Hang on there...
close
close
close
close
Men A Doubles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Alley, Brayton /Farrell, Jim |
Thu 6:30pm, 1 | Lake Forest
/Lake Forest |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
2. Baldwin, Kirk /Brown, Carter |
Fri 8:15pm, 1 | Chicago
/Lake Forest |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
3. Brown, Jack /DePree, Spencer |
Thu 7:15pm, 1 | Chicago
/Chicago |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
4. Falls, Christopher /Lincoln, Luke |
Fri 8:15pm, 2 | Lake Bluff
/ |
IL
/ |
United States
/United States |
||||
5. Felker, Stephen /Kinsella, William |
Fri 8:15pm, 2 | Lake Forest
/Chicago |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
6. Felker, Teddy /Gerchen, Adam |
Fri 6:00pm, 2 | Chicago
/Winnetka |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
7. Fletcher, Stephen /O'Neil, Thomas |
Fri 7:30pm, 1 | Lake Forest
/Lake Forest |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
8. Gottman, Scott /Srodon, Gregory |
Thu 6:30pm, 1 | Lake Forest
/Lake Forest |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
9. Henricks, Bill /Platt, Roger |
Fri 8:15pm, 1 | Lake Forest
/Lake Bluff |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
10. Jenkins III, H. Carl /Weninger, Darren |
Thu 7:15pm, 1 | Lake Forest
/Lake Forest |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
Men B Doubles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Andress, Andy /Notz, Ted |
Fri 5:15pm, 1 |
/ |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
2. Annibali, William /Wilhelm, Keith |
Fri 6:45pm, 2 | Lake Forest
/Lake Forest |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
3. Armour, Vernon /Trees, Andrew |
Fri 6:45pm, 1 | Lake Forest
/Lake Forest |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
4. Bloom, William /Gish, Ryan |
Fri 5:15pm, 1 | Glencoe
/Lake Forest |
IL
/IL |
United States
/ |
||||
5. Borland, Edward /Capstick, James |
Thu 7:15pm, 2 | Lake Bluff
/Lake Forest |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
6. Brickman, Joseph /Davie, Barrett |
Thu 5:45pm, 1 | Lake Forest
/Lake Forest |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
7. Byers Jr., Joseph /Sullivan, Mark |
Thu 7:15pm, 2 | Lake Forest
/ |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
8. Christoph, Roger /Vermillion, James |
Fri 6:00pm, 1 | Kansasville
/Lake Forest |
WI
/IL |
United States
/United States |
||||
9. Collins, Joe /McCarthy, John T. |
Fri 6:45pm, 2 |
/ |
/IL |
/United States |
||||
10. Herbert, David /Krebs, Robert |
Fri 7:30pm, 2 |
/Lake Forest |
/IL |
/United States |
||||
11. Hodges, Alexander /Lytle, Jeffrey |
Thu 5:45pm, 1 | Lake Forest
/Lake Forest |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
Women A Doubles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. barrett, tracy /Bloom, Lindsay |
Thu 9:45am, 2 |
/Glencoe |
/IL |
United States
/United States |
||||
2. Belcher, Katie /Kovas, Elissa |
Thu 9:45am, 1 | Lake Forest
/Lake Forest |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
3. Brickman, Katie /Davie, Samantha |
Thu 11:00am, 1 |
/Lake Forest |
/IL |
United States
/United States |
||||
4. Ford, Katie /Merlin, Susan |
Thu 9:45am, 2 |
/ |
/IL |
United States
/United States |
||||
5. Gregory, Lisa /Tobin, Lisa |
Thu 11:00am, 1 | Lake Forest
/Lake Forest |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
6. Herbert, Whitley /Sullivan, Meredith |
Thu 9:45am, 1 | Lake Forest
/Kenilworth |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
7. keller, avery /Lansing, Farley |
Fri 9:45am, 1 | Lake Forest
/Lake Forest |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
Women B Doubles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. barrett, tracy /Bloom, Lindsay |
Fri 12:45pm, |
/Glencoe |
/IL |
United States
/United States |
||||
2. brickman, katie /Davie, Samantha |
Fri 11:15am, |
/Lake Forest |
/IL |
United States
/United States |
||||
3. Herbert, Whitley /Sullivan, Meredith |
Fri 11:15am, | Lake Forest
/Kenilworth |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
Women C Doubles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. DePree, Joan /DePree, Phoebe |
Fri 9:00am, 2 | Lake Forest
/Chicago |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
2. heise, ann louise /Searle, Marion |
Fri 9:00am, 1 |
/Lake Forest |
/IL |
/United States |
||||
3. Hunter, Lori /Sweet, Patricia |
Fri 9:00am, 1 | Lake Bluff
/Lake Forest |
IL
/IL |
United States
/United States |
||||
4. Lytle, Meredith /Passalino, Sheryl (Sheri) |
Fri 9:00am, 2 | Lake Forest
/Lake Forest |
IL
/IL |
United States
/United States |