Tournament Draw
2019 U.S. Junior Squash Championships
BU15 Singles

MSC=McArthur Squash Center, STA=St. Anne's Belfield

Round 32
Carney,Tad E. [New Canaan,CT]    
Ct MSC4, Fri, 3/15 8:00AM  
Sidhu,Kabir S [South Plainfield,NJ]    
Kang,Matthew [Malvern,PA]    
Ct MSC3, Fri, 3/15 8:00AM  
Herbert,Graeme G [Bryn Mawr,PA]    
Gunton,John [Lawrenceville,NJ]    
Ct MSC8, Fri, 3/15 8:00AM  
Suratt,Tobey [Brooklyn,NY]    
Patel,Zane [Palo Alto,CA]    
Ct MSC9, Fri, 3/15 8:00AM  
Robertson,Hollis [Brooklyn,NY]    
Agarwal,Avi [West Windsor,NJ]    
Ct MSC4, Fri, 3/15 8:40AM  
10  Rosini,Justin M [Gladwyne,PA]    
11  Feldman,Felix [San Francisco,CA]    
Ct MSC3, Fri, 3/15 8:40AM  
12  Valia,Rohan [Redwood City,CA]    
13  Tevatia,Arnav [San Francisco,CA]    
Ct MSC8, Fri, 3/15 8:40AM  
14  Chandra,Arhan [Minneapolis,MN]    
15  Barkman,Lars [Pittsburgh,PA]    
Ct MSC9, Fri, 3/15 8:40AM  
16  Luthra,Rehan [Kirkland,WA]    
17  Chitturi,Varun [Fremont,CA]    
Ct MSCG1, Fri, 3/15 9:20AM  
18  Yu,Owen [Downingtown,PA]    
19  Dunn,Hudson F. [Narragansett,RI]    
Ct MSC8, Fri, 3/15 9:20AM  
20  Agger,Nick [Brooklyn,NY]    
21  Benstock,Ethan M. [Wynnewood,PA]    
Ct MSC3, Fri, 3/15 9:20AM  
22  Eun,Bennett [New York,NY]    
23  Srivastava,Rishi [Berwyn,PA]    
Ct MSC4, Fri, 3/15 9:20AM  
24  Gopalakrishnan,Mukunth [Fremont,CA]    
25  Glaser,Andrew T [Villanova,PA]    
Ct MSC9, Fri, 3/15 9:20AM  
26  Mitchell,Isaac L [Baltimore,MD]    
27  Albani,Robert [Newtown Square,PA]    
Ct MSC3, Fri, 3/15 10:00AM  
28  Venkatesan,Callan [San Francisco,CA]    
29  Kiernan,Sean M [Brooklyn,NY]    
Ct MSC8, Fri, 3/15 10:00AM  
30  Arader,Alexander J [New York,NY]    
31  Elmarassy,Mero [Santa Clara,CA]    
Ct MSC9, Fri, 3/15 10:00AM  
32  Sutton,Lachlan [Cambridge,MA]    
Round 16
Carney,T  
 1,2,6
Ct MSC1, Fri, 3/15 3:05PM  
Herbert,G  
  2,8,(2),4 
Suratt,T  
 7,6,2
Ct MSC1, Fri, 3/15 3:45PM  
Robertson,H  
  5,7,7 
Rosini,J  
 DF
Ct MSC2, Fri, 3/15 3:45PM  
Valia,R  
  6,11,6 
Tevatia,A  
 7,(8),9,(9),7
Ct MSC5, Fri, 3/15 3:45PM  
Luthra,R  
  7,1,7 
Chitturi,V  
 1,5,8
Ct MSC6, Fri, 3/15 3:45PM  
Dunn,H  
  (9),6,(11),9,8 
Benstock,E  
 (12),3,(8),10,3
Ct MSC1, Fri, 3/15 4:25PM  
Gopalakrishnan,M  
  5,3,6 
Glaser,A  
 3,8,8
Ct MSC2, Fri, 3/15 4:25PM  
Venkatesan,C  
  6,(5),6,(3),7 
Kiernan,S  
 9,(10),7,(6),6
Ct MSCG1, Fri, 3/15 4:25PM  
Sutton,L  
  3,2,4 
Quarters
Carney,T  
 8,3,1
Ct MSCG1, Sat, 3/16 9:20AM  
Robertson,H  
  (7),6,(8),9,12 
Valia,R  
 5,(6),10,7
Ct MSC4, Sat, 3/16 9:20AM  
Luthra,R  
  6,8,4 
Chitturi,V  
 12,8,(8),3
Ct MSC5, Sat, 3/16 9:20AM  
Gopalakrishnan,M  
  4,5,7 
Glaser,A  
 7,9,3
Ct MSC9, Sat, 3/16 9:20AM  
Sutton,L  
  2,2,6 
Semis
Carney,T  
 2,8,4
Ct MSCG1, Sat, 3/16 2:55PM  
Luthra,R  
  9,6,4 
Chitturi,V  
 (8),7,12,5
Ct MSC4, Sat, 3/16 2:55PM  
Sutton,L  
  8,7,8 
Finals
Carney,T  
 4,(9),4,2
Winner: Carney,T
6,12,8
Ct MSCG1, Sun, 3/17 9:30AM  
Chitturi,V  
  (8),3,8,8 
3/4 Playoff
Luthra,R  
 
Winner: Sutton,L
6,7,(4),(3),8
Ct MSC4, Sun, 3/17 9:30AM  
Sutton,L