Tournaments - Entrants by division

Bay Club Fremont Junior Silver (16-Player Draws)

Entrants by division

This list is based upon the predicted cut list points at registration deadline.

Before registration deadline the order may change as more players enter or if players participate in more tournaments.

After registration deadline the order will not change.

This list is NOT seeding.

For full details on cut list and seeding policies, please see the Tournament Procedure Policies section of the US Squash junior guidelines page, section 5 and 6.

[close]
BU11 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
Pending Waitlist
 1.  Chan, Brendon Fri 7:30pm, CT3 Fremont CA United States
 2.  Jain, Samyak Fri 5:30pm, CT5
 3.  Malani, Dev Fri 5:30pm, CT4 Saratoga CA United States
 4.  Natarajan, Moorthy Fri 5:30pm, CT4 United States
 5.  Patnam, Nakul Fri 5:30pm, CT3 Menlo Park CA United States
 6.  Revenaugh, Peter Fri 5:30pm, CT5 Palo Alto CA United States
 7.  Suh, Joseph Fri 7:30pm, CT2 Cupertino CA Canada
 8.  Suh, Joshua Fri 7:30pm, CT1 Cupertino CA Canada
 9.  Thakkar, Aditya Fri 5:30pm, CT3 United States
BU13 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
Pending Waitlist
 1.  Agrawal, Rohan Sat 11:30am, CT1 San Francisco CA United States
 2.  Chan, Aiden Fri 2:00pm, CT1 Fremont CA United States
 3.  Chou-Belden, Justin Fri 11:30am, CT3 San Francisco CA United States
 4.  Doma, Abhinav Fri 6:00pm, CT1 Fremont CA United States
 5.  Wee, Christian Fri 6:00pm, CT2 San Francisco CA United States
 6.  Yang, Seraph Fri 6:00pm, CT1 Fremont CA United States
 7.  Yu, Koby Fri 11:30am, CT3 United States
BU15 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
Pending Waitlist
 1.  Asad, Saad Sat 11:00am, CT4 San Jose CA United States
 2.  Athreya, Abhinav M Fri 5:00pm, CT1 Saratoga CA United States
 3.  Desai, Nachiket Sat 11:00am, CT1 Cupertino CA United States
 4.  Malhotra, Neal Fri 6:30pm, CT2 Saratoga CA United States
 5.  Mohammed, Reza Sat 11:00am, CT3 Pasadena CA United States
 6.  Mustafa, Faizaan Sat 11:00am, CT2 Dublin CA United States
 7.  Vissapragada, Sachith Fri 6:30pm, CT3 Redwood City CA United States
 8.  Webster, Garrett Sat 11:00am, CT2 Los Altos CA United States
 9.  Wu, Kyle Fri 6:30pm, CT3 United States
 10.  Yang, Seraph Fri 5:00pm, CT1 Fremont CA United States
BU17 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
Pending Waitlist
 1.  Emerson, James Fri 5:00pm, CT2 San Francisco CA United States
 2.  Hans, Shabeg S. Fri 5:00pm, CT5 San Ramon CA United States
 3.  Kapoor, Tanay Fri 6:30pm, CT1 Fremont CA United States
 4.  Kim, Micah Fri 5:00pm, CT3 San Francisco CA United States
 5.  Mannava, Saisidharth Fri 5:00pm, CT5 San Ramon CA United States
 6.  Navaid, Abdullah Fri 5:00pm, CT4 Palo Alto CA United States
 7.  Nemani, Dhruv Fri 6:30pm, CT1 Saratoga CA United States
 8.  Pannu, Himanshu Fri 5:30pm, CT2 San Mateo CA United States
 9.  Rabbani, Humza Fri 5:30pm, CT2 Palo Alto CA United States
 10.  Sasikumar, Bharadwaj Fri 5:00pm, CT2 San Ramon CA United States
 11.  Sasikumar, Bhavesha Fri 5:00pm, CT4 San Ramon CA United States
 12.  Turaga, Gaurav Sat 10:00am, CT1 El Dorado Hills CA United States
 13.  Turaga, Vaibhav Fri 5:30pm, CT1 El Dorado Hills CA United States
 14.  Van Kerckhove, Patrick Fri 5:30pm, CT1 Los Altos CA United States
 15.  Zia, Kamran Fri 5:00pm, CT3 Los Altos CA United States
BU19 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
Pending Waitlist
 1.  Gupta, Abhimanyu Sat 9:30am, CT4 Danville CA United States
 2.  Hans, Shabeg S. Fri 6:00pm, CT5 San Ramon CA United States
Pending Waitlist
 1.  Jolly, Shan Fri 6:00pm, CT5 Palo Alto CA United States
Pending Waitlist
 1.  Swire, Sam Sat 9:30am, CT4 Ross CA United States
GU11 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
Pending Waitlist
 1.  Ahmed, Zoya Fri 6:30pm, CT5 United States
 2.  Kim, Lara Fri 6:30pm, CT4 United States
 3.  Natarajan, Prisha Fri 6:30pm, CT4 Fremont CA United States
 4.  Sharma, Enya Fri 6:30pm, CT5 United States
GU13 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
Pending Waitlist
 1.  Bhagwati, Riva Fri 4:30pm, CT1 Hillsborough CA United States
 2.  Morsy, Yasmine Fri 4:30pm, CT2 Danville CA United States
 3.  Pannu, Denali Fri 4:30pm, CT1 San Mateo CA United States
 4.  Singh, Anaiah Fri 7:00pm, CT4
 5.  Smit, Finny Fri 4:30pm, CT2 San Francisco CA United States
GU15 Singles   View Draw  
Name Start time City State Country of Citizenship  
No Players Found
GU17 Singles   View Draw   List Results
Name Start time City State Country of Citizenship  
Pending Waitlist
 1.  Gupta, Mahika Sat 12:00pm, CT4 Danville CA United States
 2.  Sistla, Apurva Sat 12:00pm, CT3 San Jose CA United States
 3.  Tantawy, Jude Sat 12:00pm, CT4 San Jose CA United States
 4.  Tantawy, Laila Sat 12:00pm, CT3 San Jose CA United States
GU19 Singles   View Draw  
Name Start time City State Country of Citizenship  
No Players Found