenzie | Fri 12:55pm, CCC3 | Cincinnati | OH | United States | ||||
15. Li, Kaylee | Fri 12:20pm, CCC3 | Short Hills | NJ | United States | ||||
16. Hsu, Cordelia | Fri 11:45am, CCC3 | Clarence Center | NY | United States | ||||
17. Chen, Vivian | Fri 10:00am, CCC3 | Johns Creek | GA | United States | ||||
GU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Shankaran, Riya | Fri 12:00pm, TSA1 | Newtown Square | PA | United States | ||||
2. Tang, Isabella | Fri 1:30pm, TSA5 | McLean | VA | United States | ||||
3. Chen, Chelsea | Fri 12:30pm, TSA5 | Darien | CT | United States | ||||
4. Goyal, Anisha | Fri 12:30pm, TSA4 | Rumson | NJ | United States | ||||
5. Tan, Alexie | Fri 1:00pm, TSA3 | Boston | MA | United States | ||||
6. Moshi, Trinity | Fri 1:00pm, TSA4 | Washington | DC | United States | ||||
7. Purtuc, Lily | Fri 12:30pm, TSA1 | Pennington | NJ | United States | ||||
8. Choo, Olivia | Fri 12:00pm, TSA4 | PA | United States | |||||
9. Wang, Joya | Fri 12:00pm, TSA3 | Needham | MA | United States | ||||
10. Pierce, Lucy | Fri 1:00pm, TSA2 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
11. Gabel, Julia | Fri 1:00pm, TSA5 | Rochester | NY | United States | ||||
12. Palmer, Miley | Fri 12:30pm, TSA2 | Ithaca | NY | United States | ||||
13. Griffin, Eloise (Ella) | Fri 12:30pm, TSA3 | Cincinnati | OH | United States | ||||
14. Kim, Minnie | Fri 12:00pm, TSA2 | Berwyn | PA | United States | ||||
15. Kaur, Mehur | Fri 1:30pm, TSA4 | Rochester | NY | United States | ||||
16. Mehta, Anjali | Fri 1:00pm, TSA1 | Wayland | MA | United States | ||||
17. Zhou, Jasmine | Fri 12:30pm, TSA3 | Warren | NJ | United States | ||||
18. Anderson Rahimtula, Sara | Fri 12:00pm, TSA2 | Old Greenwich | CT | United States | ||||
19. Poirier, Kaili | Fri 1:00pm, TSA1 | Wellesley | MA | United States | ||||
20. Calise, Sophie | Fri 1:30pm, TSA4 | Rye | NY | United States | ||||
21. Schachter, Rebecca | Fri 1:00pm, TSA5 | Westport | CT | United States | ||||
22. Irani, Parivash M | Fri 1:00pm, TSA2 | Houston | TX | United States | ||||
23. Haberl, Willa | Fri 12:00pm, TSA3 | McLean | VA | United States | ||||
24. Lin, Anthea | Fri 12:30pm, TSA2 | chesterbrook | PA | United States | ||||
25. Levin, Eloise | Fri 1:00pm, TSA3 | Philadelphia | PA | United States | ||||
26. Chin, Kayla | Fri 12:30pm, TSA1 | Short Hills | NJ | United States | ||||
27. Vadlamani, Shreya | Fri 1:00pm, TSA4 | Arlington | VA | United States | ||||
28. Smit, Finny E | Fri 1:30pm, TSA5 | San Francisco | CA | United States | ||||
29. Berling, Sarah E | Fri 12:30pm, TSA4 | Toledo | OH | United States | ||||
30. Du, Angela | Fri 12:00pm, TSA4 | Cranbury | NJ | United States | ||||
31. Mathur, Ishika | Fri 12:30pm, TSA5 | Buffalo Grove | IL | United States | ||||
32. Asefa, Laell | Fri 12:00pm, TSA1 | Cincinnati | ||||||
GU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Liu, Ziyi | Fri 10:00am, CCC4 | Shanghai | 31 | China | ||||
2. Rawlins, Ainsley | Fri 12:20pm, CCC5 | Kihei | HI | United States | ||||
3. Kim, Migyu | Fri 10:00am, CCC1 | Berwyn | PA | United States | ||||
4. Muthu, Kriti | Fri 12:20pm, CCC5 | Houston | TX | India | ||||
5. Yen, Christina F | Fri 11:10am, CCC5 | Andover | MA | United States | ||||
6. Stoddard, Alexandra K | Fri 11:10am, CCC4 | Wyndmoor | PA | United States | ||||
7. Bourell, Lily | Fri 10:35am, CCC4 | Westwood | MA | United States | ||||
8. Lee, Sophia | Fri 11:45am, CCC5 | La Canada | CA | United States | ||||
9. Miller, Ella | Fri 11:45am, CCC4 | Greenwich | CT | United States | ||||
10. Gelinas, Audrey | Fri 10:35am, CCC5 | Penn Valley | PA | United States | ||||
11. Brandon, Fionnoula | Fri 12:20pm, CCC1 | Baltimore | MD | United States | ||||
12. Anand, Aanvi | Fri 11:45am, CCC2 | Cincinnati | OH | United States | ||||
13. Kahlon, Nitza | Fri 12:20pm, CCC4 | Princeton | NJ | United States | ||||
14. Zhou, Claire | Fri 11:10am, CCC1 | PA | United States | |||||
15. Vashisht, Anya | Fri 10:35am, CCC1 | Short Hills | NJ | United States | ||||
16. Schloss, Stephanie | Fri 11:45am, CCC1 | Cleveland | OH | United States | ||||
17. Irani, Ariyan K | Fri 11:10am, CCC2 | Houston | TX | United States | ||||
18. Motch, Margaret (maggie) | Fri 11:10am, CCC2 | Cincinnati | OH | United States | ||||
19. Prabhala, Sera | Fri 12:20pm, CCC4 | Atlanta | GA | United States | ||||
20. Kim, Mia | Fri 10:00am, CCC4 | Newton Center | MA | United States | ||||
21. Moshi, Makeda A | Fri 11:45am, CCC1 | Washington | DC | United States | ||||
22. Bin, Isabella | Fri 11:10am, CCC1 | Newtown Square | PA | United States | ||||
23. Ronda, Lucy O. | Fri 10:35am, CCC1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
24. Subramanian, Mina | Fri 11:45am, CCC2 | Newton | MA | United States | ||||
25. Dawn, Clara | Fri 12:20pm, CCC1 | Baltimore | MD | United States | ||||
26. Patnaik, Uma | Fri 11:45am, CCC4 | Bethesda | MD | United States | ||||
27. Feigenberg, Isabelle | Fri 11:45am, CCC5 | Haverford | PA | United States | ||||
28. Bhattacharjee, Diya | Fri 10:35am, CCC4 | Bethesda | MD | United States | ||||
29. Grissom, Katherine | Fri 10:35am, CCC5 | Louisville | KY | United States | ||||
30. Khan, Alina | Fri 10:00am, CCC1 | Clarence Center | NY | United States | ||||
31. Fakhoury, Alessandra | Fri 11:10am, CCC5 | Bloomfield Hills | MI | United States | ||||
32. Spiegel, Clara | Fri 11:10am, CCC4 | Pittsburgh | PA | United States | ||||
GU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Rawlins, Keira | Fri 3:15pm, CCC4 | Kihei | HI | United States | ||||
2. Schoonmaker, Ella | Fri 3:15pm, CCC1 | Darien | CT | United States | ||||
3. Shroff, Maya | Fri 3:50pm, CCC5 | Stirling | NJ | United States | ||||
4. Fox, Kitsy D | Fri 3:15pm, CCC5 | Wellesley | MA | United States | ||||
5. Goyal, Anika | Fri 3:15pm, CCC3 | Rumson | NJ | United States | ||||
6. Brandon, Brigid | Fri 3:15pm, CCC2 | Baltimore | MD | United States | ||||
7. Yap, Kahjin | Fri 3:50pm, CCC1 | Pepper Pike | OH | United States | ||||
8. Jefferson-Sambanis, Naomi | Fri 3:50pm, CCC4 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
9. Tangri, Eshika | Fri 3:50pm, CCC4 | Malvern | PA | United States | ||||
10. Anand, Aanya | Fri 3:15pm, CCC2 | Cincinnati | OH | United States | ||||
11. McQuaid, Bailey | Fri 3:15pm, CCC3 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
12. Moshi, Indira M. | Fri 3:50pm, CCC1 | Washington | DC | United States | ||||
13. Kelsey, Alexandra | Fri 3:50pm, CCC5 | Old Lyme | CT | United States | ||||
14. Iqbal, Deena | Fri 3:15pm, CCC5 | St Louis | MO | United States | ||||
15. Hu, Anqi | Fri 3:15pm, CCC1 | Concord | NH | China | ||||
16. Mansoor, Maya | Fri 3:15pm, CCC4 | Lakeville | CT | Canada |