Hang on there...
close
close
close
close
Mixed A Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Aguilar, Edwin | Fri 6:30pm, 1 | Kingston | ON | Canada | ||||
2. Buys, Chris | Fri 6:30pm, 1 | Peterborough | ON | Canada | ||||
3. Fraser, Andrew | Fri 8:00pm, 1 | Peterborough | ON | Canada | ||||
4. Green, Cameron | Fri 7:00pm, 1 | United Kingdom | ||||||
5. Layton, Mike | Fri 7:30pm, 1 | Campbellford | ON | Canada | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Oh, Sean | Fri 7:30pm, 1 | Cambridge | ON | Canada | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Potmesil, Johnny | Fri 8:00pm, 1 | Toronto | ON | Canada | ||||
2. Sly, David | Fri 7:00pm, 1 | Kingston | Canada | |||||
Mixed B Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Haynes, Scott | Fri 5:00pm, 1 | Binbrook | ON | Canada | ||||
2. Iannuzzi, Stephen | Fri 7:00pm, 2 | Etobicoke | ON | Canada | ||||
3. McKeown, Ben | Fri 4:30pm, 1 | Campbellford | ON | Canada | ||||
4. Munir, Manny | Fri 4:30pm, 1 | Brantford | ON | Canada | ||||
5. Myers, Benjamin | Fri 4:30pm, 2 | ON | Canada | |||||
6. Sweeney, Greg | Fri 4:30pm, 2 | Bowmanville | ON | Canada | ||||
7. Thompson, Bill | Fri 7:00pm, 2 | Stirling | ON | Canada | ||||
8. Watson, Lynn | Fri 5:00pm, 1 | Campbellford | ON | Canada | ||||
Mixed C Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Araquel, Noel | Fri 3:30pm, 2 | Toronto | ON | Canada | ||||
2. Buys, Bill | Fri 5:30pm, 2 | Peterborough | ON | |||||
3. Didelot, Xavier | , | |||||||
4. Laidley, Trevor | Fri 4:00pm, 1 | ON | ||||||
5. Molnar, Jason A | Fri 4:00pm, 2 | Burlington | ON | Canada | ||||
6. Robidoux, Serje | Fri 4:00pm, 2 | |||||||
7. Soffers, Bea | Fri 3:30pm, 2 | Toronto | ON | Canada | ||||
8. Vaidyanathan, Krishna | Fri 4:00pm, 1 | Oshawa | ON | |||||
9. Visram, Yasin | Fri 5:30pm, 1 | Toronto | ON | |||||
10. West, Michael | Fri 3:30pm, 1 | Campbellford | ON | Canada | ||||
Mixed D Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bremner, Kimberley | Fri 3:00pm, 2 | Kingston | ||||||
2. Crothers, Joe | Fri 2:30pm, 2 | |||||||
3. De la Concha, Tony | Fri 3:00pm, 1 | Kingston | ON | Canada | ||||
4. Hicks, Jason | Fri 3:00pm, 2 | Campbellford | ON | Canada | ||||
5. Holt, Heather | Fri 2:30pm, 2 | Bowmanville | ON | Canada | ||||
6. Manning, Gail | Fri 6:00pm, 2 | Markham | ON | Canada | ||||
7. McLean, Brooke | , | |||||||
8. Petherick, Jack | Fri 2:30pm, 1 | |||||||
9. Rawn, Kjell | Fri 3:00pm, 1 | |||||||
10. Turcott, Dawson | Fri 2:30pm, 1 |