Hang on there...
close
close
close
close
This list is based upon the predicted cut list points at registration deadline.
Before registration deadline the order may change as more players enter or if players participate in more tournaments.
After registration deadline the order will not change.
This list is NOT seeding.
For full details on cut list and seeding policies, please see the Tournament Procedure Policies section of the US Squash junior guidelines page, section 5 and 6.
[close]BU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bassily, Charles | Sun 11:20am, 1 | New York | NY | United States | ||||
2. Estill, Finnegan | Sun 1:20pm, 3 | Greenwich | CT | United States | ||||
3. Fahimi, Sebastien | Sun 11:00am, 1 | Greenwich | CT | United States | ||||
4. Ibrahim, Rami | Sun 11:00am, 1 | Rye | NY | United States | ||||
5. Macdonald, Harry | Sun 11:20am, 2 | |||||||
6. Mir, Saifan | Sun 11:20am, 1 | Greenwich | CT | United States | ||||
7. Teillon, Shepherd | Sun 1:20pm, 4 | Greenwich | CT | United States | ||||
8. Agarwal, Kiran | Sun 1:20pm, 3 | |||||||
9. Pervez, Zan | Sun 1:20pm, 5 | New York | NY | United States | ||||
10. Szczeszynski, Lawrence | Sun 11:20am, 2 | United States | ||||||
11. Teh, Cameron | Sun 1:20pm, 2 | New York | NY | |||||
BU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Amaral, Kyle M | Sun 9:00am, 1 | NJ | United States | |||||
2. Boisseau, Rocklan | Sun 9:00am, 5 | Rye | NY | United States | ||||
3. Bradley, Ollie | Sun 9:00am, 4 | Brooklyn | NY | United States | ||||
4. Burke, Tyler | Sun 9:30am, 1 | NY | United States | |||||
5. Byers, Aidan | Sun 9:30am, 3 | Old Brookville | NY | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Chen, Evan | Sun 9:30am, 1 | Livingston | NJ | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Coppola, Alexander | Sun 9:30am, 3 | United States | ||||||
2. Fawcett, Richard C | Sun 9:30am, 2 | Scarsdale | NY | United States | ||||
3. Flynn, Parker | Sun 9:00am, 3 | Greenwich | CT | United States | ||||
4. Hart, Hayden | Sun 9:00am, 2 | |||||||
5. Leicht, Ben | Sun 9:30am, 2 | Brooklyn | NY | United States | ||||
6. Mocco, Finn | Sun 9:00am, 3 | New York | NY | United States | ||||
7. Mulderry, Andrew | Sun 9:00am, 4 | Rye | ||||||
8. Rutherford, Max | Sun 9:00am, 1 | Newtown Square | PA | United States | ||||
9. Vazquez, James | Sun 9:00am, 2 | Bronx | NY | United States | ||||
10. Wiegenfeld, Gilad | Sun 9:00am, 5 | Kfar Shmaryahu | TA | Israel | ||||
BU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Agarwal, Sohan | Sun 9:30am, 4 | |||||||
2. Boisseau, Dalton | Sun 10:00am, 4 | Rye | NY | United States | ||||
3. Boisseau, Dalton | Sun 10:00am, 4 | Rye | NY | United States | ||||
4. Chien, Winston | Sun 10:00am, 2 | |||||||
5. Cukier, Ephram | Sun 10:00am, 1 | Scarsdale | NY | United States | ||||
6. Irala, Edwin | Sun 10:00am, 1 | Bronx | NY | |||||
7. Kenny, Charlie | Sun 10:00am, 5 | Greenwich | CT | United States | ||||
8. Koons, William | Sun 10:00am, 2 | Darien | CT | United States | ||||
9. Masucci, Dylan | Sun 9:30am, 6 | Rye | NY | United States | ||||
10. Mirza, Aman | Sun 10:00am, 3 | |||||||
11. Palacios, Jared | Sun 10:00am, 3 | Bronx | NY | United States | ||||
12. Schachter, Aiden | Sun 10:00am, 4 | Westport | CT | United States | ||||
13. Stiker, Christian | Sun 10:00am, 5 | United States | ||||||
14. Sunshine, David | Sun 9:30am, 5 | Boston | MA | |||||
15. Tampio, Giuliano | Sun 9:30am, 5 | United States | ||||||
16. Tocco, Luke | Sun 9:30am, 4 | Eastchester | NY | United States | ||||
17. Wiegenfeld, Natan | Sun 9:30am, 6 | Greenwich | CT | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Boisseau, Dalton | Sun 10:00am, 4 | Rye | NY | United States | ||||
2. Chen, Eddy | , | Livingston | NJ | United States | ||||
3. Meng, Nicholas | , | Short Hills | NJ | United States | ||||
BU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Cruz, Roberto | Sun 8:30am, 3 | Bronx | NY | United States | ||||
2. De Valencia, Felipe | Sun 10:30am, 1 | United States | ||||||
3. Dhakad, Nikhil | Sun 8:30am, 3 | WEST HARRISON | NY | United States | ||||
4. Guadarrama, Kevin | Sun 8:30am, 1 | Bronx | NY | United States | ||||
5. Lopez, Alan | Sun 10:30am, 2 | Bronx | NY | United States | ||||
6. Mirza, Sean | Sun 8:30am, 2 | Greenwich | CT | United States | ||||
7. Purcell, Hayden | Sun 10:30am, 3 | Staten Island | NY | United States | ||||
8. Swanson, Harry | Sun 8:30am, 2 | NY | United States | |||||
9. zoland, cole | Sun 8:30am, 1 | |||||||
BU19 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found | ||||||||
GU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Fawcett, Clara S | Sun 8:30am, 4 | Scarsdale | NY | United States | ||||
2. Gillott, Ellie | Sun 8:30am, 5 | Greenwich | CT | United States | ||||
3. Griffith, Nina J | Sun 11:00am, 6 | United States | ||||||
4. Ji, Claire | Sun 8:30am, 5 | Scarsdale | NY | United States | ||||
5. Schuster, Brooke | Sun 8:30am, 4 | Greenwich | CT | |||||
GU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Agarwal, Neela | Sun 11:00am, 3 | United States | ||||||
2. Callaway, Katherine | Sun 11:00am, 4 | Port Chester | NY | United States | ||||
3. Desai, Viena | Sun 8:30am, 6 | MA | United States | |||||
4. Erickson, Ella | Sun 11:00am, 4 | Rye | NY | United States | ||||
5. Fahimi, Mariam | Sun 11:00am, 3 | Greenwich | CT | United States | ||||
6. Jaiswal, Aanya | Sun 11:00am, 5 | Greenwich | CT | |||||
7. Michaca, Ariana | Sun 11:00am, 2 | Bronx | NY | United States | ||||
8. Mirza, Anya | Sun 8:30am, 6 | New York | NY | United States | ||||
9. Montesinos, Kimberly | Sun 9:00am, 6 | Bronx | ||||||
10. Stiker, Julia | Sun 9:00am, 6 | |||||||
GU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bernardi, Hadley | Sun 10:30am, 5 | NY | United States | |||||
2. Chorske, Kate | Sun 8:00am, 2 | New York | NY | United States | ||||
3. Demopoulos, Sabine | Sun 8:00am, 3 | Brooklyn | NY | United States | ||||
4. Desai, Riana V | Sun 8:00am, 3 | Boston | MA | United States | ||||
5. Desai, Riana V | Sun 8:00am, 3 | Boston | MA | United States | ||||
6. Hine, Scarlett R | Sun 10:30am, 4 | Bronxville | NY | United States | ||||
7. Kandel, Mischa | Sun 8:00am, 1 | Larchmont | NY | United States | ||||
8. Parr, Anika | Sun 8:00am, 2 | New York | NY | United States | ||||
9. Sfiris, Despina | Sun 8:00am, 1 | Rye | NY | United States | ||||
10. Weisz, Lilly | Sun 10:00am, 6 | Westport | CT | United States | ||||
GU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
GU19 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found |