Hang on there...
close
close
close
close
This list is based upon the predicted cut list points at registration deadline.
Before registration deadline the order may change as more players enter or if players participate in more tournaments.
After registration deadline the order will not change.
This list is NOT seeding.
For full details on cut list and seeding policies, please see the Tournament Procedure Policies section of the US Squash junior guidelines page, section 5 and 6.
[close]BU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Hipolito , Rodrigo | Sat 8:00am, W3 | Bronx | ||||||
2. Mendez, Iverson | Sat 8:00am, W11 | Providence | RI | |||||
3. Meza, Santiago | Sat 8:00am, W2 | |||||||
4. Reid, Nazon | Sat 12:00pm, W11 | Buffalo | ||||||
5. Rivera Ruiz, Rafael | Sat 8:00am, W2 | Bronx | NY | United States | ||||
6. Santiago-Rodriguez, Abdiel | Sat 8:00am, W3 | Hartford | CT | United States | ||||
7. Vazquez, James | Sat 8:00am, W11 | Bronx | NY | United States | ||||
BU13 Singles - A View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bennett, Chris | Fri 5:30pm, W2 | New Haven | CT | United States | ||||
2. Bhola, Zachary | Fri 5:30pm, W1 | Hartford | CT | United States | ||||
3. Castro, Brandon | Fri 6:00pm, W3 | New York | ||||||
4. Conde, Nicholas | Fri 6:00pm, W4 | New Haven | CT | United States | ||||
5. Dayle , Matthew W | Fri 5:30pm, W7 | New York | NY | United States | ||||
6. El Bey, Judah | Fri 6:00pm, W2 | Brooklyn | NY | United States | ||||
7. Galarza, Coby | Fri 5:30pm, W3 | Bronx | NY | United States | ||||
8. Garvey, Gus | Fri 5:30pm, W6 | New York | NY | United States | ||||
9. Htoo, Moody | Fri 5:30pm, W8 | Hartford | CT | United States | ||||
10. Jebereza, Joseph | Fri 6:00pm, W2 | Buffalo | United States | |||||
11. Klintchev, Yan | Fri 5:30pm, W5 | New York | ||||||
12. Lackey, Saxon | Fri 5:30pm, W9 | Cincinnati | OH | United States | ||||
13. Lane, Justin | Sat 8:00am, W1 | Philadelphia | PA | United States | ||||
14. Le, Adam | Fri 6:00pm, W1 | Portland | ME | United States | ||||
15. Le, Tommy | Fri 5:30pm, W5 | Portland | ME | United States | ||||
16. Lingaard, Cecil | Fri 6:00pm, W4 | Brooklyn | NY | United States | ||||
17. Mitchell, Dior | Fri 5:30pm, W7 | Philadelphia | PA | United States | ||||
18. Nelson, Adiel | Sat 8:00am, W1 | New Haven | CT | United States | ||||
19. nunez, miguel angel | Fri 6:00pm, W6 | |||||||
20. Ortiz, Gerardo | Fri 5:30pm, W2 | Bronx | NY | United States | ||||
21. Overton III, Thomas | Fri 5:30pm, W4 | New York | NY | United States | ||||
22. Owens Jr., James | Fri 6:00pm, W5 | Brooklyn | NY | United States | ||||
23. Padilla, Luis | Fri 5:30pm, W1 | Providence | RI | |||||
24. Park, Aaron | Fri 6:00pm, W1 | New York | ||||||
25. Patel, Anshul | Fri 6:00pm, W3 | New Haven | CT | United States | ||||
26. Perch, Gabriel | Fri 5:30pm, W9 | Brooklyn | NY | United States | ||||
27. Perez, Osiris A | Fri 5:30pm, W8 | New York | NY | |||||
28. Rodriguez, Miguel | Fri 5:30pm, W4 | Bronx | NY | United States | ||||
29. Rosado, Kelvin | Fri 6:00pm, W5 | Bronx | NY | United States | ||||
30. Saunders, Damien | Fri 5:30pm, W3 | Baltimore | MD | United States | ||||
31. Solares, David | Fri 6:00pm, W6 | Providence | RI | United States | ||||
32. Torres, Jaciel | Fri 5:30pm, W6 | Hartford | CT | United States | ||||
BU15 Singles - A View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Aldana, Matthew | Fri 8:30pm, W9 | New York | NY | United States | ||||
2. Barahona, Julio | Fri 8:30pm, W6 | Providence | RI | United States | ||||
3. Budny, Dominik | Fri 8:30pm, W7 | Brooklyn | NY | United States | ||||
4. Correa, Joel | Fri 8:00pm, W7 | New Haven | CT | United States | ||||
5. Diaz, Adrian | Fri 8:30pm, W9 | Lawrence | MA | United States | ||||
6. Dorroh, Elijah | Fri 8:00pm, W4 | Cleveland | OH | United States | ||||
7. Fierro, Jesus | Fri 8:30pm, W5 | Brooklyn | NY | United States | ||||
8. Galarza, Justin A | Fri 8:30pm, W3 | Bronx | NY | United States | ||||
9. Garcia, Avalon | Fri 8:00pm, W7 | New York | NY | United States | ||||
10. Garcia, Gael | Fri 8:30pm, W4 | New York | NY | United States | ||||
11. Greene, Zachery | Fri 8:00pm, W3 | Philadelphia | PA | |||||
12. Guzman, Randy | Fri 8:30pm, W1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
13. Harmon, Kaden | Fri 8:30pm, W7 | Cleveland | OH | United States | ||||
14. Htoo, Henry | Fri 8:00pm, W5 | Hartford | CT | United States | ||||
15. Lugo, Gabriel | Fri 8:30pm, W1 | East Hartford | CT | United States | ||||
16. Meza, Chris | Fri 8:30pm, W8 | New Haven | CT | United States | ||||
17. Montas, Juelz | Fri 8:30pm, W3 | Hartford | CT | United States | ||||
18. Nunez Ortiz, Fabrizio | Fri 8:00pm, W4 | New Haven | CT | United States | ||||
19. O'garro, JJ | Thu 8:00pm, W2 | New Haven | CT | United States | ||||
20. Paxtor, David | Fri 8:00pm, W5 | Brooklyn | NY | United States | ||||
21. Paxtor, Pablo | Fri 8:30pm, W4 | Brooklyn | NY | United States | ||||
22. Rios, Alexis | Fri 8:00pm, W6 | Bronx | NY | United States | ||||
23. Robinson, Amir | Fri 8:00pm, W6 | Pittsburgh | PA | United States | ||||
24. Robinson, Jaydin M | Fri 8:30pm, W2 | Philadelphia | PA | United States | ||||
25. Roman Garcia, Obed | Fri 8:00pm, W1 | Pikesville | MD | United States | ||||
26. Santiago, Gregory | Fri 8:00pm, W1 | Colombia | ||||||
27. Sheppard, Arkeith | Fri 8:30pm, W8 | Chicago | IL | United States | ||||
28. Sims, Melvin | Fri 8:30pm, W6 | Chicago | IL | United States | ||||
29. Snell, Donovan | Fri 8:30pm, W2 | Detroit | MI | United States | ||||
30. Solano, John | Thu 8:00pm, W2 | Bronx | NY | United States | ||||
31. Soler, Enrique | Fri 8:30pm, W5 | New York | NY | United States | ||||
32. Sulsona , Louis | Fri 8:00pm, W3 | Hartford | CT | United States | ||||
BU17 Singles - A View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Allen, Naheem | Fri 7:00pm, A4 | New York | NY | United States | ||||
2. Boateng, Caleb | Fri 7:00pm, A1 | Bronx | NY | United States | ||||
3. Brew, Jesse | Fri 7:30pm, A1 | Bronx | NY | United States | ||||
4. Brown-Mitchell, Rashad | Fri 7:00pm, A4 | Boston | MA | United States | ||||
5. Cruz, Roberto | Fri 7:00pm, A5 | Bronx | NY | United States | ||||
6. Davenport, Raji | Fri 7:00pm, A2 | Oakland | CA | United States | ||||
7. Escalona, Maury | Fri 7:00pm, A6 | Bronx | NY | United States | ||||
8. Griffin, Mikael | Fri 7:00pm, A3 | Chicago | IL | United States | ||||
9. Kutta Jr., Phillip | Fri 7:00pm, A7 | Boston | MA | United States | ||||
10. Lampley, Bryant | Fri 7:00pm, A7 | Chicago | IL | United States | ||||
11. Makell, James | Fri 7:00pm, A3 | Baltimore | MD | United States | ||||
12. Palomino, Julio | Fri 7:00pm, A5 | Colombia | ||||||
13. Rodriguez, Isaiah | Fri 7:00pm, A2 | Philadelphia | PA | United States | ||||
14. Soberanis-Vera, Devin | Fri 7:00pm, A1 | Oakland | CA | United States | ||||
15. Sosa, Jaiden | Fri 7:30pm, A1 | Carrollton | GA | United States | ||||
16. Williams, Nicholos | Fri 7:00pm, A6 | New York | NY | United States | ||||
BU19 Singles - A View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Angulo Lezama, Kevin J | Fri 8:00pm, A1 | Revere | MA | United States | ||||
2. Cutts, David | Fri 8:30pm, A5 | Chicago | IL | United States | ||||
3. Dawkins, Dilon | Fri 8:00pm, A2 | Boston | MA | United States | ||||
4. Hoque, Mohammed | Fri 8:30pm, A2 | New Haven | CT | United States | ||||
5. Islam, Daniel | Fri 8:30pm, A4 | Philadelphia | Guyana | |||||
6. Jawad, MD | Fri 8:00pm, A1 | New Haven | CT | United States | ||||
7. Jeudy, Quinlan | Fri 8:30pm, A5 | Newark | NJ | United States | ||||
8. Lorenzo-Cruz, Alexander | Fri 8:30pm, A4 | Bronx | NY | United States | ||||
9. Mageraga, Ali | Fri 8:30pm, A3 | Bronx | NY | United States | ||||
10. Michaca, David | Fri 8:30pm, A1 | Bronx | NY | United States | ||||
11. Perez, Edwardo | Fri 8:00pm, A2 | New Haven | CT | United States | ||||
12. Ram, Dylan | Fri 8:00pm, A3 | Bronx | NY | United States | ||||
13. Ramsey, Antwan | Fri 8:00pm, A3 | Detroit | MI | United States | ||||
14. Reid, Geraldo | Fri 8:30pm, A2 | New York | NY | United States | ||||
15. Tejada, Cristopher | Fri 8:30pm, A1 | Philadelphia | PA | United States | ||||
16. Wleh, Kaetu | Fri 8:30pm, A3 | Boston | MA | United States | ||||
GU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Abreu, Dinanlelly | Sat 8:00am, W6 | Bronx | ||||||
2. Amaro, Ashley | Sat 8:00am, W7 | Bronx | NY | United States | ||||
3. Clyburn, Jela | Sat 8:00am, W6 | Buffalo | ||||||
4. Morocho, Lindyn | Sat 8:00am, W12 | Brooklyn | NY | |||||
5. Nieves, Mylee | Sat 12:00pm, W12 | Hartford | CT | United States | ||||
6. Thomas, Phoenix | Sat 8:00am, W12 | Buffalo | ||||||
7. Velic, Aldina | Sat 8:00am, W7 | Hartford | United States | |||||
GU13 Singles - A View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Cardwell, Mya | Fri 4:30pm, W7 | New Haven | CT | United States | ||||
2. Chisholm, Da'Nerah | Fri 4:30pm, W5 | Pittsburgh | PA | United States | ||||
3. Dorroh, Keziah | Fri 4:30pm, W2 | Cleveland | OH | United States | ||||
4. Eh, Paw Law | Fri 4:30pm, W7 | Hartford | CT | United States | ||||
5. Garcia-Curet, Kenialys | Fri 4:30pm, W1 | Hartford | CT | United States | ||||
6. Hernandez, Diana | Fri 4:30pm, W4 | Bronx | NY | United States | ||||
7. Meza, Kelly | Fri 4:30pm, W8 | New Haven | CT | United States | ||||
8. Michaca, Ariana | Fri 4:30pm, W2 | Bronx | NY | United States | ||||
9. Montesinos, Ashley | Fri 4:30pm, W8 | Bronx | NY | United States | ||||
10. Rivera, Jenessie | Fri 4:30pm, W4 | Hartford | CT | United States | ||||
11. Rodriguez, Jasmine | Fri 4:30pm, W3 | Bronx | NY | United States | ||||
12. Rodriguez, Rose | Fri 4:30pm, W6 | New Haven | CT | United States | ||||
13. Shee, Hser Paw | Fri 4:30pm, W3 | Hartford | CT | United States | ||||
14. Silva, Stephany | Fri 4:30pm, W6 | Bronx | NY | United States | ||||
15. Velásquez, Yasmin | Fri 4:30pm, W1 | Guatemala | SM | Guatemala | ||||
16. Williams, Nagima | Fri 4:30pm, W5 | Hartford | CT | United States | ||||
GU15 Singles - A View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Almonte, Angeline | Fri 7:00pm, W2 | New York | NY | United States | ||||
2. Amastal, Angelina | Fri 7:00pm, W12 | Brooklyn | NY | United States | ||||
3. Amastal, Ashanti | Fri 7:00pm, W3 | Brooklyn | NY | United States | ||||
4. Atkinson, Kayla | Fri 7:00pm, W10 | Philadelphia | PA | United States | ||||
5. Barroso, Lizbeth | Fri 6:30pm, W1 | Bronx | NY | United States | ||||
6. Brundidge, Roche | Fri 6:30pm, W2 | New York | NY | United States | ||||
7. Davenport, Princess | Fri 7:00pm, W5 | New Haven | CT | United States | ||||
8. Deria, Tarana | Fri 7:00pm, W6 | Hartford | CT | United States | ||||
9. diaz, cristel | Fri 6:30pm, W1 | Providence | RI | United States | ||||
10. Diaz, Emani | Fri 7:00pm, W9 | Bronx | NY | United States | ||||
11. Fields, Niyanna | Fri 7:00pm, W8 | Philadelphia | PA | United States | ||||
12. Hicks, Cara | Fri 7:00pm, W1 | Baltimore | MD | United States | ||||
13. Ho, Joey | Fri 6:30pm, W3 | Brooklyn | NY | United States | ||||
14. Jones, Sierra | Fri 7:00pm, W7 | Philadelphia | PA | United States | ||||
15. Krebel, Ariana | Fri 7:00pm, W7 | New Haven | CT | United States | ||||
16. Liu, Zoe | Fri 7:00pm, W10 | Brooklyn | NY | United States | ||||
17. Lucero, Brianna | Fri 7:00pm, W6 | Bronx | NY | United States | ||||
18. Majewska, Karolina | Fri 7:00pm, W2 | Brooklyn | NY | United States | ||||
19. Morales, Julissa | Fri 7:00pm, W4 | Lawrence | MA | United States | ||||
20. Nored, TaNiya | Fri 6:30pm, W3 | Detroit | MI | United States | ||||
21. Otero, Natalia | Fri 7:00pm, W3 | Providence | RI | United States | ||||
22. Perez, Jaynalee | Fri 7:00pm, W8 | Hartford | CT | United States | ||||
23. Perez-Perez, Gwyneth | Fri 7:30pm, W1 | New Haven | CT | United States | ||||
24. Robinson, Amiya | Fri 7:30pm, W1 | Pittsburgh | PA | United States | ||||
25. Rodriguez, Fernanda | Fri 6:30pm, W2 | Bronx | NY | United States | ||||
26. Rodriguez, Sachary | Fri 7:00pm, W11 | Bronx | NY | United States | ||||
27. Siteman, Hailey | Fri 7:00pm, W5 | Portland | ME | United States | ||||
28. Stewart, Jamya | Fri 7:00pm, W4 | Chicago | IL | United States | ||||
29. Taggart, Jonae | Fri 7:00pm, W11 | Pittsburgh | PA | United States | ||||
30. Velásquez, Marveya F. | Fri 7:00pm, W12 | New Haven | CT | Guatemala | ||||
31. Velic, Almedina | Fri 7:00pm, W1 | Hartford | CT | United States | ||||
32. Wisdom, Angelina | Fri 7:00pm, W9 | Hartford | CT | United States | ||||
GU17 Singles - A View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ahmed, Aekrama | Fri 4:30pm, A6 | New Haven | CT | United States | ||||
2. Burgos, Angelica E | Fri 4:30pm, A3 | Philadelphia | PA | United States | ||||
3. Butler, Promise | Fri 5:00pm, A5 | New York | NY | United States | ||||
4. Ciriaco, Giselle | Sat 8:00am, A1 | Bronx | NY | |||||
5. Conyers, Anayah | Fri 5:00pm, A8 | New York | NY | United States | ||||
6. Dixon, Crystal | Fri 4:30pm, A7 | Evanston | IL | United States | ||||
7. Escalera, Karen | Fri 5:00pm, A8 | New Haven | CT | United States | ||||
8. Gomez, Cynthia | Fri 4:30pm, A2 | Lawrence | MA | United States | ||||
9. Hernandez, Fatima | Fri 5:00pm, A2 | Bronx | NY | United States | ||||
10. Hernandez, Sarai | Fri 5:00pm, A3 | Lawrence | MA | United States | ||||
11. Hicks, Tita | Fri 4:30pm, A1 | Bronx | NY | United States | ||||
12. Hipolito, Dalia | Fri 5:00pm, A6 | Bronx | NY | United States | ||||
13. James, Alveann | Fri 4:30pm, A6 | New York | NY | United States | ||||
14. Keyes, Mikayla | Fri 4:30pm, A3 | Pittsburgh | PA | United States | ||||
15. Lucero, Kimberly R | Fri 4:30pm, A5 | Bronx | NY | United States | ||||
16. Mack, Raya | Fri 5:00pm, A5 | New York | NY | United States | ||||
17. Miranda, Claudia | Fri 4:30pm, A5 | Boston | MA | United States | ||||
18. Moloy, Theresa | Fri 5:00pm, A2 | Philadelphia | PA | United States | ||||
19. Mota, Julissa | Fri 4:30pm, A4 | Hartford | CT | United States | ||||
20. Olivar, Vanessa | Fri 5:00pm, A7 | New Haven | CT | United States | ||||
21. Paw, Ku | Fri 5:00pm, A4 | Hartford | CT | United States | ||||
22. Pimentel, Jamily | Fri 5:00pm, A6 | Boston | MA | United States | ||||
23. Ramsey, Antoinette | Sat 8:00am, | Detroit | MI | United States | ||||
24. Rojas, Gisselle | Sat 8:00am, A1 | New Haven | CT | United States | ||||
25. Sanchez, Phoebe A | Fri 4:30pm, A1 | Hartford | CT | United States | ||||
26. Sarr, Habibatou | Fri 5:00pm, A3 | New York | NY | United States | ||||
27. Smith, Alani | Fri 4:30pm, A7 | Detroit | MI | United States | ||||
28. Straker, Aisha C | Fri 4:30pm, A4 | Boston | MA | United States | ||||
29. Velez, Dainalee | Fri 5:00pm, A4 | Bronx | NY | United States | ||||
30. Vo, Brianna | Fri 4:30pm, A2 | Boston | MA | United States | ||||
31. Wang, Catherine | Fri 5:00pm, A7 | Brooklyn | NY | United States | ||||
GU19 Singles - A View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bah, Aye | Fri 6:00pm, A6 | New York | NY | United States | ||||
2. Bakayoko, Zeinab A | Sat 8:00am, A4 | New York | NY | United States | ||||
3. Burgos, Kat | Fri 6:00pm, A3 | Philadelphia | PA | United States | ||||
4. Cherif, Tindakay | Fri 6:00pm, A5 | New York | NY | United States | ||||
5. Durocher, Xaria | Fri 6:00pm, A2 | Boston | MA | United States | ||||
6. Feliciano, Jocelyn | Fri 6:00pm, A2 | New Haven | CT | United States | ||||
7. Frank, Shante | Fri 6:00pm, A5 | Boston | MA | United States | ||||
8. Giraldo Jimenez, Ana | Fri 6:00pm, A4 | Colombia | ||||||
9. Haghighi, Victoria | Fri 6:00pm, A3 | Bronx | NY | United States | ||||
10. James, Marangela | Fri 6:00pm, A1 | Boston | MA | United States | ||||
11. Matamoros, Rachel | Sat 8:00am, A3 | New Haven | CT | United States | ||||
12. Miller, Piera | Fri 6:00pm, A1 | El Sobrante | CA | United States | ||||
13. Navas, Kenlly | Fri 6:00pm, A6 | Colombia | ||||||
14. Patel, Krishna | Sat 8:00am, A4 | New Haven | CT | United States | ||||
15. Romero, Winipher | Fri 6:00pm, A4 | Lawrence | MA | United States | ||||
16. Vo, Beverly | Sat 8:00am, A3 | Boston | MA | United States |