Tournament Draw
Round 32
Wahlstedt,Lukas [Katonah,NY]    
 
Bye    
Garvey,Gus [New York,NY]    
Ct 1, Fri, 1/11 4:30PM  
Raghu,Aidan [Tenafly,NJ]    
Htoo,Moody [Hartford,CT]    
Ct 2, Fri, 1/11 4:30PM  
Baron,Jonah [Larchmont,NY]    
Necco,Pablo M [Danbury,CT]    
Ct 3, Fri, 1/11 4:30PM  
Krishna,Rohan J [Chappaqua,NY]    
Bhola,Zachary [Hartford,CT]    
Ct 2, Fri, 1/11 5:00PM  
10  Tillinghast,Harrison R [New York,NY]    
11  Broder,Teddy    
Ct 3, Fri, 1/11 5:00PM  
12  Robinson,Jacob [Westport,CT]    
13  Palacios,Jared [Bronx,NY]    
Ct 1, Fri, 1/11 5:20PM  
14  Reddy,Sai    
15  Bye    
 
16  Lightburn,Carter [New Canaan,CT]    
17  Cheng-Slater,Ronan [Scarsdale,NY]    
 
18  Bye    
19  Grant,Mario [Greenwich,CT]    
Ct 2, Fri, 1/11 5:20PM  
20  Carrieri,Matthew [Green Brook,NJ]    
21  Lupo,Wyatt    
Ct 3, Fri, 1/11 5:20PM  
22  Wallitt,Evan    
23  Sotiriou,Sebastian [Berkeley Heights,NJ]    
Ct 1, Fri, 1/11 5:40PM  
24  Schachter,Aiden [Westport,CT]    
25  Machiels,Oliver J [New York,NY]    
Ct 2, Fri, 1/11 5:40PM  
26  Saldana,Jayden [Bronx,NY]    
27  Jernigan,Miles [Bronxville,NY]    
Ct 3, Fri, 1/11 5:40PM  
28  Montas,Juelz [Hartford,CT]    
29  van Eck,Willem    
Ct 1, Fri, 1/11 6:00PM  
30  Alcaide,Erick [Bronx,NY]    
31  Bye    
 
32  Roberts,Matthew [Brooklyn,NY]    
Round 16
Wahlstedt,L  
 
Ct 3, Sat, 1/12 8:40AM  
Garvey,G  
  (7),4,6,6 
Htoo,M  
 3,2,5
Ct 1, Sat, 1/12 9:00AM  
Krishna,R  
  5,7,3 
Bhola,Z  
 1,2,2
Ct 2, Sat, 1/12 9:00AM  
Robinson,J  
  3,1,6 
Palacios,J  
 9,(7),7,4
Ct 3, Sat, 1/12 9:00AM  
Lightburn,C  
   
Cheng-Slater,R  
 
Ct 1, Sat, 1/12 9:20AM  
Carrieri,M  
  5,11,9 
Lupo,W  
 6,2,6
Ct 2, Sat, 1/12 9:20AM  
Schachter,A  
  0,1,5 
Machiels,O  
 1,4,5
Ct 3, Sat, 1/12 9:20AM  
Montas,J  
  (10),4,8,0 
van Eck,W  
 (9),3,5,4
Ct 1, Sat, 1/12 9:40AM  
Roberts,M  
   
Quarters
Wahlstedt,L  
 6,6,3
Ct 3, Sat, 1/12 4:00PM  
Htoo,M  
  (4),6,11,(7),11 
Bhola,Z  
 10,7,(5),11
Ct 1, Sat, 1/12 4:30PM  
Lightburn,C  
  1,2,5 
Cheng-Slater,R  
 8,5,3
Ct 2, Sat, 1/12 4:30PM  
Schachter,A  
  5,1,4 
Montas,J  
 4,4,10
Ct 3, Sat, 1/12 4:30PM  
Roberts,M  
  7,9,5 
Semis
Wahlstedt,L  
 7,(9),4,4
Ct 3, Sun, 1/13 9:00AM  
Bhola,Z  
  7,10,7 
Cheng-Slater,R  
 (7),(8),11,8,6
Ct 1, Sun, 1/13 9:30AM  
Montas,J  
  8,(9),(10),9,6 
Finals
Wahlstedt,L  
 6,4,(9),8
Winner: Montas,J
9,7,(10),(9),10
Ct 3, Sun, 1/13 2:00PM  
Montas,J  
  (9),6,(5),12,9 
3/4 Playoff
Bhola,Z  
 
Winner: Bhola,Z
(12),7,8,(8),10
Ct 1, Sun, 1/13 2:20PM  
Cheng-Slater,R