Hang on there...
close
close
close
close
This list is based upon the predicted cut list points at registration deadline.
Before registration deadline the order may change as more players enter or if players participate in more tournaments.
After registration deadline the order will not change.
This list is NOT seeding.
For full details on cut list and seeding policies, please see the Tournament Procedure Policies section of the US Squash junior guidelines page, section 5 and 6.
[close]BU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Agrawal, Rohan | Fri 6:00pm, CT2 | San Francisco | CA | United States | ||||
2. Elmarassy, Ali | Sat 9:00am, CT2 | CA | United States | |||||
3. Ng, Kingston | Fri 6:00pm, CT1 | Los Altos | CA | United States | ||||
4. Saha, Arjya | Sat 9:00am, CT4 | Los Gatos | CA | United States | ||||
5. Suh, Joseph | Sat 9:00am, CT4 | WA | Canada | |||||
6. Suh, Joshua | Sat 9:00am, CT3 | WA | Canada | |||||
7. Suresh, Gautham | Sat 9:30am, CT1 | San Jose | CA | United States | ||||
8. Thakkar, Aditya | Fri 6:00pm, CT1 | United States | ||||||
9. Thoria, Tanishk | Sat 9:00am, CT3 | CA | United States | |||||
10. Yu, Koby | Fri 6:00pm, CT2 | Cupertino | CA | United States | ||||
BU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Doma, Abhinav | Fri 5:30pm, CT3 | Fremont | CA | United States | ||||
2. Estus, Malcolm | Sat 9:30am, CT2 | Corte Madera | CA | |||||
3. Gaddam, Simrith | Fri 5:30pm, CT4 | Lexington | MA | United States | ||||
4. Vaidyanathan, Dravid | Sat 9:30am, CT3 | Bee Cave | TX | United States | ||||
5. Wee, Christian | Fri 5:30pm, CT4 | San Francisco | CA | United States | ||||
6. Yang, Seraph | Fri 5:30pm, CT3 | San Jose | CA | United States | ||||
BU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Asad, Saad | Fri 5:00pm, CT3 | San Jose | CA | United States | ||||
2. Cherian, Paul | Fri 5:00pm, CT3 | United States | ||||||
3. Desai, Nachiket | Fri 4:30pm, CT3 | Cupertino | CA | United States | ||||
4. Field, Alexander N. | Fri 5:00pm, CT2 | United States | ||||||
5. Griffin, Sam | Fri 5:00pm, CT4 | United States | ||||||
6. Jolly, Shan | Fri 5:30pm, CT2 | Palo Alto | CA | United States | ||||
7. Khanna, Aditya | Fri 5:30pm, CT1 | San Francisco | CA | United States | ||||
8. Mehta, Vivaan | Fri 4:30pm, CT4 | Los Altos | CA | United States | ||||
9. Moolchandani, Yash | Fri 5:00pm, CT1 | Sunnyvale | CA | United States | ||||
10. Navaid, Abdullah | Fri 4:30pm, CT4 | Palo Alto | CA | United States | ||||
11. Patwardhan, Tanmay | Fri 4:30pm, CT3 | Cupertino | CA | United States | ||||
12. Premji, Keyan | Fri 5:30pm, CT2 | Redmond | WA | United States | ||||
13. Rabbani, Humza | Fri 5:30pm, CT1 | Palo Alto | CA | United States | ||||
14. Revenaugh, Henry D. | Fri 5:00pm, CT2 | Palo Alto | CA | United States | ||||
15. Yang, Seraph | Fri 5:00pm, CT4 | San Jose | CA | United States | ||||
16. Yun, Aiden | Fri 5:00pm, CT1 | San Mateo | CA | United States | ||||
BU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Elmarassy, Mero | Fri 7:00pm, CT1 | Santa Clara | CA | United States | ||||
2. Emerson, James | Fri 4:00pm, CT2 | San Francisco | CA | United States | ||||
3. Fuloria, Varun S. | Fri 4:30pm, CT1 | Los Altos | CA | United States | ||||
4. Hilaly, Faiz | Fri 4:00pm, CT2 | Palo Alto | CA | United States | ||||
5. Ho, John P | Fri 4:30pm, CT2 | Los Altos Hills | CA | United States | ||||
6. Roy, Aditya | Fri 4:30pm, CT2 | Los Altos | CA | United States | ||||
7. Sasikumar, Bharadwaj | Fri 4:00pm, CT3 | San Ramon | CA | United States | ||||
8. Sasikumar, Bhavesha | Fri 7:00pm, CT4 | San Ramon | CA | United States | ||||
9. Scheve, Benjamin F | Fri 4:00pm, CT4 | New Haven | CT | United States | ||||
10. Shukla, Rudransh | Fri 4:30pm, CT1 | Sunnyvale | CA | United States | ||||
11. Sweet, Christopher L. | Fri 4:00pm, CT3 | San Francisco | CA | United States | ||||
12. Swire, Sam | Fri 4:00pm, CT1 | Ross | CA | United States | ||||
13. Turaga, Gaurav | Fri 4:00pm, CT1 | El Dorado Hills | CA | United States | ||||
14. Turaga, Vaibhav | Fri 4:00pm, CT4 | El Dorado Hills | CA | United States | ||||
GU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Ahmed, Zoya | Fri 6:30pm, CT1 | San Ramon | CA | United States | ||||
2. Bhagwati, Riva | Fri 6:00pm, CT4 | Hillsborough | CA | United States | ||||
3. Chow, Eva | Fri 6:30pm, CT1 | Menlo Park | CA | United States | ||||
4. Khan, Yasmine | Sat 8:30am, CT3 | Seattle | WA | United States | ||||
5. Morsy, Yasmine | Fri 6:00pm, CT4 | Danville | CA | United States | ||||
6. Natarajan, Prisha | Fri 6:00pm, CT3 | Fremont | CA | United States | ||||
7. Sistla, Apurva | Fri 6:00pm, CT3 | San Jose | CA | United States | ||||
GU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Abdelrahman, Fatima M | Fri 6:30pm, CT2 | Santa Clara | CA | United States | ||||
2. Haq, Sana | Fri 6:30pm, CT2 | Santa Clara | CA | United States | ||||
3. Jolly, Mehma | Fri 6:30pm, CT3 | Palo Alto | CA | United States | ||||
4. Le, Jessica | Fri 6:30pm, CT4 | Greenbrae | CA | United States | ||||
5. Morsy, Dina | Fri 6:30pm, CT3 | Danville | CA | United States | ||||
6. Shah, Ariana | Fri 6:30pm, CT4 | Los Altos | CA | United States | ||||
7. Yun, Rachel | Sat 9:30am, CT4 | San Mateo | CA | United States |