Hang on there...
close
close
close
close
Men 3.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Kale, Soham | , | Atlanta | GA | United States | ||||
2. Poonepalle, Harsha | , | Suwanee | GA | United States | ||||
Men 3.5 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Athota, Avinash | Fri 6:30pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
2. Douglas, Brian | Fri 6:30pm, 1 | |||||||
3. Griggs, Tilford L | Sat 8:20am, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
4. Higgins, Hunter | Sat 8:40am, 1 | Milton | GA | United States | ||||
5. Higgins, Paynter | Sat 8:20am, 1 | Milton | GA | United States | ||||
6. Kapasi, Sara | Sat 8:20am, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
7. Padamatinti, Shreyas | Sat 8:20am, 1 | Suwanee | GA | United States | ||||
8. Palanpur, Riyan | Sat 8:20am, 1 | |||||||
9. Pittner, Jere | Fri 9:00am, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
10. Poonepalle, Harsha | Sat 8:40am, 1 | Suwanee | GA | United States | ||||
11. Prabhala, Sera | Sat 8:20am, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
12. Prevelige, Peter | Sat 8:20am, 1 | Vestavia | AL | United States | ||||
13. Sinha, Pradeep K. | Fri 9:00am, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
14. Stevens, Jonathan | Sat 8:20am, 1 | United States | ||||||
15. Todd, Jeremy | Sat 8:20am, 1 | |||||||
16. Zhou, Kai | Sat 8:20am, 1 | Atlanta | GA | |||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Sargunar, Tarun | , | Duluth | GA | United States | ||||
2. Whitney, Oliver | , | Atlanta | GA | United States | ||||
Men 4.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Agbeyegbe, Kingsley | Sat 1:00pm, 1 | Smyrna | GA | United States | ||||
2. Athota, Avinash | Sat 1:00pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
3. Barnes, Allen | Sat 11:00am, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
4. Bridges, David L. | Sat 12:20pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
5. Dobbins, Allan C | Fri 4:40pm, 1 | Homewood, Al | United States | |||||
6. Haider, Muhammad | Fri 4:00pm, 1 | |||||||
7. Higgins, Hunter | Fri 6:00pm, 1 | Milton | GA | United States | ||||
8. Higgins, Paynter | Fri 4:40pm, 1 | Milton | GA | United States | ||||
9. Jawed, Uzma | Fri 4:00pm, 1 | Alpharetta | GA | United States | ||||
10. McKeon, Shea | Sat 11:40am, 1 | Marietta | GA | United States | ||||
11. Padamatinti, Shreyas | Fri 4:40pm, 1 | Suwanee | GA | United States | ||||
12. Palanpur, Riyan | Fri 4:00pm, 1 | |||||||
13. Poonepalle, Harsha | Fri 4:00pm, 1 | Suwanee | GA | United States | ||||
14. Prevelige, Peter | Fri 6:00pm, 1 | Vestavia | AL | United States | ||||
15. Sargunar, Tarun | Fri 4:00pm, 1 | Duluth | GA | United States | ||||
16. Shivaram, Advaith | Sat 8:05am, 1 | Marietta | GA | United States | ||||
17. Sinha, Priya | Sat 12:20pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
18. Sivaraman, Vijay | Sat 11:40am, 1 | Tampa | India | |||||
19. Stevens, Jonathan | Fri 4:00pm, 1 | United States | ||||||
20. Todd, Jeremy | Fri 4:40pm, 1 | |||||||
21. Vernex-Loset, Hannah | Sat 11:40am, 1 | GA | England | |||||
22. Williams, Hamilton | Sat 11:40am, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
23. Zhou, Kai | Sat 8:05am, 1 | Atlanta | GA | |||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Chen, Victor | , | Johns Creek | GA | United States | ||||
2. Whitney, Oliver | , | Atlanta | GA | |||||
Men 4.5 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Agbeyegbe, Kingsley | Fri 8:20pm, 1 | Smyrna | GA | United States | ||||
2. Barnes, Allen | Fri 7:00pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
3. Bridges, David L. | Fri 8:20pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
4. De Alwis, Visvajit | Sat 9:00am, 1 | Mableton | GA | Sri Lanka | ||||
5. Dobbins, Allan C | Sat 9:00am, 1 | Homewood, Al | United States | |||||
6. Dube, Sandeep | Fri 8:10pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
7. English, Collin | Fri 7:30pm, 1 | Louisville | KY | United States | ||||
8. Finck, Jonathan C | Fri 8:20pm, 1 | Commerce | GA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Gill, Nicholas | Fri 8:00pm, 1 | Loganville | GA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Haider, Muhammad | Sat 9:30am, 1 | |||||||
2. Harper, Jeff | Fri 7:00pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
3. Havey, Paul | Fri 8:00pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
4. Jepsen, Randy | Fri 7:00pm, 1 | United States | ||||||
5. Khoja, Suleman | Fri 7:30pm, 1 | NY | United States | |||||
6. McKeon, Shea | Fri 8:00pm, 1 | Marietta | GA | United States | ||||
7. McMurry, Jonathan L. | Fri 7:30pm, 1 | Marietta | GA | United States | ||||
8. Mudaliar, Ashwin A | Fri 8:00pm, 1 | Milton | GA | United States | ||||
9. Quigley, Benjamin | Sat 9:30am, 1 | Marietta | GA | United States | ||||
10. Quigley, William | Sat 9:40am, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
11. Rosales, Pedro | Fri 8:00pm, 1 | Chicopee | Guatemala | |||||
12. Saeed, Rehan | Fri 7:00pm, 1 | Marietta | GA | |||||
13. Sargunar, Tarun | Fri 7:30pm, 1 | Duluth | GA | United States | ||||
14. Shivaram, Advaith | Fri 8:10pm, 1 | Marietta | GA | United States | ||||
15. Singh, Avijit | Fri 8:20pm, 1 | Duluth | GA | United States | ||||
16. Sinha, Priya | Fri 8:00pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
17. Sivaraman, Vijay | Fri 7:30pm, 1 | Tampa | India | |||||
18. Tahliani, Milan | Sat 9:40am, 1 | Alpharetta | GA | United States | ||||
19. Williams, Hamilton | Fri 7:30pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Chen, Victor | , | Johns Creek | GA | United States | ||||
2. Whitney, Oliver | , | Atlanta | GA | United States | ||||
Men 5.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Daniels, Justin | Fri 5:20pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
2. Dube, Sandeep | Fri 6:00pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
3. English, Collin | Fri 6:00pm, 1 | Louisville | KY | United States | ||||
4. Finck, Jonathan C | Fri 6:30pm, 1 | Commerce | GA | United States | ||||
5. Gill, Nicholas | Fri 5:20pm, 1 | Loganville | GA | United States | ||||
6. Harper, Jeff | Fri 5:20pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
7. Hickey, Patrick | Sat 1:00pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
8. Javaid, Assam | Fri 5:20pm, | Lawrenceville | GA | United States | ||||
9. Jepsen, Randy | Fri 5:20pm, 1 | United States | ||||||
10. Khoja, Suleman | Fri 6:00pm, 1 | NY | United States | |||||
11. Marotta, Paul | Sat 12:20pm, 1 | Roswell | GA | United States | ||||
12. McMurry, Jonathan L. | Fri 5:20pm, 1 | Marietta | GA | United States | ||||
13. Mudaliar, Ashwin A | Fri 6:00pm, 1 | Milton | GA | United States | ||||
14. Mudzonga, Caver | Sat 8:00pm, 1 | Columbia | Botswana | |||||
15. Myerson, Aaron | Fri 5:20pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
16. Poddar, Neil | Sat 1:20pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
17. Quigley, Benjamin | Fri 6:30pm, 1 | Marietta | GA | United States | ||||
18. Quigley, William | Fri 6:30pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
19. Rosales, Pedro | Fri 6:00pm, 1 | Chicopee | Guatemala | |||||
20. Saeed, Rehan | Fri 5:20pm, 1 | Marietta | GA | |||||
21. Singh, Avijit | Sat 1:00pm, 1 | Duluth | GA | United States | ||||
22. Sinha, Sameer | Sat 1:00pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
23. Sitshebo, Kudzaishe | Fri 5:20pm, 1 | Louisville | KY | South Africa | ||||
24. Tahliani, Milan | Fri 6:00pm, 1 | Alpharetta | GA | United States | ||||
25. Wright, Neill | Sat 1:00pm, 1 | ATLANTA | GA | United States | ||||
Men 5.5 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Donnelly, Garrett | Sat 10:20am, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
2. Hay, Zach H. | Sat 10:20am, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
3. Hickey, Patrick | Sat 11:00am, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
4. Javaid, Assam | Sat 10:20am, 1 | Lawrenceville | GA | United States | ||||
5. Litvinov, David A. | Sat 3:00pm, 1 | Elk Grove | CA | Ukraine | ||||
6. McKee, Lester J. | Sat 11:00am, 1 | Oakland | CA | United States | ||||
7. Millman, Richard C | Sat 10:20am, 1 | Ooltewah | TN | United States | ||||
8. Mudzonga, Caver | Sat 10:20am, 1 | Columbia | Botswana | |||||
9. Poddar, Neil | Sat 11:00am, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
10. Rankin, Alex S | Sat 3:00pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
11. Shonrock, Tyler | Sat 10:20am, 1 | Bryn Mawr | PA | |||||
12. Sinha, Sameer | Sat 10:20am, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
13. Sitshebo, Kudzaishe | Sat 10:20am, 1 | Louisville | KY | South Africa | ||||
14. Wright, Neill | Sat 11:00am, 1 | ATLANTA | GA | United States | ||||
Men 6.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Amin, Ahmed (chotoo) | Sat 3:40pm, 1 | Charlotte | NC | |||||
2. Bowman, Dickson | Sat 4:20pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
3. Donnelly, Garrett | Sat 9:40am, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
4. Hay, Zach H. | Sat 5:00pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
5. Litvinov, David A. | Sat 5:00pm, 1 | Elk Grove | CA | Ukraine | ||||
6. McKee, Lester J. | Sat 10:30am, 1 | Oakland | CA | United States | ||||
7. Millman, Richard C | Sat 10:00am, 1 | Ooltewah | TN | United States | ||||
8. Rankin, Alex S | Sat 10:00am, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
9. Saleem, Danial | Sat 5:00pm, 1 | Alpharetta | GA | United States | ||||
10. Saleem, Nabil | Sat 9:40am, 1 | Alpharetta | GA | United States | ||||
11. Shonrock, Tyler | Sat 10:30am, 1 | Bryn Mawr | PA | |||||
Women 3.5 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Jawed, Uzma | , | Alpharetta | GA | United States | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Dodd, Mariam | , | Louisville | KY | United States | ||||
2. Dodd, Ulla | , | Louisville | KY | United States | ||||
3. Ram, Eshani | , | Johns Creek | GA | United States | ||||
4. Ram, Saanvi | , | Johns Creek | GA | United States | ||||
Women 4.0 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Jawed, Uzma | Fri 4:40pm, 1 | Alpharetta | GA | United States | ||||
2. Kapasi, Sara | Fri 4:40pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
3. Pittner, Jere | Fri 4:40pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
4. Prabhala, Sera | Fri 4:40pm, 1 | Atlanta | GA | United States | ||||
5. Vernex-Loset, Hannah | Sat 11:00am, 1 | GA | England | |||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ram, Eshani | , | Johns Creek | GA | United States | ||||
2. Ram, Saanvi | , | Johns Creek | GA | United States | ||||
Women 5.0 Singles View Draw | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
No Players Found |