Hang on there...
close
close
close
close
This list is based upon the predicted cut list points at registration deadline.
Before registration deadline the order may change as more players enter or if players participate in more tournaments.
After registration deadline the order will not change.
This list is NOT seeding.
For full details on cut list and seeding policies, please see the Tournament Procedure Policies section of the US Squash junior guidelines page, section 5 and 6.
[close]BU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Blitzer, Will | Sat 9:30am, PA3 | Westport | CT | United States | ||||
2. Daggett, Vance A | Sat 9:30am, PA6 | Haverford | PA | United States | ||||
3. Hilal, Maverick | Sat 3:00pm, PA2 | Fort Lee | NJ | United States | ||||
4. Jacobs, Colton | Sat 9:30am, PA5 | Boston | MA | United States | ||||
5. Koehler, Nathan | Sat 9:30am, PA3 | New York | NY | United States | ||||
6. Kramer, Hugh | Sat 3:00pm, PA3 | Westport | CT | United States | ||||
7. Krizek, Blake | Sat 9:30am, PA5 | Wayne | PA | Australia | ||||
8. Martin, Nicolas | Sat 2:30pm, PA3 | Charlotte | NC | |||||
9. Moolchandani, Yash | Sat 2:30pm, PA4 | Sunnyvale | CA | United States | ||||
10. Plimpton, Walter | Sat 2:30pm, PA1 | Lawrenceville | NJ | United States | ||||
11. Pollack, Rhodes | Sat 9:30am, PA4 | United States | ||||||
12. Price, Jacob | Sat 3:00pm, PA1 | New Haven | CT | United States | ||||
13. Robertson, Whit F | Sat 3:00pm, PA3 | NY | United States | |||||
14. Russell, John | Sat 9:30am, PA6 | Cockeysville | MD | United States | ||||
15. Shalaby, Yaseen | Sat 3:00pm, PA4 | New York | NY | United States | ||||
16. Smith, Colin | Sat 9:30am, PA2 | Concord | NH | United States | ||||
17. Srivastava, Neil | Sat 3:00pm, PA2 | Berwyn | PA | United States | ||||
18. Tallapragada, Ved | Sat 9:30am, PA2 | Wellesley | MA | United States | ||||
19. Venkateswaran, Arjun | Sat 2:30pm, PA3 | Princeton | NJ | United States | ||||
20. Wyant, Johnny | Sat 9:30am, PA4 | Wilmington | DE | United States | ||||
21. Zhang, Eric | Sat 2:30pm, PA2 | Princeton | NJ | United States | ||||
BU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Athar, Omair | Sat 10:00am, PA4 | Avon | CT | United States | ||||
2. Bin, Brandon | Sat 10:00am, PA4 | Newtown Square | PA | United States | ||||
3. Capella, Carlton | Sat 10:30am, PA5 | Tuxedo Park | NY | United States | ||||
4. Edmands, Ike | Sat 10:00am, PA3 | New York | NY | United States | ||||
5. Eielson, John | Sat 10:30am, PA2 | Boston | MA | United States | ||||
6. Eielson, William P | Sat 10:30am, PA6 | Boston | MA | United States | ||||
7. Fogel, Henry B | Sat 10:30am, PA3 | Rye | NY | United States | ||||
8. Goel, Noah E | Sat 10:30am, PA7 | Weston | MA | United States | ||||
9. Griggs, Tilford L | Sat 10:30am, PA8 | Atlanta | GA | United States | ||||
10. Guo, Justin | Sat 10:00am, PA5 | Stamford | CT | United States | ||||
11. Guo, Maxwell R | Sat 10:00am, PA1 | Chestnut Hill | MA | United States | ||||
12. Gupta, Rohan | Sat 10:00am, PA8 | Brooklyn | NY | United States | ||||
13. Hu, William | Sat 10:30am, PA4 | Princeton Junction | NJ | United States | ||||
14. Ibrahim, Dean | Sat 10:00am, PA6 | Squantum | MA | United States | ||||
15. Karande, Jai | Sat 9:30am, PA1 | Concord | MA | United States | ||||
16. Kazemekaitis, Lukas | Sat 10:00am, PA2 | Southport | CT | Lithuania | ||||
17. Khera, Parth | Sat 10:30am, PA8 | Princeton | NJ | United States | ||||
18. Ko, Andrew | Sat 10:30am, PA7 | MD | United States | |||||
19. Lee, Elliot H | Sat 10:30am, PA4 | Villanova | PA | United States | ||||
20. Li, Devon | Sat 10:30am, PA2 | Malvern | PA | United States | ||||
21. McLaughlin, Colten | Sat 10:00am, PA7 | Newtown | PA | United States | ||||
22. Metrailler, Winn | Sat 10:00am, PA3 | Rye | NY | United States | ||||
23. Roberts, Matthew | Sat 10:30am, PA3 | Brooklyn | NY | United States | ||||
24. Robertson, Hart | Sat 9:30am, PA1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
25. Rose, Winston C | Sat 10:00am, PA6 | Greenwich | CT | United States | ||||
26. Schwarz, Rubens | Sat 10:00am, PA1 | Malvern | PA | United States | ||||
27. Singodia, Sebastian | Sat 10:30am, PA5 | Delray Beach | FL | Canada | ||||
28. Slattery, Maximus | Sat 10:00am, PA5 | Newtown Square | PA | United States | ||||
29. Tagliarini, Brendan | Sat 10:00am, PA2 | New Haven | CT | United States | ||||
30. Tangri, Tanish | Sat 10:00am, PA7 | Malvern | PA | United States | ||||
31. Voloshin, Marc | Sat 10:30am, PA6 | Rochester | NY | United States | ||||
32. Wee, Christian | Sat 10:00am, PA8 | San Francisco | CA | United States | ||||
BU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bitar, Franco | Sat 11:45am, PA6 | McLean | VA | United States | ||||
2. Bitar, Lucas | Sat 11:00am, PA3 | Mc Lean | VA | United States | ||||
3. Capella, Lucas C | Sat 11:00am, PA5 | Tuxedo Park | NY | United States | ||||
4. Chen, Albert | Sat 11:00am, PA7 | Devon | PA | United States | ||||
5. Chen, Rick | Sat 11:45am, PA7 | Lansdale | PA | United States | ||||
6. Cossrow, Ben | Sat 11:00am, PA2 | Jenkintown | PA | United States | ||||
7. Cukierman, Nathan | Sat 11:00am, PA3 | West Hartford | CT | United States | ||||
8. Feinstein, Gabriel | Sat 11:00am, PA6 | Pittsburgh | PA | United States | ||||
9. Gillooly, Johnny | Sat 11:45am, PA2 | Milton | MA | United States | ||||
10. Graziano, Christian | Sat 11:00am, PA1 | Greenwich | CT | United States | ||||
11. Grissom, Jacob | Sat 11:00am, PA2 | Louisville | KY | United States | ||||
12. Herbert, Graeme G | Sat 10:30am, PA1 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
13. Hernandez, Tyler S | Sat 11:00am, PA1 | Houston | TX | United States | ||||
14. Ibrahim, Adam | Sat 11:00am, PA7 | Squantum | MA | United States | ||||
15. Jacobs, Dietrich A. | Sat 11:45am, PA5 | Boston | MA | United States | ||||
16. Jain, Arush | Sat 10:30am, PA1 | Morris Plains | NJ | United States | ||||
17. Lee, Ethan H | Sat 11:45am, PA7 | Villanova | PA | United States | ||||
18. Lee, Marcus J | Sat 11:00am, PA4 | Greenwich | CT | United States | ||||
19. Levy, Eli | Sat 11:00am, PA6 | Williamstown | MA | United States | ||||
20. Liu, Ethan | Sat 11:45am, PA8 | Wayne | PA | United States | ||||
21. Lu, Evan T | Sat 11:00am, PA8 | Berwyn | PA | United States | ||||
22. Mukhin, Artemy | Sat 11:45am, PA4 | New York | NY | United States | ||||
23. Nair, Samarth | Sat 11:45am, PA3 | Downingtown | PA | United States | ||||
24. O'connor, James | Sat 11:45am, PA3 | Greenwich | CT | United States | ||||
25. Pannu, Himanshu | Sat 11:00am, PA5 | San Mateo | CA | United States | ||||
26. Poirier, Hudson | Sat 11:45am, PA8 | Wellesley | MA | United States | ||||
27. Sheumack, Thomas | Sat 11:45am, PA4 | Bronxville | NY | United States | ||||
28. Srivastava, Rishi | Sat 11:45am, PA2 | Berwyn | PA | United States | ||||
29. Taylor, Charlie | Sat 11:00am, PA4 | Maynard | MA | Jersey | ||||
30. Wang, Alex | Sat 11:45am, PA5 | Malvern | PA | United States | ||||
31. Wiser, Rustin D | Sat 11:45am, PA6 | Bronxville | NY | United States | ||||
32. Yu, Owen | Sat 11:00am, PA8 | Downingtown | PA | United States | ||||
BU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Athar, Daniyal | Sat 12:15pm, SG5 | Avon | CT | United States | ||||
2. Avram, Robert | Sat 12:15pm, SG4 | New York | NY | United States | ||||
3. Baldini, CJ | Sat 11:30am, SG1 | West Hartford | CT | United States | ||||
4. Bhavsar, Auggie H | Sat 12:15pm, SG8 | New York | NY | United States | ||||
5. Braff, Charles E | Sat 11:30am, SG5 | West Palm Beach | FL | United States | ||||
6. Capella, Christian H | Sat 12:15pm, SG5 | Tuxedo Park | NY | United States | ||||
7. Crawford, Preston | Sat 11:30am, SG4 | Marblehead | MA | United States | ||||
8. Dunn, Hudson F. | Sat 12:15pm, SG2 | Narragansett | RI | United States | ||||
9. Eielson, Oliver J | Sat 12:15pm, SG6 | Boston | MA | United States | ||||
10. Feinstein, Nathan H | Sat 12:15pm, SG4 | Pittsburgh | PA | United States | ||||
11. Granovsky, Matthew | Sat 12:15pm, SG7 | Norwalk | CT | United States | ||||
12. Gunton, John | Sat 11:30am, SG7 | Lawrenceville | NJ | United States | ||||
13. Hemingson, Josh C | Sat 11:30am, SG7 | Short Hills | NJ | United States | ||||
14. Herbert, Grady G | Sat 12:15pm, SG6 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
15. Ho, John P | Sat 11:30am, SG3 | Los Altos Hills | CA | United States | ||||
16. Huffman, Walter | Sat 12:15pm, SG1 | Greenwich | CT | United States | ||||
17. Illick, Kit E. | Sat 11:30am, SG1 | New Haven | CT | United States | ||||
18. Kang, Christopher | Sat 12:15pm, SG3 | Vienna | VA | United States | ||||
19. Keller, Patrick | Sat 12:15pm, SG1 | Rye | NY | United States | ||||
20. Kenny, Christopher | Sat 11:30am, SG6 | Greenwich | CT | United States | ||||
21. Kini, Nimai | Sat 11:30am, SG8 | Medfield | MA | United States | ||||
22. Leavy, Asher | Sat 11:30am, SG3 | Philadelphia | PA | United States | ||||
23. Mian, Hamza | Sat 12:15pm, SG3 | Princeton | NJ | United States | ||||
24. Okurowski, William | Sat 12:15pm, SG2 | Concord | MA | United States | ||||
25. Park, Winston | Sat 11:30am, SG8 | Baltimore | MD | United States | ||||
26. Price, Philip Hyun Su | Sat 12:15pm, SG8 | Philadelphia | PA | United States | ||||
27. Sen, Arjun K | Sat 11:30am, SG5 | Princeton Junction | NJ | United States | ||||
28. Singh, Syan | Sat 12:15pm, SG7 | Kent | CT | Canada | ||||
29. Spiro, Alec H. | Sat 11:30am, SG4 | Portland | OR | United States | ||||
30. Sprecher, Jordan D. | Sat 11:30am, SG2 | Rye Brook | NY | United States | ||||
31. Subramaniam, Sen | Sat 11:30am, SG6 | New York | NY | United States | ||||
32. Yap, Saechow | Sat 11:30am, SG2 | Pepper Pike | OH | United States | ||||
BU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Amir, Yassin | Sat 1:45pm, SG4 | Tuckahoe | NY | United States | ||||
2. Aube, Andrew H. | Sat 1:00pm, SG8 | Rye | NY | United States | ||||
3. Aube, William (Mac) | Sat 1:45pm, SG8 | Rye | NY | United States | ||||
4. Campbell, Quintin A | Sat 1:00pm, SG4 | Haverford | PA | United States | ||||
5. Charlton, Harry T | Sat 1:45pm, SG1 | Bronxville | NY | United States | ||||
6. Charlton, Samuel T | Sat 1:45pm, SG4 | Bronxville | NY | United States | ||||
7. Clayton, Taylor B. | Sat 1:00pm, SG3 | Greenwich | CT | United States | ||||
8. Conigliaro, Douglas A | Sat 1:45pm, SG3 | Dedham | MA | United States | ||||
9. Freed, Samuel | Sat 1:45pm, SG6 | Wellesley | MA | United States | ||||
10. Heath, Charles S | Sat 1:00pm, SG6 | Greenwich | CT | United States | ||||
11. Hogan, Tom | Sat 1:00pm, SG1 | Malvern | PA | United States | ||||
12. Ibrahim, Zac | Sat 1:45pm, SG2 | Squantum | 33 | United States | ||||
13. Kakarla, Nikhil V | Sat 1:45pm, SG7 | Villanova | PA | United States | ||||
14. Knipp, Samuel | Sat 1:45pm, SG5 | Cockeysville | MD | United States | ||||
15. Koeppel, Jacob | Sat 1:00pm, SG5 | Boston | MA | United States | ||||
16. Lazor, Matthew | Sat 1:00pm, SG7 | W Hartford | CT | United States | ||||
17. Lee, Andrew J. | Sat 1:00pm, SG6 | Weston | MA | United States | ||||
18. Lehv, Peter | Sat 1:45pm, SG3 | New York | NY | United States | ||||
19. Lew, Samuel H | Sat 1:00pm, SG4 | Exeter | NH | United States | ||||
20. Lubowitz, Max | Sat 1:45pm, SG2 | Philadelphia | PA | United States | ||||
21. Minnis, Andrew | Sat 1:45pm, SG6 | Bryan Mawr | PA | United States | ||||
22. Mitchell, Isaac L | Sat 1:00pm, SG1 | Baltimore | MD | United States | ||||
23. Pardo, Louis A. | Sat 1:45pm, SG1 | Cambridge | MA | United States | ||||
24. Peacock, Tasker D | Sat 1:00pm, SG3 | Wilmette | IL | United States | ||||
25. Roshkoff, Blake A | Sat 1:45pm, SG5 | Villanova | PA | United States | ||||
26. Sampath, Rohan | Sat 1:45pm, SG8 | Lincoln | RI | United States | ||||
27. Sparkman, Henry | Sat 1:00pm, SG7 | New York | NY | United States | ||||
28. Sutherby, John P. | Sat 1:00pm, SG2 | Radnor | PA | United States | ||||
29. Wenberg, Garrett | Sat 1:45pm, SG7 | Greenwich | CT | United States | ||||
30. Wilkinson, Nick J. | Sat 1:00pm, SG2 | New Haven | CT | United States | ||||
31. Wurts, Merritt W. | Sat 1:00pm, SG8 | Wyndmoor | PA | United States | ||||
32. Zetterquist, Cole C | Sat 1:00pm, SG5 | Weston | MA | United States | ||||
GU11 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Buford, Caitlin | Sat 9:00am, PA4 | Rye | NY | United States | ||||
2. Farhang Nia, Melody | Sat 2:00pm, PA2 | Toronto | ON | Canada | ||||
3. Friedlander, Eva | Sat 9:00am, PA1 | PA | United States | |||||
4. Gabel, Julia | Sat 2:00pm, PA2 | Rochester | NY | United States | ||||
5. Graziano, Elle | Sat 2:00pm, PA4 | Greenwich | CT | United States | ||||
6. Gupta, Layla | Sat 2:00pm, PA1 | Brooklyn | NY | United States | ||||
7. Hoh, Caroline | Sat 9:00am, PA4 | New York | NY | United States | ||||
8. Purtuc, Lily | Sat 9:00am, PA3 | Pennington | NJ | United States | ||||
9. Ross, Ella | Sat 9:00am, PA3 | Newton Center | MA | United States | ||||
10. Sze, Charlotte O. | Sat 2:00pm, PA3 | Wellesley | MA | United States | ||||
11. Sze, Vivienne A. | Sat 9:00am, PA1 | Wellesley | MA | United States | ||||
GU13 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bahn, Hannah | Sat 2:00pm, PA7 | New York | NY | United States | ||||
2. Bourell, Lily | Sat 2:30pm, PA5 | Westwood | MA | United States | ||||
3. Brandon, Fionnoula | Sat 2:30pm, PA8 | Baltimore | MD | United States | ||||
4. Collins, Grace | Sat 9:30am, PA7 | Baltimore | MD | United States | ||||
5. Fallon, Daphne | Sat 2:30pm, PA7 | Rye | NY | United States | ||||
6. Glaser, Gabrielle | Sat 9:30am, PA7 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
7. Grissom, Katherine | Sat 2:30pm, PA7 | Louisville | KY | United States | ||||
8. Kahlon, Nitza | Sat 2:00pm, PA7 | Princeton | NJ | United States | ||||
9. LaForge, Paige | Sat 9:00am, PA7 | New York | NY | United States | ||||
10. McLaughlin, Reghan | Sat 2:00pm, PA6 | Newtown | PA | United States | ||||
11. Pannu, Denali | Sat 2:30pm, PA6 | San Mateo | CA | United States | ||||
12. Poirier, Kaili | Sat 9:00am, PA2 | Wellesley | MA | United States | ||||
13. Ross, Madeline | Sat 9:00am, PA5 | Newton Center | MA | United States | ||||
14. Shalaby, Lamees | Sat 2:00pm, PA6 | New York | NY | United States | ||||
15. Shankaran, Riya | Sat 2:30pm, PA6 | Newtown Square | PA | United States | ||||
16. Tan, Alexie | Sat 9:00am, PA5 | Boston | MA | United States | ||||
17. Tompkins, Charlotte | Sat 2:00pm, PA8 | Greenwich | CT | United States | ||||
18. Yeon, Emma | Sat 9:00am, PA2 | Bronxville | NY | United States | ||||
19. Yeon, Isabel | Sat 9:00am, PA7 | Bronxville | NY | United States | ||||
20. Yun, Rachel | Sat 2:00pm, PA5 | San Mateo | CA | United States | ||||
GU15 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Anwar, Mariam | Sat 1:15pm, PA4 | Fairfield | CT | United States | ||||
2. Aston, Ashleigh | Sat 1:15pm, PA2 | New York | NY | United States | ||||
3. Aston, Bracie | Sat 12:30pm, PA3 | New York | NY | United States | ||||
4. Ball, Sabine M | Sat 1:15pm, PA6 | Haverford | PA | United States | ||||
5. Brennan, Jackie | Sat 1:15pm, PA4 | Brooklyn | NY | United States | ||||
6. Campbell, Clementine | Sat 1:15pm, PA2 | Brooklyn | NY | United States | ||||
7. Cuccolo, Valentina | Sat 1:15pm, PA6 | Darien | CT | United States | ||||
8. Doe, Kaitlyn | Sat 1:15pm, PA8 | Waban | MA | United States | ||||
9. Fazzinga, Grace E | Sat 12:30pm, PA1 | Greenwich | CT | United States | ||||
10. Gibbs, LeLe | Sat 12:30pm, PA7 | Boston | MA | United States | ||||
11. Giovine, Piper | Sat 12:30pm, PA5 | Los Angeles | CA | United States | ||||
12. Goverdhanam, Rashi | Sat 1:15pm, PA5 | Wayne | PA | United States | ||||
13. Hermer, Gala | Sat 1:15pm, PA8 | Brooklyn | NY | United States | ||||
14. Hoh, Sophia | Sat 12:30pm, PA6 | New York | NY | United States | ||||
15. Jefferson-Sambanis, Naomi | Sat 1:15pm, PA3 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
16. Kakarla, Anika | Sat 12:30pm, PA2 | Villanova | PA | United States | ||||
17. Kuthari, Aarohi | Sat 12:30pm, PA7 | Short Hills | NJ | United States | ||||
18. LaForge, Megan | Sat 12:30pm, PA3 | New York | NY | United States | ||||
19. Li, Eugenia | Sat 11:45am, PA1 | Malvern | PA | United States | ||||
20. Mian, Maryam A | Sat 12:30pm, PA6 | Princeton | NJ | United States | ||||
21. Park, Avery | Sat 12:30pm, PA4 | Baltimore | MD | United States | ||||
22. Salvatore, Celia | Sat 12:30pm, PA2 | New Canaan | CT | United States | ||||
23. Shumway, Anna | Sat 1:15pm, PA7 | Palm Beach | FL | United States | ||||
24. shyamalan, shivani | Sat 12:30pm, PA8 | PA | United States | |||||
25. Sprecher, Nili | Sat 12:30pm, PA5 | Rye Brook | NY | United States | ||||
26. Tangri, Eshika | Sat 12:30pm, PA4 | Malvern | PA | United States | ||||
27. Vengrin, Charlotte | Sat 1:15pm, PA5 | Chevy Chase | MD | United States | ||||
28. Venkateswaran, Shreya | Sat 11:45am, PA1 | Princeton | NJ | United States | ||||
29. Vermani, Sohni | Sat 1:15pm, PA7 | Stamford | CT | United States | ||||
30. Voloshin, Maya | Sat 1:15pm, PA3 | Rochester | NY | United States | ||||
31. Wadhwa, Ishani | Sat 12:30pm, PA1 | Short Hills | NJ | United States | ||||
32. Yap, Kahjin | Sat 12:30pm, PA8 | Pepper Pike | OH | United States | ||||
GU17 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Abbrecht, Kelsey | Sat 9:00am, SG6 | Wellesley | MA | United States | ||||
2. Bramen, Sydney | Sat 9:30am, SG6 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
3. Brandon, Brigid | Sat 9:30am, SG3 | Baltimore | MD | United States | ||||
4. Burhan, Aleezah | Sat 9:00am, SG4 | Wayne | PA | United States | ||||
5. Chen, Natalie J | Sat 9:00am, SG3 | Lexington | MA | United States | ||||
6. Cho, Chelsea Y | Sat 9:00am, SG6 | Andover | MA | United States | ||||
7. Eielson, Caroline M | Sat 9:00am, SG1 | Boston | MA | United States | ||||
8. Glaser, Devon J | Sat 9:30am, SG2 | Bryn Mawr | PA | United States | ||||
9. Handa, Maya | Sat 9:30am, SG7 | Short Hills | United States | |||||
10. Hashmi, Nasreen | Sat 9:00am, SG7 | Belvedere | CA | United States | ||||
11. Hatstadt, Ashley | Sat 9:00am, SG8 | Old Greenwich | CT | United States | ||||
12. Ho, Madison L | Sat 9:00am, SG2 | Cambridge | MA | United States | ||||
13. Holding, Abby | Sat 9:30am, SG7 | Wellesley | MA | United States | ||||
14. Jiang, Sofia | Sat 9:30am, SG4 | Alpine | NJ | United States | ||||
15. Karande, Mira | Sat 9:30am, SG5 | Concord | MA | United States | ||||
16. Karanja, Sora | Sat 9:00am, SG1 | Belmont | MA | United States | ||||
17. Le, Jessica | Sat 9:00am, SG4 | Greenbrae | CA | United States | ||||
18. Lesperance, Devon A | Sat 9:00am, SG7 | New York | NY | United States | ||||
19. Mactaggart, Annabelle G | Sat 9:30am, SG8 | Greenwich | CT | United States | ||||
20. Mills, Eliza | Sat 9:00am, SG2 | Stamford | CT | United States | ||||
21. Mollenkopf, Kacey | Sat 9:30am, SG1 | Pittsford | NY | United States | ||||
22. Neild, Elaine C | Sat 9:30am, SG3 | Bronxville | NY | United States | ||||
23. O'Connor, Anne | Sat 9:30am, SG8 | Greenwich | CT | United States | ||||
24. Pande, Avika | Sat 9:30am, SG4 | Wayne | PA | United States | ||||
25. Peterson, Abbie M | Sat 9:00am, SG5 | West Newton | MA | United States | ||||
26. Pollack, Sadie | Sat 9:30am, SG1 | Greenwich | CT | United States | ||||
27. Popat, Sarita | Sat 9:00am, SG5 | Short Hills | NJ | United States | ||||
28. Sheth, Tia | Sat 9:00am, SG8 | Boston | MA | United States | ||||
29. Stonestreet, Sarah | Sat 9:30am, SG2 | Weston | MA | United States | ||||
30. Trauber, Isabella | Sat 9:30am, SG5 | Greenwich | CT | United States | ||||
31. Weber, Darcy E | Sat 9:00am, SG3 | Newport | RI | United States | ||||
32. Woodward, Willow A | Sat 9:30am, SG6 | Bedford Corners | NY | United States | ||||
GU19 Singles View Draw List Results | ||||||||
Name | Start time | City | State | Country of Citizenship | ||||
Pending Waitlist | ||||||||
1. Bardorf, Maya R | Sat 10:45am, SG7 | Newport | RI | United States | ||||
2. Bell, Charlotte E | Sat 10:00am, SG6 | Wellesley | MA | United States | ||||
3. Bhavsar, Jhansi D | Sat 10:45am, SG3 | New York | NY | United States | ||||
4. Bretl, Ariane L. | Sat 10:00am, SG3 | Concord | MA | United States | ||||
5. Delalio, Callie B | Sat 10:00am, SG5 | Syosset | NY | United States | ||||
6. Delalio, Tana R. | Sat 10:45am, SG6 | Syosset | NY | United States | ||||
7. Dewey, Griffin G. | Sat 10:00am, SG7 | New Canaan | CT | United States | ||||
8. Finney, Eva | Sat 10:00am, SG2 | Lutherville | MD | United States | ||||
9. Finney, Whitney S | Sat 10:45am, SG7 | Lancaster | PA | United States | ||||
10. Flaherty, Grace W. | Sat 10:45am, SG3 | Malvern | PA | United States | ||||
11. Fleischner, Margaret | Sat 10:00am, SG4 | Haverford | PA | United States | ||||
12. Foley, Maureen R | Sat 10:45am, SG5 | Buffalo | NY | United States | ||||
13. Goldman, Ellissa | Sat 10:45am, SG5 | Penn Valley | PA | United States | ||||
14. Ivashina, Alice | Sat 10:45am, SG4 | New York | NY | United States | ||||
15. Mancuso, Margo | Sat 10:45am, SG2 | Philadelphia | PA | United States | ||||
16. Meyerson, Megan E | Sat 10:45am, SG4 | New Canaan | CT | United States | ||||
17. Mital, Nina | Sat 4:15pm, SG8 | West Harrison | NY | United States | ||||
18. Nelson, Connie | Sat 10:00am, SG2 | Cincinnati | OH | United States | ||||
19. O'connor, Erin | Sat 10:00am, SG8 | Greenwich | CT | United States | ||||
20. Pellegrino, Caroline | Sat 10:00am, SG4 | New Canaan | CT | United States | ||||
21. Rothenberg, Zaya G | Sat 10:00am, SG6 | Brooklyn | NY | United States | ||||
22. Salvatore, Carolina | Sat 10:00am, SG5 | New Canaan | CT | United States | ||||
23. Stefanoni, Lucie M. | Sat 10:00am, | Darien | CT | United States | ||||
24. Taylor, Nathalie | Sat 10:00am, SG8 | Philadelphia | PA | United States | ||||
25. Taylor, Whitney D | Sat 4:15pm, SG5 | Philadelphia | PA | United States | ||||
26. Tilney-Sandberg, Isabelle A | Sat 10:45am, SG6 | Princeton | NJ | United States | ||||
27. Trauber, Emma R | Sat 10:45am, SG2 | Greenwich | CT | United States | ||||
28. Vander, Caroline A | Sat 10:00am, SG7 | Villanova | PA | United States | ||||
29. Velazquez, Sophia | Sat 10:00am, SG3 | Brooklyn | NY | United States |